SendinBlue aktualizácia: E-mail marketingové služby na rozpočet

sendinblue-review


Zaujíma vás, či je SendinBlue najlepšou bezplatnou e-mailovou marketingovou službou? Ak práve začínate vytvárať webové stránky alebo blog, chcete cenovo dostupnú e-mailovú marketingovú službu. Možno vás zaujíma, či je pre vás SendinBlue dobrá voľba.

V tejto recenzii SendinBlue prejdeme funkcie, ceny a podporu, aby sme zistili, či SendinBlue ponúka všetko, čo potrebujete na vytvorenie úžasných kampaní pre e-mailový marketing pre svojich zákazníkov a predplatiteľov..

Začnime.

O aplikácii SendinBlue

o-sendinblue-review
SendinBlue je jednou z najpopulárnejších dostupných služieb e-mailového marketingu. Je určený pre malé a stredné podniky a všetko, čo sa týka ich funkcií, podpory a tvorby cien, je navrhnuté tak, aby zohľadňovalo ich potreby. Pretože program SendinBlue je navrhnutý pre jednoduchosť, aj začiatočníci e-mailového marketingu môžu tento softvér používať na ľahké vytváranie úžasných kampaní e-mailového marketingu.

Ako sme už spomenuli, ceny služby SendinBlue sú skvelé pre malé podniky a majiteľov webových stránok, ktorí práve začínajú, a to ich skutočne odlišuje od ich konkurencie. Ponúkajú úplne bezplatný plán, ktorý je ideálny pre začiatočníkov, ktorí chcú rozšíriť svoje podnikanie a ušetriť peniaze.

Okrem e-mailového marketingu ponúka SendinBlue aj SMS marketing. Kredity SMS je možné zakúpiť samostatne, bez ukončenia platnosti.

Pomocou služby SendinBlue môžete odosielať vytváranie a odosielanie prispôsobených e-mailových kampaní, spravovať svoje kontakty, zabezpečovať, aby vaše e-maily dosahovali doručenú poštu pomocou testu doručiteľnosti, získali štatistiky v reálnom čase a ďalšie.

Recenzia SendInBlue: Najlepšie funkcie

SendinBlue ponúka množstvo skvelých funkcií, ktoré vám pomôžu pri vytváraní výkonných kampaní e-mailového marketingu. Pri registrácii pomocou služby SendinBlue prejdeme niekoľko najdôležitejších funkcií, ktoré získate.

1. Drag and Drop Email Designer

Návrhár e-mailov s funkciou drag and drop spoločnosti SendinBlue uľahčuje každému, dokonca aj začiatočníkom, vytvárať krásne e-mailové informačné bulletiny bez toho, aby museli vedieť o kóde..

Svoju e-mailovú adresu si môžete vytvoriť pomocou editora drag and drop, editoru RTF alebo kopírovaním a prilepením vlastného kódu HTML. S ich drag and drop editor, v niekoľkých jednoduchých krokoch, môžete vytvoriť skvele vyzerajúci e-mail.

Návrhár e-mailov SendinBlue poskytuje vopred navrhnuté rozloženie e-mailov, ktoré môžete začať. Jednoducho pretiahnite prvky e-mailu, aby ste ich usporiadali, alebo ich môžete odstrániť a pridať svoje vlastné z možností vľavo. Svoje e-maily môžete ľahko priradiť k svojej značke tak, že do svojich fotografií pridáte svoje vlastné fotografie, logo a text kliknutím na tlačidlo.

sendinblue-email-designer

SendinBlue tiež ponúka množstvo nádherných šablón, z ktorých si môžete vyberať, čo vám pomôže rýchlejšie vytvoriť e-mailovú adresu..

sendinblue-review-email-templates

Môžete si vybrať šablóny určené špeciálne pre e-mailové informačné bulletiny, súťaže, sviatky, dodacie termíny, predaj a ďalšie.

2. Marketingová automatizácia

S SendinBlue získate prístup aj k niektorým úžasným funkciám automatizácie marketingu, a to aj za bezplatný účet. Marketingová automatizácia vám pomáha posielať inteligentnejšie e-maily s malým úsilím z vašej strany. Novým odberateľom môžete privítať radom správ, znova zacieliť používateľov, ktorí otvoria alebo kliknú na konkrétne e-maily a ďalšie. Na svojom webe môžete dokonca sledovať konkrétne akcie. Napríklad, ak používateľ navštívi určitú stránku vášho webu, môže mu byť automaticky zaslaný cielený e-mail.

