12 najlepších zásuvných modulov Instagram pre WordPress v roku 2020

Najlepšie pluginy Instagram WordPress v porovnaní


Hľadáte najlepšie moduly Instagram pre WordPress?

Instagram je vynikajúca marketingová platforma pre blogerov a malé firmy. S Instagramom môžete vizuálne ohromujúcim spôsobom zdieľať podrobnosti o svojej firme a spojiť sa s publikom, ktoré môže byť vaším ďalším klientom..

Prečo teda nevyužiť túto platformu na rozšírenie svojho dosahu a prípadne na zvýšenie predaja? Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je prepojenie profilu Instagram s webom vašej firmy. Týmto spôsobom môžete osloviť širšie publikum a zvýšiť tak možnosť konvertovať viac potenciálnych zákazníkov.

Ak vás zaujíma, ako prepojiť svoj profil Instagramu s webovou stránkou vašej firmy, dostali sme vás na vedomie. WordPress ponúka veľa doplnkov, ktoré vám to umožnia bez námahy.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov Instagramu pre WordPress, vďaka ktorým budete môcť svoj informačný kanál Instagram zobraziť priamo na svojej webovej stránke WordPress..

1. Galéria Envira

Galéria Envira

Galéria Envira je jedným z najpopulárnejších doplnkov pre galériu WordPress, ktorý vám pomáha vytvárať vizuálne pozoruhodné fotogalérie a video galérie na vašom webe. Doplnok je dodávaný s robustným drag and drop Builder, ktorý umožňuje vytvoriť galériu v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak chcete, aby vaša galéria vyzerala atraktívnejšie, môžete použiť preddefinované šablóny, ktoré ponúka doplnok.

Doplnok bol nabitý úžasnými vstavanými funkciami. Jeho funkčnosť môžete tiež rozšíriť pomocou doplnkov. Aktiváciou týchto doplnkov môžete svoj web integrovať do všetkých sociálnych platforiem vrátane Pinterestu a Instagramu. Okrem toho môžete svoje albumy usporiadať, povoliť prezentácie a režim lightbox na celej obrazovke a robiť omnoho viac.

S jeho doplnkom WooCommerce môžete tiež aktivovať funkciu elektronického obchodu. Okrem toho môžete svoju digitálnu prácu chrániť aj pridaním ďalšej úrovne zabezpečenia, ktorou môže byť buď heslo, alebo vodoznak.

Doplnok je plne responzívny a je kompatibilný s väčšinou populárnych doplnkov, ktoré môžete používať na svojich webových stránkach.

2. Krmivo Instagram od Smash Balloon

Instagram Feed - Smash Balloon, Instagram pluginy

Instagram Feed je úplne citlivý, plne prispôsobiteľný a SEO priateľský doplnok Instagram feed, ktorý je veľmi ľahko nastaviteľný a použiteľný. Môžete ho použiť na zobrazenie viacerých informačných kanálov na vašom webe a na prispôsobenie každého z nich jednotlivo.

Umožňuje kombinovať vaše fotografie a videá do jedného kanála. Spolu s publikom môžete zdieľať aj svoje príbehy z Instagramu. Príbehy sa môžu zobrazovať v rozbaľovacej ponuke lightbox, takže si môžete udržať svojich návštevníkov dlho v kontakte.

Doplnok ponúka 3 rôzne štýly rozloženia na zobrazenie vašich obrázkov. Rovnako ako na Instagrame môžete zdôrazniť dôležité kanály, aby ste ľuďom dali vedieť o vašich špeciálnych chvíľach. Môžete tiež vylepšiť svoje obrázky pomocou vstavanej možnosti prispôsobenia, aby im dal dokonalý vzhľad. Tento doplnok bol bezpochyby jedným z najobľúbenejších doplnkov pre Instagram na trhu.

