V porovnaní s 10 najlepšími tvorcami webových stránok pre malé podniky (2020)

najlepší tvorcovia webových stránok


Chcete si sami vytvoriť webovú stránku bez toho, aby ste si najali vývojára? Potom musíte vybrať najlepší tvorca webových stránok, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť úžasnú webovú stránku.

Nájdete tu desiatky tvorcov webových stránok, ktoré vám pomôžu ľahko vytvoriť webovú stránku bez ohľadu na to, aké sú vaše zručnosti. Bohužiaľ, s výberom prichádza zmätok, takže v tomto príspevku vám pomôžeme bližšie sa pozrieť na niektoré z najlepších tvorcov webových stránok pre začiatočníkov. Ďalej vás prevedieme výberom správneho tvorcu webových stránok podľa vašich jedinečných potrieb.

Tvorcovia webových stránok verzus najímanie vývojára

Ak chcete vytvoriť profesionálnu webovú stránku, možno si budete myslieť, že na jej vykonanie potrebujete najať profesionálneho vývojára. Ale to vôbec nie je potrebné. S tvorcami webových stránok, ktoré sú dnes k dispozícii, môže ktokoľvek – dokonca aj úplní začiatočníci – ľahko vytvoriť skvelú funkčnú webovú stránku bez toho, aby sa musel dotknúť riadku kódu.

Ak spúšťate web, môžete to urobiť sami pomocou nástroja na tvorbu webových stránok. Tvorcovia webových stránok sú ideálmi pre blogerov, nekrytých začínajúcich podnikateľov, soloprénov, nadšencov, nové podniky a neziskové organizácie..

Pozrime sa na výhody a nevýhody tvorcov webových stránok:

Klady profilov pre tvorcov webových stránok

 • Cenovo dostupné: Môžete si v podstate vytvoriť web zadarmo a hostiť ho už od $ 2 – $ 5 mesačne.
 • Skvelý dizajn: S tvorcami webových stránok môžete mať skvele vyzerajúci web za pár minút vďaka vopred navrhnutým šablónam a tvorcom drag and drop..
 • rýchly: Svoj web môžete uviesť do prevádzky v ten istý deň, keď ho vytvoríte.
 • Jednoduché použitie: Väčšina tvorcov webových stránok je užívateľsky prívetivá. Svoju webovú stránku môžete zostaviť s minimálnymi alebo žiadnymi znalosťami o budovaní webových stránok.

Nevýhody tvorcu webových stránok

 • snaha: S tvorcom webových stránok musíte pracovať sami.
 • Nie je jedinečný: Pretože s tvorcami webových stránok používate šablóny, môže mať niekto iný web, ktorý vyzerá úplne podobne ako váš. Môžete ho však prispôsobiť jedinečnému vzhľadu.

To však neznamená, že by ste si nikdy nemali najať dizajnéra webových stránok. Ak už máte úspešnú spoločnosť, ktorá generuje tržby vyše 250 000 dolárov ročne, ste vo veľmi konkurenčnom odvetví alebo podnik s vysokou hodnotou transakcie, ktorý vyprodukuje viac ako 5 000 dolárov za transakciu, najímanie profesionálov by pre vás bolo lepšou možnosťou vzhľadom na vaše konkrétne a pokročilé potreby.

Tu sú niektoré z výhod a nevýhod najímania vývojárov:

Najímanie vývojových profesionálov

 • Jedinečný dizajn: Ak si najmete profesionálneho vývojára, získate dizajn webových stránok, ktorý je pre vás 100% jedinečný a prispôsobený vašim presným potrebám.
 • Ušetrený čas: Vývojár vykoná všetku prácu za vás.

Prenájom nevýhody pre vývojárov

 • Vysoké počiatočné náklady: Kvalifikovaný vývojár webových stránok môže stáť viac ako 10 000 dolárov.
 • Dlhší proces: Váš web nemusí byť pripravený mesiace, keď si najmete vývojára.
 • Nedostatok kontroly: Vývojár webových stránok by mohol navrhnúť stránky, na ktoré sa nemáte radi.
 • Žiadne vlastníctvo: Niektorí vývojári alebo dizajnérske firmy vám nedávajú vlastnícke práva na web

Ako vidíte, s tvorcom webových stránok môžete mať k dispozícii cenovo dostupný, profesionálne vyzerajúci web, ktorý zvládne všetky vaše potreby a bude fungovať do jedného dňa..

