11 najlepších doplnkov kvízu WordPress na zvýšenie zapojenia používateľov

Najlepšie wordpress kvíz pluginy


Hľadáte najlepšie doplnky pre kvíz WordPress? Výborný nápad! Kvízy sú skvelým spôsobom, ako zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok a zvýšiť zapojenie používateľov.

V tomto článku vám predstavíme 11 najlepších doplnkov pre kvízy WordPress na trhu.

Prečo používať kvízový doplnok?

Kvízy môžu byť zábavnou a efektívnou súčasťou vašej marketingovej stratégie. Využitím jedného z najlepších doplnkov pre kvízy WordPress môžete rýchlo a ľahko vytvoriť profesionálne vyzerajúci kvíz pre vaše webové stránky..

Publikum online je závislé od kvízov. Ak vložíte kvíz na svoj web WordPress ako funkciu stránky alebo ako súčasť blogového príspevku, budete mať k dispozícii zariadenie na upútanie pozornosti, ktoré vám prinesie ďalšiu návštevnosť..

Všeobecne platí, že ľudia majú tendenciu sa vstrebávať a kvízy hrajú túto mentalitu. Ak vaše kvízy netrvajú príliš dlho (moderná populácia má tiež krátke rozpätie pozornosti!), Môžete využiť psychologickú potrebu návštevníkov svojich webových stránok na sebahodnotenie.

Kvízy tiež využívajú našu ľudskú potrebu zdieľať a porovnávať svoje aspekty s ostatnými. To je hlavný dôvod, prečo kvízy vytvárajú skvelý marketing! Kvízy sú šialene zdieľateľné. Nielenže používatelia zostanú a budú sa zaoberať kvízom na vašich stránkach, ale budú zdieľať svoje výsledky s odkazom na vaše stránky, aby vám poslali väčšiu návštevnosť..

Vďaka najlepším kvízovým doplnkom WordPress, ktoré máte k dispozícii, môžete túto marketingovú stratégiu využiť vo svoj prospech s šokujúcimi dobrými výsledkami. NI (návratnosť investícií) na nákup kvízového doplnku je extrémne vysoká.

To znamená, že ste pripravení vyskúšať najlepšie kvízové ​​doplnky WordPress? Úžasné. Začnime.

1. WPForms

WPForms

WPForms môžete rozpoznať ako jeden z najlepších doplnkov pre kontaktné formuláre pre WordPress. Vedeli ste však, že sa dá použiť aj na vytváranie prieskumov a prieskumov verejnej mienky?

Aby ste mohli využívať ich prieskumy a ankety, budete potrebovať plán WPForms ‘Pro. Našťastie môžu používatelia IsItWP získať zľavu 10% z celkovej ceny, keď používajú kupónový kód SAVE10.

Vďaka malej manipulácii v pozadí môžu byť prieskumy a ankety prieskumu WPForms transformované do jedinečného kvízu pre váš web. Vkladanie je jednoduché a váš kvíz sa dá umiestniť na miesto pripravené na príspevok, stránku alebo widget.

súvisiace: Ako vytvoriť formulár štýlu Typeform v WordPress

Intuitívny tvorca drag and drop od spoločnosti WPForms uľahčuje zostavenie a prispôsobenie kvízu, ktorý určite upúta vaše publikum.!

Začíname s WPForms ešte dnes!

2. TryInteract

TryInteract

S viac ako 200 preddefinovanými šablónami v 37 rôznych oblastiach, TryInteract uľahčuje vytvorenie vlastného kvízu špeciálne pre váš web..

Budete mať kontrolu nad všetkými farbami, fontmi, obrázkami a logami svojich kvízov. Zostavenie kvízu, ktorý zodpovedá vašej značke, nebolo nikdy jednoduchšie.

