25 Musí mať doplnky WordPress pre obchodné webové stránky (výber odborníkov)

musia mať pluginy wordpress pre obchodné webové stránky


Chcete pridať do svojej sady nástrojov správne doplnky WordPress? Vyžaduje to veľa času a úsilia, aby ste prišli so zoznamom nevyhnutných doplnkov WordPress pre webovú stránku svojej firmy.

Už sme skontrolovali najobľúbenejšie a musia mať doplnky WordPress pre webové stránky v akejkoľvek výklenku. V tomto článku vám ukážeme nevyhnutné doplnky WordPress pre obchodné weby.

1. WPForms

WPForms

Kontaktné formuláre sú nevyhnutné pre obchodnú webovú stránku WordPress. Umožňujú vám spojiť sa s používateľmi vašich webových stránok, prijímať ich správy, spätnú väzbu, otázky a ďalšie informácie.

Použitím WPForms predstavuje najlepší spôsob vytvorenia kontaktných formulárov na vašom webe.

Aplikácia WPForms obsahuje výkonný nástroj na vytváranie formulárov typu drag and drop, ktorý vám umožňuje na vašom webe ľahko vytvárať formuláre WordPress. Doplnok vám umožňuje vytvárať akýkoľvek typ formulárov, vrátane formulárov prieskumu, darovacích formulárov, formulárov na odber e-mailov, objednávkových formulárov atď. Ďalej obsahuje balík vopred navrhnutých šablón formulárov, ktoré vám umožňujú rýchlo vytvárať profesionálne formuláre..

Tiež by ste chceli skontrolovať porovnania medzi,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms vs FormStack

Prečítajte si kompletnú recenziu WPForms.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

Je dôležité vedieť, ako ľudia nájdu a používajú váš firemný web, aby splnili vaše obchodné ciele. Google Analytics je nepochybne najlepšia a najspoľahlivejšia služba na zhromažďovanie údajov o vašom publiku a celkovej výkonnosti webových stránok.

s MonsterInsights, najlepší doplnok Google Analytics, môžete ľahko prepojiť svoju firemnú stránku so službou Google Analytics.

Doplnok MonsterInsights vám umožňuje jednoducho prepojiť svoje webové stránky s Google Analytics behom niekoľkých minút. Umožňuje vidieť užitočné informácie o vašich používateľoch úplne novým spôsobom. Poskytuje vám komplexné správy o interakciách používateľov vrátane transakcií elektronického obchodu, odosielania formulárov atď. Môžete sledovať všetko vrátane toho, na čo ľudia klikajú, ktoré produkty kupujú, kto riadi najväčší predaj, a tak môžete vytvárať informované stratégie a rast vášho podnikania rýchlejšie.

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti MonsterInsights.

3. OptinMonster

OptinMonster

Vytvorenie zoznamu e-mailov je nevyhnutné pre rast úspešného online obchodu.

S nástrojom na generovanie potenciálnych zákazníkov OptinMonster, môžete zmeniť svoju webovú stránku svojej firmy na stroj na generovanie potenciálnych zákazníkov. Pomáha vám vytvárať a zobrazovať krásne formuláre optin na vašom webe WordPress a pridať ďalších odberateľov do vášho zoznamu.

súvisiace: Ako pestovať svoj zoznam e-mailov RÝCHLO.

OptinMonster prichádza so širokou škálou ohromujúcich preddefinovaných šablón, pomocou ktorých môžete začať vytvárať formuláre optin v žiadnom momente. Obsahuje pokročilé zacielenie na úrovni stránky, vlastné pravidlá zobrazovania, testovanie A / B a ďalšie na vytvorenie efektívnych optin. S jeho revolučným technológia zameraná na výstup, môžete dokonca zmeniť svojich upúšťajúcich návštevníkov na zákazníkov.

Prečítajte si kompletnú recenziu OptinMonster.

4. Ste SEO

Váš SEO

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja (SEO) je rozhodujúca pre riadenie cielenej prevádzky z vyhľadávacích nástrojov. Váš SEO je najlepší existujúci doplnok SEO pre WordPress.

Váš SEO vás núti pri výbere kľúčového slova zamerania pri publikovaní obsahu a potom sa uistite, že ho na danej stránke používate správne. Týmto spôsobom môžete zaistiť, aby ste sa zamerali na správne kľúčové slová, ktoré vás nasmerujú na návštevníkov, u ktorých je pravdepodobná konverzia na potenciálnych zákazníkov.