Výber najlepšieho nástroja na tvorbu webových stránok – na čo sa zamerať?

Pri výbere najlepšieho nástroja na tvorbu webových stránok podľa vašich potrieb musíte zvážiť niekoľko vecí. Niektoré z nich sú:

skillset:

Váš výber zručností je jedným z dôležitých faktorov, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere nástroja na tvorbu webových stránok.

Ak ste úplným začiatočníkom, môžete zvážiť riešenie, ktoré sa dodáva s ľahko použiteľným nástrojom na vytváranie drag and drop. Pomocou drag and drop môžete rýchlo uviesť svoj web do prevádzky.

Na druhej strane, ak dokážete pohodlne spracovať hostenie, zálohy a zabezpečenie, mali by ste zvoliť robustný nástroj na tvorbu webových stránok, najlepšie riešenie s vlastným hosťovaním, ako je napríklad WordPress.org. Aj keď vývojár drag and drop uľahčuje nastavenie webovej stránky, nevýhodou je, že väčšina staviteľov vám poskytuje obmedzenú sadu funkcií, ktoré bránia rastu vašich webových stránok po línii..

Vlastnosti:

Zapíšte si zoznam požadovaných funkcií, ktoré chcete vytvoriť od svojho tvorcu webových stránok. Ak chcete získať predstavu o funkciách, ktoré potrebujete, položte si niekoľko otázok:

 • Aký je účel vášho webu?
 • Aké integrácie tretích strán budete potrebovať na svojich webových stránkach?
 • Aký je rozpočet, ktorý si môžete dovoliť vytvoriť webovú stránku?
 • Budete potrebovať kompletný obchod s elektronickým obchodom?

Teraz sa s vami podelíme o náš zoznam najlepších tvorcov webových stránok. Tu je prehľad všetkých tvorcov webových stránok:

Najlepší tvorcovia webových stránok

Tvorba webových stránokRatingPricingCustomization Features
1. WordPressNajlepší tvorca webových stránok2,75 dolárov mesačne s Bluehost5/5
2. Tvorca webových stránok s konštantným kontaktomNajjednoduchší tvorca webových stránok0 – 20 $ / mesiac3/5
3. GatorNajlacnejší tvorca stránok3,46 dolárov – 8,30 dolárov mesačne4/5
4. SiteBuilder.comJednotný tvorca webových stránok5,50 – 10 $ / mesiac4/5
5. NakupujteNajlepšie staviteľ online obchodu29 dolárov – 299 dolárov mesačne5/5
6. BigCommerceTvorca online obchodu s množstvom funkcií29,95 dolárov – 249,95 dolárov mesačne4/5
7. WeeblyZadarmo tvorca stránok drag and drop0 $ – 25 USD mesačne4/5
8. Štvorcový priestorAll-in-one drag and drop Builder stránok12 USD – 26 USD mesačne4/5
9. WordPress.comBezplatná blogovacia platforma48 dolárov – 300 dolárov ročne4/5
10. WixJednoduchý tvorca webových stránok5 USD – 17 USD mesačne4/5

1. WordPress: Najlepšie & Najobľúbenejší nástroj na tvorbu webových stránok

wordpress.org

WordPress.org, tiež známy ako WordPress s vlastným hosťovaním, je najpopulárnejším existujúcim tvorcom webových stránok. Od koníčkových blogov po spravodajské publikácie a malé webové stránky až po podnikateľské subjekty používa WordPress takmer 30% internetu.

WordPress je k dispozícii v dvoch rôznych verziách: WordPress.com a WordPress s vlastným hosťovaním. Je ľahké sa medzi nimi zamieňať. Pre viac informácií môžete vyskúšať rozdiely medzi WordPress.com a self-hosted WordPress.

S aplikáciou WordPress nájdete desiatky doplnkov na tvorbu webových stránok, ktoré vám pomôžu vytvoriť webovú stránku pomocou drag and drop, napríklad Beaver Builder a Divi.

