10 najlepších zásuvných panelov s upozornením WordPress na zvýšenie zapojenia

lišty s upozornením, lišta s upozornením na wordpress


Chcete na svoju webovú stránku WordPress pridať panel oznámení?

Pridanie panelov s upozorneniami na váš web môže byť skvelým spôsobom, ako informovať ľudí o všetkých dôležitých udalostiach, produktoch alebo službách atď., Bez toho, aby to obmedzovalo ich prehliadanie..

Použitím oznamovacej lišty môžete tiež zvýšiť svoj predaj, zvýšiť zapojenie vašich návštevníkov a zažite vylepšenú generáciu potenciálov pre svoje podnikanie.

Sú užitočné najmä v prípade, že prevádzkujete propagačnú akciu, uvádzate nový produkt na trh alebo rozdávate darček pre svojich návštevníkov. Pomocou oznamovacej lišty môžete o tom informovať ľudí bez väčšieho úsilia.

V dnešnom článku vám povieme o niektorých najlepších zásuvných moduloch s upozornením, ktoré sú vybavené vynikajúcimi funkciami. Predtým sa však rýchlo pozrime na niektoré prípady, keď môžete použiť panel s upozorneniami.

Najlepšie doplnky WordPress pre oznamovacie panely – niektoré prípady použitia

Pri používaní panela s upozorneniami môže byť pre vás užitočných niekoľko príkladov. Tu je niekoľko z nich –

 • zobraziť správu na celom webe
 • ponúkať propagačné kódy
 • vytvoriť naliehavosť
 • previesť zákazníkov na predplatiteľov
 • propagovať stránky sociálnych médií a zvyšovať počet sledovateľov
 • zlepšiť navigáciu na webe pomocou bannerov CTA
 • zachytávať e-maily
 • a viac…

  Takže, ak ste pripravení, pozrite sa na náš zoznam doplnkov na paneli s upozorneniami WordPress.

  1. OptinMonster

  OptinMonster

  OptinMonster je jedným z najpopulárnejších softvérov na získavanie a generovanie potenciálnych zákazníkov, ktorý vám umožňuje pridať na váš web rôzne typy upozornení. Okrem upozorňovania návštevníkov na nadchádzajúcu udalosť alebo promo vám pomôže zachytiť potenciálnych zákazníkov s množstvom možností zacielenia. Je dodávaný s ľahko použiteľným tvorcom stránok drag and drop, ktorý uľahčuje vytváranie a navrhovanie navigačných panelov.

  Môžete ho použiť na vytvorenie kontextových okien lightboxu, plávajúcich pruhov, posuvného posuvného poľa a oveľa viac.

  Najlepšie zo všetkého je, že ho môžete použiť na spustenie kampaní citlivých na čas a dátum a na zobrazenie správ svojim návštevníkom v správny čas na zvýšenie počtu konverzií. S časovačom odpočítavania môžete tiež vytvoriť pocit naliehavosti, ktorý na oplátku zvýši váš predaj a príjmy.

  OptinMonster ponúka niekoľko ďalších funkcií, ako napríklad detekcia sprostredkovania, geografické zacielenie, detekcia blokovania adblock, možnosť inteligentných značiek a mnoho ďalšieho..

  2. Panel oznámení WP

  Ak chcete na svojom webe zobraziť elegantný oznamovací panel, WP Notification Bar je pre vás tou najlepšou voľbou. Jedná sa o super responzívny, SEO optimalizovaný WordPress panel s upozornením, ktorý vám pomôže vylepšiť vaše marketingové stratégie. Môžete tiež prispôsobiť jeho farbu tak, aby zodpovedala vášmu celkovému vzhľadu webovej stránky. Používateľom môžete poskytnúť možnosť skryť panel s upozorneniami.

