10 najlepších doplnkov prehliadača PDF pre WordPress (porovnané)

Doplnok PDF pre WordPress


Hľadáte doplnok prehliadača PDF pre svoju webovú stránku WordPress? Formát súboru PDF umožňuje vašim používateľom otvárať, kontrolovať a tlačiť dokumenty, ktoré sú zverejnené na vašom webe.

Vo formáte PDF môžete komprimovať vysokokvalitné súbory do relatívne menšieho súboru, čo zase ušetrí vašu šírku pásma, keď ju používatelia stiahnu. Môžete dokonca povoliť ochranu heslom v dokumentoch PDF, aby ste obmedzili neoprávnený prístup.

WordPress bohužiaľ v predvolenom nastavení neumožňuje generovať ani vkladať súbory PDF do príspevkov alebo stránok. Našťastie WordPress ponúka veľa úžasných doplnkov na prezeranie súborov PDF z vašich stránok bez kódovania jedného riadku.

Čo robí doplnok WordPress PDF Viewer?

Pomocou doplnku PDF môžete vložiť úplný prehliadač PDF WordPress na príspevok alebo stránku WordPress. Keď používateľ pristane na vašom webe, môže si tieto súbory prezerať vo forme knihy listovaním po stránkach. Môžu tiež priblížiť, aby si zapisovali poznámky a tlačili tieto stránky.

Súbor PDF je obzvlášť užitočný, ak chcete zverejniť na svojej stránke obrovské dokumenty. S doplnkom WordPress PDF môžete vložiť súbor PDF, ktorý si používatelia môžu prezerať, sťahovať a tlačiť jediným kliknutím.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov PDF a porovnáme ich funkcie, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorá z nich je pre vaše stránky najlepšou voľbou..

1. Prehliadač PDF pre WordPress

Prehliadač PDF pre WordPress

Prehliadač PDF je jedným z najpredávanejších prémiových doplnkov WordPress PDF, ktoré vám umožňujú jednoducho vkladať a zobrazovať súbory PDF na vašom webe. Plugin je tiež veľmi flexibilný, pokiaľ ide o prispôsobenie. To uľahčuje prácu na vzhľade vašich príspevkov alebo stránok.

Môžete pridať možnosti ako Nájsť, Stiahnúť, Zdieľať, E-mail priateľovi, Navigácia na stránke, Lupa, Tlačiť, Otvoriť atď. Ak máte webovú stránku WooCommerce, môžete zobraziť cenník produktov, brožúry a letáky alebo vygenerovať faktúru vo formáte PDF. Môžete tak urobiť na stránke produktu alebo na akomkoľvek príspevku alebo stránke na vašom webe.

Doplnok podporuje záložky a odkazy a je tiež viacjazyčný. Tento doplnok PDF je veľmi dobre zdokumentovaný a ponúka veľkú podporu.

2. Doplnok dFlip PDF FlipBook WordPress

doplnok dFlip PDF

Rovnako ako názov napovedá, dFlip PDF Flipbook ponúka svojim čitateľom úžasný zážitok z 3D flipbooku. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko vytvoriť flipbook PDF v priebehu niekoľkých minút bez kódovania.

Tieto knihy môžu byť založené buď na texte, alebo na obrázkoch. Ponúka vynikajúcu podporu pre obrázky a nepotrebujete ani tradičný prevodník PDF na obrázok. Ak je váš PDF otvorený v prehliadači, ktorý nepodporuje 3D, doplnok sa o vás postará tak, že bude vyzerať tak úžasne, ako by sa zobrazoval v prehliadači s podporou 3D..

Tento doplnok PDF je plne poháňaný CSS. Takže aj keď váš súbor obsahuje ťažké texty, nemusíte robiť kompromisy týkajúce sa jeho kvality.

