Top 9 webových hostiteľov s bezplatnou službou migrácie webových stránok (porovnané)

migrácia zadarmo


Hľadáte poskytovateľa hostingu s bezplatnou službou migrácie webových stránok?

Ak ste mali nepríjemný zážitok s aktuálnym webovým hostiteľom, napríklad zlú podporu, možno budete chcieť migrovať svoje webové stránky na nového poskytovateľa webhostingu..

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších webhostingových služieb, ktoré ponúkajú bezplatnú migračnú službu novým používateľom.

Prečo hľadať hosting s bezplatnou migráciou

Prenos webových stránok je spojený s množstvom problémov, ako sú výpadky, strata údajov, strata výnosov, problémy so SEO atď.

Ak ste nováčik a nechcete ohroziť svoje stránky prenosom svojich stránok sami, je vo vašom najlepšom záujme nájsť webhostingovú službu, ktorá ponúka bezplatnú migráciu stránok..

Nie všetky bezplatné migračné služby ponúkané rôznymi poskytovateľmi hostenia sa však vytvárajú rovnocenné. Predtým, ako sa do toho pustíte, je vhodné si overiť, či váš web spĺňa podmienky pre bezplatnú migračnú službu.

1.Rozsah stránok

bezplatná migrácia, SiteGround Web Hosting, bezplatná ssl

S vynikajúcou povesťou & spoľahlivosť z hľadiska výkonu stránok, bezpečnosti a kvality prevádzkyschopnosti Siteground je najlepšou voľbou, ktorú môžete považovať za ďalšiu webhostingovú službu.

Ponúka bezplatné migračné služby pre nových používateľov, ktorí predtým hostili svoje stránky v inej hostiteľskej spoločnosti. Táto možnosť je však k dispozícii iba s plánmi GrowBig a GoGeek. Ak sa rozhodnete pre plán spustenia, budete musieť za službu zaplatiť ďalšiu sumu.

O prenos lokality môžete požiadať pomocou sprievodcu nastavením účtu. Ponúka tiež množstvo nástrojov na optimalizáciu vašich stránok z hľadiska výkonu a SEO. Ak chcete využiť bezplatnú migračnú službu, môžete sa zaregistrovať v programe GrowBig za 3,95 dolárov.

Viac informácií o službe SiteGround nájdete tu.

2. HostGator

Hostgator, bezplatná migrácia

HostGator je ďalšia webhostingová služba, ktorá ponúka bezplatné migračné služby pre váš web so všetkými jeho hostiteľskými plánmi. Majte na pamäti, že bezplatnú migráciu môžete požiadať iba do 30 dní od registrácie plánu. Všetko, čo musíte urobiť, je vyplnenie formulára na prenos webových stránok a migrácia webových stránok.

V závislosti od typu účtu sa môžete rozhodnúť aj pre prevody cPanel na cPanel. Prevody cPanel zahŕňajú všetky domény, domény addon, subdomény a nastavenia cPanel.

Viac informácií o HostGator nájdete tu.

3. A2 Hosting

Hosting, bezplatná migrácia

A2 Hosting je ďalšou možnosťou, ako zistiť, či chcete pre svoju webovú stránku získať bezplatnú migračnú službu. Ak chcete využiť bezplatnú službu, musíte vyplniť formulár žiadosti o migráciu a špecialista dokončí celý proces migrácie do 3 až 5 pracovných dní..

Aj keď nemáte odborné vedomosti o tom, ako migrovať svoje stránky z jedného hostiteľa na druhého, môžete to ľahko urobiť bez zaplatenia jedinej penny. Najnižšia počiatočná cena hostenia A2 je 3,91 dolárov a plány zahŕňajú funkcie, ako sú nástroje na optimalizáciu rýchlosti na strane servera, bezplatný certifikát SSL, úložisko SSD, veľká dostupnosť, atď. Ak sa chcete dozvedieť viac o serveri A2 hosting, kliknite sem.

4. GreenGeeks

GreenGeeks, bezplatná migrácia

GreenGeeks je ďalší úžasný web hosting, ktorý ponúka bezplatnú migračnú službu.

Po výbere svojho plánu môžete požiadať o bezplatný prenos webových stránok tým, že im poskytnete svoje aktuálne informácie o webhostingu. Tím expertov potom migruje stránky za vás bez toho, aby ste museli robiť čokoľvek. Pomôže vám tiež bezplatne preniesť vaše doménové meno. GreenGeeks však neponúka bezplatnú migráciu svojich dedikovaných serverov.

