14 najlepších doplnkov WordPress Gutenberg pre vylepšenie editora (2020)

Najlepšie wordpress gutenberg pluginy


Na WordPress bolo vždy možné vytvárať blogové príspevky a stránky bohaté na médiá, ale mohlo to byť jednoduchšie. Teraz je to vďaka editoru WordPress Gutenberg.

Gutenberg nepochybne transformuje vaše skúsenosti s úpravami v programe WordPress. Aj keď ste pre WordPress absolútnym nováčikom, môžete ľahko písať články a vytvárať stránky bohaté na médiá.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov WordPress Gutenberg, ktoré vylepšujú vaše skúsenosti s úpravami.

Prečo potrebujete doplnky WordPress Gutenberg

Program WordPress prichádza s množstvom blokov Gutenberg, ako sú odsek, obrázok, odrážky atď., Ktoré vám umožňujú ľahko vytvoriť stránku podľa vašich predstáv bez toho, aby ste si museli pamätať skrátený kód. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať ten správny blok a pridať ho na svoju stránku. Ak chcete ešte viac vylepšiť svoje skúsenosti s úpravami, môžete nainštalovať doplnok Gutenberg blocks.

Napríklad, ak chcete na svoju stránku pridať kontaktný formulár, stačí nainštalovať WPForms a pridať blok WPForms zo zoznamu Blocks na svoju stránku. Najlepšie zo všetkého je, že namiesto skráteného kódu uvidíte polia formulára v editore, čo znamená, že nemusíte prepínať na stránku s ukážkou, aby ste videli, ako bude vyzerať váš formulár..

1. WPForms

WPForms, registrácia užívateľa, plugin, plugin prihlásenia používateľa

WPForms je jedným z najpopulárnejších doplnkov na tvorbu formulárov, pomocou ktorého môžete pomocou bloku vytvárať rôzne druhy formulárov. Či už chcete pridať kontaktný formulár, formulár prieskumu, platobný formulár alebo akékoľvek iné formuláre, WPForms uľahčuje jeho vloženie na vašu stránku..

Môžete si ľahko vybrať zo svojej knižnice preddefinovaných šablón a začať ju prispôsobovať, ak chcete. Všetky formuláre, ktoré vytvoríte pomocou WPForms, reagujú, čo znamená, že vyzerajú skvele na telefóne, tablete a počítači.

2. Galéria Envira

envira - prehľad galérie

V galérii Envira môžete vytvárať obrázkové a video galérie na svojej webovej stránke WordPress. Svoje pôvodné bloky môžete použiť na vloženie svojich galérií na svoje stránky.

Doplnok vám umožňuje používať niektoré skutočne skvelé funkcie vo vašich galériách, ako je napríklad ochrana vodoznaku, ochrana obrázkov atď. Môžete tiež predávať svoje obrázky pomocou integrácie Easy Digital Downloads alebo WooCommerce..

3. Atómové bloky

Aomické bloky, pluginy gutenbergových blokov

Atómové bloky sú ďalším úžasným doplnkom WordPress Gutenberg, ktorý ponúka skvelé možnosti na pridanie krásnych vlastných blokov na vaše webové stránky. Je to zbierka blokov pre editora Gutenberga, ktorá vám umožní ľahko vytvoriť stránku podľa vašich predstáv.

Dodáva sa s celou radou blokov, ako napríklad pokročilý stĺpcový stĺpec, blok spravodaja, cenové tabuľky, kontajnery, tlačidlá a ďalšie. Najlepšie zo všetkého je, že môžete použiť tento doplnok s ľubovoľnou témou, ktorú chcete.

4. Kadence

Kadence je úžasný plugin pre WordPress Gutenberg, ktorý sa dodáva s krásnymi vlastnými blokmi, ktoré sú pripravené na okamžité použitie. Jeho možnosti bloku spúšťajú gamut od ikon, tlačidiel až po riadok a mriežku / karusel.

Všetky tieto bloky sú mimoriadne flexibilné a podporujú viac ako 800 písiem Google. Môžete si tiež vybrať z viac ako 1500 ikon.

5. KingBlocks

Kingblocks

KingBlocks je doplnok WordPress Gutenberg, ktorý sa dodáva s 20 blokujúcimi blokmi pre vaše webové stránky. Všetky bloky sú plne citlivé, takže váš obsah bude vyzerať skvele bez ohľadu na zariadenie, ktoré používate na prehliadanie svojich stránok.

KingBlocks využíva knižnicu JavaScript letáka na vloženie mapy vhodnej pre mobilné zariadenia na vaše stránky. Tento doplnok je kompatibilný s väčšinou tém a doplnkov.

6. CPElementia

CPElementia

CPElementia je ďalší doplnok WordPress Gutenberg, ktorý ponúka obrovskú zbierku blokov Gutenberg a rozšírených funkcií komponentov. Tento doplnok je možné zakúpiť na trhu Codecanyon.