3. Faktúry WooCommerce PDF & Baliace pásky

Doplnok pre faktúry a balenia PDF spoločnosti WooCommerce

Faktúry vo formáte WooCommerce PDF & Baliace pásky je obzvlášť užitočné, ak prevádzkujete internetový obchod. Pomocou tohto rozšírenia môžete odoslať faktúru PDF na všetky e-maily s potvrdením objednávky odoslané vašim zákazníkom. Ponúka vizuálne nápadné šablóny, vďaka ktorým vaše faktúry vyzerajú profesionálne. Ak to chcete upraviť a prispôsobiť svoje faktúry, je to tiež možné.

Hromadne môžete generovať aj faktúry PDF, dobropisy a dodacie listy. Ak chcete vytvoriť zdĺhavé faktúry, môžete ich číslovať postupne. Táto možnosť tiež umožňuje vlastné formátovanie číslovania. Faktúry vo formáte WooCommerce PDF & Baliace pásky podporujú rôzne jazyky. Ak teda chcete lokalizovať svoju faktúru alebo dodací list, dá sa to ľahko urobiť.

Do záhlavia týchto faktúr môžete tiež vložiť svoje vlastné logo, zvoliť veľkosť papiera (písmeno alebo A4) a dokonca na faktúrach upraviť údaje o obchode / päte / vylúčenie zodpovednosti atď. & baliace pásky.

4. PDF Embedder

Vkladač PDF je ďalší úžasný doplnok WordPress PDF, ktorý môžete vyskúšať. Ak chcete na svoj web WordPress pridať súbor PDF, tento doplnok umožňuje rýchle a ľahké použitie. Všetko, čo musíte urobiť, je odovzdať súbor PDF rovnako ako odovzdanie obrázkov a ste hotoví. Doplnok bude automaticky pracovať na jeho veľkosti a budete mať tiež možnosť prispôsobiť jeho veľkosť.

Potom môžete vložiť skrátený kód vygenerovaný doplnkom do svojich príspevkov a stránok. Doplnok tiež umožňuje pridať Next / Prev tlačidlo pre ľahkú navigáciu.

Môžete dokonca nechať svojich používateľov priblížiť, ak chcú. Bezplatná verzia neponúka Stiahnuť ▼ voľba. Ak chcete pridať túto možnosť, musíte použiť prémiovú kópiu.

5. PDF a tlač

PDF Print by BestWebSoft

PDF a tlač je užívateľsky prívetivý a flexibilný doplnok WordPress PDF, ktorý umožňuje vytvárať súbory PDF, ktoré možno ľahko archivovať, zdieľať a ukladať. Tieto súbory môžete pridať na ľubovoľný príspevok alebo stránku na svojom webe. Aby vaše súbory PDF vyzerali tak, ako chcete, ponúka tiež možnosti prispôsobenia.

Napríklad môžete ľahko zarovnať tlačidlá na rôznych pozíciách, pridať tlačidlá k miniaplikáciám, vybrať typ tlačidla (obrázok, text atď.) A ďalšie. Môžete tiež vybrať akciu PDF. Tieto súbory môžete buď stiahnuť, alebo ich otvoriť v novom okne. Tento doplnok ponúka neuveriteľne jednoduché nastavenia. Môžete ho tiež lokalizovať v rôznych jazykoch. Podporuje jazyky RTL.

6. WP Advanced PDF

Doplnok WP Advanced PDF

Ak chcete, aby vaši používatelia vytvorili PDF svojich blogových príspevkov a stránok, skúste použiť Rozšírené PDF WP zapojiť. Je to skvelá voľba pre webové stránky, ktoré ponúkajú online kurzy alebo publikujú príspevky založené na znalostiach. Môžete ho tiež použiť na stránkach členov a pomocou jeho funkcií obmedziť prístup k súborom PDF iba pre členov.

Umožňuje tiež používať vlastné písma pre texty súborov PDF, do hlavičky pridať logo, do svojho PDF a ďalšie pridať text vodoznaku a obrázok. Okraje a zarovnania môžete zmeniť, aby ste vylepšili jeho vzhľad. Doplnok ponúka ID príspevku ako jeho predvolený názov súboru, ale môžete ho zmeniť na pdf Ak chceš.

