Prečo je potrebné vytvoriť zoznam e-mailov (a ako to urobiť)

prečo vytvoriť zoznam e-mailov od 1. dňa


Chcete vytvoriť zoznam e-mailov? Väčšina začiatočníkov, ktorí práve založili svoje stránky, nepovažuje vytváranie zoznamov za také dôležité, aké v skutočnosti sú. Čoskoro si uvedomia hodnotu zoznamu e-mailov a ako im môžu pomôcť získať viac skutočných návštevníkov na svojich webových stránkach alebo blogoch. A keď už nikdy nie je neskoro začať zostavovať zoznam ľudí, o ktorých si myslíte, že sú pre vašu firmu dôležití, prečo nezačať náskok?

V tomto článku vám ukážeme, prečo musíte vytvoriť zoznam e-mailov (hneď) a ako si môžete vytvoriť vlastný zoznam e-mailov..

Úvod do zoznamov e-mailov

Keď hovoríme o zoznamoch e-mailov, v skutočnosti chceme, aby ste poznali proces zhromažďovania údajov o vašich potenciálnych klientoch alebo návštevníkoch. Tieto údaje zahŕňajú ich meno, e-mail, telefónne číslo atď.

Na zhromažďovanie týchto údajov a vytváranie vlastných zoznamov e-mailov môžete použiť viacero metód. Na internete nájdete tiež veľa najlepších služieb e-mailového marketingu, ktoré vám môžu pomôcť ukladať údaje z vašich zoznamov e-mailov a ľahko odosielať prispôsobené e-maily všetkým vašim odberateľom. Tieto e-mailové marketingové služby boli vyvinuté s cieľom propagovať vaše podnikanie a maximalizovať vaše príjmy.

Od svojich používateľov môžete napríklad získať povolenie pridaním možnosti začiarknutia vo formulári na odber, ktorá im umožňuje zasielať pravidelné aktualizácie, propagačný obsah a pozdravy..

Vyskúšajte aj náš odborný výber najlepších doplnkov e-mailových spravodajcov.

Prečo potrebujete zoznam e-mailov? (Hneď)

Mnohé výskumné štúdie preukázali, že e-mailový marketing je obojstranne výhodná príležitosť. Návštevníci webových stránok, ktorí sa dobrovoľne pripojili k vášmu zoznamu e-mailov a umožňujú vám im posielať e-maily, sa plne zaujímajú o vašu značku alebo službu. Títo predplatitelia si prečítajú vaše e-maily a navštívia váš web.

Svojich odberateľov môžete tiež zmeniť na zákazníkov z dôvodu dôvery, ktorú si u nich vybudujete. E-mailový marketing je osobnejší a prospešnejší ako akékoľvek iné propagačné metódy, napríklad marketing sociálnych médií.

Pozrite si nášho úplného sprievodcu o tom, ako vytvoriť e-mail, ktorý sa nepodarí spamom.

Ďalej uvádzame niektoré kľúčové body týkajúce sa dôležitosti e-mailového zoznamu:

Prispôsobené e-maily: Pomocou služby e-mailového marketingu môžete pre svojich odberateľov vytvárať interaktívne prispôsobené e-maily. Tieto e-maily pomáhajú získať väčšiu príťažlivosť a návštevnosť vašich vstupných stránok. Pri spustení propagačnej kampane môžete tiež využiť prispôsobené e-maily.

Nenechajte si ujsť tento krok za krokom sprievodcu, ako vytvoriť e-mailový spravodaj.

Zacielení používatelia: Je to jednoduché. Predajte tým, ktorí od vás chcú kúpiť. Návštevníci webových stránok, ktorí sa pripojili k zoznamu vašich odberateľov zo súkromného záujmu, sú vaše najoriginálnejšie publikum a potrebujete ich pre svoju firmu. Je pre vás ľahké vytvoriť atraktívnu ponuku a zdieľať ju so svojimi odberateľmi. Výhra, opäť.

Prispôsobený obsah: E-maily sú osobné a priame. Marketingový softvér, ktorý vyberiete, pre vás robí kúzlo zaslaním e-mailov svojim odberateľom, ktorí v predmete e-mailu uvádzajú svoje mená. Vytvára to silný vplyv, keď v e-maile uvidia svoje meno. Títo odberatelia budú s väčšou pravdepodobnosťou čítať váš prispôsobený e-mail ako akýkoľvek všeobecný propagačný obsah na sociálnom kanáli.

E-mail je efektívnejší: Keď propagujete čokoľvek na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter, Instagram atď., Môže to upútať pozornosť, ale to nie je to isté ako výsledky, ktoré uvidíte s e-mailom..
Podľa DreamGrow je e-mail v skutočnosti efektívnejší predajný a komunikačný kanál ako stránky sociálnych sietí.

Sociálno-media-vs-email

Teraz, keď viete, prečo je pre vás dôležité mať zoznam e-mailov, je potrebné sa naučiť ďalšie, ako si ho vytvoriť..

Ako vytvoriť zoznam e-mailov (krok za krokom)

Než začneme, mali by ste vedieť, že vytvorenie zoznamu e-mailov môže nejaký čas trvať. Je to prebiehajúci proces a musíte byť trpezliví. Budete tiež potrebovať niekoľko nástrojov na zostavenie vlastného zoznamu e-mailov, ako napríklad web alebo osobný blog, softvér na e-mailový marketing, formuláre na odber, kontextové okná s možnosťou konverzie atď..