Pros:

WordPress vám poskytuje nekonečné možnosti na vytvorenie webovej stránky tak, ako chcete. Vzhľad a funkcie svojich webových stránok môžete ľahko rozšíriť pomocou tém a doplnkov WordPress. Získate tiež úplnú kontrolu nad svojím webom.

Zápory:

 • Nastavenie webových stránok nie je také jednoduché ako pri iných hostovaných riešeniach.
 • Webové stránky nemôžete vytvoriť zadarmo (budete musieť zaplatiť rozpočet na názov domény a webhosting).
 • Budete musieť spravovať zálohovanie a zabezpečenie sami.

Pre koho to je?

Program WordPress je najvhodnejší pre každého, kto chce vytvoriť webovú stránku bez ohľadu na to, aký má zručnosti. Je to najlacnejší tvorca webových stránok pre začiatočníkov, napriek tomu poskytuje viac funkcií a plnú kontrolu nad vašimi stránkami. Ďalšie podrobnosti nájdete v tejto recenzii WordPress.

stanovenie ceny:

WordPress je bezplatný softvér na webový dizajn, ale na spustenie webovej stránky WordPress si musíte kúpiť doménové meno (14,99 dolárov ročne) a webhosting (7,99 dolárov mesačne). Ak potrebujete na vytvorenie webovej lokality riešenie drag and drop, stačí nainštalovať doplnok na tvorbu stránok.

Pretože kombinované náklady na doménu a hosting sa môžu javiť ako dosť veľa, pre používateľov IsItWP sme vypracovali dohodu s Bluehostom. Na hosťovaní WordPress získate zadarmo doménové meno, bezplatné SSL a viac ako 60% zľavu. Musíte zaplatiť iba 2,75 dolárov mesačne.

Z iných platforiem sa môžete kedykoľvek ľahko prepnúť na WordPress. Napríklad v tejto príručke nájdete informácie o tom, ako migrovať zo stredného na WordPress.

Má vaša firma stránku na Facebooku, ale ešte nemáte šancu vytvoriť webovú stránku pre svoju firmu? Ak to znie dobre, môžete vyskúšať službu Constant Contact Website Builder.

2. Tvorca konštantných kontaktov: Tvorca webových stránok so systémom AI

tvorca konštantného kontaktu

Webový tvorca konštantného kontaktu vám umožňuje vytvoriť webovú stránku pripravenú na publikovanie aj bez vášho zadania. Všetko, čo musíte urobiť, je synchronizácia nástroja na tvorbu webových stránok s vašou stránkou Facebook. Za pár minút builder stiahne kontaktné informácie, obrázky a text z Facebooku a doplní pre vás webovú stránku firmy.

Svoju firemnú webovú stránku si môžete samozrejme prispôsobiť neskôr alebo dokonca vytvoriť úplne nový personalizovaný web od základov.

Pros:

 • Rýchle a ľahké: Vytvorenie webovej stránky nebolo nikdy jednoduchšie.
 • zadarmo: Existuje bezplatný obmedzený plán. Prémiový plán začína na 10 dolárov mesačne.
 • Základné vlastnosti: Tvorca webových stránok obsahuje všetky základné funkcie, od integrácie analytických prvkov a blogov po integráciu do obchodu s elektronickým obchodom.

Zápory:

 • Nie je bohatý na funkcie: Ak hľadáte plnohodnotného tvorcu webových stránok, potom program Constant Contact Builder nie je pre vás vhodný.
 • rozšírenie: S týmto tvorcom nemôžete integrovať žiadne rozšírenia tretích strán.
 • Pripája sa k doméne: Ak chcete prepojiť doménové meno s webom, rovnako ako iní tvorcovia bezplatných webových stránok budete musieť upgradovať na platený program..

Pre koho to je?

Ak už máte stránku na Facebooku, ale nemáte šancu vytvoriť webovú stránku, alebo ak ste si mysleli, že vytvorenie webovej stránky je raketová veda, potom je pre vás tá najlepšia stávka na vytváranie webových stránok s konštantným kontaktom..

stanovenie ceny

Tvorca webových stránok s neustálym kontaktom ponúka bezplatný obmedzený plán. Ak chcete s webom prepojiť názov domény, budete musieť inovovať na plán Starter.

