18 najlepších doplnkov pre komentáre WordPress na zvýšenie angažovanosti

Najlepšie wordpress komentáre pluginy


Hľadáte pre svoj web najlepšie doplnky pre komentáre WordPress? Vytvorenie aktívnej sekcie komentárov vo vašom blogu WordPress je dôležité na vytvorenie silného vzťahu so čitateľmi a zvýšenie návštevnosti vašich stránok. V sekcii komentárov, ktorá prechádza konverzáciou, sa váš blog stane miestom, na ktoré sa používatelia chcú znovu a znovu vracať. Na vašom blogu však môže byť ťažké získať cenné komentáre.

Z tohto dôvodu sa v tomto článku s vami podelíme o 18 najlepších doplnkov s komentármi WordPress, ktoré vám pomôžu vytvárať ďalšie komentáre, spravovať komentáre a rozširovať váš blog. Poďme na to!

1.De:comments

decomments-best-WordPress-comment-plugins

De: comments je najvýkonnejší doplnok WordPress pre komentáre. Tento prémiový doplnok ponúka celý rad nástrojov, ktoré vám pomôžu zvýšiť zapojenie vášho blogu.

Môžete úplne vylepšiť časť svojich komentárov a umožniť svojim čitateľom robiť rôzne veci, ako napríklad hlasovať o komentároch, ktoré sa im páčia a nepáčiť, používať funkciu prihlásenia do spoločnosti a prihlásiť sa pomocou svojich existujúcich účtov, zdieľať komentáre na sociálnych sieťach a ďalšie. Používatelia môžu do svojich komentárov pridať aj obrázky, súbory GIF, videá, tweety a ďalšie položky.

Jednou z ich vynikajúcich funkcií je ich systém odznakov, ktorý odmeňuje a povzbudzuje najaktívnejších používateľov pridaním gamifikácie do procesu komentovania. To všetko pomáha zmeniť vašu časť komentárov na zábavnejšie miesto.

Začíname s De: comments Today!

2. Akismet

Akismet-best-WordPress-comment-plugins

Akismet je jedným z najpoužívanejších doplnkov pre komentáre WordPress na trhu. Tento doplnok bude filtrovať spamové komentáre, aby si váš web mohol udržať jeho dôveryhodnosť.

Namiesto toho, aby ste strácali čas modernizovaním komentárov z robotov a odstraňovaním komentárov obsahujúcich odkazy na podozrivé stránky, tento doplnok to všetko urobí za vás. Už nikdy nebudete musieť riešiť nepríjemné komentáre proti spamu – vďaka čomu je Akismet nevyhnutnou súčasťou vašej komentáre.

Osobný plán spoločnosti Akismet môžete získať zadarmo, čo je skvelé pre blogerov a osobné webové stránky. Ak však prevádzkujete komerčné webové stránky, budete musieť upgradovať na svoj plán Plus za 5 dolárov mesačne na web.

Chcete viac informácií o Akismete? Pozrite sa na našu úplnú recenziu v Akismete.

Začíname s Akismet ešte dnes!

3. Komentáre Jetpacku

Jetpack-comments-WordPress-comment-plugins

Jetpack Comments je skvelý doplnok WordPress, ktorý čitateľom uľahčí komentovanie vášho blogu. Doplnok Jetpack Comments nahrádza vašu predvolenú sekciu komentárov novým systémom komentárov, ktorý má integráciu prihlásenia do sociálnych médií.

Namiesto toho, aby si museli vytvoriť nový účet, aby mohli komentovať váš blog, sa používatelia môžu prihlásiť pomocou svojho existujúceho účtu WordPress, Facebook alebo Twitter. Návštevníci majú tiež možnosť zanechať komentár ako hosť alebo použiť svoje užívateľské meno pre sociálne siete.

Tento elegantný, ľahko použiteľný systém komentárov sa ľahko inštaluje a máte tiež možnosť prispôsobiť farebnú schému tak, aby zodpovedala vašej značke..

Ak chcete získať podrobnejšiu recenziu spoločnosti Jetpack, prečítajte si našu úplnú recenziu pre JetPack.

Začíname s komentármi Jetpack ešte dnes!

