Recenzia nástroja na tvorbu webových stránok Gator: Mali by ste ho používať pre svoje stránky?


Uvažujete o vytvorení svojho webu pomocou nástroja na tvorbu webových stránok hostGator? Výber správneho tvorcu webových stránok je dôležitý, najmä ak ste začiatočník, ktorý nikdy predtým nevytvoril web.

Tvorca webových stránok, ktorý vyberiete, by mal byť ľahko použiteľný a mal by vám umožniť vytvoriť profesionálnu webovú stránku v žiadnom momente. Ale s toľkými rôznymi tvorcami webových stránok na trhu môže byť ťažké vedieť, ktorý z nich použiť.

V tejto recenzii nástroja na tvorbu webových stránok Gator preberieme funkcie, jednoduchosť použitia, ceny a ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či je pre vás tvorca webových stránok hostgátora pre vás ten pravý..

O službe Gator Website Builder

o-Gator-web-staviteľ-review

Gator Website Builder je relatívne nový tvorca webových stránok spoločnosti HostGator. Ak nepoznáte, hostGator je jednou z najlepších webhostingových služieb pre webové stránky malých firiem. Tvorca webových stránok Gator je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý, jednoduchým ťahaním myšou okamžite vytvorte svoju vlastnú webovú stránku.

Tento webový tvorca tiež dodáva všetko, čo potrebujete na spustenie svojho webu, vrátane bezplatného hostingu a bezplatného názvu domény počas prvého funkčného obdobia. Ponúkajú tiež plán elektronického obchodu, ktorý vám umožní vytvoriť internetový obchod so zabudovanou funkciou nákupného košíka.

Gator je navyše vyvíjaný interne, aby návštevníkom poskytoval super rýchly webový zážitok.

Gator Website Builder: Prehľad funkcií

Gator Website Builder je dodávaný s funkciami hneď po vybalení z krabice. Gator v skutočnosti ponúka so svojím nástrojom na tvorbu webových stránok najviac funkcií ako ktorákoľvek iná webhostingová spoločnosť.

Poďme sa teda rýchlo pozrieť na funkcie, ktoré sú:

 • Drag and Drop Editor – Vytvorte webovú stránku v priebehu niekoľkých minút pretiahnutím, presunutím a publikovaním.
 • Šablóny prispôsobiteľné pre mobilné zariadenia – Svojim webovým stránkam okamžite získate profesionálny vzhľad pomocou šablón pre akýkoľvek typ webových stránok vrátane elektronického obchodu, blogu, portfólia a ďalších.
 • Nástroje sociálnych médií – Pridajte živé kanály zo služieb Twitter, Instagram a Facebook.
 • Nástroje produktivity – Pridajte do svojej domény nástroje produktivity G Suite, ako sú Gmail, Dokumenty, Prezentácie a ďalšie.
 • Funkcie elektronického obchodu – Vytvorte internetový obchod s riadením zásob, prepravnou a daňovou kalkulačkou, kupónmi a ďalšími.
 • Analýza webových stránok – Sledujte dôležité štatistiky webových stránok, ako je napríklad počet návštevníkov vašej stránky.
 • Doménové meno zadarmo – Získajte zadarmo doménové meno so svojím plánom, ktorý vám ušetrí peniaze tým, že ho nebudete musieť kupovať inde.
 • Certifikát SSL zadarmo – Zvýšte bezpečnosť svojich stránok pre návštevníkov webových stránok.
 • Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma – Žiadne obmedzenia množstva obsahu, ktorý môžete pridať na svoje stránky, ani množstva návštevníkov, ktorí vaše stránky môžu získať.

Ako vidíte, Gator prichádza s množstvom úžasných funkcií na tvorbu webových stránok. Teraz sa pozrime na to, ako vytvoriť web pomocou nástroja Gator Website Builder.

Začíname s programom Gator Website Builder

Vytvorenie webovej stránky pomocou nástroja Gator Website Builder je neuveriteľne ľahké.

Po vytvorení účtu v službe HostGator môžete rýchlo začať vytvárať webovú stránku výberom jednej z mnohých úžasných šablón. Gator Website Builder ponúka širokú škálu šablón navrhnutých konkrétne pre akýkoľvek typ webovej stránky, ktorú chcete vytvoriť, ako je eCommerce, blog, obchod, portfólio, technológia a ďalšie..

Nižšie je uvedený príklad niektorých obchodných šablón spoločnosti Gator.

Gator-web-staviteľ-templates

Všetky šablóny sú tiež úplne prispôsobiteľné. Gator ponúka veľa prvkov, ktoré môžete do svojej šablóny pridať jednoduchým pretiahnutím. Medzi prvky patria tlačidlá, kontaktné formuláre, obrázky, mapy, živé kanály, hudba, videá a oveľa viac.

hostgator-drag-and-drop-editor

Keď kliknete na existujúci webový prvok, budete mať tiež možnosť ho prispôsobiť. Napríklad môžete zmeniť písma, farby a dokonca pridať nové prvky dizajnu.

Vytváranie blogových príspevkov je tiež jednoduché s Gator. Stačí kliknúť na tlačidlo „Pridať nový“ a potom začať písať svoj obsah.

Gator-web-staviteľ-add-blog

Môžete ľahko pridať titulný obrázok, pridať k svojmu príspevku rôzne prvky, nastaviť dátum, pridať značky a nastaviť rozšírené možnosti, napríklad priateľskú adresu URL stránky..