Skontrolujte tiež: Najlepšie doplnky WordPress SEO pre zvýšenie návštevnosti stránok

Je tiež dodávaný s útržkom SEO na optimalizáciu stránok a nastavení, aby bol váš web pre SEO optimálny. Okrem toho obsahuje súbory XML, strúhanku, kontrolu robotov, kľúčové slová s viacnásobným zameraním, automatické interné prepojenie a ďalšie.

Prečítajte si kompletnú recenziu SEO.

5. Neustály kontakt

Neustály kontakt

Konštantný kontakt je jednou z najlepších dostupných e-mailových marketingových služieb. Pomáha vám vytvárať a odosielať vysoko efektívne e-maily vašim odberateľom a generovať viac konverzií. Funguje dobre s doplnkami pre generovanie potenciálnych zákazníkov, ako sú OptinMonster a WPforms.

Spoločnosť Constant Contact ponúka balík krásne navrhnutých šablón e-mailov, pomocou ktorých môžete začať svoju e-mailovú marketingovú kampaň. Môžete ďalej prispôsobiť šablóny a vytvárať ešte krajšie e-maily.

Podpora, ktorú ponúka tím neustáleho kontaktu, je pôsobivá. Podporu môžete získať nepretržite prostredníctvom živého chatu, e-mailu a fóra. Viac možností nájdete aj v týchto alternatívach pre stály kontakt.

6. BackupBuddy

Kompletná kontrola BackupBuddy

Je dôležité, aby ste svoje zálohy a databázy WordPress pravidelne zálohovali. Zálohovanie vám ušetrí stratu celej databázy a súborov webovej stránky v dôsledku zlyhania hardvéru, útokov DDoS, krádeže údajov atď.

BackupBuddy je najlepší záložný doplnok pre WordPress, pretože vám umožňuje ľahko nastaviť úplné zálohy, naplánovať automatické zálohovanie, ukladať vaše zálohy na serveri Cloud, obnovovať a migrovať webové stránky. Okrem toho vám umožňuje vykonávať rýchle kontroly škodlivého softvéru a vyhnúť sa problémom so zabezpečením na vašom webe.

Prečítajte si kompletnú recenziu BackupBuddy.

7. Celková medzipamäť W3

Celková medzipamäť W3

Rýchlosť je ďalším dôležitým aspektom, ktorý si vyžaduje vašu pozornosť. Takmer polovica návštevníkov vášho webu očakáva, že sa váš web načíta za 2 sekundy alebo menej. Čo je ešte horšie, väčšina opustí vaše stránky, ak sa ich nepodarí načítať do 3 sekúnd.

Používanie doplnku pre vyrovnávaciu pamäť je jedným z najlepších spôsobov, ako urýchliť vaše stránky. Doplnok do vyrovnávacej pamäte zlepšuje výkon WordPress generovaním statických súborov z dynamického webu WordPress.

W3 Total Cache je najobľúbenejší a najlepší plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress. Integruje sa tiež so sieťami na doručovanie obsahu (CDN) a zvyšuje rýchlosť vašej stránky.

Prečítajte si kompletnú recenziu W3 Total Cache.

8. Sucuri

Šučur

Sucuri Inc je renomovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť, ktorá ponúka softvér a služby v oblasti zabezpečenia webových stránok podnikom všetkých veľkostí po celom svete..

Sucuri vás pomocou robustných bezpečnostných opatrení chráni pred hackermi webových stránok a útokmi DDoS. Monitoruje vaše webové stránky po celý čas kvôli bezpečnostným hrozbám, upozorňuje vás bezpečnostnými upozorneniami a odstraňuje škodlivý softvér z webových stránok.

Firewall webových stránok spoločnosti Sucuri je reverzný server proxy, ktorý filtruje všetku vašu komunikáciu prostredníctvom jedného z rôznych miest prítomnosti (POP) po celom svete..

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti Sucuri.

9. MemberPress

MemberPress je kompletný členský doplnok WordPress, ktorý obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie výkonnej členskej stránky. Pomocou MemberPress môžete obmedziť prístup na konkrétne stránky, príspevky, vlastné typy príspevkov alebo akékoľvek existujúce súbory od svojich bežných návštevníkov.

Doplnok MemberPress vám umožňuje vytvoriť niekoľko úrovní členstva za pár sekúnd. Má rozšírené možnosti uzamknutia obsahu, takže môžete obsah ľahko zamknúť kdekoľvek.

