11 najlepších e-mailových spravodajcov pre program WordPress (2020)

Najlepšie doplnky pre e-mailový spravodaj pre program WordPress


Hľadáte najlepšie e-mailové informačné bulletiny pre WordPress? Doplnok e-mailového spravodajcu automatizuje celý proces získavania odberateľov a odosielania e-mailov. Ušetrí vám čas tým, že nebudete musieť manuálne odosielať e-maily jednotlivým odberateľom.

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie doplnky e-mailových spravodajcov pre webové stránky WordPress.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najlepší softvér na vytváranie a optimalizáciu konverzií na svete. Medzi pozoruhodné vlastnosti patrí ich výkonný Technológia Exit-Intent®, Testovanie rozdelenia A / B, formuláre e-mailových bulletinov a ďalšie. Ich krásne vzory pre formuláre na odber optin / email sú bezkonkurenčným úspechom pri podvádzaní používateľov na prihlásenie, pripojenie alebo nákup. Zahŕňa tiež animácie od spoločnosti MonsterEffects s ​​cieľom vytvoriť ešte pútavejšie formy.

Dodáva sa s technológiou detekcie správania, ktorá pomáha pri žiadaní používateľov o ich e-mailovú adresu na správnom mieste. Zabezpečuje to, aby návštevníci zadali svoje e-mailové adresy na vašom webe, aby ste im mohli ľahko posielať informačné bulletiny po ceste. OptinMonster sa integruje so všetkými najpopulárnejšími službami e-mailového marketingu a automaticky odosiela e-maily svojim predplatiteľom.

Ak chcete získať viac podrobností, mali by ste sa pozrieť na našu kompletnú recenziu spoločnosti OptinMonster.

2. Stály kontakt

Neustály kontakt

Constant Contact je profesionálny e-mailový informačný bulletin pre WordPress. Pomáha vám zostaviť zoznam e-mailov a ľahko odosielať informačné bulletiny. Je dodávaný s drag and drop editor navrhnúť krásne e-mailových spravodajcov. Má prehľady a analytické funkcie v reálnom čase, ktoré vám poskytujú prehľad o vašich kampaniach s e-mailovými spravodajcami. Zobrazuje kompletnú správu o interakcii s otvoreným e-mailom a kliknutiami.

Keď prvýkrát začnete s neustálym kontaktom, požiada vás o vašu firmu a potom navrhne obsah, rozloženie e-mailov a relevantné kampane, aby ste čo najlepšie získali viac odberateľov. Nepretržitý kontakt sa ľahko používa vďaka výkonným integráciám a pokročilým marketingovým nástrojom. To mu umožňuje byť vynikajúcim nástrojom na riadenie vzťahov so zákazníkmi pre e-mailový marketing.

Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, pozrite si našu úplnú recenziu s konštantným kontaktom.

3. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue je jednoduchý doplnok pre e-mailový spravodaj pre e-mailový marketing a textové správy. Bol vytvorený pre webové stránky malých firiem a digitálne agentúry, aby získal odberateľov e-mailov. Pomáha pri spúšťaní viacerých e-mailových kampaní z vášho webu. Má drag and drop e-mailového návrhára pre okamžité vytváranie spravodajcov. S ich vopred navrhnutým rozložením e-mailov môžete okamžite začať odosielať e-maily.

Rovnako ako iné doplnky e-mailových spravodajcov v tomto zozname, môžete svojim odberateľom posielať prispôsobené e-maily na základe ich správania. Zabezpečuje úspešné doručovanie e-mailov a zobrazuje štatistiky v reálnom čase pre otvorené e-maily. SendinBlue je ľahko použiteľný a flexibilný, ktorý vám umožňuje odosielať tisíce e-mailov za pár kliknutí myšou.

Viac informácií nájdete v našej úplnej recenzii SendinBlue.

4. prospieva potenciálnych zákazníkov

ThriveLeads

Thrive Leads je inteligentný e-mailový bulletin a doplnok na vytváranie zoznamov pre WordPress. Spája sa so všetkými typmi optin foriem, aby ste získali potenciálnych zákazníkov a predplatiteľov. Pomocou ich editora drag and drop môžete navrhnúť formuláre na odber alebo prihlásenie. Pomáha vytvárať zoznamy e-mailov na základe príspevkov a stránok navštívených používateľmi. Vďaka svojej pokročilej technológii zacielenia môžete svojim odberateľom posielať relevantné e-maily.

súvisiace: Ako pestovať svoj zoznam e-mailov, RÝCHLO.

Má funkciu testovania A / B, aby ste zistili, ktorá z vašich foriem optin má najlepšiu výkonnosť. Týmto spôsobom môžete tieto údaje použiť na vytvorenie väčších zoznamov z vášho webu. Svoje e-mailové informačné bulletiny môžete sledovať pomocou prehľadov, ktoré je možné vykonať, a podrobných štatistík.

Odporúčame tiež pozrieť si túto recenziu spoločnosti Thrive Leads, kde nájdete viac informácií.

5. Bloom

kvet

Bloom je doplnok pre e-mailovú správu a generovanie potenciálnych zákazníkov pre program WordPress. Má viac typov zobrazenia pre automaticky otvárané okná, aby ste získali viac odberateľov. Po vytvorení zoznamu môžete svojim odberateľom začať zasielať e-mailové bulletiny. Optin formuláre vám pomôžu získať silné vedenie, ktoré skutočne záleží na vašom podnikaní. Tieto cielené privedenia potenciálnych zákazníkov budú pravdepodobne mať najlepšiu otvorenú mieru pre vaše e-maily.