GreenGeeks nie je podobný ostatným poskytovateľom webhostingových služieb, pretože na spustení backend servera závisia od zelenej energie a robia krok vpred, aby znížili uhlíkovú stopu..

5. Inmotion Hosting

Hosting InMotion WordPress

Ak ste hostili svoje stránky v inej hostingovej spoločnosti a chcete ich migrovať na Inmotion Hosting, môžete to urobiť ľahko a bez problémov. Všetko, čo musíte urobiť, je zvoliť plán hostenia a potom odoslať formulár žiadosti o prevod.

Ich tím odborníkov zvládne proces migrácie a urobí ho za vás. Migrujú za vás súbory stránok, databázy, záznamy domén, e-mailové účty a nastavenia cPanel. Aj keď Inmotion Hosting nie je najlacnejším poskytovateľom webhostingu, hneď ako začnete používať jeho plány, zistíte, že funkcie a technológie stoja za cenu.

Úžasný výkon a rýchlosť stránok získate aj s optimalizovaným serverom so systémom SSD. Viac informácií o hostovaní InMotion nájdete tu.

6. Tekutý web

Liquid Web Discount Code, bezplatná migrácia

Liquid Web ponúka svojim používateľom bezplatné migračné služby, ktoré sa rozhodli pre plne spravované riešenie hostenia. Rovnako ako väčšina ostatných možností v tomto zozname, všetko, čo musíte urobiť, je vyplnenie formulára žiadosti o bezplatnú migráciu.

Vo formulári musíte pridať niekoľko informácií, ako sú vaše súčasné informácie o hostovaní, názov cieľa, informácie o doménach na prichádzajúcom serveri a nastaveniach servera DNS atď. Program Liquid Web potom migráciu naplánuje a dokončí ju za vás..

Cenové rozpätie Liquid Web je pomerne vysoká a začína sa minimálne 19 dolárov mesačne. Prémiová cena tiež odráža kvalitu služieb, ktoré poskytujú. Ak plánujete hosťovať aplikáciu, ktorá vyžaduje vysoké využitie servera v backende a máte dostatočný rozpočet, Liquid Web môže byť pre vás tým správnym webovým hostiteľom..

7. Motor WP

WP Engine

S WP Engine je migrácia vašich webových stránok z inej hostingovej spoločnosti jednoduchá a bezplatná. Ponúka Automatizovaná migrácia motora WP plugin, aby sa veci bezproblémové. Všetko, čo potrebuje, sú vaše poverenia SFTP služby WP Engine.

S WP Engine môže byť vaša migrácia dokončená v niekoľkých jednoduchých krokoch po dokončení manuálnych krokov.

8. HostPapa

HostPapa Hosting Recenzie, zadarmo ssl, ssl

HostPapa je pre vás ďalším dobrým riešením, ktoré ponúka bezplatnú migračnú službu. Každý plán obsahuje bezplatnú migračnú službu, takže podľa toho, ktorý plán vyberiete, môžete migrovať svoje stránky zadarmo bez akýchkoľvek problémov. Ponúka tiež bezplatný prevod doménových mien.

S HostPapa môžete mať veľa funkcií a vynikajúci výkon stránok za pouhých 2,95 dolárov.

Spolu so zdieľaným hostingom, hostingom WordPress a hostingom VPS ponúka spoločnosť Hostpapa hosťujúci distribútori.

9. InterServer

Interserver, bezplatná migrácia

S InterServerom je migrácia vašich webových stránok z vášho súčasného hostiteľa jednoduchá a rýchla. Stačí si vybrať plán a potom otvoriť lístok na migráciu. Na vstupenke musíte uviesť všetky informácie o vašom aktuálnom hostení, z ktorých musíte migráciu spracovať.

InterServer plán začína na 4 dolároch, čo je o niečo viac ako u jeho konkurentov. Ale služby, ktoré ponúka, úplne zdôvodňujú uvedenú cenu.

Interserver ponúka bezplatnú migračnú službu, len čo si od nich kúpite plán. Môžete pristupovať k migračnému nástroju na hostiteľskom paneli a preniesť svoje stránky na server Interserver.

Tak to je všetko. Toto sú niektorí z poskytovateľov webhostingových služieb, ktorí ponúkajú bezplatné migračné služby pre váš web. Môžete tiež vyskúšať nastavenie webovej stránky elektronického obchodu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map