Výkonné marketingové automatizácie môžete ľahko nastaviť pomocou pracovných postupov SendinBlue. Môžete si vybrať automatizáciu premade, ako je dátum výročia alebo nákup produktu, alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný pracovný postup podľa svojich potrieb.

sendinblue-review-workflow

Vytvorenie pracovného postupu automatizácie marketingu tiež nie je náročné. Používateľské rozhranie SendinBlue je vďaka procesu krok za krokom veľmi jednoduché.

sendinblue-workflow-review

Tieto funkcie automatizácie marketingu od SendinBlue vám môžu ušetriť veľa času, pomôžu vám vytvoriť viac prispôsobené správy, ktoré si vaši odberatelia budú užívať, a zvýšiť počet konverzií..

3. Funkcie transakčných e-mailov

Ďalšou zaujímavou funkciou, ktorú SendinBlue ponúka, sú ich transakčné e-mailové funkcie. S SendinBlue môžete pre svoj web ľahko vytvárať množstvo rôznych typov transakčných e-mailov. Napríklad, kedykoľvek niekto zakúpi produkt, môže okamžite dostať e-mail s potvrdením objednávky. A keď sa ich objednávka odošle, môžu dostať e-mail s informáciou o tom.

sendinblue-transakčné

Schopnosť automaticky odosielať transakčné e-maily vám umožní dať svojim zákazníkom presne to, čo potrebujú v pravý čas, čo je dlhá cesta na budovanie dôvery k vášmu webu. Transakčné e-maily majú navyše oveľa vyššiu mieru otvorenia ako akýkoľvek iný typ e-mailu, vďaka čomu sú kľúčové e-maily v e-mailovej marketingovej kampani..

Toto sú len 3 z najlepších funkcií, ktoré dostanete od SendinBlue. Majú tiež vynikajúce funkcie správy kontaktov, segmentáciu kontaktov, testovanie A / B, otvorené a preklikávacie správy a oveľa viac. Funkcie, ku ktorým máte prístup v rámci bezplatného plánu, sú porovnané v porovnaní s inými bezplatnými službami e-mailového marketingu.

Ceny za SendinBlue

SendinBlue ponúka 5 rôznych cenových plánov. Môžete si vybrať z nasledujúcich programov: Free, Lite, Essential, Premium a Enterprise. Cena sa pohybuje od 0 $ / mesiac – 66 $ / mesiac, cena za podnikový plán je zakázaná a nie je uvedená.

sendinblue-review-cenová

Ako sme už spomenuli, bezplatná verzia aplikácie SendinBlue je plná funkcií a môžete si uložiť neobmedzený počet kontaktov. Na rozdiel od mnohých iných služieb e-mailového marketingu ani nemusíte poskytovať informácie o svojej kreditnej karte, aby ste sa zaregistrovali na bezplatný účet. Je to určite vhodný plán pre firmy a majiteľov webových stránok, ktorí práve začínajú stavať webovú stránku.

Ste obmedzený na odosielanie iba 300 e-mailov denne. To je však veľa pre používateľov, ktorí začínajú s e-mailovým marketingom. Navyše, ak nechcete mať denný limit odosielania, musíte upgradovať iba na Lite plán. S rastúcimi potrebami e-mailového marketingu môžete svoj účet ľahko inovovať v závislosti od počtu e-mailov, ktoré chcete poslať.

S plánom Free a Lite budú vaše e-maily obsahovať aj značku SendinBlue. Ak chcete odstrániť značku SendinBlue, musíte prejsť na bronzový plán.

Ak chcete získať prístup k najsilnejším funkciám SendinBlue, ako je optimalizácia času odoslania, nástroj na tvorbu vstupnej stránky a neobmedzené pracovné postupy, musíte sa rozhodnúť pre jeden z drahších plánov, ako je Premium alebo Enterprise..

