12 najlepších zásuvných modulov WordPress pre rok 2020 (v porovnaní)

Najlepšie jazdec-plugins


Chcete na svoj web WordPress pridať krásny jazdec? Keď sú posuvníky WordPress vytvorené pomocou správneho nástroja, môžu vaše stránky urobiť pútavejšie, interaktívnejšie a zábavnejšie. Výber perfektného doplnku sa však môže zdať dosť ťažký, pretože na trhu je toľko rôznych zásuvných modulov. Preto sme pre vás vybrali niektoré z najlepších.

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie zásuvné moduly WordPress pre rok 2019.

Ako si vybrať správny doplnok WordPress Slider

Pridaním jazdcov môžete svoje stránky ešte viac pútavejšie, ale niekedy vás môžu sklamať s obmedzenou rýchlosťou a ďalšími problémami. Pri výbere posuvného doplnku musíte byť veľmi opatrní.

Nenechajte si ujsť náš kompletný článok o najlepších doplnkoch WordPress, ktoré musíte použiť na svojich webových stránkach.

V posuvnom doplnku musíte v zásade hľadať 3 veci:

Najprv sa musíte uistiť, že váš posuvný doplnok je úplne citlivý. Schopnosť reagovať je základnou vlastnosťou, ktorú by si mali zachovať všetky webové stránky, pretože stále viac ľudí používa na prehliadanie internetu vreckové zariadenia s malou obrazovkou. Ak sa vaše posúvače na tieto zariadenia nehodia, bude vám veľa chýbať.

Druhou je jednoduchosť použitia. Niekoľko doplnkov je na trhu, ale iba niekoľko doplnkov ponúka užívateľsky prívetivé rozhranie. Nikdy nevyberajte zložitý doplnok, pretože pri učení používania posuvného doplnku stratíte veľa dôležitých vecí.

Tretia a pravdepodobne najdôležitejšia vec je rýchlosť. Často sa uvádza, že posuvné doplnky spomaľujú webové stránky a zvyšujú čas načítania vašich webových stránok. Ak posuvník spomalí vaše stránky, nemá zmysel používať tento doplnok. Pretože rýchlosť webových stránok je skutočne dôležitá pre SEO, užívateľské skúsenosti a celkový obchodný rast.

Pri výbere posuvného doplnku musíte skontrolovať aspoň tieto 3 veci (citlivosť, ľahkosť použitia a rýchlosť)..

Teraz sa poďme pozrieť a pozrite si najlepších 11 doplnkov pre posúvače pre WordPress.

1. Soliloquy

monológ-WordPress-slider-plugin

Soliloquy je najlepšie responzívny zásuvný modul WordPress dostupný na trhu. Keď sme testovali doplnok so všetkými 3 vyššie uvedenými požiadavkami, fungoval výborne na všetkých z nich. Je plne citlivý, ľahko použiteľný a ľahký. Vytvorené tímom odborníkov WordPress pomocou vysoko kvalitného kódovania a najlepšej technológie, ponúka najlepšie vlastnosti pre vytváranie krásnych jazdcov.

Soliloquy prichádza s jednoduchým a užívateľsky prívetivým rozhraním, ktoré vám pomôže ľahko vytvoriť posuvníky. Dobre sa integruje s rozhraním WordPress a umožňuje vám používať obrázky z vašej mediálnej knižnice. Môžete ľahko pridávať obrázky, konfigurovať nastavenia posúvača a publikovať ich.

Po vytvorení posúvača môžete posúvač jednoducho vložiť na svoje stránky a príspevky z Pridajte jazdec nad editorom príspevkov. Môžete tiež pridať jazdec do rôznych častí svojho webu pomocou skratky, miniaplikácie alebo značky šablóny.

Prečítajte si našu úplnú recenziu spoločnosti Soliloquy.

2. Inteligentný jazdec 3

inteligentné hodnotenie jazdca 3

Smart Slider 3 je jedným z najvýkonnejších zásuvných modulov pre WordPress. Tento posuvný doplnok WordPress má bezplatnú verziu, ktorá ponúka plne citlivé posuvníky optimalizované pre SEO pre všetky témy WordPress. Bezplatná verzia obsahuje aj dynamický posúvač príspevkov, ktorý vám umožní zvýrazniť posledné príspevky alebo odporúčané príspevky.

Vďaka profesionálnej verzii doplnku môžete svoje snímky upravovať rovnako ako v prípade tvorcov stránok. Jeho ľahko použiteľné funkcie drag and drop vám umožňujú ľahko zostaviť jazdec tak, ako chcete. Obsahuje tiež 6 jedinečných vrstiev na vytvorenie vysoko prispôsobeného jazdca WordPress.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu funkcie Smart Slider 3.

3. Posuvná revolúcia

slider-revolúcia-review

Posuvná revolúcia je najpredávanejším doplnkom pre posúvače WordPress na trhu CodeCanyon. Dodáva sa s výkonným vizuálnym editorom, pomocou ktorého môžete ľahko vytvárať a upravovať posúvače vo WordPress.