  Okrem toho vám umožňuje vykonať split test, aby ste zistili, ktorá verzia je pre vás najvýhodnejšia. Môžete tiež sledovať počet zobrazení a kliknutí, ktoré panel získa za určité časové obdobie. Doplnok vám umožňuje integrovať navigačný panel s vašimi obľúbenými službami e-mailového marketingu.

  3. Ahoj Bar

  Hello Bar je populárny doplnok pre upozornenia, ktorý sa dodáva s úžasnými funkciami. Môžete ho použiť na pridanie upozornenia na svoj web bez toho, aby ste kódovali jeden riadok. A plugin je super jednoduché a rýchle použitie. Takže aj keď nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti s používaním, môžete s ním zaobchádzať ako s profesionálom.

  Pomocou tohto doplnku môžete na svoje stránky pridať aj posúvače upozornení a výstražné zvončeky. Ak to chcete integrovať s poskytovateľom e-mailového marketingu, je to tiež možné. Podporuje rôzne služby, ktoré vám uľahčia prácu. Ako prejav ocenenia môžete pridať aj vlastnú stránku s poďakovaním. Ak si nie ste istí, či je panel s upozorneniami dosť dobrý na to, aby ste ho mohli previesť, pokračujte a urobte test rozdelenia.

  4. PushEngage

  PushEngage je ďalší skvelý doplnok s upozornením WordPress, ktorý vám umožňuje automaticky zasielať upozornenia na web push vašim návštevníkom. Tieto upozornenia si môžete prispôsobiť a spúšťať na základe akcií zákazníkov. Ak návštevník odpovie na CTA, ktoré používate v týchto upozorneniach, máte možnosť im tiež zaslať automatickú odpoveď. PushEngage funguje dobre v rôznych prehliadačoch a zariadeniach.

  Svoje upozornenia môžete ľahko naplánovať podľa svojich preferencií. Aby vaša správa bola pútavejšia a jasnejšia, umožňuje vám tiež používať veľké obrázky a ikony emodži.

  5. Panel oznámení

  Panel oznámení Themify je najlepšou voľbou, ak chcete na svoj web pridať panel upozornení. Práca s upozorneniami je tak jednoduchá, že sa vám bude páčiť. Či už ide o plánovanie vašich upozornení, ich úpravu štýlu alebo ich zobrazenie na vašom webe, môžete urobiť všetko za jeden okamih..

  Umožňuje vám pridávať tieto oznámenia k vašim miniaplikáciám ako lepkavý pruh alebo môžete dokonca použiť skrátený kód, ktorý vygeneruje, a pridať ho kamkoľvek na web..

  To vám umožní umiestniť lištu tak, ako chcete. Môžete tiež pracovať na jeho type písma, farbe a štýle a pridať niekoľko štýlov rolovania, aby to vyzeralo príťažlivo. Okrem toho je doplnok kompatibilný s rôznymi ďalšími modernými a pokročilými doplnkami.

  6. Footbar – Panel oznámení WordPress

  Rovnako ako názov napovedá, panel oznámení Footbar vám umožňuje pridať na svoje webové stránky neobmedzený počet footbarov. Máte flexibilitu na to, aby sa na každej stránke zobrazovala inak alebo aby ste v rámci toho poskytovali konzistentný vzhľad podľa toho, čo uprednostňujete. Šírku týchto pruhov môžete ľahko prispôsobiť a pre svoje stránky použiť aj podmienenú logiku.

  Tento doplnok je tiež dodávaný s pokročilými funkciami, ako je napríklad výber farieb, ktorý udržiava vašu lištu oznámení v spojení s vašou témou WordPress. Ďalšou krásnou možnosťou, ktorá prichádza s, sú číselné posúvače. Toto sa hodí, keď chcete upozorniť používateľov pomocou správy, ktorá je dodávaná s množstvom číselných znakov. Ak chcete ľudí povzbudiť, aby zdieľali vašu stránku, môžete tiež pridať rôzne sociálne ikony.

