10 najlepších doplnkov ponuky reštaurácie pre WordPress (porovnané)

doplnky pre reštaurácie


Chcete na svoje webové stránky reštaurácie pridať jedlo?

Zverejnenie ponuky reštaurácií na vašom webe je užitočné najmä v prípade, že poskytujete rezerváciu reštaurácií online alebo donášku potravín online. Vaši používatelia tak môžu zistiť dostupné možnosti stravovania bez toho, aby museli chodiť do vašej reštaurácie.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov ponuky reštaurácií na trhu.

Výber doplnku ponuky reštaurácie

To, že chcete na svoje stránky pridať ponuku jedla, ešte neznamená, že budete musieť prepnúť na novú tému WordPress. Doplnok ponuky reštaurácie funguje hladko s akýmikoľvek motívmi reštaurácie WordPress. To znamená, že môžete menu ľahko integrovať do existujúceho rezervačného systému bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v dizajne vašich stránok.

Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov ponuky reštaurácie pre vaše stránky WordPress.

1. WPForms

WPForms, nástroje na automatizáciu marketingu

WPForms je jedným z najúčinnejších doplnkov na tvorbu formulárov, ktorý vám umožní vytvoriť akýkoľvek druh formulárov vrátane formulára na odber jedla, online rezervačného formulára, kontaktného formulára atď. v priebehu niekoľkých minút. Najlepšie na tom je, že ponúka desiatky preddefinovaných šablón pre každú výklenok, ktorý sa dá použiť rýchlo a ľahko.

S WPForms môžete jednoducho pridať možnosť výberu z ponuky potravín pre svojich zákazníkov. Ak máte dlhú ponuku, môžete ju rozdeliť aj do viacerých stránok. Svojim používateľom môžete povoliť zadanie objednávky priamo z ponuky.

WPForms prijíma platobné brány Stripe a PayPal. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, prečítajte si, ako nastaviť online systém objednávania potravín pomocou WPForms.

2. Formovateľné formuláre

impozantné formuláre, doplnky pre reštaurácie v reštauráciách

Formidable Forms je ďalší doplnok na tvorbu formulárov, ktorý vám umožňuje pridať na svoju webovú ponuku reštauráciu bez kódovania jedného riadku.

Pomocou tohto doplnku môžete tiež vytvárať formuláre objednávok, prijímať platby, lokalizovať svoje formuláre a robiť omnoho viac. Integruje sa s rôznymi doplnkami tretích strán, ako sú MonsterInsights, AffiliateWP, LifterLMS, atď. Formálne formuláre by mohli byť pre vás tou najlepšou voľbou, ak chcete, aby sa rozšírené funkcie integrovali do vášho formulára ponuky reštaurácie, ako sú komplexné výpočty a ďalšie.

3. WPPizza

v, doplnky z ponuky reštaurácie

WPPizza je výkonný doplnok ponuky reštaurácie, ktorý je navrhnutý špeciálne na udržiavanie ponuky reštaurácie online a na prijímanie objednávok v hotovosti. Môžete ho použiť na nastavenie viacerých cien za položku, nastavenie rôznych kategórií, pridanie popisu a ďalšie.

Ak chcete vyhovieť potrebám rôznych komunít, môžete tiež preložiť ponuky do rôznych jazykov. Kým bezplatný doplnok podporuje iba dobierku, prémiový doplnok vám umožňuje prijímať objednávky prostredníctvom rôznych platobných brán. Ak potrebujete pomoc s nastavením, môžete sa obrátiť na ich tím podpory.

4. Päťhviezdičkové doplnky

Päťhviezdičkové doplnky

Päťhviezdičkové doplnky je ďalší úžasný doplnok ponuky reštaurácie, ktorý vám uľahčí zobrazenie ponuky reštaurácie na vašom webe. Nastavenie doplnku je veľmi jednoduché a prichádza s niekoľkými úžasnými rozloženiami na usporiadanie ponuky.

Umožňuje vám tiež povoliť rôzne možnosti ponuky jedál, ako sú vegetariánske, bezlepkové, kóšer atď. Doplnok je kompatibilný s rôznymi ďalšími doplnkami, takže môžete ľahko rozšíriť funkcie svojich stránok..

7. WP Food Pro

Doplnky WP Food, reštaurácia

WP Food Pro je doplnok ponuky reštaurácie určený na bezproblémové a bezproblémové objednávanie položiek ponuky. Ponúka tiež viac ako 10 rôznych rozložení na výber.

Aby ste si boli istí, že na všetkých zariadeniach vyzerá dobre, máte tiež možnosť skontrolovať ich schopnosť reagovať. Okrem toho si môžete vybrať tie najlepšie fonty, farby, odovzdávať obrázky potravín, zvoliť rôzne farby, nastaviť dostupnosť potravín podľa miesta a ďalšie.

8. Päťhviezdičkové menu reštaurácie

Päťhviezdičkové menu reštaurácie

Päťhviezdičkové menu reštaurácie je bezplatný doplnok ponuky, ktorý uľahčuje pridanie ponuky reštaurácie na váš web. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko pridať neobmedzený počet ponúk s vynikajúcimi rozloženiami, ktoré vyzerajú na mobilných zariadeniach úžasne.

Spolu s tým môžete pre každé jedlo pridať jedinečné fotografie a ceny. Ponúka tiež miniaplikáciu na bočnom paneli, kde môžete zobraziť svoje ponuky. Po vytvorení ponuky ho môžete ľahko pridať na ktorúkoľvek stránku svojho webu pomocou Gutenbergu alebo skráteného kódu.

9. Menu reštaurácie

Doplnok ponuky reštaurácie

Menu reštaurácie plugin je ďalší bezplatný doplnok ponuky reštaurácií, ktorý ponúka vizuálny editor drag and drop menu na pridanie ponúk na váš web. Do svojich ponúk môžete nahrať vlastné obrázky potravín alebo použiť jednu zo svojej zbierky. Tento doplnok tiež uľahčuje objednávanie online.

Položky ponuky je možné prispôsobiť a zmeniť ich veľkosť tak, aby boli vizuálne príťažlivé. Doplnok podporuje aj viac miest a umožňuje vám pridať aj jednoduchý rezervačný formulár v reštaurácii.

10. WP Food Order a Restaurant Menu

WP Objednávanie potravín a Menu reštaurácie

WP Food Order a Restaurant Menu uľahčuje vám zobrazovanie ponúk, aby zákazníci mohli zadávať objednávky priamo z vašich webových stránok. Ponúka všetko, čo potrebujete na správu svojho reštauračného podnikania online. Od zobrazenia ponuky po príjem a spracovanie vašich objednávok online, má všetky možnosti.

Doplnok je plne citlivý a prispôsobivý pre mobilné zariadenia. Ponúka 4 rôzne štýly, až 5 rozložení stĺpcov, posúvacie zobrazenia a oveľa viac. Ak to chcete preložiť do iných jazykov, je to tiež možné.

To je všetko! Dúfame, že vám tento článok o najlepších doplnkoch ponuky reštaurácie pomohol. Ak sa vám to páčilo, možno budete chcieť vedieť, ako vytvoriť web s potravinami a receptami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map