19 najlepších doplnkov WordPress pre fotografov v roku 2020

best-WordPress-plugins-for-fotografov


Hľadáte spôsob, ako predviesť svoje fotografie na svojich stránkach krásne? Ak používate WordPress, existuje veľa doplnkov, ktoré vám pomôžu pridať fotografie a zobraziť ich online.

V tomto článku sme vybrali 19 najlepších doplnkov WordPress pre fotografov, aby sme vám pomohli ľahko nájsť ten správny doplnok pre vaše stránky..

Vytvorili sme tiež zoznam obľúbených a najlepších doplnkov WordPress, ktoré sú užitočné pre všetky webové stránky. Mali by ste ich skontrolovať.

1. Galéria Envira

Enviro-galérie-WordPress-plugin

Envira Gallery je najlepší doplnok pre galériu WordPress na trhu. Doplnok vám umožňuje vytvoriť pre svoje stránky plne responzívne obrázkové galérie, video galérie a fotoalbumy. Je dodávaný s jednoduchým a ľahko použiteľným drag and drop rozhraním, takže môžete vytvárať galérie ľahko bez použitia akéhokoľvek kódu.

Galéria Envira ponúka balík krásnych preddefinovaných šablón galérie, ktoré vám pomôžu okamžite prispôsobiť vzhľad vašej galérie. Po vytvorení obrázkových galérií ich môžete usporiadať do albumov, zoradiť ich podľa značiek a pridať aj titulné fotografie..

Ďalšou vynikajúcou funkciou galérie Envira je deeplinkovanie a stránkovanie, vďaka ktorému môžete svoje galérie spríjemniť SEO. Galéria Envira je ideálnym doplnkom na predstavenie vašej fotografie.

2. Soliloquy

monológ-WordPress-slider-plugin

Posuvníky umožňujú skvelé predvádzanie fotografií na vašom webe. Či už pridávate posúvače plnej šírky alebo posúvače malej veľkosti, môžete pridávať nádherné animácie a elegantne zobrazovať svoje fotografie. A Soliloquy je najlepším nástrojom pre túto prácu.

Je to najlepší zásuvný modul WordPress na trhu. Umožňuje vám vytvoriť plne citlivé a mobilné ovládacie ovládače, ktoré vyzerajú skvele na všetkých typoch obrazoviek a zariadení. So serverom Soliloquy môžete pomocou jednoduchého nástroja na vytváranie drag and drop vytvárať nádherné obrazové a obrazové posuvníky iba niekoľkými kliknutiami.

Dodáva sa s množstvom funkcií vrátane šablón jazdca, dynamických jazdcov, jazdcov produktov, celoobrazovkového lightboxu, importovania schopností z Flickru, Instagramu a oveľa viac. Je to skvelý doplnok pre vášnivých fotografov, ktorý predstavuje svoju prácu širšiemu publiku.

3. Fotografie spoločnosti WooCommerce

woocommerce-fotografie-plugin-for-fotografov

WooCommerce Photography je ďalší doplnok fotografií WordPress určený pre profesionálnych fotografov. Prichádza ako rozšírenie doplnku WooCommerce, takže na svojom webe budete musieť mať nainštalovaný hlavný doplnok WooCommerce. Potom môžete ľahko nainštalovať toto rozšírenie a začať pridávať svoje fotografie na svoje stránky na predaj.

WooCommerce Photography vám pomôže s každodennou správou a predajom vašich fotografií na udalosti alebo ako umelecké diela. Pomocou doplnku môžete ľahko nahrávať svoje fotografie, nastaviť fotografie na predaj a umožniť používateľom ich ľahko si ich kúpiť.

Pomocou tohto doplnku môžete vytvoriť plne citlivé online fotografické obchody, ktoré sa dobre prispôsobia všetkým typom obrazovky vrátane stolových počítačov, prenosných počítačov a mobilných telefónov. Stručne povedané, je to skvelý doplnok pre elektronický obchod s fotografiami, ktorý pomáha fotografom aj zákazníkom.

4. Predajte médiá

sell-media-plugin-for-photo

Sell ​​Media je ďalším skvelým fotografickým doplnkom pre elektronický obchod pre WordPress. Pomáha vám predávať fotografie, videá a dotlače jednotlivo alebo ako plány predplatného. Na predaj a odoslanie fotografických výtlačkov môžete použiť ich rozšírenie, Reprinty, ktoré ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete na odoslanie..