10. CSS Hero

CSSHero

Dizajn vašich webových stránok je jednou z dôležitých vecí, ktoré musíte vziať do úvahy pri vytváraní online prítomnosti svojej firmy. Ak nie ste odborný dizajnér, prispôsobenie témy WordPress sami bude takmer nemožné. Tu prichádza CSS Hero.

CSS Hero je prémiový doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje vyladiť CSS ľubovoľnej témy WordPress priamo z frontendu pomocou živého náhľadu.

Umožní vám ľahko sa vrátiť k všetkým vykonaným zmenám a vrátiť ich späť. Môžete tiež listovať medzi rôznymi stavmi, aby ste zistili, ktorý z nich sa vám páči, a potom ho aktivovať. Poskytuje plnú kontrolu nad typografiou webových stránok, správou farieb a ďalšími.

Prečítajte si kompletnú recenziu CSS Hero.

11. LiveChat

LiveChat Inc

LiveChat Inc je najlepší live chat nástroj, ktorý vám umožní ľahko pridať chat box na vaše podnikanie stránky. Pridaním živého chatovacieho okienka môžete v reálnom čase komunikovať s návštevníkmi svojich webových stránok.

Pomáha vám poskytovať okamžité odpovede na príslušné otázky vašich návštevníkov, ktoré im bránia v uskutočňovaní požadovaných akcií, napríklad pri kúpe vašich produktov. Poskytuje tiež komplexné správy o tom, ako je váš chatovací box na vašom webe zaujímavý, takže môžete nájsť optimálne umiestnenie pre váš chatovací box.

12. Vložte hlavičky a päty

Vložte hlavičku a pätu

Hľadáte jednoduchý doplnok, ktorý vám pomôže vložiť kód do záhlavia a päty? Pomocou doplnku Insert Headers and Footers môžete do záhlavia alebo päty svojich webových stránok ľahko vložiť kód, ako je napríklad sledovanie Google Analytics, meta verifikácia, vlastný CSS atď..

Bez doplnku by ste museli manuálne upravovať súbory tém header.php a footer.php. Pomocou doplnku môžete zachovať svoj kód sledovania aj po prepnutí témy WordPress.

Prečítajte si úplnú recenziu Insert Headers and Footers.

13. Envira Gallery

Galéria Envira

Responzívna galéria obrázkov môže byť ďalšou funkciou, ktorú možno budete chcieť na svojej webovej stránke svojej firmy, pretože vám pomôže krásne predstaviť svoje portfólio online.

Ak chcete pridať a zobraziť galériu obrázkov na svojom webe WordPress, môžete použiť doplnok Envira Gallery. Je to najlepší dostupný doplnok galérie WordPress.

Doplnok Galérie Envira obsahuje jednoduchý a intuitívny tvorca drag and drop na vytváranie obrázkových galérií. Ďalej môžete vytvárať albumy, otvárať obrázky v kontextových oknách lightbox a zobrazovať ich kdekoľvek na vašom webe.

Prečítajte si kompletnú recenziu galérie Envira.

14. Smädný pomocník

ThirstyAffiliates

Affiliate marketing je jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze online. Pri affiliate marketingu si vyberáte výrobky, ktoré sa vám páčia, propagujú ich online a získavate provízie, keď niekto nakupuje produkty prostredníctvom vašich sprostredkovacích odkazov.

ThirstyAffiliates je nevyhnutným doplnkom WordPress, ak propagujete pridružené produkty na svojich stránkach..

ThirstyAffiliates poskytuje jednoduché a priateľské rozhranie pre začiatočníkov na pridávanie pridružených odkazov na váš informačný panel WordPress. Doplnok vám umožňuje maskovať dlhé a komplexne vyzerajúce pridružené odkazy do krátkych pekných adries URL.

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti ThirstyAffiliates.

15. LearnDash

LearnDash

Ak chcete vytvoriť webovú stránku, ktorá vám umožní predávať online kurzy na získanie peňazí, môžete sa pozrieť na niektoré z najlepších doplnkov LMS..

Pomocou doplnku WordPress LMS môžete svojim študentom vytvoriť ponorný zážitok z učenia pomocou rôznych metód gamifikácie, a nie ich len presvedčiť, aby sa zapojili do členstva a začali sa učiť..

