15 najlepších zásuvných modulov pre vyhľadávanie WordPress na zlepšenie vyhľadávania na mieste

Najlepšie vyhľadávacie doplnky WordPress


Hľadáte najlepšie vyhľadávacie doplnky WordPress?

Vstavaná funkcia vyhľadávania v programe WordPress prichádza s mnohými obmedzeniami. Pomocou správneho vyhľadávacieho doplnku WordPress môžete na svojom webe vylepšiť vyhľadávanie na mieste.

V tomto článku sa podelíme o niektoré z najlepších doplnkov vyhľadávania WordPress na trhu.

1. SearchWP

SearchWP

SearchWP je jedným z najpopulárnejších a výkonných vyhľadávacích doplnkov WordPress. Identifikuje súbory, ktoré predvolený vyhľadávací nástroj WordPress ignoruje, napríklad dokumenty, podrobnosti o produkte eCommerce, termíny taxonómie, vlastné polia atď. Doplnok umožňuje rýchlo a ľahko nakonfigurovať vyhľadávací nástroj na vašom webe..

Môžete sledovať informácie o návštevníkoch, aby ste vylepšili svoj obsah a získali väčšiu angažovanosť používateľov v programe WordPress. Tento doplnok používa existujúce šablóny vyhľadávacích formulárov a stránok s výsledkami, aby sa zabezpečilo, že je kompatibilný s vašou témou WordPress.

2. Fulltextové vyhľadávanie

Fulltextové vyhľadávanie

Fulltextové vyhľadávanie je pokročilý vyhľadávací doplnok WordPress, ktorý používateľom umožňuje vyhľadávať prílohy, súbory PDF, dokumenty a iné formáty súborov na vašom webe. Doplňuje vstavanú funkciu vyhľadávania WordPress a nie ju predefinuje. Ak hľadáte doplnok vyhľadávania, ktorý dodržiava štandardy WordPress, môžete skúsiť skúsiť to.

S jeho bezplatnou verziou získate iba základné funkcie. Vyhľadávanie príloh sa ponúka v profesionálnej verzii doplnku.

3. Swiftype Search

Swiftype

Swiftype Search je ľahký a rýchly vyhľadávací doplnok, ktorý možno ľahko integrovať do vášho webu WordPress. Nahrádza predvolený vyhľadávací systém WordPress a umožňuje jeho úplné prispôsobenie. Môžete zmeniť štýl vyhľadávacieho poľa, pridať farby atď.

Ukazuje podrobný prehľad o vyhľadávaniach v reálnom čase, aby ste videli, o aký obsah majú vaši používatelia záujem. Doplnok podporuje viac ako 13 populárnych jazykov a sprístupňuje ho publiku vo všetkých regiónoch sveta..

4. Lepšie vyhľadávanie

Lepšie vyhľadávanie

Lepšie vyhľadávanie je bezplatný doplnok WordPress, ktorý nahrádza váš existujúci vyhľadávací nástroj WordPress vyhľadávacím riešením bohatým na funkcie. Pomocou tohto doplnku môžete ovládať šablónu vyhľadávacieho formulára, šablónu stránky s výsledkami a podľa potreby plne prispôsobovať vyhľadávacie pole.

Tento doplnok zobrazuje relevantné výsledky vyhľadávania, porovnáva čiastočné slová, zvýrazňuje výrazy, hľadané frázy a komentáre. Podporuje sieť viacerých miest bbPress a WordPress.

5. Ajax Search Lite

Ajax Search Lite

Ajax Search Lite je bezplatný vyhľadávací doplnok WordPress. Dodáva sa s návrhmi automatického dopĺňania Google a návrhmi kľúčových slov, ktoré používateľom uľahčujú vyhľadávanie na vašom webe WordPress. Vyhľadávacie pole môžete ľahko pridať na svoj postranný panel ako miniaplikáciu alebo do svojich príspevkov ako skrátený kód.

Dodáva sa s 8 vstavanými šablónami, úpravami farieb, animáciami s podporou ajaxu, tonami nastavení backendu a ďalšími. Tento doplnok ukladá obrázky do vyrovnávacej pamäte pre rýchlejší výkon. Je kompatibilný s WPML a Qtranslate.

6. Hľadanie slonoviny

Ivory Search

Ivory Search je jednoduchý a bezplatný vyhľadávací doplnok WordPress, ktorý vylepšuje vašu základnú vyhľadávaciu funkciu WordPress. Umožňuje vám vytvárať nové vyhľadávacie formuláre na vašom webe. Každý vyhľadávací formulár môžete prispôsobiť aj samostatne. Pomocou skratkového kódu je ľahké zobraziť vyhľadávacie pole v hlavičke, päte, bočnom paneli, oblastiach pripravených pre miniaplikácie, príspevkoch atď..

Tento doplnok môže skryť konkrétny obsah z výsledkov vyhľadávania. Plne podporuje WooCommerce a WPML pre viacjazyčné vyhľadávanie.

7. ACF: Lepšie vyhľadávanie

Lepšie vyhľadávanie ACF

ACF Better Search je vyhľadávací doplnok WordPress, ktorý pracuje s predvoleným vyhľadávacím systémom WordPress a zlepšuje výsledky vyhľadávania. To vám umožní hľadať úplné frázy namiesto jedného výrazu. Výsledky vyhľadávania sú presnejšie pre frázy a tiež zobrazujú výsledky okamžite.