S akýmkoľvek plánom môžete na svoje stránky pridať výkladnú skrinku elektronického obchodu. V prípade neobmedzeného počtu produktov a zrieknutia sa transakčného poplatku môžete upgradovať na plán Business Plus za 20 dolárov mesačne.

3. Gator: Ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok od hostGator

gator

Gator je úplne nový tvorca webových stránok od renomovanej webhostingovej spoločnosti HostGator. Gator je pravdepodobne jedným z najbohatších tvorcov webových stránok ponúkaných webhostingovou spoločnosťou.

Najlepšie je, že Gator je vyvinutý in-house, aby poskytoval návštevníkom super rýchly webový zážitok.

Pros:

 • Lacná uvádzacia cena
 • Analýza webových stránok je súčasťou všetkých plánov
 • K dispozícii je rozsiahla zbierka šablón

Zápory:

 • Na vyskúšanie služby nie je k dispozícii žiadny bezplatný plán
 • Prioritná podpora je ponúkaná iba v prémiovom alebo vyššom pláne
 • Integrácia elektronického obchodu je k dispozícii iba s plánom elektronického obchodu

Pre koho to je?

Ak hľadáte tvorcu webových stránok od spoľahlivej webhostingovej spoločnosti, potom je pre vás Gator tou najlepšou voľbou.

stanovenie ceny

Existujú 3 plány: Starter, Premium a eCommerce. Dohodli sme sa s HostGatorom, takže ako používateľ IsItWP získate špeciálnu zľavu na úvodné ceny. Nižšie nájdete úvodnú cenu.

Štartér: od 3,46 USD / mesiac (vrátane všetkých funkcií)

Prémia: od 5,39 USD / mesiac (s prioritnou podporou)

Elektronický obchod: od 8,30 dolárov / mesiac (integrácia elektronického obchodu)

4. SiteBuilder: Tvorca webových stránok pre malé firmy

SiteBuilder.com

SiteBuilder je výkonný tvorca webových stránok, ktorý môžete použiť na vytvorenie svojej vlastnej webovej stránky. Umožňuje vám zostaviť webovú stránku v troch jednoduchých krokoch. Jeho nástroj zameraný na kliknutie a kliknutie vám pomôže rýchlo a ľahko pridať text, mediálne súbory a ďalšie moduly na webovú stránku.

Pros:

 • Vlastné šablóny: Dodáva sa so stovkami vopred pripravených šablón na rýchle spustenie stránky.
 • Zadarmo hosting: Webhosting je ponúkaný zadarmo s každým z jeho plánov.
 • Rozpočtové plány: Ich plány tvorby cien sú dostupné za akýkoľvek rozpočet.

Zápory:

 • Doménové meno: S SiteBuilderom sa ponúka bezplatné doménové meno, ale cena za obnovenie domény je drahá.
 • E-mail: Za všetky e-mailové adresy, ktoré vytvoríte pomocou svojho názvu domény, musíte zaplatiť osobitne.
 • Obmedzená analytika: Funkcie analýzy a štatistík používateľov sú menšie ako ostatné platformy.

Pre koho to je?

Ak hľadáte riešenie na jednom mieste na vytvorenie webovej stránky bez výdavkov na šťastie, potom je SiteBuilder perfektnou voľbou so všetkým, čo potrebujete..

ceny:

SiteBuilder ponúka 3 plány, vrátane špeciálneho plánu pre webové stránky elektronického obchodu. Ich štartovací plán stojí 5,50 USD mesačne, čo sa účtuje ročne.

Zahŕňa tiež bezplatný hosting webových stránok a doménové meno. Názov domény je zadarmo pre prvý rok a potom musíte zaplatiť bežné poplatky za obnovenie.

5. Shopify: Tvorca webových stránok elektronického obchodu

Shopify je plnohodnotný webový tvorca vytvorený špeciálne pre podniky elektronického obchodu. Umožňuje vám nastaviť internetový obchod v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby ste sa museli dotknúť akéhokoľvek kódu. Pôsobí na viac ako pol milióna podnikov s viac ako miliónom aktívnych používateľov.