Môžete tiež použiť funkciu TryInteract na zachytenie potenciálnych zákazníkov a ich konverziu na účastníkov pomocou možnosti optin na konci každého kvízu. Nechcete, aby sa k vášmu zoznamu pripojil iba niekto? Žiaden problém. Svoje publikum môžete segmentovať a konvertovať iba používateľov, ktorí vo vašom kvízu dosiahli 50% alebo viac skóre.

Najlepší zo všetkých? Kvízy TryInteract sú plne v súlade s GDPR a samotná spoločnosť je registrovaná na stránke Privacy Shield. Vaši používatelia sa budú na vaše otázky cítiť bezpečne a budete uznaní ako dôveryhodní vlastníci stránok.

Začíname so službou TryInteract Today!

3. LearnDash

LearnDash

LearnDash je jedným z našich obľúbených doplnkov LMS (Learning Management System). Súčasťou toho, čo ho stavia pred dav, je jeho interaktívny kvíz.

Ak máte členskú webovú stránku alebo online kurz a chcete si vypočuť svojich používateľov, program LearnDash je ideálnym doplnkom pre danú úlohu.

Nielenže budete môcť kvízy svojich používateľov, ale budete tiež môcť hodnotiť ich odpovede a udeliť im odznaky za úspešné dokončenie. Vďaka tomu, že sa vaši používatelia cítia dobre o sebe, exponenciálne zvýšite ďalšiu angažovanosť.

Začíname s programom LearnDash ešte dnes!

4. Polldaddy

Polldaddy

Kvíz ma, ocko! Polldaddy je jedným z najlepších doplnkov pre kvízy WordPress, pretože ho vytvorila spoločnosť Automattic, spoločnosť za spoločnosťou WordPress.com a jej predkovia..

Nielenže sú Polldaddy kvízy vysoko prispôsobiteľné a ľahko sa dajú vytvoriť pomocou ich pokročilého editora, môžete tiež získať prístup k podrobným správam o interakciách vašich používateľov s nimi. Tieto prehľady je navyše možné exportovať vo formátoch CSV, Excel, PDF, Dokumenty Google a XML.

Môžete pridať obrázky a videá vrátane obsahu zo služieb YouTube, Flickr alebo Mapy Google.

Začíname s Polldaddy Today!

5. Kvíz WP

Kvíz WP

Kvíz WP, ktorý sa ľahko používa a má 100% zadarmo, je vynikajúcou možnosťou, najmä ak máte obmedzený rozpočet.

Kvíz WP môžete použiť s prakticky akýmkoľvek motívom WordPress a vytvoriť si pre svoje publikum neobmedzený počet kvízov. Typy kvízov zahŕňajú kvízy s maličkosťami, kvízy osobnosti a výkyvné kvízy. Všetky z nich je možné nakonfigurovať pre jednostranné alebo viacstránkové rozloženie.

Kvíz WP vám umožňuje prispôsobiť písma, farby pozadia a lišty priebehu každého kvízu, ktorý zostavujete. A je jednoduché ich pridať do svojich príspevkov a stránok pomocou podpory krátkych kódov.

Nakoniec budú vaše kvízy veľmi zdieľateľné vďaka tlačidlám sociálneho zdieľania, ktoré sú súčasťou doplnku.

Začíname s kvízom WP dnes!

6. Majster kvízov a prieskumov

wordpress kvízy a prieskum

Doplnok Quiz a Survey Master, ktorý sa predtým nazýva Quiz Master Next, je ideálny pre majiteľov firiem. Môžete ľahko vytvárať kvízy na meranie spokojnosti zamestnancov alebo získavanie spätnej väzby od zákazníkov.

Ak chcete obmedziť počet ľudí, ktorí vykonajú váš kvíz, môžete nastaviť Kvíz a Majster prieskumu tak, aby zobrazovali kvízy iba prihláseným používateľom. Môžete tiež naplánovať, kedy sú kvízy na vašom webe aktívne. Alebo, aby ste ešte viac obmedzili nadmerné používanie vašich kvízov, môžete nastaviť počet pokusov, ktoré musí používateľ dokončiť..