Pomocou doplnku Sell Media môžete za pár minút vytvoriť ohromujúce obrázkové galérie pre klientov, udalosti alebo súvisiace témy. Môžete importovať obrázky z programu Lightroom alebo Aperture a zefektívniť pracovný postup. Môžete tiež hromadne odovzdávať fotografie pomocou nahrávania drag and drop a tiež hromadne upravovať.

Okrem toho môžete pomocou doplnku Sell Media chrániť heslom vaše obrázkové galérie, vytvárať cenové skupiny a kódy zliav.

5. EWWW Image Optimizer

EWWW Image Optimizer

Rýchlosť je životne dôležitá pre SEO vašich stránok a pre spokojnosť používateľov. Ak ste na svoj web pridali veľa veľkých obrázkových súborov, môže to spomaliť vaše stránky, čo môže poškodiť SEO a používateľské prostredie. Musíte sa uistiť, že všetky vaše obrázky sú optimalizované.

To je kde EWWW Image Optimizer príde vhod. Je to skvelý doplnok na optimalizáciu obrázkov pre WordPress. Doplnok automaticky optimalizuje nahrávanie vašich nových obrázkov a zaisťuje, že vaše obrázky majú minimálnu veľkosť a najlepšiu vizuálnu kvalitu. Môžete tiež optimalizovať všetky obrázky, ktoré ste už pridali, a konvertovať obrázky na najlepší formát súborov.

Pomocou nástroja EWWW Image Optimizer si môžete zvoliť dokonalú kompresiu pixlov alebo možnosti vysokej kompresie, ktoré sú vizuálne bezstratové. Predovšetkým podporuje obrázky nahrané a vytvorené pomocou ľubovoľného doplnku.

6. WPForms

WPForms

Kontaktné formuláre sú nevyhnutné pre všetky typy webových stránok vrátane webových stránok pre fotografie. Pomocou kontaktného formulára môžete svojim používateľom poskytnúť bezproblémový spôsob, ako sa s vami spojiť a poskytnúť vám ich spätnú väzbu. WPForms poskytuje najlepšie riešenie na pridávanie kontaktných formulárov na vaše stránky.

Je to najlepší a najprijateľnejší doplnok pre kontaktný formulár na trhu. Dodáva sa s intuitívnym rozhraním na vytváranie formulárov drag and drop a množstvom užitočných polí formulárov na vytváranie formulárov ľahko a rýchlo. Nehovoriac o tom, že poskytuje vopred pripravený vzorový formulár, ktorý sa začína prvým formulárom. Vzorový formulár vo väčšine prípadov dobre vyhovuje vašim potrebám, takže ho môžete jednoducho uložiť a použiť.

S WPForms môžete vytvoriť jednoduchý kontaktný formulár alebo rozšírené formuláre, ako sú objednávkové formuláre, platobné formuláre a formuláre na odber. Po vytvorení formulárov ich môžete ľahko pridať na svoje stránky. Doplnok poskytuje Pridať formulár v editore príspevkov, aby ste mohli formulár jednoducho vložiť do príspevkov a stránok.

7. MonsterInsights

monsterinsights-plugin-wordpress

Analýza webových stránok je veľmi dôležitá pre vytváranie informovaných obchodných stratégií a zvyšovanie kvality vášho podnikania. S podrobnými údajmi a metrikami o návštevníkoch / zákazníkoch a ich správaní na vašom webe môžete pre svoje stránky robiť informované marketingové rozhodnutia.

Vo WordPress, MonsterInsights uľahčuje sledovanie všetkej prevádzky na vašom webe a zhromažďovanie merateľných metrík na zlepšenie vašich stránok. Je to najlepší doplnok Google Analytics WordPress, ktorý môžete použiť na sledovanie všetkých dôležitých informácií o vašich používateľoch a ich interakciách s vašou fotografickou stránkou. Môžete sa dozvedieť, odkiaľ sú vaši používatelia, čo sa im páči, z ktorých stránok navštevujú najviac, na ktoré odkazy klikajú atď.

