10 najlepších doplnkov tabuľky WordPress na usporiadanie údajov (porovnané)

Najlepšie tabuľkové doplnky WordPress


Chcete na svojej webovej stránke WordPress vytvoriť tabuľku v štýle Excelu? Pomocou tabuliek môžete ľahko porovnávať funkcie rôznych produktov. Je to vynikajúci spôsob, ako vytvoriť ľahko čitateľné zoznamy vašich produktov s viacerými stĺpcami a riadkami.

V tomto článku sme vybrali niektoré z najlepších doplnkov tabuľky WordPress, ktoré môžete použiť na vytváranie tabuliek na svojich webových stránkach. V skutočnosti sme použili doplnok tabuľky (TablePress) na vytvorenie vlastnej tabuľky, na predstavenie prvých 5 doplnkov v našom zozname! Skontrolujte to nižšie.

Na prvý pohľad: Najlepšie tabuľkové doplnky WordPress

Inštalácie PluginPriceActive / Sales
Tabuľky Ninjaod 39 dolárov50.000+
TablePresszadarmo700.000+
Responzívne tabuľky CSS3od 20 dolárov ročne10,000+
Pokročilé tabuľkyod 21 dolárov ročne500+
ARPriceod 23 dolárov ročne3000+

Ako si vybrať najlepší doplnok tabuľky WordPress?

Na trhu je veľa bezplatných a prémiových doplnkov pre tabuľky WordPress. Pre začiatočníkov môže byť mätúce vybrať si pre svoj blog alebo webovú stránku WordPress najlepší doplnok tabuľky v štýle Excel jednoducho preto, že je ohromený množstvom možností..

Najjednoduchší spôsob, ako prekonať zmätok a vyhodnotiť potreby doplnkov WordPress, je porovnať vaše požiadavky s funkciami dostupných doplnkov..

Doplnky tabuliek obsahujú funkcie ako sú drag and drop buildery, filtre, triedenie, stránkovanie, responzívny dizajn, možnosti stylingu, podpora médií a import / export funkcií.

Aby sme vám túto úlohu ešte uľahčili, uviedli sme v tomto článku hlavné doplnky tabuľky WordPress. Môžete rýchlo prejsť každý doplnok a jeho funkcie a rozhodnúť sa, ktorý je najlepší tabuľkový doplnok pre vaše webové stránky WordPress.

Poďme sa však pozrieť na tie najlepšie doplnky tabuľky WordPress, ktoré môžete vyskúšať.

1. Tabuľky Ninja

Tabuľky Ninja

Tabuľky Ninja sú prémiovým tabuľkovým doplnkom WordPress. Je dodávaný s nástrojom na vytváranie tabuliek drag and drop, ktorý môžete použiť na rýchle usporiadanie stĺpcov a riadkov. Má tiež podporu médií, takže môžete do svojich tabuliek pridávať obrázky a ďalšie údaje.

Doplnok má farebné možnosti pre stĺpce a riadky. Do tabuliek môžete pridať vlastné štýly a vylepšiť tak dojem používateľa. Tabuľky Ninja vám umožňujú vytvárať plne responzívne tabuľky, ktoré vyzerajú skvele na všetkých veľkostiach obrazovky.

2. TablePress

TablePress

TablePress je najobľúbenejší bezplatný tabuľkový doplnok WordPress na trhu. To vám umožní ľahko vytvárať jednoduché a krásne tabuľky. Obsahuje rozhranie tabuľky, ktoré vám umožňuje pridávať údaje bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu.

Tabuľky môžete pridať na svoje stránky, príspevky a oblasti miniaplikácií pomocou krátkych kódov. TablePress podporuje filtre, stránkovanie a triedenie. Umožňuje importovať / exportovať tabuľky zo súborov Excel, CSV, HTML a JSON. Príklad tabuľky TablePress v akcii posuňte nahor a pozrite sa na tabuľku v tomto článku!

3. Tabuľky odpovedajúce CSS3

Responzívne tabuľky CSS3

Tabuľky odpovedí CSS3 sú responzívnym doplnkom tabuľky WordPress. Môže sa použiť na vytvorenie tabuliek a porovnanie cien rôznych produktov. Môžete pridať neobmedzený počet riadkov a stĺpcov s množstvom možností pre tabuľky.

Je dodávaný s viac ako 20 možnosťami výberu farieb, 2 štýlmi tabuliek, aktívnymi stĺpcami, štýlmi umiestnenia vznášajúcich sa farieb a ďalšími. Doplnok podporuje ikony, popisy a pásky. Umožňuje tiež ľahký import / export údajov do iných formátov súborov.

