12 najlepších doplnkov pre sociálne médiá WordPress na zapojenie (2020)

Najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress


Chcete zvýšiť návštevnosť zo sociálnych médií? So správnou sadou doplnkov pre sociálne médiá je možné, aby sa váš obsah stal vírusovým a zvýšil sa prenos sociálnych médií na vaše stránky.

V tomto článku sa podelíme o najlepšie pluginy sociálnych médií WordPress a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či ich musíte pridať do svojho balíka nástrojov sociálnych médií, aby ste zvýšili svoju návštevnosť..

Výber najlepších doplnkov pre sociálne médiá WordPress

Sociálne médiá sú jedným z najväčších zdrojov návštevnosti, do ktorých môžete vstúpiť. Pomocou sociálnych médií môžete zvýšiť povedomie o značke, zvýšiť svoju expozíciu a zvýšiť návštevnosť. So správnymi stratégiami a sadami nástrojov môžete využiť príležitosti sociálnych médií rast vášho online obchodu.

V tomto článku nájdete najlepšie doplnky pre sociálne médiá WordPress, ktoré vám umožňujú:

 • Pridajte tlačidlá zdieľania sociálnych médií a zobrazte počet príspevkov na sociálnych sieťach vo svojich blogových príspevkoch.
 • Naplánujte zdieľanie blogových príspevkov na sociálnych médiách priamo z hlavného panela WordPress.
 • Zobrazte ikony sociálnych médií, ktoré odkazujú na vaše profily sociálnych médií.
 • Vytvorte na svojom webe sociálne prihlásenie, aby sa používatelia mohli rýchlo zaregistrovať na vašom webe a prihlásiť sa na vaše stránky pomocou svojich existujúcich sociálnych ID.

1. Zdieľané počty

Doplnok pre zdieľané počty

Shared Counts je chudobný doplnok pre sociálne médiá pre váš web WordPress, ktorý pomocou rozhrania SharedCount.com API rýchlo načíta, uloží do pamäte cache a zobrazí rôzne počty sociálnych zdieľaní. Toto je zďaleka najrýchlejší doplnok na zdieľanie sociálnych sietí na trhu. Väčšina ďalších doplnkov zdieľania spomaľuje vaše webové stránky, tento však napísali vysoko renomovaní vývojári, ktorí si cenia výkon.

Bol navrhnutý tak, aby vyhovoval vývojárom, takže ho môžete ľahko prispôsobiť tak, aby vyhovoval potrebám vašich webových stránok.

Podporuje počet zdieľaní pre Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter (pomocou rozhrania NewShareCount API), Stumbleupon a tiež podporuje zdieľanie e-mailov..

Začnite so zdieľanými počtami ešte dnes.

2. Monarcha

monarcha

Monarch je prémiový doplnok na zdieľanie sociálnych médií pre WordPress vyvinutý spoločnosťou Elegant Themes, prémiovým uzlom pre témy a doplnky WordPress. S programom Monarch môžete pridávať tlačidlá zdieľania na 5 rôznych miestach: plávajúci bočný panel, nad alebo pod obsahom, na obrázky a videá, automatický rozbaľovací zoznam a automatický prelet.

Okrem zdieľania v sociálnych sieťach vám Monarch umožňuje umiestniť vaše tlačidlá sledovania v sociálnej oblasti na bočnom paneli alebo použiť skratku v rámci obsahu vašej stránky / príspevku..

Je vysoko prispôsobiteľný a umožňuje zvoliť tvary tlačidiel, farby a efekty vznášania.

Začnite s Monarchom ešte dnes.

3. Sociálne vojny

sociálne vojny

Social Warfare je ďalší doplnok sociálnych médií WordPress, ktorý je krásny a bohatý na funkcie. Poskytuje vám kontrolu nad tým, čo ľudia zdieľajú na sociálnych sieťach a ako ich zdieľajú. Do svojich príspevkov môžete pridať vlastné obrázky, vlastné tituly a vlastné popisy, aby ste zvýšili počet kliknutí a zvýšili návštevnosť svojich stránok.