3. Divadlo Instagram

Pluginy Instagram, Divadlo Instagram

Divadlo Instagram vám umožňuje vizuálne pôsobivo zobrazovať obrázky Instagramu na vašom webe. Doplnok je dodávaný s niekoľkými možnosťami rozloženia a ponúka tiež 3 plne responzívne šablóny. Môžete tiež použiť režim Feed Instagram Feed, pomocou ktorého môžete určiť značku, ktorá sa má vyhľadávať v rozhraní Instagram API.

V režime Poloha môžete určiť miesto, kde bol obrázok nasnímaný. Ak chcete, môžete tiež zadať viac ID používateľov, aby ste mohli ťahať obrázky od rôznych používateľov. Doplnok úplne reaguje, čo znamená, že vaše obrázky vyzerajú dobre na počítači, mobilnom telefóne alebo tablete.

Tento doplnok je dodávaný s niekoľkými vizuálnymi efektmi, aby vaši návštevníci boli bavení a zapojení. Od alternatívnych rozložení, intervalov oneskorenia až po rýchlosť, tento doplnok má čo ponúknuť. Je kompatibilný s najnovšími verziami WordPress.

4. Podávanie Instagramu od WPDancerov

Krmivo Instagram od WPDancerov,

Inštalačný kanál od spoločnosti WPDancers je ďalším skvelým doplnkom, ktorý by ste si mohli pozrieť. Svoje obrázky môžete zobraziť v jednom zo 4 štýlových rozložení, ktoré ponúka doplnok – menovite rozloženie mriežky, galéria snímok, rozloženie Polaroidu a najnovšie rozloženie mapy. Doplnok tiež ponúka úžasné konfigurácie v reálnom čase. Môžete si teda vybrať štýl prechodu, vzhľad karty, vzhľad lightboxu a oveľa viac.

Pomocou možností Moderate and Sleep môžete určiť, čo sa má na vašich stránkach zobraziť. Pomocou prepínača môžete odmietnuť príspevky, ktoré vo vašom informačnom kanáli nechcete. Plugin tiež ponúka celý rad krásnych možností pokožky. Takto si môžete vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči a integrovať ho do svojho webu, aby ste dosiahli čo najlepší vzhľad.

Doplnok tiež podporuje videá a umožňuje vám pridať tlačidlá zdieľania v sociálnych sieťach. Ak nie ste fanúšikom veľmi preplnenej časovej osi, môžete obmedziť počet príspevkov, ktoré chcete zobraziť. Plugin vykazuje veľmi rýchly výkon a je mimoriadne flexibilný, pokiaľ ide o prispôsobenie a dizajn. Nakladanie s Instagramom je celkovo ľahké, aj keď ho používate prvýkrát. Ale ak si stále myslíte, že potrebujete pomoc, môžete osloviť ich priateľský tím podpory, ktorý je vždy pripravený vám pomôcť.

5. Modula

Modula Gallery Gallery

Modula je doplnok Galérie WordPress, ktorý vám umožňuje krásne zobraziť fotografie na vašom webe. Môžete ho integrovať aj do rôznych platforiem sociálnych médií vrátane Instagramu. Pomocou Modula môžete zobrazovať médiá z informačného kanála Instagram. Doplnok ponúka fantastické možnosti filtrovania, ktoré môžete použiť na zlepšenie vzhľadu vašich obrázkov.

S jeho drag and drop builder, môžete prispôsobiť svoje galérie rýchlo a ľahko. Môžete ho použiť na zmenu veľkosti obrázkov a vytvorenie vlastného rozloženia. Plugin je veľmi citlivý, vďaka čomu obrázky vyzerajú ostro a zreteľne na obrazovke všetkých typov.

Modula tiež umožňuje návštevníkom prezerať vaše galérie ich filtrovaním na základe dátumov, značiek hashtag atď.

