17 najlepších zásuvných modulov pre WordPress v roku 2020 (väčšina je zadarmo!)

najlepšie zásuvné moduly pre kontaktné formuláre v porovnaní


Už vás nebaví používanie buggy kontaktných formulárov WordPress na vašich stránkach?

Je ľahké zahltiť tisíce doplnkov kontaktných formulárov v úložisku WordPress. Keďže každý doplnok má svoje výhody a nevýhody, nájdenie toho správneho pre vaše potreby môže byť ťažké.

Ak vás zaujíma, ktorý doplnok formulára WordPress by ste si mali zvoliť pre svoje stránky, potom ste na správnom mieste. V tejto príručke porovnáme najlepšie zásuvné moduly kontaktného formulára WordPress, aby ste našli ten, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Má WordPress zabudovaný kontaktný formulár?

Nie! WordPress neprichádza so vstavaným kontaktným formulárom. Aby ste mohli zostaviť formulár, musíte si nainštalovať doplnok WordPress.

Každá webová stránka WordPress potrebuje doplnok formulára WordPress, bez ohľadu na jeho výklenok.

Používanie formulárov WordPress uľahčuje návštevníkom vašich webových stránok kontakt s vami. Svoje kontaktné formuláre WordPress môžete integrovať do služieb tretích strán pre e-maily, platby a ďalšie požiadavky.

Výber najlepšieho doplnku formulára pre WordPress

Nie všetky pluginy kontaktných formulárov sú vytvorené rovnako. Keďže každý doplnok má svoje výhody a nevýhody, je nevyhnutné, aby ste pochopili, ktorý doplnok je pre vaše potreby najlepší.

Napríklad vydavateľ môže potrebovať doplnok, ktorý umožňuje bezproblémovú integráciu s ich obľúbeným nástrojom e-mailového marketingu, ako je MailChimp, Constant Contact, Drip atď. Obchodník v elektronickom obchode však môže potrebovať vytvoriť vlastné registračné formuláre, prihlasovacie formuláre a platobné formuláre. Na druhej strane nezisková organizácia bude musieť vytvoriť vlastné formy darcovstva, aby získala prostriedky online.

Tu je potrebné pozrieť sa do doplnku pre kontaktný formulár.

  • Vlastnosti: Dobrý doplnok kontaktného formulára WordPress vám umožňuje vytvárať akýkoľvek typ online formulárov, ako sú kontaktné formuláre, platobné formuláre, registračné formuláre používateľov, formuláre na odber atď..
  • Jednoduchosť použitia: Intuitívne používateľské rozhranie uľahčuje vytvorenie webového formulára, aj keď nie ste technicky zdatní. Čím nižšia je krivka učenia, tým lepšie.
  • Mobile-Friendly: Všetky formuláre, ktoré vytvoríte, musia byť na 100% citlivé a musia fungovať skvele na všetkých zariadeniach, inak nebudete pozadu.
  • stanovenie ceny: Pred vyskúšaním doplnku musíte zvážiť, či to z dlhodobého hľadiska stojí za investíciu.
  • dokumentácia: Dokumentácia by mala byť podľa možnosti dostatočne rozsiahla, aby vás ľahko sprevádzala rôznymi funkciami doplnku.
  • podpora: Budete tiež chcieť zvoliť doplnok, ktorý vyvinul tím s dobrou povesťou a ktorý je známy tým, že poskytuje vynikajúce služby zákazníkom..

Najlepšie zásuvné moduly pre WordPress

Tu je rýchle zhrnutie najlepších doplnkov formulára pre WordPress.