8. Zvýraznite hľadané výrazy

Zvýraznite hľadané výrazy

Ako už názov napovedá, tento doplnok zdôrazňuje hľadané výrazy na vašej webovej stránke WordPress. Je to bezplatný a moderný doplnok WordPress, ktorý vo výsledkoch vyhľadávania rýchlo zobrazuje zvýraznené výrazy. Vo výsledku vyhľadávania sa nielen zvýrazní názov vašej stránky alebo príspevku, ale aj výrazy v úryvku obsahu.

Má zvýraznenie zhovievavosti na malé a veľké písmená. Doplnok je kompatibilný s WP Super Cache pre lepší a rýchlejší výkon.

9. Vyhľadajte na mieste

Vyhľadajte na mieste

Search in Place je vyhľadávací nástroj WordPress v reálnom čase. Po zadaní hľadaného výrazu sa začnú zobrazovať výsledky. Je plne prispôsobiteľný pre farby a písma vášho vyhľadávacieho poľa. Skrátený kód môžete použiť na zobrazenie vyhľadávacieho poľa v oblasti záhlavia, päty a widgetu.

Je úplne kompatibilné s tvorcami stránok typu drag and drop, ako je Elementor, SiteOrigin atď., Aby ste do svojho webu pridali vyhľadávacie pole. Zahŕňa tiež menovky na stránke s výsledkami vyhľadávania.

10. YITH WooCommerce Ajax Search

YITH Ajax WooCommerce Search

YITH WooCommerce Ajax Search je prémiový vyhľadávací doplnok WordPress, ktorý spolupracuje s obchodmi WooCommerce pri hľadaní produktov a zobrazovaní výsledkov v reálnom čase. Prichádza ako skrátený kód a miniaplikácia na zobrazenie vyhľadávacieho poľa v hlavičke, päte a bočnom paneli.

Zobrazuje rozsiahle výsledky vyhľadávania na vašich stránkach, príspevkoch, kategóriách, obsahu produktu atď. V zozname návrhov sa zobrazuje aj cena produktu. Skontrolujte tiež najlepšie hostingové spoločnosti WooCommerce.

11. Vyhľadávacie pole Booking.com

Vyhľadávacie pole Booking.com

Ak hľadáte konkrétny doplnok na pridanie oficiálneho vyhľadávacieho poľa spoločnosti Booking.com na svoj web, potom je tento doplnok pre vás ideálny. Umožňuje vám stať sa pridruženým členom webovej stránky Booking.com a ľahko pridať hotely s cieľmi. Môžete mať vopred vyplnené ciele pre rôzne stránky a príspevky.

Tento doplnok ponúka skvelé možnosti prispôsobenia v pozadí, ktoré obsahuje farby, text a veľkosť vyhľadávacieho poľa. Pomocou jeho miniaplikácie môžete pridať vyhľadávacie pole do bočného panela alebo do päty.

12. Vyhľadávanie podľa kategórie

Kategória Múdre vyhľadávanie

Vyhľadávanie podľa kategórie je bezplatný doplnok WordPress, ktorý na váš web pridá vlastný widget. Pomocou tohto doplnku môžete jednoducho pridávať vyhľadávania používateľov podľa kategórií. Z výsledkov vyhľadávania môžete vylúčiť aj konkrétne kategórie a riadiť tak svoj vyhľadávací nástroj. Je to ideálny doplnok pre blogerov so stovkami článkov.

13. Vyhľadávanie naživo

Vyhľadávanie naživo

Search Live je ďalší bezplatný doplnok pre webové stránky WordPress. Dodáva vašim návštevníkom efektívne integrované živé vyhľadávanie s okamžitými výsledkami. Je to jednoduché a ľahké nastavenie pomocou skráteného kódu. Miniaplikáciu môžete použiť aj na pridanie vyhľadávacieho poľa do oblastí pripravených pre miniaplikáciu. Umožňuje tiež ovládať výsledky vyhľadávania pre každý vyhľadávací formulár.

14. SearchIQ

SearchIQ

SearchIQ je inteligentné vyhľadávacie riešenie pre WordPress. Zobrazuje výsledky okamžitého vyhľadávania s funkciou automatického dopĺňania. Má analýzu v reálnom čase, ktorá vám umožní porozumieť správaniu používateľov a vylepšiť obsahovú stratégiu vášho webu. Tento doplnok zaisťuje prehľadávanie všetkých vašich dokumentov a iných formátov súborov. Optimalizuje tiež výsledky tak, aby sa uprednostnil relevantný obsah.

15. Ukážte vyhľadávanie nehnuteľností IDX

Vyhľadávanie nehnuteľností IDX

Showcase IDX Real Estate Search je bezplatný vyhľadávací modul WordPress pre webové stránky nehnuteľností, maklérov a používateľov, ktorí hľadajú nehnuteľnosti. Pomáha realitným agentom získať viac potenciálnych klientov. Integruje sa s vyhľadávaním na základe mapy, čím posunie vaše riešenie miestneho vyhľadávania na ďalšiu úroveň. Doplnok IDX Real Estate Search funguje ako most medzi kupujúcim a predávajúcim.

Prichádza ako miniaplikácia a skratka na zobrazenie vyhľadávacieho poľa na vašich stránkach, v príspevkoch a oblastiach miniaplikácií. Vyhľadávacie pole môžete ľahko prispôsobiť tak, aby sa zhodovalo s témou WordPress.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie vyhľadávacie doplnky WordPress na podporu vyhľadávania na vašom webe. Môžete tiež vyskúšať náš odborný výber týkajúci sa najlepších doplnkov, ktoré sa čoskoro stanú doplnkom a doplnku pre prezradenie WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map