10 najlepších responzívnych doplnkov ponuky pre WordPress (porovnané)

Doplnky ponuky


Chcete na svoje stránky pridať krásne vlastné ponuky?

V predvolenom nastavení vám WordPress umožňuje pridať navigačné ponuky na vaše stránky. Ak však chcete zostaviť krásne vlastné ponuky, ktoré nie sú poskytované vašou témou, môžete nainštalovať responzívny doplnok ponuky..

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších responzívnych doplnkov ponuky pre WordPress.

Prečo pridať doplnok ponuky na svoj web WordPress

Doplnkový doplnok ponuky WordPress uľahčuje navigáciu na webe. Umožňuje vám tiež zobraziť prispôsobené ponuky, ktoré predvolene nepodporuje vaša téma.

Po správnom nastavení môžu responzívne ponuky zvýšiť zapojenie používateľov a významne znížiť mieru odchodov.

1. WP Mega Menu

WP Mega Menu

Menu WP Mega je jedným z najlepších doplnkov WordPress, ktorý vám pomôže pridať krásne ponuky na vaše webové stránky. Po pridaní ponuky pomocou ponuky WP Mega Menu môžete ľahko pridávať kategórie, podkategórie a príspevky. Znamená to tiež, že vaši používatelia môžu ľahko nájsť vašu najlepšiu prácu.

Doplnok ponúka inštaláciu jedným kliknutím, takže môžete rýchlo importovať ukážkový obsah a nastavenia. A ak máte pochybnosti, vždy sa môžete uchýliť k svojim úžasným dokumentáciám a videonávodom, ktoré vás prevedú všetkými aspektmi používania doplnku.

Na výber je niekoľko rozložení a efektov načítania. Máte tiež neobmedzené možnosti farby pozadia a ak chcete, môžete použiť aj obrázok na pozadie. Ak chcete, aby vaše stránky vyzerali príťažlivejšie, máte možnosť zobraziť svoj odporúčaný obrázok ako miniatúry. Vďaka množstvu ďalších úžasných funkcií môže tento doplnok dať vášmu webu jedinečný a štýlový vzhľad.

2. WP Mega Menu od Themeum

WP Mega Menu

WP Mega Menu od Themeum je populárny, štýlový a super responzívny programátor mega menu, ktorý je perfektným riešením na vytváranie interaktívnych navigačných panelov. Vďaka vytváraniu drag and drop tohto doplnku je vytváranie ponúk zábavné, ľahké a flexibilné súčasne.

Môžete pridať stĺpce a ponuky založené na riadkoch a všetky vaše zmeny sa automaticky uložia. Možnosti prispôsobenia sú obrovské, takže môžete dať svojmu webu ten najlepší vzhľad, aký si zaslúži. Preddefinované a pripravené na použitie widgety podporujú fotografie, tituly a texty. Môžete mať aj logo založené na obrázkoch alebo texte.

3. Menu Akordeón

Menu Akordeón

Menu Akordeón je ďalší skvelý doplnok, ktorý vám umožňuje vytvárať krásne ponuky pre vaše stránky. Okrem WordPress podporuje Accordion Menu tiež stránky Magento a Joomla. Tento doplnok umožňuje plnú kontrolu nad návrhom a nastaveniami ponúk.

Tento doplnok tiež ponúka 5 vzhľadov a niekoľko úžasných animačných štýlov pre vaše ponuky.

4. Menu reagujúce na Superfly

Superfly

Superfly je ďalší fantastický doplnok ponuky, ktorý vytvára samostatné navigácie alebo ponuky. Živý editor, ktorý doplnok ponúka, uľahčuje navrhovanie ponúk. Umožňuje vám tiež pridať ponuku na celú obrazovku, aby ste mohli rýchlo upútať pozornosť svojho návštevníka.

S programom Superfly môžete pridať ktorúkoľvek ponuku, ktorú chcete. Ponúka veľa rôznych možností, vrátane posuvného, ​​statického, kompaktného panela s ikonami, zošikmeného panela alebo režimu celej obrazovky. Má tiež úžasné možnosti prispôsobenia, plynulé posúvanie, veľkú knižnicu ikon, krásnu animáciu a oveľa viac.

5. UberMenu

UberMenu

UberMenu je ďalší doplnok prémiovej ponuky dostupný na trhu CodeCanyon. Ponúka niektoré z najlepších možností prispôsobenia, ktoré môžu vašim ponukám poskytnúť ohromujúci vzhľad. Do týchto ponúk môžete tiež pridať obrázky, mapy, ikony, formuláre a oveľa viac.