Inštalácie PluginRatingPriceActive
1. WPFormsNajlepšie doplnok formulára pre WordPressod 39,5 USD ročne2+ miliónov
2. ÚžasnéRozšírený doplnok formulára WordPressod 49 dolárov ročne200.000+
3. Formuláre NinjaNajlepšie WordPress Form Addonsod 29 dolárov ročne1+ milión
4. FormstackNajjednoduchší online tvorca formulárovod 19 dolárov mesačneNie je k dispozícií
5. Kontaktný formulár 7Populárny doplnok pre kontaktný formulárzadarmo5+ miliónov
6. Caldera FormsDoplnok pre kontaktný formulár zadarmozadarmo200.000+
7. WufooZadarmo Tvorca formulárov onlinezadarmoNie je k dispozícií

1. WPForms

wpforms

WPForms je doplnok kontaktných formulárov pre WordPress, ktorý je pre začiatočníkov najpriaznivejší. Vďaka výkonnému tvorcovi drag and drop môžete vytvárať krásne formuláre WordPress behom niekoľkých minút bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu.

WPForms zjednodušuje vytváranie komplexných online formulárov, vrátane objednávkových formulárov, formulárov prieskumu, formulárov darov, formulárov na odber e-mailov, zabezpečených formulárov s ochranou heslom atď. Aj keď ste absolútnym začiatočníkom, budete môcť skočiť priamo do.

Každý formulár, ktorý vytvoríte, bude 100% priateľský k mobilu, čo znamená, že bude vyzerať skvele na akomkoľvek zariadení (počítač, mobil alebo tablet). Obsahuje tiež desiatky preddefinovaných šablón formulárov, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu pracovnému postupu a ušetria vám viac času.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí odoslanie formulára bez obnovenia stránky.

wpforms-drag-and-drop-builder

Vyskúšajte tieto porovnania medzi sebou,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms vs FormStack

Ak sa chystáte používať doplnok formulára WordPress, ktorý sa ľahko používa a má všetky potrebné výkonné funkcie, nehľadajte nič iné ako WPForms. Dôverovalo mu viac ako 1 milión webových stránok!

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové oceňovanie: 39 dolárov – 499 dolárov

Začíname s programom WPForms Pro ešte dnes.

Chcete namiesto toho začať s bezplatnou verziou? vyskúšať WPForms Lite.

prémia: Používatelia IsItWP získajú 10% zľavu na WPForms. Jednoducho použite náš kupón WPForms: SAVE10

2. Úžasné

impozantné formuláre

Formidable je pokročilý doplnok formulára WordPress, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať zložité formuláre WordPress. Formidable vám umožňuje nielen zobrazovať údaje od používateľov, ale umožňuje vám zobrazovať aj príspevky na prednej časti vášho webu.

Pomocou aplikácie Formidable môžete zhromažďovať, zobrazovať, upravovať a filtrovať údaje odoslané používateľmi bez akýchkoľvek ďalších doplnkov.

Aj keď môžete vytvárať základné kontaktné formuláre programu WordPress pomocou aplikácie Formidable, priemerný používateľ môže nájsť prefúknuté riešenie s príliš veľkým množstvom nechcených funkcií. Nie je to priateľské pre začiatočníkov.

Podobne ako formuláre Ninja Formidable predáva doplnky tiež samostatne. Môže byť ideálny pre malé webové stránky, ale s rastom sa stáva drahým.

staviteľ úžasných formulárov

Ak ste profesionálny vývojár WordPress a chcete vytvárať komplexné formuláre, mali by ste vyskúšať Formidable. Dodáva sa s mnohými výkonnými funkciami na vytvorenie zložitých formulárov pre vaše webové stránky alebo webové aplikácie založené na údajoch.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové oceňovanie: 49 – 399 dolárov

Začíname s Formableable Forms ešte dnes.

3. Formuláre Ninja

ninja formy

Ninja Forms je ďalší doplnok kontaktného formulára WordPress, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať kontaktné formuláre WordPress. Tento doplnok je zostavený vývojovým tímom WPNinja, vývojovým tímom WordPress, ktorý vytvoril niekoľko známych doplnkov WordPress..

