10 najlepších doplnkov WordPress pre vývojárov webu (porovnané)

Najlepšie doplnky WordPress pre vývojárov webu


Hľadáte najlepšie doplnky WordPress pre vývojárov webu? Mnoho milovníkov kódu má svoj vlastný súbor preferovaných nástrojov; Avšak, pokiaľ ide o WordPress, správna sada doplnkov môže urobiť vývoj webu hračkou. Existujú určité doplnky, ktoré musíte mať pre všetky sady nástrojov pre vývojárov webu.

V tomto článku budeme zdieľať 10 najlepších doplnkov WordPress pre vývojárov webu, bez ktorých by ste jednoducho nemohli žiť.

1. UpdraftPlus

Updraft Plus

UpdraftPlus je vynikajúci doplnok pre tých, ktorí sa chcú ubezpečiť, že po veľkých zmenách na svojich webových stránkach nikdy nestratia svoj pokrok. Tento doplnok uľahčuje zálohovanie vašich webových stránok do rôznych programov vrátane Dropbox, Rackspace Cloud, Amazon S3 a dokonca aj Disku Google.

Momentálne má tento doplnok viac ako milión aktívnych používateľov. Vývojári oceňujú ľahký prístup a vynikajúce funkcie, ktoré iné programy neponúkajú. K dispozícii je funkcia, ktorá vám umožní vstúpiť a nastaviť plán, takže viete, že vždy budete mať stabilnú a bezpečnú zálohu svojho neoceniteľného webu WordPress..

Vzhľadom na to, že hackeri sa vždy snažia nájsť cestu na veľké webové stránky, určite by v prípade núdze nemalo byť na škodu mať plnohodnotnú kópiu svojej stránky niekde inde..

Začíname s programom UpdraftPlus ešte dnes!

2. Sucuri

Šučur

Väčšina ľudí má na svojom počítači nainštalovanú antivírusovú / antispywarovú aplikáciu, tak prečo by nemáte bezpečnostný doplnok, ktorý by chránil váš web? Vývojári používajú doplnok Sucuri na ochranu svojich webových stránok pred najodpornejšími ľuďmi a programami na internete.

Sucuri sa špecializuje na zabezpečenie WordPress a ich doplnok je dodávaný so širokou škálou funkcií, vďaka čomu je neoceniteľný pre všetkých od bežného bloggera po vývojára webových stránok s miliónmi dolárov..

Po inštalácii tohto doplnku vás privítajú obrovské možnosti, medzi ktoré patrí skener malware na webe, bezpečnostné hodinky v reálnom čase, čierne listiny a prístup k špičkovému firewallu s prémiovou verziou. Toto sú len niektoré z vynikajúcich funkcií zahrnutých v tomto doplnku. Budete mať tiež prístup k bezpečnostným možnostiam po hacknutí v prípade, že si ich stiahnete po útoku.

Začíname so Sucuri ešte dnes!

3. CSS Hero

CSS hrdina

CSS Hero je jedným z najlepších doplnkov WordPress, ktorý vývojárom poskytuje prístup ku všetkým nástrojom, ktoré potrebujú na prispôsobenie svojich webových stránok. Trvá zložitý proces písania kódu a poskytuje vám všetky nástroje a zdroje, ktoré potrebujete na úpravu svojej stránky v reálnom čase.

Najvýznamnejšou vlastnosťou tohto doplnku je to, že vám umožňuje vykonávať vlastnú prácu pre jednotlivé zariadenia. WordPress zvyčajne upraví vaše stránky tak, aby čo najlepšie vyhovovali použitému zariadeniu. CSS Hero vám umožňuje kódovať vzhľad vášho počítača, tabletu a mobilu tak, aby vyzeral inak, bez toho, aby sa štýly a zmeny prekrývali a spôsobovali chyby..

Začíname s CSS Hero Today!

4. Panel ladenia

ladiaci pruh

Panel ladenia je malý, ale mocný nástroj pre všetkých serióznych vývojárov. Namiesto toho, aby ste prechádzali všetkou prácou hľadajúcou upozornenia a varovania PHP, môžete namiesto toho nainštalovať tento ľahko použiteľný doplnok.

Keď na svojom webe WordPress dostanete panel Debug, zobrazí sa na paneli správcov. Stručný pohľad vám poskytne celý rad cenných informácií. Budete môcť identifikovať možnosti vyrovnávacej pamäte a problémy z databázy.

Nakoniec môžete k Debug Tool pridať doplnky, aby ste získali lepší prehľad. Dozviete sa viac o svojich krátkych kódoch, filtroch, registrovaných typoch príspevkov a oveľa viac!

Začíname s Debug Barom ešte dnes!

5. Kontrola zdravotného stavu

kontrola zdravia

Ďalší nástroj, Kontrola stavu, nie je pre začínajúceho používateľa služby WordPress. Po inštalácii tento doplnok spustí úplnú kontrolu vášho systému a konfigurácií.

Uvidíte informácie o verziách PHP a MySQL, kde nájdete aktualizácie a chyby. Okrem toho bude prechádzať cez váš web spredu dozadu, takže v sekcii ladenia tohto doplnku budete môcť vidieť akékoľvek problémy..