Navyše môžete ľahko sledovať sťahovanie a predaj fotografií. Pomocou Doplnok elektronického obchodu, môžete získať úplné údaje o uskutočnených predajoch, celkových získaných príjmoch, miere konverzie, najlepších produktoch a oveľa viac.

8. BirchPress

birchpress-WordPress-plugin

BirchPress je najlepší prémiový doplnok na objednávanie schôdzok WordPress. Pomáha vám vytvárať rezervačné formuláre a ľahko ich pridávať na vaše stránky WordPress. Pomocou rezervačného formulára môžete svojim používateľom umožniť skontrolovať svoju dostupnosť a rezervovať si schôdzky alebo rezervovať online.

Ak ste profesionálny fotograf, pomocou tohto doplnku môžete online zobraziť svoj denný rozvrh, aby si vaši klienti mohli rezervovať schôdzky na ideálny čas. Rezervačné formuláre zvyšujú vaše šance na získanie viac platených projektov.

BirchPress prichádza s množstvom úžasných funkcií, ako je synchronizácia kalendára s kalendárom Google a možnosť importovať vaše schôdzky, e-mailové upozornenia, pripomienky pri rezervácii schôdzky a možnosti prijímať platby..

9. OptinMonster

optinmonster-WordPress-plugin

OptinMosnter je skvelý marketingový nástroj pre obchodné webové stránky akéhokoľvek druhu. Je to najlepší doplnok na generovanie potenciálnych klientov WordPress, ktorý vám pomôže rýchlejšie zrýchliť váš zoznam e-mailov a vylepšiť stratégie e-mailového marketingu. Pomocou OptinMonster môžete vytvárať vysoko konvertujúce formuláre optin a strategicky ich zobrazovať na svojich stránkach, aby ste získali viac potenciálnych zákazníkov.

Doplnok je dodávaný so zväzkom nádherne navrhnutých šablón formulárov optin, ktoré môžete použiť na rýchle spustenie vytvárania formulárov. Môžete si napríklad nastaviť vysoko konvertujúce optiny Technológia Exit-Intent® a premeniť svojich opustených návštevníkov na odberateľov. Okrem toho vám umožňuje vytvárať rôzne typy formulárov, ako sú kontextové okná lightbox, plávajúce pruhy, uvítacie rohože na celú obrazovku, Presmerovanie služby OnSite, atď.

Po vytvorení rozšíreného zoznamu e-mailov môžete poslať atraktívnym e-mailom členom svojich e-mailových zoznamov a zvýšiť predaj fotografií.

10. Slovný plot

wordfence

Pre akýkoľvek typ webovej stránky je bezpečnosť faktorom veľkého záujmu. Ak nezachováte svoj web v bezpečí pred hackermi a spamovými robotmi, môžete naraziť na úplné zlyhanie svojho webu alebo stratu dôležitých údajov. Aby sme vás zachránili pred katastrofou spôsobenou bezpečnostným útokom, je tu doplnok: Wordfence.

Wordfence je výkonný doplnok zabezpečenia WordPress pre ochranu brány firewall a skenovanie škodlivého softvéru. Brána firewall identifikuje a blokuje všetku škodlivú komunikáciu a chráni vašu lokalitu pred infikovaním. Skener škodlivého softvéru skontroluje, či vaše kľúčové súbory, témy a doplnky programu WordPress neobsahujú škodlivý softvér, zlé adresy URL, spam SEO, injekcie kódu atď. A okamžite vás upozorní na akúkoľvek hrozbu, ak zistí jednu..

Okrem toho obsahuje ochranu proti útokom hrubou silou, filter nevyžiadaných poznámok, blokuje útočníkov pomocou adresy IP, názvu hostiteľa, používateľského agenta alebo krajiny.

Vyskúšajte aj nášho sprievodcu úplnou bezpečnosťou WordPress.

11. Jednoduché digitálne sťahovanie

jednoduché digitálne sťahovanie

Easy Digital Downloads je výkonný doplnok elektronického obchodu pre WordPress, ktorý vám pomáha predávať digitálne produkty. Tento doplnok môžete použiť na predaj všetkých typov digitálnych produktov, ako sú obrázky, umelecké diela, e-knihy a doplnky WordPress. Poskytuje vám výkonné funkcie na jednoduché zvládnutie ukladania vašich digitálnych produktov.

