19 najlepších doplnkov WordPress pre neziskové a charitatívne organizácie

Najlepšie pluginy wordpress pre neziskové organizácie


Chcete, aby tie najlepšie doplnky WordPress pre neziskové organizácie pridali na svoje stránky funkcie? Neziskové organizácie potrebujú doplnky WordPress, ktoré môžu podporovať ich príčinu a pomáhať im vytvárať webové stránky s obmedzeným rozpočtom. Perfektné doplnky umožňujú neziskovým organizáciám spúšťať svoje webové stránky bez toho, aby si najímali vývojárov, takže môžu ušetriť peniaze za to, na čom skutočne záleží: ich príčina.

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie doplnky WordPress pre neziskové organizácie, ktoré podporujú vašu vec.

Vytvorili sme tiež zoznam najpopulárnejších a najlepších doplnkov WordPress, ktoré musíte použiť na svojich webových stránkach. Skontrolujte ich tiež.

Vytvorenie neziskovej webovej stránky pomocou WordPress

WordPress je najobľúbenejší tvorca webových stránok na svete. Pravdepodobne ste si všimli veľa najväčších značiek na svete, ktoré na svojich stránkach aktívne používajú WordPress.

Pri spustení sa stretnete s dvoma typmi stránok WordPress: WordPress.com, čo je hosťovaná platforma; a WordPress.org, čo je riešenie, ktoré hostuje sám. Viac informácií nájdete v našom podrobnom porovnaní medzi WordPress.com vs WordPress.org.

Pre vaše stránky odporúčame používať WordPress.org s vlastným hosťovaním, pretože obsahuje všetky funkcie a možnosti, ktoré potrebujete. Ak už používate WordPress.com, môžete presunúť svoje stránky z WordPress.com na WordPress.org.

Najprv však budete potrebovať doménové meno a webhosting.

Odporúčame Bluehost. Je to oficiálne odporúčané jadrom WordPress a jednou z populárnych spoločností poskytujúcich webhosting na svete.

Našťastie ponúkajú našim používateľom bezplatné doménové meno, certifikát SSL a masívnu zľavu na webhosting.

vytvoriť blog na Bluehost

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Po zakúpení môžete postupovať podľa nášho podrobného sprievodcu, ako vytvoriť webovú stránku.

Pozrime sa teraz na tie najlepšie doplnky WordPress pre neziskové organizácie, ktoré môžete použiť na svojom webe WordPress..

1. WPForms

WPForms

WPForms je najlepší doplnok kontaktného formulára WordPress. Je to veľmi flexibilné a prichádza s vynikajúcimi funkciami na pridanie kontaktného formulára, darovacieho formulára a ďalších užitočných formulárov na váš web WordPress..

WPForms Lite je bezplatná verzia doplnku. Môže ich používať webová stránka pre malé firmy, neziskové organizácie a blogy na jednoduché pridanie jednoduchého kontaktného formulára. Ich platená verzia je dodávaná s viacerými funkciami a možnosťami, ako sú doplnky platby.

WPForms sa integruje so všetkými najlepšími službami e-mailového marketingu, ako sú AWeber, MailChimp, Constant Contact a ďalšie..

Funguje tiež skvele s platobnými službami ako PayPal a Stripe pri zhromažďovaní online darov.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights je najlepšie analytické riešenie WordPress na trhu. Zobrazuje štatistiky návštevnosti vašich webových stránok na hlavnom paneli WordPress. Spoločnosť MonsterInsights má mnoho užitočných doplnkov na prispôsobenie prehľadov služby Google Analytics pre vaše stránky.

Ponúkajú viac cenových plánov pre malé až veľké webové stránky, čo znamená, že môžete ľahko použiť program MonsterInsights na svojej neziskovej webovej stránke na pridanie služby Google Analytics do WordPress..

3. GiveWP

GiveWP

GiveWP je vynikajúci doplnok pre neziskové organizácie WordPress. Je dodávaný so všetkými funkciami, ktoré budete potrebovať na prijímanie online darov, spravovanie daných peňazí a ďalšie položky na hlavnom paneli WordPress. Môžete ľahko vytvoriť formulár na darovanie a integrovať platobnú bránu na zhromažďovanie darov od používateľov.