V prípade matematických nadšencov budete radi, keď viete, že pomocou nástroja Quiz a Survey Master môžete vytvárať a zobrazovať zložité matematické vzorce. Vďaka tomu je ideálny pre matematické online kurzy alebo mentorské programy.

Začíname s kvízom a prieskumovým pánom ešte dnes!

7. mTouch Kvíz

mTouch Kvíz

Je to všetko v názve: mTouch Quiz je doplnok vhodný na dotyk. To znamená, že je vynikajúci pre kvízy pre mobilné zariadenia alebo tablety, v ktorých sa používatelia dotýkajú svojich obrazoviek a vyberajú svoje odpovede.

mTouch Quiz je rýchly a ľahký na používanie a môžete dokonca vytvárať vlastné počiatočné a cieľové stránky, pomocou ktorých oslníte používateľov.

Začíname s kvízom mTouch Today!

8. Kvíz ARI Stream

Kvíz ARI Stream

Ak hľadáte doplnok pre kvíz na získanie ďalších potenciálnych zákazníkov, potom je ARI Steam Quiz skvelou voľbou.

Tento doplnok sa integruje s AWeber, Drip, ConstantContact, čo je skvelá alternatíva k službe MailChimp a mnohým ďalším službám e-mailového marketingu. Integruje sa tiež s obľúbenými e-mailovými službami, Facebookom, Twitterom, Pinterestom, LinkedIn a ďalšími sociálnymi sieťami pre ľahké zdieľanie.

Kvíz ARI Stream je tiež pripravený na preklad, takže môžete komunikovať s používateľmi z celého sveta.

Začíname s kvízom ARI Stream ešte dnes!

9. Reťazový kvíz

Spútaný reťazec

Pomocou podmienenej logiky môžete zostaviť „reťazový“ kvíz, v ktorom bude ďalšia otázka závisieť od predchádzajúcej odpovede používateľa..

Chained Quiz je ideálny pre otázky v eseji. Môžete dokonca priradiť bodové hodnoty na hodnotenie odpovedí používateľa.

Vďaka pridanej hodnote vám reťazový kvíz umožňuje exportovať odpovede používateľov do súboru CSV, aby ste mohli analyzovať ich výsledky v Exceli.

Začíname s reťazovým kvízom dnes!

10. Kvíz HD

Kvíz HD

Vybrané obrázky vrátane animovaných súborov GIF tvoria veľkú časť toho, čo robí kvíz HD mimoriadnym. Je to veľmi vizuálny doplnok na vytváranie kvízov. Obrázky môžete použiť aj ako odpovede!

Vytvorte si pomocou tohto doplnku zdarma neobmedzené množstvo kvízov vhodných pre mobilné zariadenia. Je to zábavné a ľahko použiteľné a vytvorí pre vaše webové stránky kvízy podobné tomu, čo by ste mohli vidieť na serveri Buzzfeed..

Začíname s kvízom HD ešte dnes!

11. Kvíz Kat

Kvíz Kat

Zvedavosť túto mačku nezabije! Kvíz Cat povzbudzuje zvedavých používateľov, aby sa zapojili do prispôsobených kvízov vložených do vašich príspevkov a stránok WordPress.

Vytvorte neobmedzený počet kvízov s možnosťou výberu z viacerých výberov. Aby si používatelia mohli hádať, Quiz Cat náhodne zamieša odpovede na každú otázku tak, aby sa nikdy nenachádzali v rovnakom poradí. Žiadne podvádzanie tejto mačky!

Kvíz Cat je pripravený na preklad a vložiteľný pomocou krátkych kódov. Je to skvelý bezplatný nástroj a určite jeden z najlepších doplnkov pre kvízy WordPress..

Začíname s kvízom Cat Today!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť tie najlepšie doplnky WordPress Quiz.

Ak sa vám tento príspevok páčil, mohol by sa vám páčiť náš podrobný sprievodca, ako ľahko vytvoriť prieskum v programe WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map