Podpora pre SendinBlue

Keď sa zaregistrujete pomocou SendinBlue, získate veľkú podporu. Po prvé, ponúkajú e-mailovú podporu so všetkými plánmi. Počas prvých 60 dní získate telefonickú a chatovú podporu s programom Free a Lite, s ostatnými 3 programami je podpora pre telefón a chat neobmedzená.

Ponúkajú tiež načítanú stránku Zdroje s informáciami, ktoré vám pomôžu pri problémoch, ako sú e-mailové kampane, kampane SMS, transakčné e-maily a ďalšie. Spolu so stránkou Zdroje majú tiež užitočný blog a časť s návodmi, kde nájdete veľa užitočných tipov a trikov.

sendinblue-support

SendinBlue má tiež pohodlnú funkciu chatbot, ktorá vám pomôže pri zostavovaní prvých e-mailových kampaní.

sendinblue-support-chatu

Navyše, ak sa zaregistrujete na najdrahší plán, Enterprise, získate špecializovaného správcu účtu, ktorý vám môže pomôcť pri vytváraní kampaní, analýze metrík kampaní a ďalších.

Rozšírte svoj zoznam e-mailov pomocou SendinBlue + OptinMonster

SendinBlue tiež ponúka možnosť vytvárať formuláre, ktoré rozširujú zoznam vašich e-mailov a zvyšujú počet potenciálnych zákazníkov.

SendinBlue má základnú zostavu vyskakovacích formulárov. Môžete prispôsobiť text, pridať svoju vlastnú fotografiu, ako aj ďalšie prvky.

sendinblue formy

Ak však chcete skutočne zvýšiť svoje konverzie, odporúčame vám použiť funkciu SendinBlue OptinMonster.

optinmonster-vyskakovacie okná

OptinMonster je výkonný a ľahko použiteľný nástroj na generovanie potenciálov pre váš web, ktorý obsahuje množstvo efektívnych funkcií automaticky otváraných okien, ktoré spoločnosť SendinBlue neposkytuje. Po prvé, s OptinMonster si môžete vybrať z množstva rôznych kontextových šablón v závislosti od vašich potrieb. Majú šablóny špeciálne navrhnuté na opustenie pokladníc, kupónov, prípadových štúdií, sviatkov atď.

optinmonster-popup-templates

Navyše s OptinMonster máte množstvo možností, ako sa vaše kontextové okno objaví na vašom webe, vrátane zámeru ukončenia. Vedeli ste, že viac ako 70% návštevníkov webových stránok, ktorí odchádzajú, sa už nikdy nevráti? Kontextové okná s úmyslom ukončiť môžu zastaviť používateľov v ich stopách a prinútiť ich prevádzať ich skôr, ako ich stratíte navždy. Pop-up vyskakovacie okná sledujú, keď sa užívateľ chystá opustiť vaše stránky a poslať im cielené kontextové okno v presnom čase.

optinmonster-display-pravidlá

Môžete si tiež vybrať z množstva ďalších pravidiel zobrazovania, ako napríklad množstvo času na stránke alebo webe, posunutá vzdialenosť, neaktívny čas návštevníka a ďalšie. Použitie SendinBlue spolu s OptinMonster vám umožní vyťažiť maximum z vášho úsilia o generáciu vodcov.

Podrobné pokyny na vytvorenie vyskakovacieho formulára vo WordPress nájdete v našom ďalšom príspevku.

Naše rozhodnutie o použití SendInBlue pre e-mailový marketing

SendinBlue je vynikajúca služba pre e-mailový marketing pre začiatočníkov. Bezplatný plán SendinBlue vám umožní začať s e-mailovým marketingom a poskytuje vám dostatok funkcií, ktoré vám umožnia pokračovať, až kým sa vaše podnikanie nezačne rozširovať. Navyše, keď budete pripravení, môžete svoj účet ľahko inovovať a získať tak prístup k pokročilejším funkciám.

S SendinBlue budete v profesionálnom e-mailovom marketingu okamžite a nemusíte na to zlomiť banku..

Dúfame, že tento článok bol užitočný a že viete, či je pre vás SendinBlue tou pravou voľbou. Ak sa vám tento príspevok páčil alebo sa chcete ešte pozrieť na niektoré ďalšie e-mailové marketingové služby, zvážte vyskúšanie nášho článku o konkurentoch MailChimp – 7 populárnych alternatív Mailchimp..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map