UberMenu je optimalizovaný pre mobilné zariadenia a je kompatibilný aj v prehliadačoch. Môžete tiež pridať podponuky s kartami, kde môžu byť karty zarovnané na rôznych pozíciách. Vďaka živému náhľadu prispôsobovača môžete zmeniť farbu, písmo atď., Aby ste svojim ponukám poskytli ten najlepší vzhľad, aký si zaslúži..

6. Responzívne menu

Responzívne menu je bezplatný doplnok ponuky WordPress, ktorý vám pomôže pridať krásnu ponuku na váš web. Rovnako ako všetky ostatné doplnky uvedené v tomto zozname, ponuka Responsive Menu ponúka úžasné možnosti prispôsobenia, napríklad zmenu farieb, písiem, pridanie obrázkov na pozadí atď..

Môžete tiež pridať vyhľadávací panel, nahrať čiastkové šípky a logá. Ponúka tiež možnosť importu / exportu jedným kliknutím, aby ste mohli použiť tú istú prispôsobenú ponuku na rôznych weboch.

7. Max Mega Menu

Max Mega Menu

Max Menu je ďalší doplnok ponuky WordPress, ktorý umožňuje previesť vaše existujúce ponuky do mega ponúk. Keď to urobíte, doplnok vám umožní pridať ľubovoľný widget WordPress do ponuky, upravovať ponuku pomocou editora motívov a zmeniť správanie ponuky pomocou vstavaných nastavení. Ponuky vytvorené pomocou ponuky Max Menu reagujú a podporujú natívne dotykové udalosti.

S jeho možnosťami prispôsobenia môžete pridať filtre, akcie, ikony a prechody z podponuky. Ak chcete, môžete dokonca skryť podponuky z mobilných zariadení, aby ste mali lepší dojem z práce.

8. Mega Menu Plugin pre WordPress

Menu AP Mega

Toto je skvelý doplnok ponuky od spoločnosti AccessPress. Tento doplnok, predtým známy ako WP Mega Menu, vám umožňuje pridať na váš web úžasné mega ponuky. Ponúka niekoľko rozložení, napríklad vertikálne, horizontálne, widgetizované atď. Jeho tvorca drag-and-drop môžete plne využiť na vytvorenie jedných z najvýraznejších ponúk pre váš web. Môžete ho tiež upraviť pomocou zodpovedajúcich šablón.

S týmto doplnkom máte tiež možnosť použiť ľubovoľnú tému WordPress. Zobrazuje úžasnú kompatibilitu so všetkými pokročilými témami a modernými doplnkami. Podporuje tiež animácie, slabnutie alebo prechod snímok, 300+ FontAwesome, 160+ genericon a 100+ Dashicons.

9. WP Mobile Menu

WP Mobile Menu

Rovnako ako názov napovedá, program WP Mobile Menu je doplnok ponuky WordPress reagujúci na mobilné zariadenia, ktorý vám umožňuje vytvárať krásne ponuky pre vaše webové stránky bez toho, aby ste museli písať jediný kód. Ak chcete, aby vaši používatelia zostali v kontakte, môžete si vytvoriť otvorenú hlavičku, 3 úroveň hĺbky ponuky, prekrývajúce masky, keď je ponuka otvorená a urobiť oveľa viac. Umožňuje tiež pridávať obrázky na pozadí a odosielať textové alebo obrázkové logá.

To všetko je možné urobiť pomocou bezplatnej verzie doplnku. Má tiež prémiovú verziu, ktorá prichádza s omnoho viac možnosťami, ako len s vyššie uvedenými možnosťami. Môžete napríklad pridať živé vyhľadávanie hlavičky, ponuky päty, zobraziť mobilné ponuky na konkrétnych stránkach atď.

10. QuadMenu

QuadMenu je ďalším responzívnym doplnkom ponuky, ktorý sa oplatí vyskúšať. Doplnok je dodávaný s nástrojom na vytváranie a presúvanie myšou, pomocou ktorého môžete pridávať nové prvky, vytvárať stĺpce, pridávať widgety alebo akýkoľvek iný typ prvku, ktorý je k dispozícii v meta boxoch ponuky WordPress..

Získate tiež fantastické možnosti prispôsobenia, ktoré vám umožnia vyniknúť svojimi ponukami. Prispôsobovač tém je však k dispozícii iba v prípade, ak si zakúpite prémiovú verziu doplnku.

To je všetko. Toto sú niektoré z najúžasnejších responzívnych doplnkov ponuky, ktoré vám umožňujú pridať na váš web úžasné responzívne ponuky.

Ak sa vám tento článok páčil, môžete vyskúšať aj doplnky pre najlepší kontaktný formulár pre WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map