12 najlepších doplnkov WordPress pre províznych predajcov (2020)


Hľadáte affiliate marketingu a chcete na svojom webe generovať viac výnosov? Affiliate marketing je jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze online. So správnou sadou doplnkov môžete exponenciálne zvýšiť príjem z pridružených webových stránok.

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších doplnkov WordPress pre pridružených obchodníkov.

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších doplnkov WordPress, ktoré každá webová stránka potrebuje na maximalizáciu funkcií. Mali by ste ich skontrolovať.

Výber doplnkov pre affiliate marketing WordPress pre vaše stránky

Affiliate marketing je jedným z najspoľahlivejších spôsobov zarobiť peniaze online. Pri affiliate marketingu si vyberáte výrobky, ktoré sa vám páčia, propagujú ich online a získavate provízie, keď niekto nakupuje produkty prostredníctvom odkazu na sprostredkovanie.

Správna sada doplnkov v paneli nástrojov uľahčuje affiliate marketing a tiež vám pomáha zarábať viac z vašich stránok.

V tomto príspevku nájdete doplnky pre …

 • Organizácia a maskovanie vašich pridružených odkazov.
 • Softvér pre správu partnerov pre predajcov.
 • Kontextové riešenie na zobrazovanie pridružených odkazov v správnom čase pre správnych používateľov.
 • Riešenie Analytics na sledovanie kliknutí na pridružené odkazy.
 • A viac…

1. Pekné odkazy

pekné odkazy

Pretty Links je ďalší doplnok, ktorý vám umožní ľahko maskovať pridružené odkazy, ktoré propagujete na svojich webových stránkach. Umožňuje dokonca ľahko nastaviť presmerovanie na strane servera vrátane trvalých presmerovaní 301 a dočasných 302/307..

Program Pretty Links vám tiež pomáha automaticky vytvárať krátke odkazy na vaše príspevky a stránky a zdieľať ich na vašom Twitteri s prispôsobiteľnou správou.

Začnite s peknými odkazmi ešte dnes!

2. Smädný pomocník

thirstyaffiliates

ThirstyAffiliates je nevyhnutný doplnok pre pridružených obchodníkov, ktorý vám umožní ľahko usporiadať všetky vaše pridružené odkazy na jednom mieste. S ThirstyAffiliates nebude hľadanie a nahradenie vašich pridružených odkazov bezproblémové.

Napríklad, kedykoľvek budete chcieť zmeniť pridružený odkaz, nemusíte na svoje stránky kopať hlbšie a tieto adresy URL ručne meniť. Namiesto toho to jednoducho urobíte na paneli ThirstyAffiliates, ktorý automaticky zmení všetky zverejnené adresy URL.

Umožňuje tiež maskovať vaše škaredé vyzerajúce dlhé adresy URL do kratších pekných odkazov. Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorá sa týka ThirstyAffiliates, je to, že môže automaticky nahradiť ľubovoľné kľúčové slovo pridruženým odkazom, ktorý vám umožní zarobiť viac z vášho webu.

Začíname s programom ThirstyAffiliates dnes!

3. AffiliateWP

pridružená wp prístrojová doska

Affiliate WP je najlepší doplnok pre správu affiliate partnera pre WordPress. Je vyvinutý rovnakými ľuďmi za známym doplnkom Easy Digital Downloads, ktorý je uvedený ako jeden z našich najlepších doplnkov elektronického obchodu WordPress..

Ak predávate produkt na svojom webe WordPress a chcete vytvoriť plnohodnotný pridružený program s vlastným hosťovaním, potom je pre vás AffiliateWP tou najlepšou voľbou. AffiliateWP sa ľahko nastavuje, ponúka bezproblémovú integráciu s nákupmi produktov eCommerce, presne sleduje váš predaj v pobočkách a ďalšie.

Začíname s Affiliate WP ešte dnes!

4. OptinMonster

optinmonster

OptinMonster je najlepšia generácia potenciálnych zákazníkov a vyskakovací doplnok WordPress pre vaše pridružené webové stránky.

S OptinMonster môžete zobrazovať prispôsobenú vyskakovaciu kampaň založenú na individuálnom správaní návštevníkov, vďaka ktorým je väčšia pravdepodobnosť, že vaše správy skonvertujú. Napríklad na stránke s recenziou produktu môžete zobraziť kontextové okno s pridruženým odkazom propagujúcim ten istý produkt.

Uvádzame niekoľko dôvodov, prečo je OptinMonster nevyhnutným riešením pre vašu pridruženú webovú stránku:

 • Zvýšte príjmy: Kontextové okná spúšťané na základe správania jednotlivých používateľov s väčšou pravdepodobnosťou prinesú kliknutia a zisk.
 • Menej obťažovania: Na rozdiel od iných priemerných vyskakovacích riešení ponúka OptinMonster množstvo možností zacielenia, takže môžete zobrazovať správne kampane správnym používateľom v pravý čas bez toho, aby ste obťažovali bežných návštevníkov..
 • Bezproblémová integrácia do vášho e-mailového spravodajcu: OptinMonster ponúka bezproblémovú integráciu s vašou obľúbenou e-mailovou marketingovou službou, takže môžete rozšíriť svoj e-mailový zoznam a zároveň zvyšovať svoje pridružené príjmy.

Začnite ešte dnes s OptinMonster!

5. WPForms

wpforms

WPForms je jedným z najlepších doplnkov pre kontaktné formuláre pre WordPress a umožňuje vám ľahko vytvárať kontaktné formuláre na vašej pridruženej webovej stránke..

