Recenzia webových stránok GoDaddy: (aka webové stránky + marketing)

godaddy webové stránky + marketingová recenzia


Hľadáte tvorcu webových stránok? Zaujíma vás, či to stojí za to program GoDaddy Website Builder?

GoDaddy je renomovaná značka, pokiaľ ide o registráciu domén a webhosting. V našej recenzii GoDaddy sa dôkladne pozrieme na jeho použiteľnosť vytvorením demonštračnej stránky, takže môžete zistiť, či to stojí za humbuk.

Krok 1: Vytvorenie účtu zadarmo s webmi GoDaddy + Marketing

Ak chcete vytvoriť bezplatný účet, musíte prejsť na oficiálnu webovú stránku spoločnosti GoDaddy Websites + Marketing a kliknúť na ikonu Začnite zadarmo gombík.

Potom budete presmerovaní na novú stránku, kde budete požiadaní o vytvorenie nového účtu s GoDaddy. Tu zadajte podrobnosti a kliknite na ikonu Vytvoriť účet možnosť začať.

Po vytvorení účtu sa dostanete na stránku nastavenia nástroja na tvorbu webových stránok, ktorá v skutočnosti funguje ako vizuálny nástroj. Do polí na pravej strane môžete zadať názov svojho odvetvia a meno. Uvidíte, že sa to odráža v priestore po vašej ľavej strane.

Kliknutím na tlačidlo Pokračovať prejdete na ďalší krok, v ktorom môžete svoju stránku ďalej upravovať.

Krok 2: Úpravy pomocou nástroja na tvorbu webových stránok GoDaddy

Teraz by ste sa mali nachádzať v nástroji na tvorbu vizuálnej stránky s možnosťou úprav vpravo a vľavo zobraziť zmeny v reálnom čase. Tu nájdete 4 rôzne možnosti prispôsobenia témy.

Začnime prvou možnosťou. Klikni na téma voľba. Uvidíte, že vľavo sú zobrazené všetky dostupné motívy.

Webové stránky GoDaddy + Marketing ponúkajú viac ako 20 rôznych tém, z ktorých každá má jedinečný vzhľad. Teraz vyberte ten, ktorý sa vám najviac páči. Automaticky sa rozbalí, aby sa zmestilo na obrazovku, a možnosti úprav sú vpravo.

Tu môžete pracovať na zmene farby témy, štýlu a veľkosti písma. Toto sa potom použije pre vaše titulky, odkazy a tlačidlá. Nebudete však môcť pridať žiadne vlastné písma, pretože na to nemajú možnosť.

Po dokončení kliknite na ikonu Domovská stránka hneď pod tlačidlom Náhľad a publikovať. Tým sa dostanete späť na hlavnú stránku so 4 možnosťami prispôsobenia.

Teraz môžete kliknúť na možnosť Obsah a pridať svoj vlastný obsah. Táto karta bude opäť obsahovať 4 možnosti.

Tvorca obsahu godaddy website builder

Túto možnosť môžete vybrať v závislosti od toho, do ktorej sekcie chcete pridať svoj obsah. Ak je to Domovská stránka stačí kliknúť na možnosť Domovská stránka. Potom môžete začať pridávať svoj vlastný obsah na ľavú stranu obrazovky, ktorá zobrazuje vašu domovskú stránku.

Karta Domovská stránka vám umožní pracovať so všetkými prvkami, ktoré môžete pridať na svoju domovskú stránku. V rámci tejto možnosti môžete zmeniť titulný obrázok, pridať novú farbu, pracovať na zarovnaní, zmeniť logo, pridať tlačidlá CTA a ďalšie..

Na zmenu titulného obrázka môžete použiť tlačidlo Aktualizovať v editore v reálnom čase. Potom pomocou tlačidla Nahradiť nahrajte nový obrázok. Ak chcete, môžete tiež prehľadávať jeho knižnicu obrázkov.

Ak potrebujete ďalšie pokročilé zmeny, môžete tiež použiť rozšírené možnosti úprav. Po dokončení práce na domovskej stránke môžete znova kliknúť na domovskú kartu. Teraz môžete pracovať na stránke Hlavička, O nás a Päte.

V každej z týchto možností však môžete pridať iba obmedzený počet prvkov. Ak teda chcete mať o návrhu úplnú flexibilitu, pravdepodobne nebudete s týmto tvorcom webových stránok spokojní.

Napríklad v hlavičke môžete pridať svoje logo, propagačný banner, tlačidlo CTA (výzva na akciu) a svoje kontaktné číslo. Neexistuje spôsob, ako posúvať obsahový kontajner, a nemá žiadnu možnosť prispôsobenia veľkosti písma, farby alebo štýlu.