4. Prosperujúce komentáre

prosperujú-comments-comment-plugin

Prosperujúce komentáre sú ďalšou možnosťou, ktorú považujeme za jeden z najlepších doplnkov pre komentáre WordPress. Tento výkonný doplnok zhromažďuje všetky najviac návykové prvky sociálnych médií a komunitných fór a pridáva ich k vašim komentárom WordPress..

Vaši návštevníci dostanú uspokojenie z toho, že ostatní používatelia „majú radi“ svoje komentáre, a získaním odznakov za úspech získavajú komentáre. Doplnok tiež obsahuje funkcie, ktoré používateľom umožňujú cítiť sa overené prijatím „up-hlasov“ a získaním komentárov.

Vďaka službe Thrive Comments získate v priebehu času rozsiahle správy o aktivite návštevníkov. Môžete si zobraziť štatistiky vašich najaktívnejších komentárov, zistiť, ktoré z vašich príspevkov sú najobľúbenejšie pre komentovanie, a sledovať pokrok v interakcii.

Začíname s prospešnými komentármi ešte dnes!

5. Doplnok pre hodnotenie komentárov WordPress

wordpress-comment-rating-plugin
Plugin pre hodnotenie komentárov WordPress je jednoduchý a ľahko použiteľný doplnok, ktorý používateľom umožňuje hodnotiť komentáre v príspevku. Doplnok môže tiež zoradiť komentáre podľa najpopulárnejších.

Používatelia budú povzbudení, aby sa viac zapojili do sekcie komentárov, keď ich komentáre získajú skvelé hodnotenie a dostanú sa na vrchol balíka.

Môžete si kúpiť pravidelnú licenciu pre doplnok na hodnotenie komentárov WordPress iba za 22 dolárov, ktorý sa dodáva s budúcimi aktualizáciami a 6 mesačnou podporou od spoločnosti wpbuddy..

Začíname s doplnkom na hodnotenie komentárov WordPress ešte dnes!

6. Diskutačný systém

Disqus-comment-system-WordPress-plugin
Disqus Comment System je jedným z najpopulárnejších komentovacích systémov pre stránky WordPress. Pomocou systému komentárov Disqus môžete nahradiť predvolenú sekciu komentárov WordPress za sekciu. Ich interaktívna sekcia komentárov vám pomôže zvýšiť angažovanosť, rozšíriť vzťahy s vašimi návštevníkmi a udržať čitateľov. A ich inštalácia jedným kliknutím bezproblémovo integruje s WordPress, čo znamená, že nemusíte vedieť niečo o kóde.

Pomocou služby Disqus môžete používateľov priviesť na svoje webové stránky pomocou e-mailu a upozornení prehľadávača, používatelia môžu hlasovať za komentáre a tiež k nim pridávať zábavné prvky, ako sú fotografie, videá, zmienky a ďalšie..

Používatelia tiež získajú flexibilné možnosti sociálneho prihlásenia a diskusie môžete usporiadať podľa najstarších, najnovších a najlepších komentárov.

Začíname so systémom komentárov Disqus ešte dnes!

7. Zakázať komentáre

Zakázať komentáre-WordPress-plugin
zatiaľ čo údaje ukazujú, že by ste mali povoliť komentáre vo svojom blogu, možno budete chcieť zakázať komentáre k vašim príspevkom vo WordPress. Môžete to ľahko urobiť pomocou doplnku Zakázať komentáre.

Tento bezplatný doplnok umožňuje správcom WordPress zakázať komentáre k akýmkoľvek typom príspevku blogové príspevky, stránky a prílohy. Ak chcete zakázať komentáre k jednotlivým jednotlivým príspevkom, alebo môžete zakázať komentáre na celom svojom webe WordPress.

Začíname so zakázaním komentárov ešte dnes!

8. CommentLuv

comment-Luv-WordPress-názory-plugin
CommentLuv je ďalší doplnok pre komentáre WordPress, ktorý obsahuje množstvo funkcií pre sekciu s komentármi, ktorá zvyšuje návštevnosť vašich stránok a zvyšuje interakciu..

S programom CommentLuv môžu používatelia pridať svoj odkaz na Twitter na svoje komentáre, pridať kľúčové slová a môžete pridať widget pre najlepší komentátor. Doplnok tiež odstraňuje spamové komentáre a čitatelia majú možnosť zaregistrovať sa na vaše stránky a odomknúť tak pokročilé funkcie CommentLuv, ako sú odkazy dofollow a ďalšie.