Potenciálni zákazníci pravdepodobne nakúpia produkt odporúčaný ľuďmi, ktorých poznajú. Tým, že na svojich stránkach máte kontaktný formulár, uľahčujete svojim návštevníkom kontakt s vami. WPForms vám tiež umožní ľahko integrovať formulár s najlepšími službami e-mailového marketingu, aby ste mohli nadviazať spojenie so svojimi návštevníkmi.

Vytvorením spojenia s vašimi návštevníkmi môžete odporučiť produkty a presvedčiť ich, aby vykonali nákup.

Začíname s WPForms ešte dnes!

Chcete namiesto toho začať s bezplatnou verziou? vyskúšať WPForms Lite.

6. AdSanity

adsanity

AdSanity poskytuje jednoduchý spôsob vkladania pridružených bannerov do príspevkov alebo do miniaplikácií bočného panela. Svoje pridružené kampane a reklamy môžete spravovať na administračnom paneli WordPress.

Hlavnou výhodou používania služby AdSanity je, že na svojich webových stránkach môžete zobrazovať pridružené bannery iba v určenom časovom rámci. Pomocou prehľadu výkonnosti môžete ľahko sledovať výkonnosť každého bannera, ktorý zverejníte na svojich stránkach.

Začnite s AdSanity už dnes!

7. EasyAzon

easyazon

EasyAzon uľahčuje propagáciu produktov Amazon na vašom webe WordPress. S programom Easy Azon nájdete relevantné produkty Amazonu priamo z hlavného panela WordPress bez toho, aby ste museli manuálne vyhľadávať produkty z Amazon.com a vytvárať pridružené odkazy..

Niektoré z funkcií doplnku Easy Azon sú:

 • Automatické maskovanie pridružených odkazov
 • Vložte pridružené odkazy na obrázky
 • Pridajte tlačidlá na nákup Amazon.com.
 • A oveľa viac …

Začíname s programom EasyAzon ešte dnes!

8. MonsterInsights

monsterinsights

MonsterInsights je najlepší doplnok Google Analytics pre WordPress, ale umožňuje vám tiež ľahko povoliť sledovanie pridružených odkazov na vašom webe..

Vďaka povolenému sledovaniu pridružených odkazov získate v nástroji Google Analytics prehľady založené na údajoch, ktoré vám pomôžu generovať vyššie príjmy z pridruženého webu..

 • Na svojom webe môžete identifikovať stránky s najvyššími zárobkami.
 • Porozumieť najziskovejším zdrojom premávky
 • Získajte nápady na obsah svojho blogu, ktoré sú zamerané na získanie ďalších pridružených príjmov.

Pomocou služby MonsterInsights môžete sledovať aj svoje zárobky v službe AdSense, transakcie elektronického obchodu a sledovanie sťahovania vo svojom účte Google Analytics..

Začnite s MonsterInsights ešte dnes!

Chcete namiesto toho začať s bezplatnou verziou? vyskúšať MonsterInsights Lite.

9. Produkt Amazon v doplnku Post

Amazon produkt v poštovom doplnku

Produkt Amazon v doplnku Post vám umožňuje rýchlo pridať na váš blogový príspevok produkt vo formáte Amazon. Ak chcete k svojmu príspevku pridať produkt Amazon, musíte mať pridružený účet Amazon a kľúče API Amazon Product Advertising API..

Po nakonfigurovaní kľúčov môžete do svojich blogových príspevkov ľahko pridať produkty Amazon.

Začíname s produktom Amazon v doplnku Post Plugin ešte dnes!

10. WP RSS Agregátor

agregátor wp rss

WP RSS Aggregator vám umožňuje pohodlne načítať obsah z vašich pridružených sietí na vaše webové stránky WordPress. Napríklad maloobchodníci, ako je Amazon, vám umožňujú vytvárať informačné kanály s vaším pridruženým ID.

S programom WP RSS Aggregator môžete nastaviť produktové stránky importovaním informačných kanálov alebo ľahkým vytvorením autoblogov. Týmto spôsobom môžete automaticky načítať produkty ako príspevky do blogu WordPress. Navyše je vždy aktualizovaný o najnovšie zmeny.

Začíname s agregátorom RSS RSS dnes!

11. Váš SEO

si seo

Váš SEO je jedným z najlepších SEO pluginov WordPress a pomôže vám prilákať správny prenos na váš pridružený web..

Váš SEO sa stará o všetky technické optimalizácie SEO, ktoré potrebujete pre vaše stránky. Pri publikovaní obsahu vás núti zvoliť kľúčové slovo so zameraním a potom sa uistite, že ho na danej stránke používate správne..

Váš SEO je najobľúbenejší doplnok SEO pre WordPress a MUSÍ SA NACHÁDZAŤ pre každý web.

Začíname s vašim SEO dnes!

12. Zaškrtnite políčko Rel Nofollow

začiarknite políčko rel nofollow

Zaškrtávacie políčko Rel Nofollow pridá do rozbaľovacieho zoznamu Vložiť / Upraviť odkaz začiarkavacie políčko, ktoré vám umožní ľahko pridať atribút nofollow k vašim odkazom. Pridaním atribútu nofollow do svojich pridružených odkazov povediete vyhľadávacím nástrojom, aby do týchto odkazov neodovzdal odkazovú šťavu.

To znamená, že môžete propagovať svoje pridružené produkty bez obáv z penalizácie na Googli.

Začiarknite políčko Rel Nofollow ešte dnes!

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť tie najlepšie doplnky WordPress pre pridružených obchodníkov. Sme presvedčení, že všetky vyššie uvedené doplnky sú nevyhnutné a musia mať pre pridružených obchodníkov používajúcich WordPress.

Skontrolujte tiež: Najlepšie doplnky pre darcovstvo

Riadenie cielenejšej premávky je nevyhnutné na zvýšenie vašich pridružených príjmov. Vyskúšajte najlepšie SEO nástroje na rýchle zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map