10 najlepších doplnkov prieskumu WordPress na zhromaždenie spätnej väzby od používateľov (porovnané)

v porovnaní s najlepšími doplnkami prieskumu wordpress


Chcete na svoje stránky pridať formuláre prieskumu a získať spätnú väzbu od používateľov pre vaše produkty alebo služby? Vo WordPress môžete pomocou doplnku prieskumu ľahko vytvoriť online prieskum na svojich stránkach. Prítomnosť niekoľkých doplnkov na trhu však môže sťažiť identifikáciu najlepšieho doplnku pre vaše potreby.

Preto sme vybrali najlepšie doplnky pre prieskum WordPress, ktoré vám pomôžu získať spätnú väzbu od používateľov. Nie je začo.

Výber najlepšieho doplnku prieskumu WordPress

Vďaka dobrému doplnku pre prieskum je váš formulár príťažlivý pre oči používateľov. Ľahko použiteľné rozhranie je rovnako dôležité, takže môžete svoje prieskumy ľahko konfigurovať.

Vytvorením efektívneho online prieskumu môžete zhromažďovať názory svojich používateľov a presne sa dozvedieť, ako dobre považujú vaše služby. Potom môžete pomocou zhromaždených informácií vykonať vylepšenia a optimalizovať svoje stránky pre viac konverzií.

Je to možné iba vtedy, keď je váš prieskum pútavý, zábavný a užívateľsky prívetivý. Ak chcete získať maximálnu účasť používateľov, musíte sa ubezpečiť, že formuláre prieskumu sú dobre vyzerajúce a rozumné. Potrebujete doplnok, ktorý vám umožní robiť všetko.

Musíte si tiež vybrať doplnok prieskumu, ktorý vám umožní krásne prezentovať správy z prieskumu. Ak chcete na webe zobraziť výsledky, budete potrebovať doplnok, ktorý vám umožní vložiť výsledky prieskumu. Podobne je dôležitá aj možnosť exportu, ak chcete použiť informácie zadané používateľom na iných platformách pomocou tabuľky alebo softvéru CRM.

Pluginy v tomto zozname sa zhromažďujú vzhľadom na funkcie, ktoré by mal mať dobrý doplnok prieskumu. Pozrime sa na ne teraz.

1. WPForms

wpforms

WPForms je najlepší doplnok pre kontaktný formulár WordPress dostupný na trhu. Je to jednoduchý a ľahko použiteľný doplnok na vytváranie formulárov, ktorý umožňuje vytvárať nádherné prieskumné formuláre, ako aj jednoduché kontaktné formuláre a pokročilé formuláre, ako sú objednávkové formuláre, darovacie formuláre, platobné formuláre atď..

WPForms je dodávaný s ľahko použiteľným a zároveň výkonným, Prieskumy a ankety addon, ktorý vám umožňuje vytvárať vysoko pútavé prieskumy WordPress v žiadnom okamihu. Pomocou nástroja na vytváranie a presúvanie formulárov môžete pomocou niekoľkých kliknutí pridať polia.

Doplnok ponúka inteligentné polia prieskumu na vytváranie vizuálne príťažlivých a komplexných prieskumov. Vo formulároch prieskumu môžete použiť textové polia, rozbaľovacie polia, prepínače, začiarkavacie políčka, hodnotenia (začiatok, srdce, palec hore), Likertovu stupnicu a ďalšie. Okrem toho má inteligentnú funkciu podmienenej logiky, ktorá vám umožňuje filtrovať a prispôsobovať otázky na základe predchádzajúcich odpovedí.

Spoločnosť WPForms je predovšetkým najlepšia vo svojej najlepšej funkcii vykazovania prieskumov vo svojej triede. Zatiaľ čo väčšina doplnkov prieskumu na trhu nemá vhodnú funkciu analýzy a vykazovania, WPForms prichádza s vizuálnymi reportmi pre vaše formuláre v reálnom čase. Výsledky prieskumu môžete zobraziť na ktorejkoľvek stránke svojho webu pomocou skráteného kódu a tiež exportovať správy a zdieľať ich na sociálnych médiách alebo v prezentáciách v PowerPointe..

Skontrolujte tiež tieto porovnania medzi,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms vs FormStack

Prečítajte si našu podrobnú podrobnú príručku o tom, ako používať WPForms na vytváranie prieskumov.

2. Polldaddy

polldaddy-WordPress-zistená prieskumom

Polldaddy je populárny doplnok WordPress pre prieskumy a ankety. Je to produkt WordPress.com, takže na získanie doplnku API budete musieť vytvoriť účet WordPress.com. Na rozdiel od iných doplnkov v zozname nejde o doplnok kontaktného formulára, takže ho nemôžete použiť na vytvorenie iného typu formulára.