Doplnok úplne reaguje, takže vaše posúvače budú vyzerať skvele na všetkých zariadeniach vrátane stolových počítačov, notebookov, tabletov a smartfónov. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou je to skutočný posúvač podpory viacerých médií, čo znamená, že môžete používať obrázky, videá, informačný kanál sociálnych médií, ako aj príspevky WordPress a vlastné príspevky..

Aj keď ponúka výkonné funkcie a funkcie, ktoré vám pomôžu vytvoriť skvelé posúvače, vynecháva niektoré aspekty užívateľskej prívetivosti. Napríklad budete musieť prejsť na zoznam svojich posúvačov, aby ste našli kód na pridanie posúvača, zatiaľ čo program Soliloquy uľahčuje používanie Pridajte jazdec v editore príspevkov. Jeho rozhranie tiež vyzerá inak ako zvyšok používateľského rozhrania WordPress, takže začiatočníci to spočiatku považujú za trochu ťažšie.

Prečítajte si našu úplnú recenziu Posuvnej revolúcie.

4. LayerSlider

layerslider-WordPress-plugin

LayerSlider je ďalší populárny doplnok na trhu CodeCanyon. Je to pokročilý doplnok s množstvom výkonných možností, vďaka ktorým môžete vytvárať posúvače, obrázkové galérie s efektmi, animované vstupné stránky, bloky stránok alebo dokonca celý web..

Podobne ako Slider Revolution, LayerSlider má tiež svoje vlastné rozhranie drag and drop na vytváranie posúvačov. Keď s tým začínate, možno budete musieť stráviť niekoľko dní učením sa jeho rozhraniu.

Výhodou doplnku je to, že vám umožňuje pridávať do vašich jazdcov rôzne prechody a animácie. Môžete použiť viac ako 200 preddefinovaných prechodov snímok, paralaxy a rôznych animácií. Okrem toho nájdete množstvo prémiových posúvacích šablón, ktoré môžete použiť pre svoje osobné potreby, profesionálne obchodné webové stránky, prezentáciu svojej kreatívnej práce atď..

Prečítajte si našu úplnú recenziu LayerSlider.

5. RoyalSlider

royalslider-WordPress-plugin

RoyalSlider je ďalší najpredávanejší výsuvný doplnok na trhu CodeCanyon, ale v porovnaní s vyššie uvedenými dvoma doplnkami CodeCanyon má menej možností prispôsobenia, prechody a animačné efekty. Má však všetky štandardné funkcie, ktoré budete musieť urobiť pre posúvače pre stránky WordPress.

RoyalSlider sa zameriava na intuitívne rozhranie a lepší výkon. Umožňuje vám vytvárať ľahko ovládateľné a citlivé ovládače pre ľahkú navigáciu. Má lenivú možnosť načítania, ktorá vám pomôže zvýšiť rýchlosť vašej stránky. Navyše je optimalizovaný pre SEO.

S programom RoyalSlider môžete ľahko integrovať svoje fotografie Instagram a Flickr do jazdcov WordPress. Podporuje tiež videá YouTube a Vimeo na vytváranie pútavejších jazdcov.

6. Posuvník od WD

slider-by-WD-plugin

Posuvník od WD je bezplatný prémiový doplnok WordPress na vytváranie responzívnych jazdcov. Doplnok vám umožňuje vytvárať rýchle načítania a posuvníky priateľské k SEO, ktoré môžete bez problémov pridať do svojich webových príspevkov, stránok, hlavičiek tém, postranných panelov a ďalších miest..

Môžete pridať posúvače obrázkov aj videa s rôznymi prechodovými efektmi, zatiaľ čo pokročilejšie funkcie nie sú dostupné v bezplatnej verzii. Filmový pás, kolotoč a paralaxy sú k dispozícii iba v platenej verzii. Okrem toho môžete pomocou platenej verzie doplnku vytvárať multifunkčné posúvače s vrstvami tlačidiel textu, obrázkov, videa, hotspotu a sociálnych médií..

Doplnok Slider by WD tiež podporuje ovládanie prstom pre zariadenia s dotykovou obrazovkou a to je jedna z jeho silných stránok. Možnosti vloženia jazdca však nie sú také priateľské ako Soliloquy. Ak chcete vložiť jazdec do príspevkov a stránok, budete musieť skopírovať a prilepiť krátky posuvný kód, zatiaľ čo program Soliloquy umožňuje pridávať priamo z editora príspevkov z Pridajte jazdec gombík.

7. Posuvník WonderPlugin WordPress

wonderplugin-WordPress-slider

Posuvník WonderPlugin WordPress je jednoduchý a citlivý posuvný doplnok WordPress. Je k dispozícii v bezplatnej aj prémiovej verzii. Ak vyberiete bezplatnú verziu, pridá sa vodoznak, ktorý odkazuje na domovskú stránku doplnku.