Jadro doplnku je úplne zadarmo. Funkcie Ninja Forms môžete vylepšiť inštaláciou prémiových doplnkov, kedykoľvek to potrebujete. Doplnok je dodávaný so stovkami funkcií a háčikov, čo umožňuje vývojárom vylepšiť ho ľahko pomocou vlastných funkcií.

Vytvorenie-form-ninjaforms

Ak chcete na svojom webe použiť doplnok pre bezplatný kontaktný formulár a vylepšiť funkcie zakúpením potrebných doplnkov, Ninja Forms je perfektným riešením.

Spočiatku sa nákup doplnkov môže javiť ako užitočná stratégia, pretože budete musieť platiť iba za to, čo potrebujete. S rastúcimi potrebami však budú Ninja Forms drahšie ako iné doplnky v tomto zozname.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Cena jednotlivých doplnkov: 29 USD – 129 USD každý

Ceny prémiových plánov: 99 – 499 dolárov

Začnite s Ninja Forms Pro ešte dnes.

4. Formstack

formstack

Formstack je prémiový tvorca formulárov pre WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať fantastické online formuláre v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou rozhrania drag and drop. Integruje sa tiež s množstvom aplikácií tretích strán. Môžete si zadarmo stiahnuť integračný doplnok z úložiska WordPress a vložiť webový formulár Formstack do svojich príspevkov, stránok alebo bočného panela..

formstack-builder

Používateľské rozhranie spoločnosti Formstack je čistejšie a modernejšie ako rozhranie spoločnosti Wufoo, vďaka čomu je vytváranie formulárov zábavné a ľahké. Formstack však nie je zostavený konkrétne pre weby WordPress, takže pri vytváraní nových formulárov nájdete veľa obmedzení.

Formstack neponúka bezplatný program, ale môžete si ho vyskúšať zadarmo na 14 dní.

Bezplatný plán: Nie

stanovenie ceny: 19 – 249 dolárov

Začnite s Formstack už dnes.

5. Kontaktný formulár 7

kontaktný formulár 7

Kontaktný formulár 7 je bezpochyby najpopulárnejším doplnkom formulára pre WordPress na trhu. Vzhľadom na to, že kontaktný formulár 7 existuje už viac ako desať rokov, nie je divu, že tento doplnok má viac ako 5 miliónov aktívnych inštalácií..

Kontaktný formulár 7

Ak chcete na svojom webe vytvoriť jednoduché kontaktné formuláre, potom je kontaktný formulár 7 tou pravou voľbou. Nájdete tu aj niekoľko bezplatných a prémiových doplnkov tretích strán, ktoré s týmto doplnkom fungujú skvele.

Používateľské rozhranie nie je vôbec ľahké používať a na vytvorenie kontaktného formulára je potrebné poznať niektoré základné značky HTML.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Bez prémiovej verzie

Začíname s kontaktným formulárom 7 ešte dnes.

6. Caldera Forms

Caldera formy

Caldera Forms je doplnok na tvorbu formulárov, ktorý pomáha rýchlo vytvárať zložité formuláre. Vďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu a editoru drag and drop môžete vytvárať responzívne formuláre pre svoj web v žiadnom momente. Tento doplnok na tvorbu formulárov sa dodáva aj s viacerými šablónami, aby sa formuláre nastavili ešte rýchlejšie.

Caldera Forms tvrdí, že má viac bezplatných funkcií ako ktorýkoľvek iný doplnok na tvorbu formulárov WordPress. Medzi tieto bezplatné funkcie patrí podmienená logika, viacdielne formuláre, polia výpočtu, odovzdávanie súborov a rozloženie stĺpcov hneď po vybalení z krabice. S ich bezplatnou verziou budete mať všetko, čo potrebujete na vytvorenie jednoduchého, ale výkonného kontaktného formulára. Na pridanie filtrácie spamu môžete použiť služby captcha tretej strany.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Cena jednotlivých doplnkov: 164,89 USD – každý 549,89 USD

Ceny prémiových plánov: 14,99 USD – 549,89 USD

Začíname s programami Caldera Forms ešte dnes

7. Wufoo

wufoo

Wufoo je tvorca formulárov nezávislý od platformy, ktorý vám umožňuje publikovať formulár na ľubovoľnej webovej stránke vrátane stránok WordPress. Wufoo ponúka bezplatný plán, ktorý vám umožní vytvoriť päť webových formulárov, ale akonáhle prekročí 100 záznamov za mesiac, budú deaktivované..