Pros:

Napriek tomu, že je služba Shopify úplnou platformou elektronického obchodu, poskytuje webový nástroj na tvorbu webových stránok a platformu blogov, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše podnikanie v oblasti elektronického obchodu. Všetky témy Shopify sú plne citlivé, čo znamená, že vaši zákazníci získajú stály zážitok z nakupovania bez ohľadu na ich zariadenia.

Bez akýchkoľvek účtov tretích strán môžete začať prijímať platby na stránkach Shopify. Okrem toho podporuje platobné brány tretích strán a poskytuje bezproblémovú integráciu s vašimi webovými stránkami, stránkami Facebooku atď.

Zápory:

Ak potrebujete pridať viacúrovňové kategórie a ďalšie podrobnosti o produkte, nemusí byť služba Shopify tou pravou voľbou. Ak používate externú platobnú bránu, bude vám účtovaný silný transakčný poplatok v rozsahu od 0,5 do 2%.

Pre koho to je?

Shopify je jednou z najlepších platforiem elektronického obchodu na vytvorenie internetového obchodu. V porovnaní s ostatnými výrobcami internetových obchodov je služba Shopify transparentná, pokiaľ ide o štruktúru poplatkov.

Ak chcete väčšiu kontrolu nad svojím obchodom s elektronickým obchodom, môžete zvoliť platformu elektronického obchodu, ktorú hostíte, napríklad WooCommerce. Získajte viac informácií o budovaní internetového obchodu pomocou služby WooCommerce.

stanovenie ceny:

Základný plán služby Shopify vás stojí 29 dolárov mesačne. Okrem toho vám základný plán účtuje 2% transakčné poplatky. Ak chcete znížiť transakčný poplatok na 1%, môžete upgradovať vyšší plán za 79 dolárov mesačne. Pokročilý plán je dodávaný so všetkými potrebnými funkciami a účtuje vám 0,5% transakčný poplatok. Pokročilý plán vás stojí 299 dolárov mesačne.

6. BigCommerce: Ešte ďalší nástroj na tvorbu stránok elektronického obchodu

BigCommerce

BigCommerce je populárny tvorca internetového obchodu, ktorý prichádza s množstvom funkcií, ktoré nie sú v balení. Rovnako ako Shopify je aj BigCommerce samostatnou platformou elektronického obchodu. To znamená, že môžete buď vytvoriť obchod na BigCommerce, alebo dokonca integrovať výkladné zariadenie do svojho webu WordPress.

Pros:

 • Základné funkcie sa ponúkajú ako štandardná funkcia, napríklad možnosti SEO.
 • Ponúka veľa vstavaných funkcií ako ich konkurenti.
 • BigCommerce je dodávaný s množstvom marketingových funkcií, ako sú kupóny, odporúčania týkajúce sa produktov a darčekové certifikáty.

Zápory:

 • Možnosti dizajnu nie sú také rozsiahle ako ich uchádzači.
 • Editovacie rozhranie nie je príliš intuitívne.
 • Žiadna mobilná aplikácia

stanovenie ceny

Základný plán spoločnosti BigCommerce začína na 29,95 dolárov mesačne, čo zahŕňa všetky potrebné funkcie. Plán Plus stojí 79,95 dolárov mesačne, čím získate veľa funkcií na optimalizáciu konverzií. Vďaka ich Pro plánu získate rozšírené funkcie za 249,95 dolárov mesačne.

Pre koho to je?

Ak hľadáte plnohodnotného staviteľa obchodov s elektronickým obchodom, BigCommerce je pre vás tou pravou voľbou.

7. Weebly: Potiahnite & Drop Site Builder

weebly logo

Weebly je ďalší tvorca webových stránok, ktorý vám umožňuje vytvárať krásne webové stránky pomocou drag and drop. Weebly uľahčuje nastupovanie na palubu pomocou jeho prispôsobeného, ​​krok za krokom vedenia. Pomocou aplikácie Weebly môžete ľahko pridať blog alebo integrovať výkladný panel do svojich webových stránok.

Pros:

Weebly prichádza s výkonnými nástrojmi na vytvorenie krásnej webovej stránky vrátane drag and drop, vopred navrhnutých možností rozloženia, štatistík webových stránok a ďalších.