Pomocou jednoduchého digitálneho sťahovania môžete svojim zákazníkom umožniť nákup viacerých sťahovaní naraz pomocou systému nákupného košíka. Okrem toho môžete nastaviť daňovú sadzbu, nastaviť kódy zliav, vytvoriť databázu svojich zákazníkov a sledovať všetky svoje platobné transakcie.

Doplnok je veľmi užitočný pre fotografov, pretože im pomáha ľahko predávať svoje fotografie.

Čítaj viac:Najlepšie doplnky pre elektronický obchod WordPress pre rok 2020.

12. Celková medzipamäť W3

Celková medzipamäť W3

Ak ide o rýchlosť WordPress, ukladanie do pamäte cache je popredným riešením. Ukladanie do vyrovnávacej pamäte môže pomôcť zvýšiť rýchlosť načítania stránky a celkový výkon stránok, ako aj SEO. Ako doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, Celková medzipamäť W3 ponúka sadu výkonných funkcií na urýchlenie vašej webovej stránky s fotografiami.

W3 Total Cache je najrýchlejší a najlepší doplnok pre ukladanie a výkon WordPressu. Doplnok pomáha zlepšiť čas načítania webových stránok ukladaním všetkých aspektov vašich stránok do vyrovnávacej pamäte vrátane stránok, príspevkov, JavaScriptu, CSS, kanálov atď. V pamäti, na disku alebo na CDN..

Okrem toho poskytuje správu priehľadnej siete na doručovanie obsahu (CDN) pomocou mediálnej knižnice, tematických súborov a základných súborov WordPress na zvýšenie výkonu vášho servera. Je to nevyhnutný doplnok pre webovú stránku s fotografiami, pretože obrázky často spomaľujú WordPress.

13. BJ Lazy Load

BJ-lazy-load-WordPress-plugin

Nastavenie lenivého načítania obrázkov v programe WordPress môže významne zvýšiť rýchlosť načítania stránky. Ak povolíte lenivé načítanie, váš web načíta obrázky iba vtedy, keď používateľ prejde nadol na konkrétny obrázok. Šetrí to šírku pásma a zrýchľuje vašu stránku.

BJ Lazy Load Doplnok vám pomôže pridať na váš fotografický web lenivú funkciu načítania. Nahradí všetky vaše obrázky, miniatúry, obrázky Gravatar a iframes obsahu zástupným symbolom a načíta sa iba vtedy, keď používateľ prejde nadol na konkrétne umiestnenie obrázka. Tiež lenivě načíta videá z YouTube, Vimeo atď.

Keďže na svoju fotografiu pridáte veľa obrázkov, tento doplnok je nevyhnutným doplnkom na zvýšenie rýchlosti webových stránok.

14. CDN Enabler

CDN Enabler-WordPress-plugin

CDN je skratka pre Network Delivery Network. Je to sieť serverov šírená po celom svete, ktorá dodáva návštevníkom vašich webových stránok statický obsah z vyrovnávacej pamäte z najbližšieho umiestnenia servera CDN. Keďže služba CDN poskytuje statický obsah z najbližšieho servera, vaša stránka sa načíta rýchlejšie, ako by to bolo normálne, keby ste ju práve načítavali z hostiteľa.

Ak chcete prepojiť obsah svojich webových stránok s poskytovateľom CDN, môžete použiť doplnok CDN Enabler. Pomáha vám bez problémov integrovať CDN s vašou stránkou WordPress.

Doplnok je vyvinutý poskytovateľom KeyCDN, takže sa s ním integruje. Ak používate iných poskytovateľov CDN ako MaxCDN, Rackspace, Amazon atď., Môžete použiť modul CD3 W3 Total Cache.

15. Regenerujte miniatúry

regenerovať-miniatúr-WordPress-plugin

Regenerujte miniatúry je veľmi užitočný doplnok pre fotografov. Umožňuje regenerovať všetky veľkosti miniatúr pre jeden alebo viac obrázkov v knižnici médií. Automatizuje sa proces regenerácie miniatúr pre vaše minulé odovzdané súbory v novej veľkosti miniatúr.

Je to užitočné, ak ste prostredníctvom nastavení médií zmenili rozmery existujúcej veľkosti miniatúry. Potom pomocou tohto doplnku môžete regenerovať svoje staré miniatúry v nových dimenziách a zbaviť sa problémov s „fotografiami nie sú k dispozícii“. Je to užitočné, keď prepnete svoje stránky na novú tému, ktorá používa miniatúry inej veľkosti.