Pomocou ich nástroja na tvorbu formulárov môžete rýchlo a ľahko spustiť a spustiť svoje online formuláre. Svoj kontaktný formulár môžete integrovať do množstva skvelých online nástrojov, ktoré už používate a máte radi.

wufoo-porovnanie

Wufoo ponúka viac integrácií ako ktorýkoľvek iný tvorca formulárov WordPress. Na vašom webe však nemôže vytvoriť prihlasovací formulár ani registračný formulár používateľa.

Bezplatný plán: K dispozícii

Prémiové oceňovanie: 19 – 99 dolárov

Začnite s Wufoo už dnes.

8. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP je najpopulárnejšou doručiteľnosťou e-mailov a doplnkom WordPress SMTP. Je postavená rovnakým tímom odborníkov, ktorí stoja za WPForms. Tento doplnok je ideálny na vyriešenie všetkých problémov s doručiteľnosťou e-mailov a vedenie denníka všetkých e-mailov odoslaných z vášho webu WordPress.

Ak chcete okamžite odosielať e-maily, musíte ho použiť v spojení s tvorcom kontaktných formulárov. Môžete pripojiť WP Mail SMTP k ľubovoľnému zo zabezpečených poskytovateľov SMTP v rámci svojho rozpočtu. Obchádza spamové filtre a zaisťuje, aby vaše e-maily boli doručené do doručenej pošty.

WP Mail SMTP

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové plány: 49 dolárov – 99 dolárov

Začíname s WP Mail SMTP ešte dnes.

9. Jetpack Forms

Jetpack Forms

Jetpack je výkonný doplnok zostavený pre weby WordPress. Je dodávaný s niekoľkými úžasnými funkciami, vrátane kontaktných formulárov pre WordPress. Môžete vytvoriť viac formulárov a zobraziť ich v rôznych častiach svojho webu. Používa vaše všeobecné nastavenia WordPress, ako napríklad e-mail, na odosielanie upozornení, keď používatelia odošlú formulár. Môžete tiež nastaviť vlastný e-mail na prijímanie upozornení.

Má drag and drop editor na pridanie, úpravu a zmenu poradia polí formulára. Medzi ďalšie významné funkcie patrí služba filtrovania spamu, upozornenia na paneli, atď.

Bezplatná / lite verzia: Zadarmo s doplnkom Jetpack.

Prémiové plány: 3,50 dolárov – 29 dolárov mesačne

Začnite s Jetpack Forms ešte dnes.

10. Tvorca vizuálnych formulárov

Tvorca vizuálnych formulárov

Tvorca vizuálnych formulárov je bezplatný doplnok WordPress na vytváranie všetkých druhov formulárov. To vám umožňuje pridať polia formulára na jedno kliknutie. Na usporiadanie polí môžete použiť editor drag and drop. Automaticky ukladá položky formulára do vašej databázy WordPress. Záznamy formulárov môžete tiež spravovať na hlavnom paneli programu WordPress a exportovať ich do súboru CSV.

Ponúka anti-spamový systém na filtrovanie odoslaných formulárov. Potvrdzovacie správy môžete úplne prispôsobiť a odoslať formuláre na viacero e-mailových adries. Podporuje krátky kód na zobrazenie formulára kdekoľvek na vašom webe WordPress.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové oceňovanie: 29 USD – 199 USD

Začíname s programom Visual Form Builder už dnes.