7. Doplnok Word Light Viewer pre prehliadač PDF

Doplnok WordPress PDF Light Viewer - doplnok WordPress

Ďalším doplnkom WordPress PDF v našom zozname je Doplnok prehliadača WordPress PDF Light Viewer. Je to vynikajúca možnosť na pridanie súborov PDF ľubovoľnej veľkosti na váš web. Bez ohľadu na veľkosť dokumentu ho môžete ľahko vložiť do svojich príspevkov a stránok.

Potom môžete pridať voľbu lenivého načítania, funkciu priblíženia a navigáciu. Doplnok podporuje preklady do rôznych jazykov. Ak chcete, aby to bolo pre používateľov pohodlné, môžete povoliť aj možnosť sťahovania. Má tiež možnosť povoliť hromadné sťahovanie PDF. Doplnok je vhodný pre vývojárov a je dobre zdokumentovaný.

8. Poslať PDF na kontaktný formulár 7

Odoslať PDF pre kontaktný formulár 7

Odoslať PDF pre kontaktný formulár 7 je ďalšia vynikajúca možnosť, ktorú môžete vyskúšať. Ak chcete použiť tento doplnok prehliadača PDF WordPress, musíte najprv použiť doplnok Contact Form 7. Tento doplnok pridá podmienenú logiku do formulára vygenerovaného kontaktným formulárom 7.

Pomocou tohto doplnku môžete odoslať e-mail s vygenerovaným súborom pdf. Doplnok už stiahlo viac ako 9 000 používateľov a získalo 4,8-hviezdičkové hodnotenie. Je kompatibilný medzi prehliadačmi a pdf, ktorý vytvára, vyzerá ohromujúco na rôznych zariadeniach.

9. Tlač, PDF, e-mail od PrintFriendly

Vytlačte e-mail PDF pomocou služby PrintFriendly

Tlač, PDF, e-mail je úžasný doplnok PDF, ktorý vám umožní vytvárať odkazy PDF, na ktoré sa dá kliknúť a ktoré možno prispôsobiť podľa požadovanej veľkosti papiera. Po vygenerovaní súboru PDF ich môžete tiež prispôsobiť. Môžete povoliť alebo zakázať možnosti tlače a e-mailu. K týmto súborom môžete pridať aj tlačidlo a potom ich upraviť tak, ako chcete.

Doplnok má možnosť nechať si do svojho súboru PDF pridať autorské práva. Ak chcete byť viac kreatívni, môžete použiť aj svoj vlastný CSS. Dobrá vec je, že doplnok podporuje skripty Java aj Non-Java.

10. Gravitácia PDF

Gravity PDF - doplnok WordPress, doplnok PDF, doplnok WordPress vo formáte pdf

s Gravitácia PDF, je ľahké generovať digitálne dokumenty PDF. Doplnok ponúka 4 krásne navrhnuté šablóny, ktoré sa dajú použiť na úpravu vašich súborov PDF. Kvôli lepšiemu vzhľadu ho môžete ďalej prispôsobiť zmenou farby, písma atď.

Doplnok tiež ponúka možnosť označiť vaše súbory PDF pridaním loga spoločnosti. Podporuje všetky jazyky vrátane čínštiny, japončiny a RTL. Môžete ho použiť spolu s doplnkom Gravity Forms a povoliť možnosť automatického odoslania e-mailu pdf používateľom, hneď ako vyplnia formulár.

Môžete tiež pridať rozšírené možnosti, ako napríklad obmedzenie prístupu vo formáte pdf, kým sa platba neuskutoční. Táto funkcia je vynikajúca pre členské weby alebo weby, ktoré predávajú digitálne produkty, ako napríklad pdf.

To je všetko. Toto sú niektoré z najlepších doplnkov PDF pre WordPress, ktoré môžete vyskúšať. Dúfame, že vám tento článok pomohol. Ak ste tak urobili, mali by ste sa tiež pozrieť na to, ako vytvoriť internetový obchod.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map