Regenerovať miniatúry zjednodušuje proces regenerácie miniatúr, takže je to skutočne užitočný doplnok pre dynamických fotografov, ktorí radi menia vzhľad svojich webových stránok..

16. Widget obrázka

image-widgetu-WordPress-plugin

Ak chcete pridať fotografie na bočné lišty alebo do ktorejkoľvek oblasti pripravenej pre widget, Obrázok Widget je tým správnym doplnkom. Image Widget je jednoduchý doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje pridávať obrázky do oblasti bočného panela pomocou miniaplikácie.

Môžete ľahko pretiahnuť obrázkovú miniaplikáciu na ľubovoľný bočný panel alebo do oblasti pripravenej pre miniaplikáciu a podľa potreby usporiadať podľa potreby pretiahnutím. Potom si môžete vybrať obrázok z mediálnej knižnice WordPress alebo ho nahrať z počítača a uložiť. To je všetko, čo musíte urobiť, aby ste na svoj bočný panel pridali obrázok.

Doplnok používa natívny správca médií WordPress na pridávanie widgetov obrázkov na vaše stránky.

17. Imanita

imsanity-WordPress-plugin

Imsanity je bezplatný doplnok WordPress na automatické zmenšovanie veľkosti obrázkov. Doplnok môžete nakonfigurovať s maximálnou šírkou, výškou a kvalitou na odovzdávanie obrázkov na svoje stránky. Keď prispievateľ odovzdá obrázok väčší ako je definovaná veľkosť, automaticky zmení jeho veľkosť na nakonfigurovanú veľkosť a nahradí pôvodný obrázok..

Navyše vám umožňuje hromadne meniť veľkosť a selektívne meniť veľkosť predtým odovzdaných obrázkov, aby sa uvoľnilo miesto na disku.

Použitím ľahkých obrázkov na vašom webe môžete ušetriť šírku pásma vášho webu a tiež výrazne zvýšiť rýchlosť načítania svojho webu. Je to veľmi užitočný doplnok pre fotografov.

18. WordPress SEO od Yoast

Váš SEO

SEO je dôležité, aby všetky typy webových stránok získali väčšiu ekologickú prevádzku a verných zákazníkov. Vzhľadom na rastúcu popularitu vyhľadávacích nástrojov je lepšie hodnotenie na stránkach s výsledkami vyhľadávania naozaj dôležité.

Váš SEO je najlepší doplnok WordPress SEO dostupný na trhu. Pomáha vám optimalizovať webovú stránku s fotografiami pre lepšie umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania. Umožňuje vám optimalizovať vaše stránky pridaním metaznačiek, zameraním kľúčových slov, súboru Sitemap, sociálnych metaúdajov a omnoho viac.

Podrobné informácie nájdete v našej úplnej kontrole SEO.

19. Pinterest Pin It Button

Pinterest-pin-to-button-WordPress-plugin

Pinterest je jednou z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií a skvelým miestom na zdieľanie fotografií. Ak umožníte návštevníkom svojich stránok pripnúť vaše obrázky, môžete uľahčiť zdieľanie svojich fotografií so širším publikom a zvýšiť návštevnosť svojich stránok na sociálnych sieťach.

Pinterest Pinto Buttton plugin vám pomôže pridať Pripnúť tlačidlami na obrázkoch na vašom webe, aby ich používatelia mohli pripnúť na svoje konto na Pintereste. Tlačidlo Pin It môžete zobraziť na umiestnení obrázka, na príspevkoch a na stránkach.

Nastavenia tlačidla Pin It môžete prispôsobiť podľa svojho želania na ovládacom paneli WordPress. Doplnok je naozaj užitočný pre fotografov, pretože pomocou Pinterestu umožňuje prepojiť fotografie z vašich stránok s väčším publikom.

Nenechajte si ujsť túto príručku o tom, ako vytvoriť úspešné prezradenie na svojej fotografii, aby ste zvýšili počet sledovateľov.

To je všetko. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol nájsť tie najlepšie doplnky WordPress pre fotografov. Môžete tiež vyskúšať náš zoznam najlepších doplnkov prieskumu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map