Tu je niekoľko blokov, ktoré sú k dispozícii pre CPElementia:

 • odpočítavač času
 • rámčeky na rysy
 • sociálne ikony
 • cenníky
 • a viac…

7. Jednotné bloky

sólo

SoloBlocks je pekný doplnok, ktorý vám umožní vytvárať bohaté rozloženia príspevkov pre vaše webové stránky. Pomocou tohto doplnku môžete na svoj web pridať ďalšie bloky bez problémov. Ponúka najjednoduchší spôsob, ako pridať viac blokov, a budete to jednoducho milovať.

Tento doplnok je kompatibilný s takmer všetkými modernými témami a ak chcete vedľa neho, môžete použiť aj akýkoľvek iný rozšírený doplnok.

8. Blok Insta Instagramu

Bloky doplnkov Gutenberg

Popularita Instagramu sa každým dňom zvyšuje. Ak máte radi používanie Instagramu a chcete predviesť svoj profil na svojej webovej stránke WordPress, blok Inster Instagram je jedným doplnkom, ktorý musíte skontrolovať. Pomocou tohto doplnku môžete zobraziť svoj profil vo forme mriežky pomocou svojich blokov Gutenberg.

Inster vám umožňuje zobraziť informačný kanál Instagram pomocou vášho používateľského mena, ID miesta alebo značky. Vaše obrázky sa zobrazia skvele na všetkých zariadeniach. Umožňuje vám tiež pridať počiatočné efekty animácie, aby vám poskytol zreteľný vzhľad.

9. Vydra Blocks

vydra je bezplatný doplnok Gutenberg pre blokovanie, ktorý vám umožňuje pridať na vašu webovú stránku naozaj skvelé bloky. Tieto bloky môžete použiť na vytvorenie akéhokoľvek dizajnu vrátane komplexných stránok elektronického obchodu.

Pomocou vydacích blokov môžete pridať niekoľko pokročilých blokov nadpisov, blokov sekcií, skupín tlačidiel, posudkov, máp Google a ďalších. Trvá to len pár sekúnd, kým sa pripravíte.

10. Konečné bloky

Ultimate block plugin

Ultimate Blocks je ďalší populárny doplnok WordPress Gutenberg, ktorý už obsahuje 2k aktívnych inštalácií. Tento doplnok poskytuje zbierku 18 blokov, ktoré vášmu webu dodajú zreteľný vzhľad.

Či už chcete vytvoriť portfólio, obchod s elektronickým obchodom alebo čokoľvek iné, máte všetky bloky, ktoré potrebujete. Ultimate Blocks krásne spolupracuje s ostatnými pokročilými doplnkami a vyzerá úžasne na všetkých veľkostiach obrazovky. Je tiež kompatibilný vo všetkých prehľadávačoch.

11. Pokročilý Gutenberg

Pokročilý Gutenberg, blokovanie doplnkov

Pokročilý Gutenberg je vynikajúci doplnok, ktorý je dodávaný so všetkými základnými blokmi, ktoré potrebujete, aby ste vylepšili svoje zážitky z úprav. Dodáva sa s viac ako 20 brilantnými blokmi, ktoré sú plne prispôsobiteľné.

Toto je bezplatný doplnok, ktorý je k dispozícii na stiahnutie na WordPress.org. Bol nainštalovaný na viac ako 10 000 webových stránkach po celom svete.

12. Stohovateľné

Používajte pripravené vlastné bloky od stohovateľné aby váš dizajn vynikol. Všetky bloky ponúkané stohovateľnými sú super robustné a mimoriadne flexibilné.

Celkovo ponúka 23 štýlov blokov. Tieto bloky môžete použiť na krásne zobrazenie obsahu.

13. Cobloky

Coblocks je ďalší blok Gutenberg, ktorý si musíte pozrieť. Hoci ide o bezplatný doplnok, prichádza s najúžasnejšou zbierkou blokov, ktoré budete radi používať. Ak chcete používať bloky pomocou skutočného nástroja na tvorbu stránok, je to plugin, ktorý budete určite potrebovať.

Na splnenie vašich požiadaviek získate viac ako 23 blokov. Od potravinového bloku, GIF blokov, kliknutia na tweetový blok a ďalšie, tento doplnok ponúka všetko, čo v editore Gutenberg chýba.

14. TinyMCE

TinyMCE Advanced

TinyMCE je trochu odlišný od doplnkov, o ktorých sme doteraz diskutovali. Tento doplnok vám pomôže držať sa klasického editora, ak ešte nie ste pripravení prejsť na Gutenberg. Navyše máte prístup ku všetkým úžasným funkciám editora blokov.

Doplnok sa dodáva s vylepšeným tlačidlom „Vymazať formátovanie“ a niekoľkými pokročilými nastaveniami pre vaše tabuľky. Máte tiež možnosť vždy ponechať značky odsekov v editore blokov.

Toto sú niektoré z doplnkov WordPress Gutenberg, ktoré vylepšujú vaše skúsenosti s úpravami WordPress. Ak chceš vytvárať krásne webové stránky, ktoré prevádzajú, tu je niekoľko zásad navrhovania musíte sa pozrieť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map