Aj keď existuje niekoľko doplnkov LMS pre WordPress, odporúčame LearnDash predávať online kurzy. LearnDash umožňuje vytvárať a predávať členstvá, predplatné kurzov, licencie na kurzy atď.

Je to doplnok vhodný pre začiatočníkov, ktorý vám umožňuje nastaviť webovú stránku online výučby bez akýchkoľvek kódovacích schopností.

16. Zdieľané počty

Doplnok pre zdieľané počty

Integrácia sociálnych médií je základným prvkom obchodnej webovej stránky. Sociálne médiá majú obrovské množstvo používateľov internetu a ich počet neustále stúpa. Ak chcete osloviť široké publikum v sociálnych médiách, musíte mať na svojich webových stránkach integráciu sociálnych médií.

Zdieľané počty je jedným z najlepších doplnkov, ktorý vám pomôže integrovať platformy sociálnych médií do vášho webu WordPress. Doplnok vám umožňuje pridať sociálne zdieľanie a zobraziť počet zdieľaní na vašich stránkach a príspevkoch WordPress. Na zobrazenie počtu zdieľaní používa rozhranie API SharedCount.com.

Doplnok podporuje všetky hlavné sociálne mediálne siete vrátane Facebooku, Twitteru, LinkedIn, Stumbleuponu a ďalších.

17. Soliloquy

Získajte Soliloquy teraz

Na väčšine firemných webových stránok sa posuvníky bežne používajú na prezentáciu dôležitých obrázkov a správ. Ak by nedokázali urobiť dojem, webmasteri by ich nepoužívali tak často.

Ak chcete na svojej firemnej webovej stránke vytvoriť responzívne posúvače, Soliloquy je tým pravým nástrojom. To vám umožní ľahko a rýchlo vytvoriť ohromujúce jazdce pre webovú stránku svojej firmy.

Na rozdiel od iných zásuvných modulov na trhu je doplnok Soliloquy bez nadýchaných funkcií a komplexných možností. Má ľahko použiteľné buildery drag and drop na vytváranie posúvačov. Okrem toho obsahuje balík preddefinovaných šablón na prispôsobenie jazdcov WordPress.

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti Soliloquy.

18. AdSanity

adsanity-WordPress-plugin

Reklama je jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze na svojej firemnej webovej stránke. Ak chcete speňažiť svoje stránky pomocou reklám, môžete použiť sieť tretích strán, napríklad Google AdSense, alebo predávať priame reklamy.

Bez ohľadu na to, aké reklamy používate na speňaženie svojich stránok, budete potrebovať doplnok na správu reklám, napríklad AdSanity..

AdSanity je kompletný doplnok pre správu reklám pre WordPress, ktorý vám umožňuje umiestňovať reklamy a ľahko ich spravovať na webových stránkach vašej firmy. Umožňuje vám zobraziť štatistiku zobrazení a prekliknutí vašich reklám. Doplnok obsahuje niekoľko miniaplikácií, ktoré uľahčujú správu reklám.

Prečítajte si kompletnú recenziu služby AdSanity.

19. WooCommerce

WooCommerce

Chcete integrovať eCommerce výklad do svojej firemnej webovej stránky? Či už chcete na svojom webe predávať digitálny alebo fyzický tovar, odporúčame vám použiť WooCommerce. Je to oficiálny doplnok elektronického obchodu pre WordPress.

Môžete si zadarmo stiahnuť hlavný doplnok. Na webových stránkach nájdete veľa prémiových rozšírení na pridanie vylepšených funkcií.

Nenechajte si ujsť vyskúšať náš odborný výber najlepšieho doplnku pre WordPress.

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti WooCommerce.

20. TablePress

Tabuľky sa na obchodných webových stránkach používajú na rôzne účely. V tabuľkách môžete zobraziť porovnania produktov, plány a ceny, vlastnosti produktu a ďalšie. Pomocou tabuliek môžete komplexne prezentovať komplexné množstvo informácií.

Ako teda vytvárate tabuľky? Používanie kódov na vytváranie tabuliek môže byť zdĺhavé, najmä ak nie ste programátor. Namiesto toho môžete použiť doplnok ako TablePress.

TablePress umožňuje ľahko vytvárať krásne tabuľky bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód. Predovšetkým vám ušetrí čas, pretože poskytuje jednoduchú platformu na vytváranie tabuliek.

Prečítajte si kompletnú recenziu tabuľky TablePress.