4. Pokročilé tabuľky

Pokročilé tabuľky

Advanced Tables je ďalší prémiový tabuľkový doplnok pre WordPress. To vám umožní ľahko vytvárať jednoduché tabuľky v štýle Excelu. Pomocou skráteného kódu môžete zobraziť svoju tabuľku vo svojich príspevkoch alebo stránkach WordPress. Má podporu médií, čo znamená, že môžete vkladať obrázky do stĺpcov a riadkov tabuliek.

Navyše môžete pridať lepivú hlavičku, ktorá pláva spolu s tabuľkou. Podporuje triedenie, stránkovanie a vlastné štýly pre vaše tabuľky WordPress.

5. ARCena

ARPrice

Ako už názov napovedá, ARPrice je doplnok tabuľky cien pre WordPress. Obsahuje viac ako 300 šablón cenových tabuliek, ktoré vám uľahčia prácu pri vytváraní cenových plánov a porovnávacích tabuliek.

Má editor v reálnom čase. Jednoducho si môžete vybrať motív, drag and drop nástroje, meniť farby a podľa potreby prispôsobiť tabuľku. Umožňuje tiež pridávať obrázky a pásky do tabuliek WordPress.

6. WP Table Builder

wp tabuľka staviteľ

WP Table Builder je drag & drop tabuľkový doplnok WordPress, ktorý vám umožní vytvárať krásne a pohotové tabuľky. Môžete vytvoriť akýkoľvek typ tabuľky, napríklad tabuľky porovnávania produktov, tabuľky cien, tabuľky so zoznamom atď.

V súčasnosti má 5 prvkov – text, obrázok, zoznam, tlačidlo, & Hodnotenie hviezdičkami. Všetky tieto prvky prichádzajú s individuálnymi možnosťami. Najlepšia časť doplnku je režim správy buniek. Umožňuje vám pridávať a odstraňovať riadky / stĺpce a deliť / zlúčiť bunky. Tabuľky môžete vkladať kdekoľvek pomocou krátkych kódov.

7. Tabuľka ligy

Tabuľka ligy

Tabuľka ligy je výkonný prémiový doplnok pre tabuľky WordPress. Dodáva sa s 105 možnosťami v tabuľke, 17 možnosťami na bunku a 13 všeobecnými možnosťami. Má pokročilý systém triedenia viacerých stĺpcov, ktorý môžete použiť na vytvorenie ľubovoľného typu tabuľky.

Má tabuľkový editor, ktorý vám umožňuje vkladať dáta a ľahko spravovať tabuľky. Môžete zvýrazniť ľubovoľnú vlastnosť bunky farbami. Najunikátnejšou črtou tohto doplnku je jeho podpora typografických štýlov a matematických vzorcov.

8. Konečné tabuľky

Konečné tabuľky

Ultimate Tables je ďalší bezplatný tabuľkový doplnok WordPress. To vám umožní ľahko vytvárať a spravovať tabuľky z admin oblasti WordPress. Má miniaplikáciu, ktorú môžete použiť na zobrazenie tabuliek na bočnom paneli, v päte a ďalších oblastiach widgetu na vašom webe.

Umožňuje vám pridávať HTML, CSS a text do buniek tabuľky. Ultimate Tables má podporu stránkovania, skráteného kódu, vyhľadávacieho poľa a vlastných návrhov.

9. wpDataTables

wpDataTables

wpDataTables je jedným z najpopulárnejších bezplatných doplnkov tabuľky WordPress. Umožňuje vám rýchlo nahrávať súbory Excel, CSV, JSON a XML a vytvárať tabuľky v WordPress.

Má vlastné možnosti na zmenu farieb, premenovanie nadpisov, zmenu poradia údajov a pridanie CSS na úpravu stolov. Doplnok umožňuje pridať celkom 150 riadkov.

10. Generátor dátových tabuliek

Generátor tabuľky údajov

Generátor dátových tabuliek je populárny tabuľkový doplnok pre WordPress. To vám umožní vytvárať krásne, responzívne tabuľky z ovládacieho panela WordPress bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód. Podporuje diagramy, grafiku a grafy. Z údajov v tabuľke môžete vytvárať diagramy.

Umožňuje prispôsobiť farby stĺpcov a riadkov. Svojim používateľom môžete povoliť export údajov z vášho klientskeho rozhrania do súborov PDF, Excel a CSV. Podporuje tiež matematické vzorce.

Dúfame, že vám tento zoznam pomohol nájsť najlepší tabuľkový doplnok WordPress pre vaše potreby. Ak sa vám zdá tento príspevok užitočný, môžete tiež vyskúšať náš zoznam najlepších doplnkov kalendára WordPress (synchronizácia kalendára Google).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map