11. Poštár SMTP

Poštár SMTP

Postman SMTP je ďalší poštový doplnok SMTP pre WordPress. Zaisťuje doručovanie e-mailov z vašich formulárov a webových stránok WordPress. Nemusí to byť zásuvný modul pre kontaktný formulár, ale môžete ho použiť ako nástroj na hladké odosielanie e-mailových upozornení. Postman SMTP má jednoduchého sprievodcu nastavením a výkonné konfiguračné nastavenia.

Umožňuje vám prihlásiť sa a znova odoslať všetky e-maily, ktoré ukazujú presnú príčinu neúspešných e-mailov. Podporuje nútených príjemcov (cc, bcc, to) a vlastné hlavičky e-mailov. Môžete integrovať Postman SMTP s obľúbenými službami e-mailového marketingu, ktoré sú podporované doplnkom pre kontaktný formulár (MailChimp alebo Mailgun).

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové plány: Nie je k dispozícií

Začnite ešte dnes s Postman SMTP.

12. Poštová banka WP

Poštová banka WP

WP Mail Bank je bezplatný doplnok WordPress SMTP na úspešné doručenie e-mailov. Podporuje viacero e-mailových služieb vrátane služieb Gmail, Yahoo, Mailgun, SendGrid atď. Doplnok je ideálny na spojenie s kontaktnými formulármi a odosielanie e-mailov priamo do doručenej pošty vašich používateľov..

Je dodávaný s e-mailovým záznamníkom, ktorý poskytuje informácie o všetkých vašich e-mailoch. Na nedoručené e-maily môžete tiež podniknúť kroky na ich odstránenie alebo opätovné odoslanie. Funguje to skvele s viacstránkovou sieťou WordPress.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové plány: 29,99 – 99,99 EUR ročne

Začnite s WP Mail Bank už dnes.

13. Gmail SMTP

Gmail SMTP

Gmail SMTP je výkonný doplnok SMTP WordPress na odosielanie e-mailov s vaším účtom Gmail. Má vysoko zabezpečený server SMTP, ktorý zaisťuje, aby vaše e-maily obchádzali filtre a nikdy neboli blokované. Zahŕňa to aj ďalšie bezpečnostné opatrenia, ako napríklad protokol OAuth 2.0, na autorizáciu prístupu k rozhraniu Gmail API, čo znamená, že nemusíte zadávať používateľské meno alebo heslo..

Má jednoduché nastavenie. Mali by ste si vytvoriť účet v službe Google Apps for Work, aby ste mohli používať servery SMTP služby Gmail a odosielať neobmedzené e-maily bez akýchkoľvek problémov. Tento doplnok je ideálny na spojenie s kontaktnými formulármi vo WordPress.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové plány: Nie je k dispozícií

Začnite ešte dnes s Gmailom SMTP.

14. Tvorca kontaktných formulárov

Tvorca kontaktných formulárov

Tvorca kontaktných formulárov je bezplatný doplnok kontaktného formulára WordPress. Je dodávaný s niekoľkými preddefinovanými šablónami formulárov a motívmi. Spája sa s vašou témou WordPress takým spôsobom, že si môžete ľahko prispôsobiť CSS tak, aby ste dosiahli kontaktné ciele pre kontaktný formulár..

Tento doplnok môžete použiť na vytvorenie ďalších typov formulárov, ako je formulár spätnej väzby, formulár prieskumu atď. Medzi ďalšie významné funkcie patria filtre spamu, integrácia Máp Google, niekoľko polí formulára a ďalšie..

Šablóna nástroja na tvorbu kontaktných formulárov

To vám umožní zmeniť usporiadanie polí formulára pomocou jednoduchých tlačidiel. Polia môžete tiež upravovať a označovať, aby boli pre vašich používateľov vynikajúce.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové plány: 15 USD – 99 USD

Začíname s tvorcom kontaktných formulárov ešte dnes.