Niektoré z ďalších funkcií sociálnej vojny sú:

 • Miniaplikácia obľúbených príspevkov: Zobrazte najobľúbenejšie príspevky na blogu v miniaplikácii na základe počtu sociálnych zdieľaní.
 • Sledovanie Analytics: Pomocou účtu Google Analytics môžete sledovať výkonnosť svojich sociálnych zdieľaní.
 • Obnovenie zdieľania: Pri prepínaní permalinkových štruktúr môžete obnoviť počet zdieľaní.

Začnite so Social Warefare Pro ešte dnes.

4. Oživte starý príspevok

oživiť starý príspevok

Aplikácia Revive Old Post vám umožňuje automaticky zdieľať svoje nové a staré príspevky na účtoch sociálnych médií. Umožňuje vám zdieľať váš obsah na viacerých platformách vrátane služieb Facebook, Twitter a LinkedIn. Umožňuje vám tiež sledovať kliknutia a zistiť, čo s vašimi sledovateľmi najlepšie rezonuje.

Umožňuje vám nastaviť interval zdieľania pre vaše príspevky na blogu a zvoliť počet príspevkov, ktoré sa majú zdieľať. Môžete tiež uverejňovať príspevky s vybranými obrázkami v tweety, aby ste zvýšili mieru prekliknutia.

Začíname s programom Revive Old Post ešte dnes.

5. Sassy Social Share

drzý sociálny podiel

Sassy Social Share je jedným z populárnych doplnkov pre sociálne médiá WordPress, ktorý pomáha návštevníkom vašich webových stránok zdieľať váš obsah na svojich obľúbených sociálnych sieťach. Sassy Social Share v súčasnosti podporuje 100+ sociálnych médií a záložiek.

Doplnok reaguje na mobily, takže ikony sociálnych médií je možné prispôsobiť obrazovkám zariadení vašich návštevníkov.

Sassy Social Share je ľahký doplnok optimalizovaný pre vysokorýchlostné vykresľovanie stránok. Napriek tomu, že ich nadšený podporný tím je zadarmo, udržal si dobré výsledky pre rýchle vyriešenie otázok podpory.

Začíname s programom Sassy Social Share už dnes.

6. AddToAny

pridať do ľubovoľného

AddToAny je jednou z najpopulárnejších univerzálnych platforiem sociálneho zdieľania. Pomocou doplnku AddToAny pre WordPress môžete používateľom umožniť zdieľanie obsahu pomocou tlačidiel zdieľania. Ak chcete, aby fungoval, nemusíte sa zaregistrovať na žiadnom webe tretích strán. Doplnok podporuje viac ako 100 sociálnych sietí a aplikácií.

Je dodávaný s počítadlami, ako aj reagujúcimi pohyblivými tlačidlami zdieľania, ktoré môžete umiestniť na najoptimálnejšie miesta na vašom webe. Najlepšie zo všetkého je, že môžete merať zapojenie používateľov pomocou doplnku na zdieľanie prostredníctvom integrácie služby Google Analytics. Zdieľané odkazy môžete sledovať aj pomocou nástroja na skrátenie adresy URL Google.

Začnite s AddToAny ešte dnes.

7. WordPress to Buffer

wordpress to buffer pro

Ak používate doplnok sociálnych médií WordPress, ktorý odosiela aktualizácie vášho účtu Buffer na naplánované publikovanie na sociálne siete, potom je WordPress to Buffer tou pravou voľbou.

Na rozdiel od väčšiny ostatných doplnkov uvedených v tomto príspevku, WordPress to Buffer nezobrazuje na vašom webe počet zdieľaní ani počítadlo tlačidiel zdieľania. Namiesto toho vám pomôže definovať stav sociálnych médií pre váš web WordPress a naplánovať obsah na vašom účte vyrovnávacej pamäte priamo na vašom hlavnom paneli WordPress..

Začnite s programom WordPress to Buffer už dnes.

8. Jednoduché sociálne ikony

jednoduché sociálne ikony

Jednoduché sociálne ikony je ľahko použiteľný doplnok pre sociálne médiá pre WordPress, ktorý vám umožňuje zobraziť ikony sociálnych médií, ktoré odkazujú na vaše sociálne profily z bočného panela vášho webu. Tento bezplatný doplnok bol vyvinutý spoločnosťou StudioPress, poprednou spoločnosťou zaoberajúcou sa témami WordPress.

Ikony môžete pridať alebo zmeniť poradie podľa svojich preferencií. Môžete tiež prispôsobiť veľkosť a farbu svojich ikon a zarovnať ich podľa svojich predstáv.

