11 najlepších doplnkov pre referencie WordPress na pridanie sociálneho dôkazu

v porovnaní s najlepším doplnkom posudku wordpress


Hľadáte najlepšie doplnky doplnku WordPress? Dobrý nápad! Robíte fantastickú prácu a vaši zákazníci sú spokojní. Tak prečo nezdieľať verejne spätnú väzbu na svojich webových stránkach, aby ju mohli vidieť všetci?

Pretože je k dispozícii toľko doplnkov pre referencie WordPress, vieme, že môže byť ťažké rozhodnúť sa, ktorý z nich zvoliť. Aby sme vám pomohli, v tomto článku sme zúžili vaše rozhodnutie na 11 najlepších doplnkov pre referencie WordPress..

1. WPForms

WPForms

WPForms, ktorý je známy tým, že je najlepším doplnkom pre kontaktný formulár, ktorý je k dispozícii pre WordPress, je možné použiť aj ako doplnok pre posudok najvyššej úrovne..

Pomocou doplnku Post Submissions môžete pre svojich klientov vytvoriť ľahko použiteľný formulár na odoslanie posudku priamo z vášho webu. Môžete zahrnúť funkcie, ako je stupnica hodnotenia, pretože kto nemá rád získavanie zlatých hviezd za svoju prácu!

Po odoslaní sa posudok používateľa dostane do oblasti informačného panela WordPress, aby ste ho skontrolovali pred rozhodnutím, či ho zverejniť alebo nie..

Hlavným zameraním spoločnosti WPForms je jednoduchosť použitia, vďaka ktorej je proces bez námahy pre klienta, ktorý predkladá posudok, aj pre vás, vlastníka stránok, keď budete pripravení zverejniť svoje pripomienky..

Prečítajte si našu úplnú recenziu WPForms pre viac informácií.

Začíname s WPForms ešte dnes!

2. prospievajúce ovácie

Prospievajúce ovácie

Ako jeden z najlepších doplnkov s referenciou WordPress je Thrive Ovation skutočne ohromujúci. Pomáha vám zhromažďovať posudky 3 jedinečnými spôsobmi:

Po prvé, umožňuje vám pomocou jedného kliknutia myšou magicky transformovať akýkoľvek komentár WordPress, ktorý zostal na vašom webe, na pripravenú referenciu. Už nie je potrebné viac kopírovať / vkladať! Bude dokonca obsahovať meno a avatar používateľa, ktorý zanechal komentár.

Po druhé, Thrive Ovation sa integruje do služieb Twitter a Facebook, takže môžete ľahko získať komentáre týkajúce sa vás alebo vašej firmy a importovať ich do patentovanej referencie Rolodex doplnku. Nepríťažlivé snímky obrazovky sú minulosťou s touto funkciou, pretože Thrive Ovation nielen importuje pozitívne zmienky, ale transformuje ich aj na esteticky príjemné, oficiálne vyzerajúce svedectvá..

Po tretie, tento doplnok vám umožňuje plne automatizovať proces zhromažďovania posudkov tým, že vám umožňuje vytvárať špecializované stránky na predkladanie posudkov, príspevky a formuláre. Môžete dokonca posielať automatizované správy zákazníkom, ktorí ich žiadajú o spätnú väzbu, s odkazom na vašu stránku zhromažďujúcu referencie. Skutočne, Thrive Ovation je jedným z najlepších dostupných doplnkov pre referencie WordPress.

Začnite už dnes s prospešnou ováciou!

3. Referencie – ukážky

Referencie - ukážky

Referencie – ukážky vám umožňujú krásne zobraziť spätnú väzbu od zákazníkov v mriežke alebo v jazdci.

Má ľahko použiteľný front-end formulár, takže klienti môžu predkladať svoje posudky priamo na vašom webe WordPress..

Okrem toho je ukážka pripravená na preklad. Už nikdy sa nebudete musieť starať o jazykové bariéry, ktoré bránia klientom rozprávať sa, alebo potenciálnym zákazníkom čítať o tom, aké úžasné ste znova.

Začíname s ukážkami referencie dnes!

4. Posuvník referencie

Posuvník referencie

Podporovaný editor Gutenberg Editor a kompatibilný s GDPR, Posuvník referencie zostane pred krivkou tým, že je neustále aktualizovaný s potrebnými vylepšeniami, aby ste sa dostali pred hru.

Prispôsobte jazdec vašich posudkov pomocou nádherných vstavaných šablón a potom ho na svojom webe použite pomocou skráteného kódu alebo miniaplikácie. Potrebné sú absolútne nulové zručnosti v oblasti kódovania!

Začíname s Posuvníkom Posudkov dnes!

5. Referencie nástrojov

referencie súpravy náradia

Toolset Testimonial vám poskytuje úplnú kontrolu nad tým, ako vyzerá a vyzerá váš posudok. S Toolset môžete vytvárať posudky rýchlo a ľahko bez toho, aby ste museli písať PHP kódy.