Začíname s programom CommentLuv ešte dnes!

9. Pluginy Facebook, komentáre & Dialógové okná pre WordPress

facebook-plugin-osvedčené WordPress-comment-plugins
Pluginy Facebook, komentáre & Dialógy pre WordPress je doplnok pre komentáre, ktorý vám umožňuje integrovať veľa funkcií Facebooku do sekcie komentárov na vašom webe.

Ponúkajú 11 rôznych doplnkov Facebook, ktoré je možné pridať na vaše stránky iba s jedným riadkom kódu. Doplnky Facebooku zahŕňajú: komentáre Facebooku, ako napríklad tlačidlo, tlačidlo zdieľania, tlačidlo odoslania a ďalšie.

Vďaka tomuto doplnku pre komentáre a sociálne médiá budú mať používatelia na vašom webe, ktorí tiež používajú Facebook, všetko, čo potrebujú na interakciu s vašimi príspevkami na jednom mieste..

Začíname s doplnkami Facebook, komentármi & Dialógy pre WordPress dnes!

10. WpDevArt Komentáre Facebooku

wpdevart-best-comment-plugins-wordpress
WpDevArt Facebook Comments je ďalší skvelý doplnok na integráciu Facebooku s vašou sekciou komentárov na WordPress. Doplnok WpDevArt Facebook Comments je nástroj, ktorý vám umožňuje zobrazovať komentáre Facebook návštevníkom vášho webu.

Tento používateľsky príjemný doplnok je k dispozícii zadarmo. Môžete prejsť na verziu Pro a získať prístup k funkciám, ako je možnosť vybrať si farebnú schému, nastaviť farbu pozadia a 39 úžasných animačných efektov..

Začíname s WpDevArt Facebook Comments Today!

11. Komentár bol schválený

Komentár bol schválený-WordPress-plugin
Komentár schválený je jednoduchý doplnok WordPress, ktorý odošle prispôsobiteľné upozornenie používateľovi, ktorý zanechal komentár na vašom webe, keď už bol komentár schválený.

Tento doplnok si môžete zadarmo stiahnuť a je to skvelý spôsob, ako povzbudiť používateľov, aby sa vrátili na vaše stránky.

Začíname s komentárom schváleným už dnes!

12. Vyberajte obnovené pripomienky

prihlásiť k pripomienok-reloaded-plugin
Vyberajte komentáre Reloaded je ďalší populárny doplnok WordPress, vďaka ktorému sa používatelia môžu znova a znova vracať na vaše webové stránky.

Tento doplnok umožňuje používateľom prihlásiť sa na prijímanie e-mailových upozornení, kedykoľvek používateľ odpovie alebo komentuje príspevok, ku ktorému už komentoval príspevok..

Prihláste sa na odber odberov Reloaded prichádza aj so správcom odberov, ktorý môžu komentátori použiť na odhlásenie sa z určitých príspevkov alebo na pozastavenie všetkých upozornení, keď už nechcú byť pri konverzáciách aktualizovaní..

Začíname s prihlásením na odber komentárov obnovených dnes!

13. Hacky vášho komentára

Yoast-comment-hacky-plugins
Možno už viete o SEO, jednom z najpopulárnejších doplnkov SEO. Ale Yoast má ďalší úžasný doplnok pre komentáre s názvom Yoast Comment Hacks.

Hacky z vašich komentárov pridávajú malé hacky do predvolenej sekcie komentárov WordPress, aby sa uľahčila správa. Napríklad pridáva čistejšie e-maily s upozornením na komentáre. Pridá tiež tlačidlo na paneli s nástrojmi WordPress, pomocou ktorého môžete poslať e-mailom všetky komentáre k vášmu príspevku naraz.

Ďalšou úžasnou funkciou je možnosť presmerovať používateľov prvého komentára na stránku s poďakovaním, ktorá ich povzbudzuje, aby sa zaregistrovali do vášho zoznamu e-mailov.

Začíname s hackmi Yoast Comment!

14. Jednoduché úpravy komentárov

jednoduchý-comment-editáciu-WordPress-plugin
Doplnok pre úpravu jednoduchých komentárov pre WordPress je nástroj, ktorý umožňuje anonymným používateľom upravovať a / alebo mazať komentáre až na 5 minút..