Keď už hovoríme o platobných bránach, GiveWP sa dá ľahko spojiť s najpopulárnejšími platobnými službami, ako je PayPal. Okrem toho môžete svoj darovací formulár prepojiť aj s obľúbenými e-mailovými službami vrátane služieb AWeber a MailChimp.

4. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najlepší doplnok na generovanie potenciálnych klientov WordPress na svete. Tento doplnok môžete použiť na svojej neziskovej stránke na zaistenie toho, aby návštevníci darovali vašu vec skôr, ako opustia vašu stránku.

Ponúka rôzne kontextové štýly optin vrátane zasunutia, bočného panela, lightboxu a ďalších. OptinMonster pomohol mnohým firmám a neziskovým organizáciám exponenciálne rozšíriť počet svojich predplatiteľov.

5. Jednoduché digitálne sťahovanie

Jednoduché digitálne sťahovanie

Easy Digital Downloads je jedným z najpopulárnejších doplnkov elektronického obchodu WordPress. Umožňuje vám predávať digitálne súbory na prevzatie, napríklad elektronické knihy, a zbierať peniaze za neziskové účely.

Softvér Easy Digital Downloads má výkonné doplnky na integráciu platobných brán, služieb a ďalších položiek.

Funguje skvele na všetkých najlepších témach WordPress. Nastavenie je na vašom webe flexibilné a ľahké.

6. Super vyrovnávacia pamäť WP

Super vyrovnávacia pamäť WP

WP Super Cache je populárny doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre stránky WordPress. Sťahovanie a používanie je zadarmo. Dodáva sa s úžasnými funkciami ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktoré vám pomôžu zlepšiť výkonnosť vašich neziskových webových stránok.

WP Super Cache ponúka vyrovnávaciu pamäť stránok, podporu CDN, predbežné načítanie vyrovnávacej pamäte, kompresiu gzip a ďalšie. Nastaviť sa dá ľahko a všetky nastavenia sú priateľské pre začiatočníkov.

7. Sucuri

Šučur

Sucuri je špičkový bezpečnostný doplnok WordPress. Vytvára bezpečnú stenu medzi vašimi používateľmi a vašimi webovými stránkami, ktorá vás chráni pred nechcenými návštevníkmi. Sucuri má úžasné funkcie, vďaka ktorým bude váš web chránený pred škodlivým softvérom a hackermi.

Je to odporúčaný doplnok pre neziskové stránky, ktoré prijímajú online dary na zachovanie bezpečnosti pre svojich darcov.

8. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus je populárny záložný doplnok pre weby WordPress. To vám umožní ľahko zálohovať vaše stránky WordPress.

Po vytvorení neziskovej stránky sa budete chcieť uistiť, že je vždy funkčná. UpdraftPlus vám pomáha udržiavať pravidelné zálohy vašich stránok. Umožňuje vám tiež ľahko obnoviť vaše stránky zo záloh kedykoľvek to potrebujete.

9. Váš SEO

Váš SEO

Váš SEO je najobľúbenejší doplnok SEO pre WordPress na trhu. Pomáha vám optimalizovať váš web pre vyhľadávacie nástroje, takže prilákate najlepších návštevníkov, ktorí skutočne chcú vašu vec podporiť. Váš SEO má veľa funkcií, ktoré sa dajú použiť na vylepšenie rebríčka vyhľadávacích nástrojov.

10. Envira Gallery

Galéria Envira

Galéria Envira je jedným z najlepších doplnkov Galérie obrázkov WordPress. Mnoho neziskových organizácií chce ukázať svoje obrázky novým návštevníkom, aby ich presvedčili, aby prispeli, a preto je Envira Gallery dôležitým doplnkom pre neziskové stránky..

Umožňuje vám prezentovať vaše fotografie v krásnych profesionálnych galériách obrázkov. Má úžasné funkcie, ako sú vyskakovacie okná lightbox, murované galérie, efekty polaroidu a ďalšie.