Weebly má tiež bezplatný plán, ktorý vám umožňuje používať bezplatnú subdoménu Weebly.com. Používatelia môžu ľahko upgradovať na prémiový plán pre ďalšie funkcie, vrátane podpory vlastnej domény, štatistík stránok, vyhľadávania na webe atď.

Zápory:

 • Vstavané funkcie sú obmedzené.
 • Ponúka iba obmedzený počet integrácií.
 • Export vášho webu Weebly na inú platformu môže byť dosť ťažký.

Ak ste používateľom Weebly a chcete viac funkcií, postupujte podľa tohto článku o tom, ako presunúť svoje webové stránky z Weebly na WordPress..

Pre koho to je?

Ak potrebujete riešenie drag and drop na rýchle vytvorenie stránky WordPress, možno budete chcieť skúsiť Weebly.

stanovenie ceny:

Weebly ponúka bezplatný obmedzený plán pre začiatočníkov. Vlastný názov domény môžete na svoj web pripojiť iba za 4 doláre mesačne. Ak chcete na svojich stránkach odstrániť reklamy značky Weebly, budete musieť upgradovať svoj plán na program Starter, ktorý stojí 8 dolárov mesačne.

Ak chcete vybudovať plnohodnotný obchod s elektronickým obchodom a vzdať sa transakčných poplatkov, vyberte podnikateľský plán za 25 dolárov mesačne.

8. Štvorcový priestor: Prémiový tvorca webových stránok pre malé podniky

logo štvorca

Squarespace je plnohodnotný tvorca webových stránok, ktorý sa dodáva so všetkými nástrojmi, ktoré potrebujete na vytvorenie krásneho webu. Môžete si tiež vybrať z desiatok šablón webových stránok pre svoj web. Každá šablóna obsahuje stovky prispôsobiteľných funkcií. Môžete si tiež bezplatne zaregistrovať doménové meno pomocou svojho ročného predplatného služby Squarespace.

Pros:

 • Vyberte si z rozsiahlej zbierky vstavaných šablón stránok.
 • S akýmkoľvek plánom získate neobmedzenú šírku pásma a neobmedzené úložisko.
 • Za transakcie elektronického obchodu so základnými alebo pokročilými plánmi elektronického obchodu sa neúčtujú žiadne poplatky.

Zápory:

 • Na rozdiel od väčšiny tvorcov webových stránok, program Squarespace neponúka bezplatný plán.
 • Počiatočný plán je v porovnaní s ostatnými staviteľmi o niečo drahší.
 • Nie sú povolené žiadne aplikácie ani rozšírenia tretích strán.

Pre koho to je?

Ak ste po zostavovateľovi webových stránok typu všetko v jednom, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať webové stránky od nuly bez toho, aby ste sa museli zaregistrovať do služby tretej strany, potom Squarespace by mohla byť najlepšou voľbou. Keďže všetky potrebné nástroje sú vám k dispozícii hneď po vybalení, nemusíte platiť žiadne ďalšie poplatky za šablóny, doplnky alebo iné služby..

Pozrite si aj nášho podrobného sprievodcu prepínaním z programu Squarespace na WordPress

stanovenie ceny:

Osobný plán vás stojí 12 dolárov mesačne, čo vám umožní vytvárať neobmedzené stránky s neobmedzenou šírkou pásma a úložiskom.

Ak chcete na svoju webovú stránku služby Squarespace pridať priečelie elektronického obchodu, môžete si vybrať obchodný plán za 18 dolárov mesačne.

Ak sa chcete vzdať transakčného poplatku v internetovom obchode, môžete upgradovať na plán základného internetového obchodu, ktorý vás stojí 26 dolárov mesačne.

9. WordPress.com: najlepší bezplatný tvorca webových stránok

blogovacia platforma wordpress.com

WordPress.com je bezplatná služba na hosťovanie blogov a webových stránok prevádzkovaná spoločnosťou Automattic, rovnakých ľudí za doménou WordPress.org. WordPress.com vám umožňuje zamerať sa na svoj obsah bez toho, aby ste sa museli obávať technickej vybavenosti webovej stránky, ako je hosťovanie, zabezpečenie alebo zálohy. WordPress.com uľahčuje publikovanie online každému bez ohľadu na jeho rozpočet.