Používatelia môžu tráviť viac času a zanechať vám premyslený komentár s možnosťou úpravy a odstránenia.

Jediné, čo musíte urobiť, je nainštalovať doplnok a zvyšok je hotový za vás.

Začíname s jednoduchou úpravou komentárov ešte dnes!

15. No Page Comment

no-page-comment-WordPress-comment-plugin
No Page Comment je skvelý doplnok WordPress, ktorý vám poskytuje úplnú kontrolu nad časťou s komentármi. Tento doplnok vám umožňuje zvoliť, či sú komentáre predvolene povolené pre všetky nové príspevky, stránky a vlastné typy príspevkov. Zároveň máte tiež možnosť jednotlivo povoliť komentáre k príspevkom alebo stránkam.

Môžete tiež rýchlo zakázať všetky komentáre pre konkrétny typ príspevku.

Začnite ešte dnes bez komentára na stránke!

16. Komentáre – wpDiscuz

wpdiscuz-best-WordPress-comment-plugins
Doplnok wpDiscuz pre WordPress je ďalší doplnok, ktorý je vybavený funkciami, ktoré spríjemnia čitateľom časť s komentármi..

Pomocou programu wpDiscuz môžete k príspevkom a iným typom obsahu pridať interaktívne pole s komentármi. Získate tiež prístup k tlačidlám oznamovateľa, ktoré vám poskytujú aktuálne aktualizácie nových komentárov. Medzi ďalšie funkcie patrí úplná integrácia s prihlasovacími modulmi pre sociálne siete, tlačidlo „Načítať ďalšie komentáre“ a ďalšie.

Tento výkonný doplnok pre komentáre WordPress tiež tvrdí, že vďaka vylepšenému jadru prináša najrýchlejší zážitok z komentovania.

Začíname s komentármi – wpDiscuz dnes!

17. Zodpovedný

replyable-best-WordPress-comment-plugins
Postmatic je zodpovedný za doplnok WordPress, ktorý odoberá komentáre na inú úroveň.

Používatelia sa môžu prihlásiť a dostávať e-mailové upozornenia kedykoľvek, keď niekto komentuje vaše príspevky v blogu. Vďaka strojovému vzdelávaniu spoločnosti Responable sa však nikto nebude obťažovať prijatím príliš veľkého množstva e-mailov. Zodpovedné sadzby komentujú relevantnosť a odosielajú len to najlepšie predplatiteľom. Ak chcú používatelia odpovedať na komentár, musia iba odpovedať na e-mail.

Doplnok je k dispozícii na stiahnutie zadarmo, ale ak chcete prémiové funkcie, ako je schopnosť odpovedať na komentáre priamo z doručenej pošty, stojí to 2,99 dolárov mesačne.

Začíname s programom Responsible Today!

18. Hlasové komentáre & Recenzie – Heyoya

hlasové poznámky-recenzia-heyoya
Hlasové komentáre & Recenzie od Heyoya je úžasný doplnok WordPress, ktorý používateľom umožňuje zanechávať hlasové komentáre k vašim príspevkom. Tento zábavný a jedinečný spôsob interakcie je skvelý spôsob, ako udržať používateľov na svojej stránke zábavnejšiu a dlhšie.

Môžete ho nainštalovať skopírovaním a vložením iba 1 riadku kódu a môžete ho použiť vo viac ako 20 rôznych jazykoch. Je tiež dodávaný s Heyoya Mobile, takže môžete nahrávať a sledovať hlasové komentáre aj na cestách.

Pomocou hlasových komentárov môžete viesť viac osobných rozhovorov so svojimi čitateľmi a poskytovať zážitok, ktorý nezískajú na iných stránkach.

Začíname s hlasovými komentármi & Recenzie – Heyoya Today!

Dúfame, že sa vám tento článok páčil na 18 najlepších doplnkoch pre komentáre WordPress. Teraz máte k dispozícii množstvo vynikajúcich nástrojov na zvýšenie aktivity v sekcii s komentármi a spravovanie všetkých nových komentárov, ktoré dostanete.

Ak sa vám tento príspevok páčil, prečítajte si náš článok o 30 spôsoboch, ako zarobiť peniaze online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map