11. Ohlasy Widget

Ohlasy Widget

Ohlasy Widget je bezplatný doplnok o posudkoch WordPress. Je dôležité, aby neziskové stránky zobrazovali posudky od svojich darcov. Doplnok je priateľský pre začiatočníkov a ľahko sa nastavuje.

Umožňuje vám zobrazovať posudky kdekoľvek, vrátane príspevkov, stránok a oblastí pripravených pre miniaplikácie. Miniaplikáciu referencie môžete pridať na svoj bočný panel, pätu alebo do iných sekcií podporovaných miniaplikáciou v programe WordPress.

12. Rýchle a ľahké FAQ

Rýchle a ľahké FAQ

Ako už názov napovedá, rýchle a jednoduché časté otázky sú ľahko použiteľným doplnkom častých otázok vo formáte WordPress. Tento doplnok môžete použiť na pridanie často kladených otázok a odpovedí na vaše neziskové stránky. Šetrí čas pre vás a vašich návštevníkov. Doplnok má veľa šablón, ktoré môžu krásne prezentovať najčastejšie otázky.

13. TablePress

TablePress

TablePress je bezplatný doplnok WordPress na pridávanie tabuliek pomocou jednoduchého rozhrania drag and drop na vaše stránky. Tieto tabuľky môžete použiť na svojej neziskovej stránke na zobrazenie grafov darcovstva a iných štatistík svojim návštevníkom.

14. Jednoduchý kalendár

Jednoduchý kalendár

Simple Calendar je doplnok Kalendára Google, ktorý vám umožňuje vytvárať udalosti a zobrazovať ich na vašej neziskovej stránke. Umožňuje vašim návštevníkom prihlásiť sa na odber kalendára a dostanú upozornenia na nové udalosti.

15. Zabudnite na tlačidlá Shortcode

Zabudnite na tlačidlá krátkeho kódu

Zabudnite na tlačidlá s krátkym kódom, je bezplatný doplnok WordPress na pridávanie skvelých tlačidiel na vašu neziskovú stránku. Ak chcete, aby ľudia navštívili vaše vstupné stránky alebo darovacie formuláre, musíte na rôzne stránky a príspevky pridať viac tlačidiel s výzvou na akciu. Tento jedinečný doplnok vám pomôže ľahko pridávať tlačidlá bez pomoci krátkych kódov.

16. Polylang

Polylang

Polylang je doplnok WordPress, ktorý ponúka dvojjazyčnú a viacjazyčnú podporu. Umožňuje vám vytvoriť viacjazyčnú neziskovú stránku, takže ktokoľvek na svete môže čítať a sledovať svoj obsah vo svojom vlastnom jazyku. Umožňuje vašim návštevníkom ľahko prepnúť jazyk webových stránok do svojho vlastného jazyka.

17. Plávajúca sociálna lišta

Plávajúci sociálny bar

Ak chcete na svoju stránku WordPress pridať tlačidlá sociálneho zdieľania v krásnom a modernom štýle, budete potrebovať doplnok Floating Social Bar. Ide o bezplatný doplnok na zdieľanie sociálnych sietí pre neziskové stránky, ktoré ľahko zdieľajú svoje príčiny na platformách sociálnych médií. Vaši návštevníci môžu stránky a príspevky na sociálnych sieťach rýchlo zdieľať jediným kliknutím.

18. Oživte starý príspevok

Oživiť príspevok

Revive Old Post je ďalší zaujímavý doplnok WordPress, ktorý automaticky zdieľa vaše staré príspevky na sociálnych médiách. Ušetrí vám čas automatizačným procesom. Tento doplnok by ste mali používať na svojej neziskovej stránke na propagáciu svojich starých príspevkov a udržanie zapojenia vašich sociálnych stránok.

19. MapPress Google Maps

MapPress Google Maps

MapPress Google Maps je doplnok WordPress na zdieľanie polohy vášho neziskového centra. Obsahuje ľahko vložiteľné mapy, ktoré môžete umiestniť na svoje stránky a príspevky WordPress. Umožňuje označiť ciele, pridať trasu a ďalšie.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie doplnky WordPress pre neziskové organizácie. Mali by ste sa tiež pozrieť na naše najlepšie vybrané témy WordPress, ktoré ste vybrali.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map