6. NextGen Gallery

galéria nextgen

NextGen Gallery je jedným z najpopulárnejších doplnkov do galérie pre WordPress. zakúpením jedného doplnku získate skutočne prístup k funkciám viac ako 30 rôznych rozšírení. Doplnok ponúka 10 rôznych štýlov rozloženia na zobrazenie obrázkov a má možnosti zdieľania obrázkov, prepojenia obrázkov, komentovania a dokonca aj ochrany pred krádežou vašich obrázkov..

Potom existuje veľa krásnych možností pre vaše obrázky. Môžete pridať filtre, vybrať si obľúbenú tému a použiť možnosti Lightroom v obrázku. Najlepšie zo všetkého je, že tento doplnok vám poskytuje celoživotné aktualizácie a bezplatnú podporu. Tento doplnok je vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá spôsob, ako úžasne predviesť svoje fotografie na Instagrame.

7. Miniaplikácia Instagram od spoločnosti Elfsight

Elfsight
Instagram Widget je ďalší pôsobivý doplnok, ktorý vám umožňuje zobrazovať obrázky Instagramu na vašom webe. Na pridanie obrázkov do miniaplikácie môžete použiť hashtag alebo svoje používateľské meno. Pokiaľ ide o prispôsobenie, doplnok je mimoriadne flexibilný. Od pridávania farieb, zmeny veľkosti obrázkov až po pridanie možnosti posúvania, prichádza s takmer každou integračnou funkciou Instagramu, ktorú potrebujete.

Veľmi dobre reaguje aj na rôzne prístroje a veľkosti obrazovky. Doplnok podporuje viac ako 16 rôznych jazykov, takže môžete pomocou tejto funkcie osloviť a spojiť sa s viacerými ľuďmi. Pridaním tlačidla Sledovať môžete ľudí povzbudiť, aby sledovali vaše stránky. To vám pomôže prilákať viac ľudí a zvýšiť počet fanúšikov.

8. Nakrm ich sociálne

Feed Them Social, Instagram Pluginy

Feed Them Social je bezplatný doplnok WordPress, ktorý je dodávaný s úžasnými funkciami integrácie Instagramu. Na svoju webovú stránku WordPress môžete pridať akýkoľvek druh sociálneho kanála a zobraziť ho najštýlovejším spôsobom. Kanálom môžu byť Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest alebo akékoľvek iné sociálne médiá. Inštalácia, nastavenie a použitie doplnku je veľmi jednoduché.

V službe Feed Them Social môžete zobraziť svoje obrázky na svojich príspevkoch, stránkach alebo na bočnom paneli. Skrátený kód môžete vygenerovať aj pomocou generátora krátkeho kódu v priebehu niekoľkých sekúnd. Možnosť prispôsobenia je tiež veľká. Máte úplnú slobodu upravovať svoje stránky tak, ako chcete.

Môžete zmeniť farbu a písmo, nad alebo pod kanálom pridať tlačidlo Páči sa mi alebo Nasledovať a robiť oveľa viac. Doplnok dostáva pravidelné aktualizácie a je kompatibilný s najnovšími verziami WordPress. Takže to vyskúšajte hneď teraz. Na svojich webových stránkach ho už používa viac ako 70 000 ľudí.

9. Soliloquy

monológ

Soliloquy je ľahko použiteľný posuvný doplnok pre WordPress, ktorý vám umožňuje integrovať informačný kanál Instagram do jazdcov na vašom webe. So serverom Soliloquy vytvárate odporúčaný obsah na základe svojich príspevkov, stránok a vlastných typov príspevkov. Je tiež ľahké vytvoriť posúvač lightbox, ktorý vám predstaví vaše fotografie, videá a galérie.

Môžete dokonca prevádzať svoje súbory PDF a prezentácie na svoje posúvače. Rýchlosť posúvačov sa dá ľahko regulovať v predvolenom nastavení. Je tiež možné, že svoje posúvače naplánujete podľa vlastného načasovania. Ak chcete chrániť svoj posúvač pred stiahnutím, môžete vypnúť funkciu kliknutia pravým tlačidlom a zabezpečiť, aby boli vaše posúvače chránené pred krádežou alebo nezákonným použitím..