To vám umožní zobraziť svoje posudky rôznymi spôsobmi, ako sú widgety, celé stránky, jazdec, mriežka atď.

Tento doplnok tiež spúšťajú tí istí ľudia za jedným z najväčších viacjazyčných doplnkov na svete, WPML. Nehovoriac o tom, tento doplnok poskytuje viacjazyčnú podporu integráciou s WPML.

Začíname s referenciami nástrojov!

6. Ohlasy Widget

Ohlasy Widget

Ľahkosť miniaplikácie sa spája s pútavou krásou posúvača obrázkov s doplnkom Widget pre referencie.

K dispozícii sú všetky kĺzavé, karuselové a zoslabovacie prechody. Obsah svojej prezentácie môžete tiež filtrovať podľa značiek, kategórií alebo ID príspevkov WordPress. Najlepšie zo všetkého: Referencie Možnosti zmiešaného obsahu Widget vám umožňujú uvádzať text, obrázky a videá v rámci jednej prezentácie. Môžete zobraziť ľubovoľný typ svedectva ľubovoľným spôsobom!

Začnite ešte dnes s Widgetmi posudkov!

7. Ohlasový rotátor

Ohlasový rotátor

Vďaka možnosti vytvorenia vlastného typu príspevku vám testeriálny rotátor ponúka neuveriteľne jednoduchý spôsob, ako spravovať posudky na vašom webe WordPress..

Zhromažďovanie svedectiev je zjednodušené a zahŕňa dokonca aj systém hodnotenia hviezdičkami. A zobrazujete posudky? Ešte jednoduchšie vďaka možnostiam skráteného kódu a widgetu.

Začíname s referenčným rotátorom ešte dnes!

8. Ľahké referencie

Ľahké referencie

Ako už názov napovedá, Easy Testimonials sa scvrkáva na jedno prídavné meno: easy.

Či už chcete vložiť svoje posudky na stránku alebo príspevok, alebo ich pridať na svoj bočný panel ako miniaplikáciu, určite to dokážete. A zručnosti kódovania nuly sú potrebné vďaka funkcii krátkeho kódu šikovného dandy.

Jednoduché referencie podporujú obrázky, takže pridanie tváre k autorovmu menu je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Využíva tiež najmodernejšiu technológiu na to, aby sa vaše posudky objavili vo výsledkoch vyhľadávania na vašom webe.

Začnite už dnes s jednoduchými referenciami!

9. Posuvník posudku

Posuvník posudku

Neobmedzené posúvače referencie sú na dosah ruky pomocou doplnku Posuvník pre referencie.

Vysoko prispôsobiteľný, poslucháč referencie obsahuje vlastné farby, rôzne rozloženia a viac prechodov, ktoré vám pomôžu pri vytváraní najelegantnejšej možnej prezentácie pre spätnú väzbu od klienta..

Nepáči sa vám jazdec? Môžete tiež použiť funkciu formátu zoznamu.

Najlepšie zo všetkého je, že referencie Posuvník ponúka front-end a backend formuláre na predloženie, aby sa proces zhromažďovania posudkov bezproblémový. Všetko sa dá ľahko ovládať z ovládacieho panela WordPress.

Začíname s referenčným posúvačom ešte dnes!

10. Základy svedectva

Základy svedectva

Základy svedectva dokazujú, že „základné“ neznamená „zlé“. To tiež neznamená, že nejde o plnohodnotný doplnok!

Základy Testamential Basics, ktoré idú nad rámec „základov“, ponúkajú až 6 možností zobrazenia miniaplikácií a 4 stránkové displeje, z ktorých každý má prispôsobiteľné farby, pozadie a písma..

Základy referencie pripravené na preklad, kompatibilné s RTL a GDPR. Základy referencie zahŕňajú ľahko použiteľné vstupné formuláre na zhromažďovanie posudkov. Zahŕňa tiež jednu z našich obľúbených funkcií: hodnotenie hviezdičkami!

Začíname so základmi referencie dnes!

11. Silné referencie

Silné referencie

Silné referencie pre vývojárov sú silné a dobre vybavené funkciami. Od jeho front-end formulára pre zhromažďovanie svedectiev až po krásne jazdce zobrazovacích možností, je Strong Testimonials určite jedným z najlepších doplnkov pre referencie WordPress..

Ak na svojich webových stránkach používate Polylang, WPML alebo WPGlobus, budete radi, že Strong Testimonials sa integruje do každého z týchto doplnkov, takže je plne pripravený na preklad. Svoje displeje môžete tiež prepájať pomocou vložených videí YouTube, Twitter, Instagram alebo Facebook.

Začnite už dnes so silnými referenciami!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť úplne najlepšie doplnky doplnku WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, mohol by sa vám páčiť aj náš príspevok o tom, ako vytvoriť vlastný formulár na registráciu používateľov v programe WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map