  7. Panel oznámení Apex

  Panel upozornení Apex je vynikajúci doplnok s upozornením WordPress, ktorý sa dodáva s 15 preddefinovanými šablónami, z ktorých každá je úplne prispôsobiteľná vašim potrebám. Tento doplnok môžete použiť na pridanie viacerých panelov s upozorneniami na svoje stránky. Môžete tiež pridať časovač odpočítavania a vytvoriť tak pocit naliehavosti a vyhľadávací panel. Plugin je veľmi flexibilný, pokiaľ ide o prispôsobenie. Môžete ľahko zmeniť farbu, písmo a štýl tak, aby bol vizuálne ohromujúci.

  Doplnok tiež podporuje e-mailové marketingové služby, ako je Constant Contact, čo je lepšou alternatívou k MailChimp a umožňuje vám pridať aj kontaktný formulár 7. Ak chcete prispôsobiť svoju značku tak, aby zodpovedala vašej značke, obsahuje vlastnú časť loga, do ktorej môžete nahrať svoje logo. Obrázok na pozadí môže rýchlo vylepšiť jeho vzhľad a doplnok má na to tiež možnosť. To všetko a oveľa viac prichádza bez kódovania jedného riadku. Na svojom webe však môžete mať najprofesionálnejšie notifikačné lišty.

  8. WPFont

  zásuvné moduly s upozornením

  WPFront je ďalší doplnok panela s upozornením na panel WordPress, ktorý vám uľahčuje pridávanie panelov s upozorneniami na váš web. Tento doplnok je úplne zadarmo. Pomocou tohto doplnku môžete umiestniť panel správ na hornú alebo dolnú časť svojej webovej stránky. Máte tiež možnosť zobraziť ju, keď váš návštevník začne rolovať po stránke.

  Bar je plne prispôsobiteľný, pokiaľ ide o jeho vzhľad. Môžete tiež upraviť jeho výšku a farbu. Ak chcete, aby automaticky zmizla, môžete tiež nastaviť počiatočný a nastavený dátum. Toto je skvelá voľba, ak chcete nastaviť časovo obmedzenú zľavu alebo bleskový predaj. Ak chcete vytvoriť lepivú tyčinku, je to tiež možné. Tým sa zabezpečí, že sa ktokoľvek, kto pristane na vašom webe, dostane k videniu, aj keď sa posúva nadol po stránke.

  9. Panely oznámení WP

  Panely oznámení WP

  Ďalší skvelý bezplatný doplnok s upozornením WordPress je Panely oznámení WP. Tento produkt MYThemeShop je ľahký, užívateľsky prívetivý a pohotový nástroj, ktorý vám umožňuje pridávať panely upozornení na vaše webové stránky bez kódovania jedného riadku. Po vytvorení panelov ho môžete zobraziť kdekoľvek chcete. Môže ísť o konkrétnu stránku, príspevok alebo domovskú stránku.

  Umožňuje vám tiež vybrať, kto uvidí vašu správu. V ideálnom prípade by ste nemali mať žiadny problém s ovládaním doplnku. Ak ste to však niekedy urobili, môžete sa obrátiť na tím podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

  10. Horná lišta

  Horný panel upozornení

  Horný panel umožňuje pridať panel oznámení v hornej časti vášho webu. Pomocou tohto panela môžete zobraziť správy spolu s vlastnými odkazmi na svojich návštevníkov. Svoje správy môžete zviditeľniť, keď sa návštevníci pohybujú po stránke alebo ju robia lepkavou.

  Umožňuje tiež prispôsobiť panel úpravou jeho farby. Pre anglicky hovoriacich, ktorí nie sú rodeným jazykom, doplnok podporuje tiež 3 rôzne jazyky.

  Tak to je všetko. Existuje niekoľko doplnkov, ktoré si môžete vyskúšať, ak chcete na svoj web pridať panel s upozorneniami. Medzitým by ste si mali vyskúšať, ako sa majú automaticky publikovať vaše blogy vo WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map