Tento nástroj obsahuje funkciu riešenia problémov, ktorá vám umožní spustiť webovú stránku v programe „vanilla WordPress“. Inými slovami, svoju stránku začnete vo formáte holých kostí a potom budete môcť pomaly pridávať kód, doplnky a ďalšie položky v zákulisí. To vám umožní experimentovať s rôznymi kombináciami a zistiť, či na vašom webe nie je niečo v rozpore. Poradca pri riešení problémov vám pomáha pri výbere príčin problémov a umožňuje vám efektívne vytvárať webové stránky.

Začíname so zdravotnou prehliadkou dnes!

6. Kontrola tém

kontrola témy

Ste typ vývojára, ktorý rád pravidelne kontroluje, či je všetko, čo robíte, v súlade s prísnymi a konkrétnymi normami, ktoré stanovuje WordPress? Ak je to tak, doplnok Theme Check je perfektným doplnkom vášho aktuálneho zoznamu doplnkov WP.

Stručne povedané, téma Kontrola je ľahko nainštalovateľný a ľahko použiteľný doplnok, ktorý vám umožní spustiť aktuálnu tému WordPress pomocou nástrojov automatického testovania. Skener určí, či vaša aktuálna téma patrí do súladu s najnovšími štandardmi WordPress.

Ak sa vyskytnú problémy, po dokončení skenovania sa objavia v správe. Môžete ísť, opraviť chyby a znova spustiť skener, aby ste sa uistili, že je všetko v poriadku.

Začíname s kontrolou tém ešte dnes!

7. Monitor dopytov

monitor dotazov

Query Monitor je ďalší vynikajúci ladiaci doplnok pre vaše stránky WordPress. Tento nástroj je o niečo pokročilejší ako predtým uvedený panel ladenia.

Hlavným dôvodom, prečo budete chcieť tento doplnok používať, je to, že pracujete s hovormi AJAX a požiadavkami REST API. Po aktivácii doplnku sa zobrazí zoznam všetkých databázových dopytov. Pomocou týchto informácií môžete zistiť, či nefungujú iné doplnky, motívy alebo doplnky.

Budete mať prístup k úplnému údajovému listu, ktorý vám ukáže, čo funguje dobre a čo treba zlepšiť. Môže to trvať niekoľko pokusov a omylov, ale budete môcť ladiť svoje stránky WordPress a nechať ich znova bez problémov fungovať znova.!

Začíname s programom Query Monitor ešte dnes!

8. Sprievodca štýlom

sprievodca štýlom

Ak hľadáte spôsob, ako navrhnúť vlastné písma a farby pre svoj web WordPress, nehľadajte nič viac než doplnok StyleGuide..
Po inštalácii tohto doplnku budete môcť prejsť a prispôsobiť si všetky textové aspekty svojich webových stránok WP. Nájdete tu 45 najobľúbenejších typov písma Google, ktoré môžete vo svojom voľnom čase kombinovať.

Čo spája StyleGuide na náš zoznam najlepších doplnkov WordPress pre vývojárov webu, je skutočnosť, že dokonale funguje so všetkými témami WordPress. Po nájdení témy, ktorá sa vám páči, otvorte StyleGuide a vylepšte písma a farby, až kým nebudete mať svoj jedinečný web pripravený na zverejnenie. Môžete dokonca zobraziť svoje zmeny v režime živého náhľadu, aby ste sa uistili, že sa vám zmeny, ktoré robíte, páčili.

Začíname so službou StyleGuide ešte dnes!

9. Prepínanie používateľov

prepínanie používateľov

Doplnok Prepínanie používateľov je perfektným doplnkom k vášmu webu WordPress, ak máte viac užívateľských účtov, z ktorých často prepínate. Doplnok môže byť nainštalovaný a pripravený na použitie v priebehu niekoľkých sekúnd.

Akonáhle ho uvediete do chodu, môžete medzi registrovanými používateľmi voľne prepínať v priebehu niekoľkých sekúnd. Nemusíte sa obávať ani uvedenia zabezpečenia na linku. Počas procesu prepínania nie sú pre žiadny z účtov odhalené žiadne heslá.

Doplnok môžu navyše používať iba tí, ktorí majú plný prístup správcu k vášmu účtu WordPress. Ak existujú ďalší používatelia, ktorí majú obmedzené účty, nebudú mať k tomuto nástroju prístup.

Začíname s prepínaním používateľov dnes!

10. Oznámenia o zastaraní protokolu

Oznámenia o zastaraní protokolu

Posledný doplnok pre vývojárov, ktorý sa dnes pozrieme, sa nazýva Oznámenia o zamietnutí protokolu. Tento doplnok sa v zásade používa v kombinácii s doplnkom WP_DEBUG na nájdenie zastaraných súborov a funkcií..

Môžete ľahko vstúpiť a pozrieť sa na zoznam zastaraných súborov a zistiť, či existuje jednoduché riešenie týchto problémov. Nástroj na ladenie pomáha efektívnemu fungovaniu základného doplnku, pretože sleduje chyby, ktoré by sa inak mohli prehliadnuť.

Najčastejším dôvodom, prečo si ľudia tento nástroj sťahujú, je to, či sa snažia vyčistiť súbory alebo ak majú na svojich webových stránkach zastarané motívy alebo doplnky. Udržuje vašu stránku tak, aby bola v bezpečí vo všetkých najnovších praktikách WordPress a podrobných sprievodcoch kódovaním.

Začíname s oznámeniami o zastaranom protokole už dnes!

Dúfame, že tento článok vám pomohol objaviť najlepšie doplnky WordPress pre vývojárov webu!

Ak sa vám tento článok páčil, môžete tiež navštíviť náš zoznam najlepších doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte programu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map