Začíname s jednoduchými sociálnymi ikonami už dnes.

9. Widget sociálnych ikon od WPZoom

widget na sociálne ikony od wpzoom

Widget Sociálne ikony je ďalší doplnok, ktorý vám umožňuje rýchlo pridať ikony sociálnych médií na váš bočný panel pomocou widgetu a prepojiť ich s vašimi príslušnými profilmi sociálnych médií..

Umožňuje vám pridať ľubovoľný počet spoločenských ikon. Je dodávaný s výberom farieb, ktorý vám umožní zmeniť farbu a farbu vznášania všetkých vašich ikon.

Začíname s Widgetom sociálnych ikon už dnes.

10. Sociálne prihlásenie WordPress

wordpress sociálne prihlásenie

Sociálne prihlásenie WordPress umožňuje návštevníkom vašich webových stránok ľahko zaregistrovať účet na vašom webe pomocou ich existujúcich ID sociálnych účtov. Používatelia sa tak môžu pohodlne zaregistrovať na vašom webe pomocou niekoľkých kliknutí. Nemusia si pamätať ani samostatné používateľské meno / heslo len pre vaše stránky.

Sociálne prihlásenie WordPress umožňuje importovať dokonca zoznamy kontaktov používateľov z Gmailu, Facebooku, Windows Live a LinkedIn.

Začíname s prihlásením do sociálnych sietí WordPress ešte dnes.

11. Instagram Feed

Instagram feed

Informačný kanál Instagram vám umožňuje zobraziť fotografie Instagramu z akýchkoľvek súkromných účtov Instagramu. Integrácia informačného kanála Instagram s webom šetrí čas, takže nemusíte na svoje stránky znova vkladať fotografie z Instagramu ručne. Vždy, keď uverejníte príspevok na Instagrame, príspevky sa automaticky zobrazia.

Doplnok vám tiež umožňuje pridať vedľa vašich fotografií tlačidlo na sledovanie, ktoré vám môže pomôcť rozšíriť vašich sledovateľov na Instagrame.

Začnite s kanálom Instagram ešte dnes.

12. Lepšie kliknite pre Tweet

lepšie click-to-tweet

Lepšie kliknutie pre Tweet vám umožní ľahko vytvoriť obsah pre čitateľov pre čitateľov. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať skratku okolo obsahu, ktorý chcete nastaviť ako Tweetable. Keď vaši návštevníci kliknú na obsah s možnosťou Tweetu, zobrazí sa kontextové okno so žiadosťou používateľov o odoslanie Tweetu.

Lepšie kliknutie podporuje Tweet URL shortener, čo vám dáva možnosť využiť maximálny možný počet znakov. Umožňuje vám tiež sledovať zapojenie vášho tweetovateľného obsahu.

K dispozícii je prémiový doplnok, ktorý vám umožní vybrať si z rôznych možností štýlu.

Začnite ešte dnes kliknutím na Tweet.

Výber najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress

Ak chcete jednoduchý spôsob, ako zobraziť počet príspevkov v sociálnych sieťach na vašich blogových príspevkoch, potom Zdieľané počty plugin je tou najlepšou voľbou. Je to nielen priateľské pre vývojárov, ale tiež optimalizované pre rýchlosť. To znamená, že doplnok je vysoko flexibilný bez kompromisov vo výkone.

Ak hľadáte prémiový doplnok, ktorý poskytuje bezproblémové sociálne zdieľanie pre používateľov a ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu, mali by ste sa pozrieť na sociálnu vojnu.

Ak chcete doplnok pre sociálne zdieľanie, ktorý obsahuje kontextové okná, snímky a ďalšie funkcie, mali by ste použiť program Monarch. Okrem zdieľania v sociálnej sieti vám tiež umožňuje zobraziť tlačidlá sledovania na bočnom paneli.

súvisiace: 11 najlepších alternatív QuickBooks pre malé podniky

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť niektoré z najlepších doplnkov pre sociálne médiá WordPress pre vaše stránky.

Ak hľadáte iné spôsoby, ako zvýšiť návštevnosť svojich webových stránok, prečítajte si náš článok o najlepších nástrojoch SEO na zvýšenie návštevnosti svojich webových stránok RÝCHLO a spríjemnenie SEO pre vaše stránky.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map