Pros:

WordPress.com je publikačná platforma priateľská k SEO. Umožňuje vám vytvoriť bezplatnú webovú stránku s subdoménou WordPress.com. Po vybalení sa dodáva so všetkými základnými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie a rozvoj svojho webu. Ak chcete na svojom webe vylepšené funkcie, ako je sledovanie Google Analytics, nastavenie vlastného názvu domény, doplnky, podpora atď., Môžete zvážiť prechod na prémiový plán..

Zápory:

Aj keď vďaka svojim prémiovým plánom získate veľa vylepšených funkcií, stále im chýbajú funkcie, ktoré môžete využiť od hostiteľa WordPress. Aj keď ste sa prihlásili na odber prémiového plánu, musíte dodržiavať Zmluvné podmienky WordPress.com, čo okrem iného znamená, že nemôžete prijímať platby, hostiť reklamy AdSense ani robiť pridružený marketing..

Pre koho to je?

Ak uprednostňujete vytváranie webových stránok na spoľahlivej publikačnej platforme pred vytváraním drag and drop, potom je pre vás WordPress.com tou najlepšou voľbou. Ak chcete získať úplnú kontrolu nad svojím webom, môžete namiesto toho použiť WordPress.org.

stanovenie ceny:

Základný plán je bezplatný a má obmedzené funkcie. Ak chcete pripojiť vlastný názov domény a odstrániť reklamy WordPress.com, môžete si zvoliť osobný plán na 48 dolárov ročne. Ak chcete speňažiť svoje stránky, musíte za prémiový program zaplatiť 96 dolárov ročne.

V prípade pokročilých funkcií, ako je neobmedzený úložný priestor, inštalácia doplnkov, integrácia so službou Google Analytics, si môžete zvoliť obchodný plán za 300 dolárov ročne.

10. Wix: Najobľúbenejší tvorca stránok Freemium

logo wix

Wix je drag and drop Builder, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok. Môžete si vybrať zo stoviek vopred navrhnutých šablón pre každý druh podnikania. Môžete vytvárať úžasné webové stránky s paralaxou, animáciou a videom, všetko bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného riadku kódu.

Pros:

 • zadarmo: Wix prichádza s bezplatným plánom s obmedzenými funkciami na vytvorenie webovej stránky pomocou drag and drop.
 • Pokročilé vlastnosti: Do svojich stránok môžete ľahko integrovať rozšírené funkcie, ako napríklad e-obchod.
 • mobily: Webové stránky Wix sú prispôsobené pre mobilné zariadenia, čo znamená, že vaše stránky budú vyzerať skvele na všetkých zariadeniach.

Zápory:

 • Na vašom webe sa budú zobrazovať reklamy označené značkou Wix, pokiaľ neprechádzate na prémiovú verziu.
 • Schopnosť prispôsobiť vaše stránky je obmedzená.
 • Prechod na inú platformu, ak sa rozhodnete presunúť, je ťažké.

Pre koho to je?

Wix je najvhodnejší pre začínajúcich používateľov, ktorí potrebujú na vytvorenie webovej stránky riešenie drag and drop. Vďaka prémiovému plánu Wix môžete používať svoj vlastný názov domény, odstraňovať reklamy Wix a integrovať svoje webové stránky do služby Google Analytics a ďalšie.

Ak však chcete tvorcu webových stránok, ktorý poskytuje úplnú kontrolu nad vašimi stránkami, môžete namiesto toho použiť webovú stránku WordPress s vlastným hosťovaním..

stanovenie ceny

Wix ponúka obmedzený bezplatný plán so subdoménou značky Wix. Môžete pripojiť doménu za 5 dolárov mesačne. Ich kombinovaný plán stojí 11 dolárov mesačne, čo vám poskytuje bezplatné doménové meno, umožňuje vám ho spojiť s webom a odstrániť reklamy značky Wix..

Na svoj web môžete pridať priehradku elektronického obchodu za 17 dolárov mesačne.

Dúfame, že vám tento článok pomohol vybrať najlepších tvorcov webových stránok pre vaše potreby. A tiež náš zoznam najlepších doplnkov elektronického obchodu WordPress príde vhod, aby ste vylepšili svoje stránky.

Ak sa vám tento článok páčil, môžete vyskúšať aj vytvorenie webovej stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map