21. BirchPress

birchpress

Ak podnikáte v oblasti služieb, môžete na svojom webe vyžadovať funkciu online rezervácie. Pomocou online rezervačného formulára môžete povoliť používateľom vašich webových stránok rezervovať si schôdzky týkajúce sa vašich služieb online. Vďaka tejto funkcii je vaša firma užívateľsky príjemnejšia.

Odporúčame vám doplnok BirchPress na pridávanie formulárov stretnutí na webovú stránku WordPress.

súvisiace: Najlepšie obchodné telefónne služby pre WordPress (ideálne pre veľké alebo malé webové stránky)

BirchPress je najlepší rezervačný doplnok WordPress na trhu. Umožňuje vám vytvárať formuláre, naplánovať rezerváciu a prijímať platby online. Má jednoduché rozhranie na vytváranie formulárov, takže každý môže tento doplnok ľahko používať.

22. Čoskoro príde SeedProd

SeedProd

Chcete na svojej firemnej webovej stránke nastaviť stránku, ktorá bude čoskoro k dispozícii? Na najbližšej stránke môžete informovať ľudí, že váš web bude čoskoro zverejnený.

Doplnok SeedProd Coming Soon Page je vašim dokonalým nástrojom na vytvorenie režimu údržby a na stránky, ktoré budú čoskoro k dispozícii.

Doplnok obsahuje časovač odpočítavania, sociálne zdieľanie, sledovanie sprostredkovania a ďalšie. Je to plne citlivý doplnok vhodný pre začiatočníkov.

Tiež si pozrite náš odborný výber doplnkov WordPress, ktoré budú čoskoro k dispozícii.

23. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

Ak máte problémy s doručiteľnosťou svojich webových stránok WordPress, potom je to pre vás nástroj. WP Mail SMTP je široko používaný doplnok WordPress, ktorý rieši problémy s doručovaním e-mailov konfiguráciou funkcie PHP wp_mail () PHP tak, aby používala správneho poskytovateľa SMTP.

WP Mail SMTP prevádzkujú tí istí ľudia za doplnkom WPForms pre kontaktné formuláre pre najnáročnejších začiatočníkov. Pomocou protokolu WP Mail SMTP môžete ľahko vyriešiť problémy s doručovaním a začať odosielať e-maily prostredníctvom svojho účtu Gmail.

Prečítajte si kompletnú recenziu protokolu WTP Mail SMTP.

24. iThemes Security

iThemes bezpečnosť

Ak hľadáte bezpečnostný doplnok all-in-one pre WordPress, potom iThemes Security je ten, ktorému môžete veriť. Vytvorený odborníkmi na bezpečnosť WordPress, doplnok iThemes Security ponúka ďalšiu vrstvu ochrany vašich webových stránok WordPress.

Doplnok zabraňuje hackerom WordPress, narušeniam zabezpečenia, malvéru a ďalším, aby bola vaša stránka v bezpečí. Je vybavený detekciou zmeny súborov, detekciou 404, skrytím prihlasovacích údajov a správcov, uzamknutím nesprávnych používateľov, silným vymáhaním hesla atď. Doplnok vám pošle e-mailové upozornenia, keď dôjde k dôležitým bezpečnostným akciám.

Prečítajte si kompletnú recenziu zabezpečenia iThemes.

25. Google Maps Builder

mapy-staviteľ-pre-plugin

Ak máte fyzickú adresu firmy, možno budete chcieť zdieľať svoju polohu so svojím cieľovým publikom. Zdieľaním svojej polohy môžete zákazníkom uľahčiť vyhľadanie vašej firmy.

Na pridanie máp Google na svoj web môžete použiť doplnok Google Maps Builder.

Doplnok vám umožňuje vytvoriť viac máp s viacerými značkami miest na každej mape. Pre každú značku polohy môžete vytvoriť názvy a popisy a tiež môžete prispôsobiť vzhľad značky pomocou rôznych farieb, písmen a ikon..

Prečítajte si kompletnú recenziu nástroja Google Maps Builder.

Prečítajte si tiež náš článok o najlepších knihách WordPress vrátane kníh na webových stránkach WordPress pre firmy.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť niektoré z najlepších doplnkov WordPress pre webovú stránku vašej firmy. Ak ste novým používateľom programu WordPress, možno by ste sa mali naučiť, ako vytvoriť webovú stránku WordPress a ako nainštalovať doplnok WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map