Ak máte webovú stránku alebo blog, môžete pokračovať a začať vytvárať formulár na odber. Ak však práve začínate, prečítajte si naše príručky o tom, ako vytvoriť web alebo ako začať blog.

Krok 1: Vytvorte prihlasovací formulár

Formulár na predplatné je jednoduchý spôsob, ako rozšíriť svoj zoznam e-mailov prostredníctvom svojho webu alebo blogu. Pri prehliadaní iných webových stránok online ste už videli pole na odber.

Prihlasovací formulár

Vaši bežní používatelia sa pravdepodobne prihlásia na odber vášho zoznamu e-mailov pomocou formulára na odber. Tento formulár môže byť jednoduchý vrátane polí iba pre meno a e-mail.

Ak chcete na svojom webe WordPress vytvoriť formulár na odber, musíte si nainštalovať a aktivovať WPForms zapojiť. Pozrite si nášho sprievodcu o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

WPForms je najlepší doplnok kontaktného formulára WordPress a ľahko sa integruje s viacerými službami e-mailového marketingu, ako sú MailChimp, Constant Contact, SendinBlue, AWeber a GetResponse. S niektorou z týchto služieb sa môžete spojiť a vytvoriť si zoznam e-mailov a odosielať hromadné e-maily.

Krok 2: Pripojte e-mailovú marketingovú službu k formuláru na odber

E-mailová marketingová služba vám môže urobiť viac vecí.

Keď používateľ na vašom webe vyplní formulár prihlásenia na odber, správne uloží svoje údaje a spravuje informácie o používateľovi na základe zoznamov, ktoré prihlásil na odber. Umožňuje odosielať úplne prispôsobené e-maily všetkým používateľom v zozname.

E-mailový marketing

Môžete tiež sledovať, koľko e-mailov je otvorených, a vytvárať vlastné prehľady na odosielanie efektívnejších e-mailov. Niektoré z najlepších e-mailových marketingových služieb vám umožňujú vykonávať testy A / B a zistiť, aký typ e-mailov bude s najväčšou pravdepodobnosťou otvorený vašimi predplatiteľmi..

Odporúčame vám používať najobľúbenejší softvér na e-mailový marketing s konštantným kontaktom, pretože s WPForms hladko funguje. Ponúkajú tiež 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, čo znamená, že môžete vyskúšať svoje služby jeden mesiac bez toho, aby ste ich museli platiť. Ak sa budete s Constant Contact cítiť pohodlne, môžete začať platiť po prvom mesiaci. A ak nie, vždy sa môžete pozrieť na tieto alternatívy k neustálemu kontaktu. A ak nie; Agile CRM taktiež poskytuje lepší spôsob správy zoznamov e-mailov a vzťahov so zákazníkmi.

Mali by ste sa pozrieť na tohto sprievodcu pri vytváraní zaregistrujte sa pomocou služby Constant Contact pomocou WPForms.

Krok 3: Pridajte kontextové okno Optin, aby ste získali ešte viac odberateľov

Mnoho vlastníkov webových stránok tvrdí, že si vytvorili formulár na odber, ale stále nedokážu rozvinúť zoznam e-mailov. prečo?

Pretože používatelia navštívili váš web raz a neprihlásili sa na odber vášho zoznamu e-mailov, sú preč. Možno ich už nikdy neuvidíte na svojom webe. To znamená, že pred odchodom z vášho webu musíte konať. Na záchranu prichádzajú vysoko konvertibilné kontextové okná!

Odporúčame používať softvér OptinMonster, najlepší softvér na vytváranie elektród a softvér na vytváranie optin na svete. To zmení spôsob, akým sa váš formulár prihlásenia zobrazí používateľom. OptinMonster má niekoľko možností, medzi ktoré patrí kontextové okno lightbox, plávajúce pruhy, posuvné posuvné pole, uvítacia podložka na celú obrazovku a ďalšie.

Typy kampaní OptinMonster

Okrem toho si môžete úplne prispôsobiť vzhľad a dojem, ako zobrazujete formulár na odber používateľom. OptinMonster pomáha identifikovať ľudské správanie a ukázať používateľom, čo hľadajú.

Nenechajte si ujsť tento článok o najlepších zásuvných moduloch WordPress.

Ak potrebujete ďalšiu pomoc, prečítajte si našich sprievodcov o tom, ako vytvoriť formulár optin a ako vytvoriť vyskakovací formulár vo WordPress..

Čo robiť po vytvorení zoznamu e-mailov

Vytvorenie zoznamu e-mailov je dlhodobý proces a udržiavanie zoznamu e-mailov trvá celý život. Keď budete mať veľa e-mailov, neváhajte a posielajte im pravidelné informácie o vašich nových produktoch a službách. V e-mailovom marketingu musíte zachovať konzistentnosť, aby vaše podnikanie prekvitalo.

V tomto článku nájdete určite 23 účinných rád, ako získať viac odberateľov e-mailov.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol zistiť, prečo je potrebné okamžite vytvoriť zoznam e-mailov. Ak sa vám tento článok páčil, mali by ste si tiež prečítať naše tipy na výber najlepších nástrojov marketingu obsahu a obchodných telefónnych služieb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map