Navigácia v používateľskom rozhraní Gator je navyše neuveriteľne ľahká. Na hlavnom paneli môžete spravovať / vytvárať svoje stránky, zobrazovať štatistické údaje o svojom webe, ako sú napríklad celkový počet návštevníkov a zobrazenia stránok, a pridávať nové aplikácie z trhu aplikácií..

Gator-dashboard-interface

Bez akýchkoľvek technických skúseností môžete s Gatorom ľahko vytvoriť profesionálnu webovú stránku.

Ceny pre tvorcu webových stránok Gator

Pre program Gator Website Builder existujú 3 rôzne cenové plány: Starter, Premium a eCommerce.

Gator-web-staviteľ-cenová

Všetky plány prichádzajú s bezplatným hostingom, vrátane názvu domény, tvorcom webových stránok typu drag and drop, prispôsobiteľnými šablónami, analýzou webových stránok, bezplatným certifikátom SSL a nepretržitou podporou.

Plán Starter stojí iba 3,84 dolárov mesačne a je dodávaný so všetkým, čo potrebujete na vytvorenie webovej stránky. Prémiový plán začínajúci na 5,99 USD mesačne prichádza s prioritnou podporou a plán elektronického obchodu, ktorý prichádza s funkciou elektronického obchodu, začína na 9,22 dolárov mesačne.

Gator bohužiaľ v súčasnosti neponúka bezplatný plán ani bezplatnú skúšobnú verziu svojho tvorcu webových stránok.

Ale pre čitateľov IsItWP môžete získať špeciálnu ponuku na Gator Website Builder. Naši používatelia platia iba 3,46 dolárov mesačne za plán Starter, 5,39 dolárov mesačne za prémiový plán a 8,30 dolárov mesačne za plán elektronického obchodu.!

Začnite s Gator Website Builder ešte dnes.

Podpora pre Gator Website Builder

Pri výbere nástroja na tvorbu webových stránok je dôležité vybrať taký, ktorý poskytuje veľkú podporu a ktorý vám pomôže rýchlo vyriešiť vaše problémy..

Gator Website Builder ponúka podporu 24/7/365 prostredníctvom telefónu, živého chatu alebo e-mailu, aby vám pomohol so všetkým, čo potrebujete.

Ak sa však rozhodnete pre plán Starter, možno budete musieť chvíľu počkať na odpoveď tímu podpory zákazníkov. Ak sa tomu chcete vyhnúť a preskočiť linku podpory zákazníkov, musíte si vybrať jeden zo svojich drahších plánov, buď Premium alebo eCommerce, aby ste získali prístup k prioritnej podpore.

Gator tiež poskytuje ďalšie užitočné zdroje, ako napríklad množstvo videonávodov a firemný blog s množstvom sprievodcov, ktoré môžete sledovať.

hostgator-support-blog

Tvorca webových stránok Gator: Klady a zápory

Rovnako ako u iných tvorcov webových stránok, existujú aj výhody a nevýhody. Poďme sa rýchlo pozrieť na výhody a nevýhody používania nástroja Gator Website Builder pre vaše stránky.

Výhody nástroja Gator Website Builder:

 • Dostupná počiatočná cena – Svoj web môžete spustiť už za 3,84 dolárov mesačne, čo je perfektné, ak ste začiatočník s obmedzeným rozpočtom.
 • Drag and Drop, plus šablóny – Vytváranie webových stránok pomocou Gator je jednoduché. Navyše ponúkajú množstvo ohromujúcich šablón, ktoré uľahčujú vytváranie skvelo vyzerajúcich stránok.
 • Analýza webových stránok – Súčasťou všetkých plánov je aj analýza webových stránok, aby ste mohli sledovať aktivitu svojich stránok.
 • Integrácia sociálnych médií – Vďaka integrácii sociálnych médií spoločnosti Gator je udržanie publika na sociálnych médiách jednoduché.

Nevýhody tvorcu webových stránok Gator:

 • Žiadny bezplatný plán – Gator neponúka žiadny bezplatný plán ani pokus, ktorý vám umožní vyskúšať si staviteľa bez rizika.
 • Podpora s obmedzenou prioritou – Prioritnú podporu môžete získať iba výberom 2 najdrahších plánov.
 • Žiadny e-mailový marketing – Gator neponúka žiadne vstavané funkcie e-mailového marketingu.
 • Obmedzená funkčnosť elektronického obchodu – Internetový obchod môžete vytvoriť iba s plánom elektronického obchodu.

Recenzia nástroja na tvorbu webových stránok Gator: Ak pre svoj web použijete nástroj na tvorbu webových stránok hostGator?

Gator Website Builder je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov, ktorí chcú ľahko začať malý web. Ich drag and drop editor je užívateľsky prívetivý, poskytujú skvelo vyzerajúce šablóny, ktoré vám pomôžu začať, a ponúkajú celý rad funkcií, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše webové stránky, ako je napríklad analýza webových stránok a integrácia sociálnych médií. HostGator je navyše spoľahlivá webhostingová spoločnosť a je veľmi cenovo dostupná.

Začnite s Gator Website Builder ešte dnes.

Ak však chcete vytvoriť väčší a komplexnejší web, odporúčame vám zvoliť iného tvorcu webových stránok, pretože Gator je vhodnejší pre menšie a jednoduchšie stránky..

Dúfame, že sa vám táto recenzia nástroja Gator Website Builder páčila. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších tvorcoch webových stránok, prečítajte si náš príspevok o najlepších tvorcoch webových stránok pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map