Integruje sa s e-mailovými marketingovými službami na automatizáciu procesu odosielania e-mailov. Tieto e-mailové služby tiež ponúkajú funkcie vytvárania zoznamov na primerané ukladanie údajov vašich odberateľov. Prístrojová doska Bloom je jednoduchá a ľahko použiteľná. Ukazuje tiež úplné informácie o vašich odberateľoch a e-mailových spravodajcoch.

Ak chcete získať viac informácií, pozrite si túto úplnú recenziu Bloom.

6. Sumo

sumo

SumoMe je e-mailový marketingový e-mailový marketing a plugin pre informačné bulletiny. Zameriava sa na zostavenie zoznamu klientov, ktorí nakupujú vo vašom internetovom obchode. Zacieľuje tiež na vašich potenciálnych kupujúcich s cieľom zlepšiť predaj. SumoMe sa integruje s populárnymi e-mailovými službami na správu vašich zoznamov účastníkov a hromadné zasielanie e-mailových spravodajcov.

Má doplnky a nástroje na zvýšenie počtu účastníkov. SumoMe ponúka niekoľko krásnych návrhov a motívov pre e-mailové prihlásenia.

Nezabudnite si prečítať naše porovnanie medzi Sumo a OptinMonster.

7. Newsletter

Newsletter

Spravodaj je bezplatný doplnok s e-mailovými informáciami o programe WordPress. Umožňuje vám vytvárať e-mailové zoznamy a spravovať ich na ovládacom paneli WordPress. Pridávanie odberateľov do vašich zoznamov nie je nijako obmedzené. Kontroluje tiež nevyžiadanú poštu a blokuje všetky nepríjemné adresy IP. Doplnok má na zostavenie formulárov na odber e-mailových správ drag and drop skladateľa.

Je dodávaný s prispôsobiteľným widgetom na odber, vstupnou stránkou a formulárom na odber. Môžete sledovať stav doručenia, mieru otvorenia e-mailu a ďalšie informácie o kampaniach s bulletinmi.

8. MailerLite

MailerLite

MailerLite je jednoduchý softvér pre e-mailový marketing a automatizáciu. Je dodávaný s drag and drop tvorcom e-mailov, aby okamžite navrhol profesionálne e-mailové informačné bulletiny. Funkcia automatizácie e-mailov vám umožňuje nastaviť kampane a odosielať hromadné e-maily. Pomáha vám tiež vytvárať vstupné stránky a posúvať zoznamy vašich odberateľov na ďalšiu úroveň.

Má výkonnú integráciu s viacerými platformami elektronického obchodu, populárnym softvérom CRM a ďalšími. MailerLite obsahuje príklady dizajnu e-mailových bulletinov, ktoré môžete ešte rýchlejšie prispôsobiť a vytvoriť e-mailové informačné bulletiny.

9. MailPoet

MailPoet

MailPoet je ďalší bezplatný doplnok pre e-mailový spravodaj pre program WordPress. Má program na tvorbu bulletinov, ktorý sa integruje do programu WordPress a pomáha vám navrhovať vaše e-mailové informačné bulletiny efektívne. Pri uverejňovaní nových blogových príspevkov môžete pomocou ich automatických možností naplánovať, rozposlať alebo okamžite poslať informačné bulletiny.

Je dodávaná s funkciou odosielania automatických uvítacích e-mailov novým predplatiteľom. MailPoet vám umožňuje spravovať vaše e-mailové zoznamy na hlavnom paneli WordPress, aby ste nemuseli prejsť na web tretích strán, aby ste mohli vykonávať úlohy e-mailového marketingu..

10. Odkvapkávanie

kvapkanie

Drip je populárny doplnok e-mailového spravodajcu, ktorý možno použiť aj ako nástroj na automatizáciu e-mailového marketingu. Pomáha zhromažďovať údaje o používateľoch a chápe správanie používateľov pri odosielaní prispôsobených e-mailov, ktoré sa s väčšou pravdepodobnosťou otvoria. Povzbudzuje vašich návštevníkov, aby s vami zdieľali svoje e-mailové adresy prostredníctvom vysoko atraktívnych formulárov na odber.

Môže sa tiež použiť na odosielanie prispôsobených správ používateľom na základe ich návštevného obdobia. Kvapkadlo sa úplne zameriava na zámery vašich používateľov a uľahčuje prispôsobené e-mailové interakcie ako kedykoľvek predtým.

Ak sa chcete dozvedieť viac o službe, pozrite si našu recenziu na odkvapkávanie.

11. MailChimp

MailChimp

MailChimp je populárny, cenovo dostupný doplnok k e-mailovým spravodajcom s množstvom funkcií. Môže sa použiť na vytvorenie vysoko pútavých vstupných stránok, formulárov na odber, e-mailových spravodajcov atď. Umožňuje vám vytvárať jedinečné kampane na získanie väčšieho počtu odberateľov z vášho webu..

MailChimp môžete prepojiť so svojimi obľúbenými nástrojmi a marketingovým softvérom na automatizáciu procesov. Okrem toho je jednoduché nastavenie a veľmi flexibilné, pokiaľ ide o funkcie. Spravuje vaše zoznamy efektívnym spôsobom na rýchle odosielanie hromadných e-mailov.

Môžete si prečítať túto recenziu MailChimp pre viac informácií.

bonus: Vyskúšajte najlepší doplnok WordPress pre prezradie a vytvorte úspešné prezradenie.

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najlepšie doplnky pre e-mailový spravodaj pre program WordPress. Môžete tiež vyskúšať naše vysoko efektívne tipy, ako získať viac odberateľov e-mailov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map