Doplnok nájdete v bezplatnej aj prémiovej verzii. Aj keď môžete začať s bezplatnou verziou, má obmedzené funkcie a nevýhodu v tom, že vo formulároch prieskumu zobrazí logo Polldaddy..

Polldaddy má jednoduché rozhranie drag and drop na vytváranie prieskumov WordPress. Vo svojich prieskumoch môžete použiť rôzne typy otázok vrátane otázok s možnosťou výberu z viacerých možností, voľného textu a Likertovej stupnice. Po vytvorení formulárov prieskumu ich môžete zdieľať na svojom webe, priamym e-mailom alebo kontami sociálnych médií a zbierať informácie. Predovšetkým vám umožňuje vytvárať a zdieľať ľahko čitateľné správy.

3. Formovateľné formuláre

impozantné formuláre

Formidable Forms je ďalší výkonný doplnok kontaktného formulára WordPress, ktorý umožňuje ľahko vytvárať jednoduché a pokročilé formuláre. Doplnok poskytuje sadu polí pripravených na použitie vrátane mierok Likert, polí začiarkavacích políčok, prepínačov, rozbaľovacích zoznamov atď. A jednoduché rozhranie drag and drop na vytváranie komplexných formulárov prieskumu..

Formableable Forms poskytuje vynikajúce možnosti na zobrazenie výsledkov prieskumu v grafoch a grafoch. Môžete ľahko vytvárať pútavé grafy, tabuľky, histogramy, koláčové grafy atď. A vložiť ich na svoje stránky a príspevky. Vďaka tomu je zdieľanie prehľadov prieskumu s publikom na vašom webe naozaj ľahké.

Okrem toho, ak chcete prehľady zdieľať so svojím zoznamom e-mailov, je to ľahké vďaka marketingovým doplnkom, ako sú ActiveCampaign, AWeber atď..

Pozrite sa, ako rozšíriť zoznam e-mailov, REAL FAST.

4. Formuláre Ninja

ninja formy

Ninja Forms je ďalší populárny doplnok pre kontaktný formulár dostupný na trhu. Doplnok ponúka množstvo rozšírení, ktoré môžete použiť na vytvorenie ľubovoľného typu formulára WordPress vrátane formulára prieskumu.

Hlavný doplnok je voľne k stiahnutiu a použitiu (môžete si ho priamo stiahnuť z WordPress.org); Musíte si však kúpiť aspoň dve rozšírenia: Podmienená logika a Viacdielne formuláre vytvoriť formulár prieskumu. Rozšírenia je možné zakúpiť jednotlivo alebo s ktorýmkoľvek z ich plánov.

Pomocou viacstránkových formulárov môžete používateľov predstaviť prieskumu na prvej stránke a potom na druhej strane zobraziť otázky. Vďaka tomu je prieskum interaktívnejší. V doplnku však chýbajú funkcie prehľadov a prezentácie údajov.

5. Kvíz a prieskum Master

kvíz-and-prieskum-master

Quiz and Survey Master je exkluzívny doplnok na pridávanie prieskumov a kvízov na weboch WordPress. Na rozdiel od iných doplnkov typu all-in-one pre tvorbu formulárov, ktoré sme uviedli v tomto zozname, bol tento doplnok špeciálne vyvinutý pre stavebné prieskumy. Preto má veľa užitočných funkcií pre formuláre prieskumu.

Základný doplnok je bezplatný a dá sa stiahnuť z oficiálneho archívu doplnkov WordPress. Pomocou bezplatnej verzie doplnku si môžete vytvoriť viacstránkové online prieskumy a pridať ich na svoj web WordPress. Akonáhle je prieskum dokončený používateľom, pošle užívateľovi poďakovací e-mail za vyplnenie prieskumu.

Funkcia nahlasovania a analýzy však nie je dostupná v bezplatnej verzii. Ak ich chcete získať, musíte si kúpiť prémiový doplnok.

6. Tvorca formulárov od spoločnosti WD

form-maker-by-WD

Form Maker od spoločnosti WD je ďalším doplnkom na tvorbu formulárov WordPress, ktorý môžete použiť na vytváranie prieskumov. Doplnok je dodávaný so sadou polí formulára vrátane viacnásobného výberu, hodnotenia, hviezd, stupňov atď. Pre zostavenie formulárov prieskumu. Pomocou nástroja prieskumu môžete vytvárať viacstránkové formuláre prieskumu s podmienenou logikou.