Posuvník WonderPlugin WordPress podporuje obrázky, videá YouTube, Vimeo, mp4 a WebM, ako aj príspevky WordPress. Môžete vytvárať horizontálne aj vertikálne prezentácie s miniatúrami a jednoducho ich vkladať na svoje stránky.

Navyše prichádza s ohromujúcimi prechodovými efektmi, ako napríklad vstavaný efekt lightboxu, ktorý vytvára atraktívne jazdce. Najpozoruhodnejšie zo všetkého je, že má užívateľské rozhranie v štýle čarodejníka, ktoré vám pomôže ľahko a rýchlo vytvoriť jazdca..

8. Hladký jazdec

hladký-posúvacie wordpress-plu

Hladký jazdec Doplnok vám pomôže vytvoriť plynulé a príjemné jazdce a karusely pre stránky WordPress. Je špeciálne navrhnutý pre redakčný systém WordPress, takže ponúka skutočne jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie pre používateľov systému WordPress.

Doplnok vám pomôže zostaviť rôzne posúvače, ako sú posúvače príspevkov, posúvače obrázkov a posúvače videa. Môžete jednoducho použiť obrázky v galérii médií WordPress a vytvoriť posúvače obrázkov. Aby vaše jazdce vyzerali jedinečne, umožňuje vám prispôsobiť typografiu, rýchlosť prechodu, efekt, farbu pozadia, výšku posúvača, šírku atď..

Po vytvorení posúvačov ich môžete pridať na svoje stránky pomocou skratiek, miniaplikácií alebo značiek šablón. Môžete tiež exportovať jazdce s úplným nastavením na iné weby.

9. Master Slider

master-slider-plugin

Master Slider je krásny doplnok dotykového posúvača WordPress, ktorý podporuje dotykovú navigáciu pomocou čistého potiahnutia prstom. Je plne citlivý a prispôsobivý pre mobilné zariadenia, ktorý sa dobre prispôsobí všetkým zariadeniam a obrazovkám.

Je to úžasný posúvač vrstiev, ktorý dokáže premeniť akýkoľvek obsah HTML (napríklad text a obrázky) na vrstvy. Podporuje obrázky, videá, príspevky WordPress, produkty WooCommerce, albumy Facebook a galérie Flickr. Predovšetkým vám poskytuje viac ako 90 predpripravených jazdcov, ktoré môžete použiť na svojich stránkach.

Doplnok obsahuje Visual Composer, takže vytváranie jazdcov je jednoduché pomocou editora frontendu drag and drop.

10. MetaSlider

metaslider-WordPress-plugin

MetaSlider je jednoduchý, ale výkonný posuvný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať plne responzívne prezentácie v žiadnom momente. Dodáva sa s mnohými výkonnými funkciami, ako sú podpora videa, miniatúra navigácie, snímky posúvania príspevkov, animované snímky vrstiev atď.

Tento doplnok kombinuje výkon 4 doplnkov: Flex Slider, Nivo Slider, Responsive Slides a Coin Slider. Môžete si teda vybrať a používať všetky svoje funkcie v 1 doplnku. Okrem toho je kompatibilný so všetkými hlavnými doplnkami a témami WordPress.

MetaSlider je k dispozícii v bezplatnej aj prémiovej verzii, takže si môžete vyskúšať jeho bezplatnú verziu a skontrolovať jeho použiteľnosť.

11. Meteorové diapozitívy

meteor-šmýkačky-plugin

Meteorové diapozitívy je bezplatný posúvačový doplnok pre WordPress, ktorý si môžete stiahnuť z oficiálneho archívu doplnkov WordPress a použiť ho na ľubovoľnom počte webových stránok. Pomáha vám vytvárať jednoduché obrázkové prezentácie vo WordPress.

Meteor Slides je doplnok prispôsobený pre mobilné zariadenia, ktorý sa prispôsobuje každému zariadeniu a podporuje dotykovú navigáciu pre mobilné telefóny a tablety. Ak chcete na svoj web vložiť posúvače, musíte použiť skratku, značku šablóny alebo miniaplikáciu.

V porovnaní s inými doplnkami v tomto zozname nemá niekoľko možností a funkcií. Do svojich posúvačov nemôžete pridať videá. Môžete ho však použiť na jednoduché obrázkové prezentácie.

12. FlexSlider

FlexSlider-WordPress-plugin

FlexSlider je ďalší bezplatný doplnok na vytváranie posúvačov WordPress. Doplnok vám umožňuje ľahko vytvoriť plne responzívne jazdce jQuery.

Pomocou tohto doplnku môžete k nemu pridávať vodorovné aj zvislé snímky a zoslabovať animácie. Podporuje všetky hlavné prehliadače, dotykovú navigáciu a je kompatibilný s najnovšou verziou jQuery.

Doplnok je jednoduchá sada nástrojov jQuery slider, ktorú môžete použiť pre jednoduché posuvníky.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť tie najlepšie zásuvné moduly pre WordPress. Môžete si tiež pozrieť našu príručku o najlepšej obrázkovej galérii doplnkov WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me