Podobne môžete do päty pridať iba svoje autorské práva, poznámku päty a pridať sociálne odkazy. Ak chcete pridať pridružený odkaz alebo čokoľvek podobného, ​​môžete ho považovať za nepríjemný.

Krok 3: Nastavenie navigácie na webe v aplikácii GoDaddy Website Builder

godaddy, gocentral

Ďalšou možnosťou je Navigácia na webe. Tu môžete na svoje webové stránky pridať nové stránky a pridať odkaz na externé webové stránky. Oba tieto prvky môžu byť zobrazené na päte a hlavičke.

Ak chcete, môžete tiež pridať rozbaľovaciu ponuku. Pridajme novú stránku. Jednoducho vyberte možnosť Nová stránka a pomenujte svoju stránku tak, ako je to znázornené na predchádzajúcom obrázku. Teraz budete presmerovaní na novú obrazovku. Teraz kliknite na ikonu Pridať oddiel gombík.

Toto vám ponúkne niekoľko možností, ako pracovať na návrhu vašej stránky. V porovnaní s domovskou stránkou nájdete tu možnosti trochu flexibilnejšie. Môžete pracovať na rozložení stránky, zarovnaní obsahu, pridávaní obrázkov a galérií, CTA, kalendároch, sociálnych odkazoch, referenciách a omnoho viac. Na svoju stránku môžete tiež pridať internetový obchod.

Podporuje tiež audio a video. Čokoľvek chcete pridať, uistite sa, že používate správne rozloženie, ktoré podporuje váš súbor.

Krok 4: Vytvorenie internetového obchodu s webmi GoDaddy + Marketing

Ak chcete nastaviť internetový obchod, stačí kliknúť na možnosť Internetový obchod a stránka bude trvať niekoľko sekúnd, kým sa jeden načíta. Na obrazovke sa zobrazí nasledujúca stránka.

Online obchod GoDaddy Builder

Môžete kliknúť na ikonu Pridajte produkty tlačidlo na pridanie toho, čo chcete predať. „+“ Vám umožňuje pridať do obchodu nové sekcie.

Vo vašom obchode tiež nepovoľuje osobné prihlásenie, pridávanie hodnotení ani odporúčané položky.

Celkovo sú možnosti vytvorenia internetového obchodu veľmi základné.

Krok 5: Kontrola možností nastavenia

Štvrtou možnosťou je možnosť Nastavenia. Kliknutím na tlačidlo Nastavenia zobrazíte všetky dostupné možnosti. Môžete pridať základné podrobnosti o webe, SEO, Analytics, sociálne odkazy, favicon atď.

Webové stránky GoDaddy + marketingové ceny

Tvorca cien pre godaddy

GoDaddy ponúka pre svoje webové stránky + marketingovú platformu 3 plány.

 • základné: 10 dolárov mesačne
 • štandardné: 15 dolárov mesačne
 • premium: 20 dolárov mesačne
 • E-commerce: 25 dolárov mesačne

Všetky plány prichádzajú s 1-mesačnou bezplatnou skúšobnou verziou. Najlepšie na tom je, že sa od kreditnej karty nevyžaduje registrácia na ich platformu. So základným plánom získate všetky základné funkcie, napríklad podporu 24/7, pripojenie názvu vlastnej domény, integráciu tlačidiel PayPal, prístup k informáciám o GoDaddy a 100 e-mailových marketingových odoslaní mesačne.

Ak chcete integrovať aj obchod s elektronickým obchodom, vyberte si plán elektronického obchodu.

Stojí web GoDaddy + Marketing za nákup? – Náš verdikt

Používatelia programu GoDaddy Website Builder sú zvyčajne tí, ktorí preferujú značku GoDaddy pred svojimi konkurentmi. GoDaddy uľahčuje a lacno zaregistruje názov domény, takže začiatočníkom bude ľahké vytvoriť webovú stránku s týmto menom domény..

Ak si chcete zaregistrovať doménové meno u GoDaddy a spravovať všetko pomocou svojho účtu GoDaddy, potom by ste mohli nájsť webový program GoDaddy Website Builder, známy tiež ako Websites + Marketing, ktorý sa oplatí stáť..

Najlepšia vec je, že webové stránky + marketing prichádzajú so všetkým, čo potrebujete na to, aby vaše stránky fungovali. Je pravda, že má veľa obmedzení, ako každý iný tvorca stránok.

Ak si chcete vybudovať profesionálny blog za lacnejšiu cenu s nekonečnými možnosťami budovania a rozširovania svojich stránok, môžete zvážiť výber WordPress.org..

 • Čo je to WordPress? Prečo je to zadarmo? Je tam nejaký úlovok?
 • Prečo používať WordPress? 9 dôvodov, prečo je to perfektný nástroj na tvorbu stránok
 • Kompletná kontrola WordPress: Pred spustením stránky si ju musíte prečítať
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map