15. Tvorca formulárov

Tvorca formulárov

Tvorca formulárov je vynikajúci doplnok na vytváranie kontaktov formulára WordPress. Je vybavený drag and drop tvorcom formulárov na rýchle navrhovanie zložitých formulárov. Dodáva sa s desiatkami typov polí formulára, ktoré vám umožňujú vytvoriť formu podľa vašich potrieb. Najlepšia časť aplikácie Form Maker je, že vám umožňuje zobraziť formulár ako kontextové okná, horné pruhy a rolovacie políčka. Formulár môžete vložiť aj na svoje stránky a príspevky.

Má pripravené šablóny formulárov na nastavenie formulárov pomocou niekoľkých kliknutí. Form Maker vám dáva možnosť nastaviť automatické vlastné odpovede používateľom, ktorí vyplnili formulár.

Príklad popup okna Form Maker

Ponúka tiež prispôsobiteľné témy na zmenu dizajnu vašich formulárov. Pre ďalšie úpravy môžete použiť editor CSS, ktorý je súčasťou doplnku.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové oceňovanie: 45 – 100 dolárov

Začnite s Form Maker ešte dnes.

16. weForms

weForms

weForms je bezplatný doplnok pre tvorcov kontaktov formulára WordPress. Umožňuje vám vytvárať neobmedzené formuláre a zobrazovať ich kdekoľvek na vašom webe. Pred zverejnením môžete tiež zobraziť ukážku formulára, aby ste videli, ako bude vyzerať vašim používateľom.

Je dodávaný s preddefinovanými šablónami vlastných formulárov na rýchle nastavenie kontaktného formulára. Ponúka funkciu vypršania platnosti formulára, aby bol formulár neplatný po konkrétnom dátume. weForms má výkonnú integráciu s e-mailovými riešeniami a ďalšími službami tretích strán.

Ukážka weForms

Môžete tiež vytvárať platobné formuláre a integrovať PayPal alebo Stripe na prijímanie online platieb. Doplnok je ideálny pre všetky webové stránky alebo eCommerce obchod.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiové oceňovanie: 39 dolárov – 399 dolárov

Začnite ešte dnes s weForms.

17. HappyForms

HappyForms

HappyForms je jednoduchý a bezplatný doplnok pre kontaktný formulár WordPress. Ponúka výrobcu kontaktných formulárov typu drag and drop a podporuje Gutenberg. Formuláre môžete ľahko pridať na svoje stránky, príspevky, súbory šablón a widgety. Umožňuje tiež pridať na jednu stránku viac formulárov.

Najlepšie časťou HappyForms je to, že vám umožňuje vytvárať viac stĺpcové formuláre jedným kliknutím. Môžete definovať vlastnú správu pri odoslaní formulára a tiež presmerovať používateľov na akúkoľvek webovú stránku. Na filtráciu spamu používa HoneyPot a Google ReCaptcha.

Náhľad HappyForms

Môžete tiež vytvoriť konverzačné formuláre a zobraziť živé ukážky pred ich pridaním na svoje webové stránky. Má rýchle možnosti prispôsobenia a niekoľko typov polí formulára.

Bezplatná / lite verzia: Áno

Prémiový plán: $ 79

Začnite s HappyForms ešte dnes.

Aký je najlepší doplnok formulára pre WordPress?

Teraz, keď sme sa zaoberali rôznymi riešeniami vytvárania formulárov pre WordPress, je čas určiť, ktoré z nich vyhovuje vašim potrebám..

Ak hľadáte intuitívny doplnok, ktorý obsahuje všetky dôležité funkcie, ktoré kedy potrebujete, choďte na WPForms. Je to najjednoduchší doplnok na tvorbu formulárov pre WordPress a má tiež jedno z najvyšších hodnotení používateľov.

Dúfame, že vám tento článok pomohol vybrať najlepší doplnok formulára pre WordPress.

Môžete si tiež vyskúšať, ako vytvoriť formulár štýlu Typový formulár vo WordPress a najlepšie analytické riešenia WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me