Doplnok je kompatibilný s množstvom ďalších pokročilých doplnkov. Doplnok úplne reaguje a vyzerá úžasne na všetkých platformách všetkých typov.

10. Inteligentný jazdec 3

Inteligentný jazdec 3

Smart Slider 3 je ďalší doplnok pre posúvače, ktorý ponúka najlepší spôsob, ako pridať svoj informačný kanál Instagram vo forme posúvačov na vašom webe. Doplnok sa však neobmedzuje len na to, aby vám umožnil vytvárať iba posuvníky. Môžete tiež vytvárať prekrásne kolotočové bloky a bloky.

Tento doplnok má tiež bezplatnú verziu, ktorú si môžete stiahnuť z WordPress.org. Aj keď je zadarmo, je dobré ísť, pro verzia sľubuje posunúť vaše posúvače na inú úroveň. Máte 2 možnosti pokožky – svetlú a tmavú. Má tiež veľa efektov, ktoré sa dajú pridať k vašim obrázkom pre vylepšený vzhľad.

Vďaka funkcii Smart Slider 3 môžete na svoj web pridať až 11 vrstiev. To samo o sebe ponúka na vaše webové stránky väčší pôvab. Máte tiež animačné efekty, vďaka ktorým vaše jazdce vyzerajú jedinečne. Doplnok tiež obsahuje množstvo možností prispôsobenia.

.

11. Užite si Instagram

Užite si Instagram

Užite si Instagram je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje integrovať informačný kanál Instagram s webovou stránkou WordPress. Umožňuje vám používať značky hashtag na zobrazenie vašich fotografií na Instagrame. Pomocou doplnku môžete zdieľať svoje videá. Počet riadkov a stĺpcov pre vaše obrázky je ľahko prispôsobiteľný.

Môžete tiež použiť rôzne efekty, aby vaše obrázky vyzerali skvele. Nechajte svoje obrázky miznúť v zobrazení Instagram Grid, používajte svetelné polia s titulkami obrázkov a navigačnými šípkami a ďalšie. Doplnok je kompatibilný s najnovšími verziami WordPress.

Užite si, aby bol Instagram pre mobilné zariadenia dobre optimalizovaný, takže sa nemusíte obťažovať, ako by to vyzeralo na menších obrazovkách. Možnosť nastavenia jedným kliknutím zjednodušuje používanie doplnku.

12. Widget WPZoom pre Instagram

Doplnok WPZoom

Widget WPZoom pre Instagram je ďalší bezplatný doplnok widget Instagram pre WordPress, ktorý sa veľmi ľahko používa. Doplnok je kompatibilný s akoukoľvek témou a doplnkami WordPress. Pomocou tohto doplnku si môžete pomocou svojho životopisu zobraziť krásnu hlavičku a informovať ľudí o podrobnostiach vášho informačného kanála.

Umožňuje vám tiež pridať možnosť lenivého načítania, takže obrázky môžete načítať iba vtedy, keď sú viditeľné pre vašich návštevníkov. Pretože je doplnok úplne prispôsobiteľný, môžete mať úplnú kontrolu nad tým, ako sa zdá vašim návštevníkom. Pomocou CSS môžete pridať nejaký ďalší dizajn a vylepšiť ho tak od ostatných webových stránok.

Celkovo je tento doplnok vynikajúci. Okrem toho získate niekoľko skutočne vynikajúcich funkcií, ktoré môžete použiť bez zaplatenia jediného centu. Doplnok dostáva pravidelné aktualizácie a ponúka tiež veľkú podporu. Tak to vyskúšajte hneď teraz.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť niektoré z najlepších doplnkov WordPress Instagram. Existuje nejaký iný doplnok, ktorý ste používali na zobrazenie informačného kanála Instagram na svojich webových stránkach? Ak áno, dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Môžete tiež vyskúšať náš zoznam najlepších doplnkov pre zdieľanie v sociálnych sieťach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map