Doplnok má rozhranie drag and drop na vytvorenie formulára, ktorý uľahčuje a urýchľuje vytváranie. Ak chcete do formulárov pridať ďalší štýl, môžete použiť voľbu vlastného editora CSS. Okrem toho existuje niekoľko preddefinovaných šablón formulárov, ktoré sa starajú o vaše potreby pri návrhu.

Kedykoľvek chcete viac funkcií a možností, môžete si kúpiť prémiové doplnky. Aj keď je tento doplnok vhodný na vytváranie prieskumov, chýba mu možnosť nahlasovania.

7. Ankety WP

WP-hlasovanie-WordPress-plugin

WP-Ankety sú základným nástrojom na vytváranie ankiet vo WordPress. To vám umožní zhromažďovať jednoduché odpovede používateľov prostredníctvom začiarkávacích políčok a prepínačov. Keď sa používatelia zúčastnia na vašich prieskumoch, výsledky sa okamžite zobrazia automaticky. Na rozdiel od iných doplnkov v zozname nejde o tvorcu formulárov.

Vytváranie ankiet pomocou tohto doplnku je veľmi jednoduché a priame. Jednoducho choďte na Ankety na hlavnom paneli WordPress a vytvorte anketovú otázku a pridajte možnosti odpovedí. Potom môžete na svoj web pridať ankety pomocou kódu alebo ako miniaplikáciu.

Toto je veľmi jednoduchý nástroj, ktorý môžete použiť na najzákladnejšiu úroveň prieskumov spokojnosti.

8. Formuláre CaptainForm

formy-by-captaion-forma

Forms by CaptainForm je doplnok na tvorbu formulárov WordPress so širokou škálou funkcií a flexibility. Doplnok vám umožňuje vytvoriť akýkoľvek typ formulára, vrátane jednoduchého kontaktného formulára, prieskumného formulára, registračného formulára udalosti, platobného formulára atď.

Doplnok ponúka jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie na vytváranie formulárov. Potom ich môžete uverejniť na svojich blogových príspevkoch, stránkach, postranných paneloch alebo kontextových oknách, aby ste získali spätnú väzbu od používateľov. Má veľa polí formulára a zahŕňa podmienenú logiku na filtrovanie otázok.

Ako vlastník stránok budete dostávať e-mailové a SMS oznámenia po každom zadaní. Môžete tiež zobraziť prehľady v reálnom čase pre svoje formuláre prieskumu.

súvisiace: Najlepšie e-mailové marketingové služby.

9. Sociálne prieskumy

poll-prieskum-kvíz-plugin-for

Social Ankety je doplnok WordPress od spoločnosti Opinion Stage. Je to dobrá voľba, ak chcete na svoj web WordPress pridať rôzne typy interaktívneho obsahu vrátane prieskumov, prieskumov, kvízov, prezentácií atď..

Do prieskumov môžete pridať obrázky a videá, aby boli atraktívnejšie. Doplnok podporuje rôzne typy otázok vrátane jednoduchých alebo viacerých výberov, otázok s otvoreným koncom atď. Na konci prieskumu môžete tiež pridať výzvu na akciu, aby ste zhromaždili potenciálnych zákazníkov pre svoje stránky..

Vytvorenie prieskumu, ankety alebo iného interaktívneho obsahu pomocou tohto doplnku je veľmi jednoduché. Po vytvorení formulárov prieskumu ich môžete pridať na rôzne miesta na svojom webe (príspevky, stránky, bočné panely).

10. Anketa YOP

yop-poll-plugin

Anketa YOP vám pomáha vytvárať jednoduché prieskumy a prieskumy WordPress, ktoré zhromažďujú vašu spätnú väzbu. Potom môžete na svoj web pridať anketu pomocou krátkych kódov alebo miniaplikácií a na svojom webe naraz spustiť viac prieskumov.

Prieskumy, ktoré ste vytvorili, sa dajú ľahko klonovať alebo upravovať, takže môžete ušetriť čas na ďalšie úlohy. Podobne možnosť plánovania ankety vám umožňuje dokončiť prácu skôr a pomôcť vám naplánovať ankety jeden po druhom.

bonus: Nezabudnite vyskúšať náš doplnok pre prezradie WordPress a vytvorte úspešné darčeky.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie doplnky pre prieskum WordPress. Môžete si tiež pozrieť príručky o tom, ako vytvoriť formulár v štýle Typeform vo WordPress a najlepšie pluginy pre správu reklám WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map