6 najlepších doplnkov na optimalizáciu obrázkov pre WordPress (porovnané)

Najlepšie pluginy pre optimalizáciu obrázkov wordpress


Hľadáte pre svoj web najlepšie doplnky na optimalizáciu obrázkov? To je dobrý nápad! Každý skvelý web potrebuje obrázky, aby upútal pozornosť návštevníkov. Či už ste bloger, web elektronického obchodu alebo malá firma, vďaka obrázkom bude váš web vyzerať profesionálne. Ak však na svojom webe máte veľa obrázkov, budete potrebovať aj doplnky na optimalizáciu obrázkov, aby ste sa uistili, že váš web beží najvyššou rýchlosťou..

V tomto článku vám ukážeme najlepšie doplnky na optimalizáciu obrázkov.

Na prvý pohľad: 6 najlepších doplnkov na optimalizáciu obrázkov pre WordPress

Inštalácie PluginPriceActive
Nástroj na optimalizáciu obrázkov ShortPixelOd 9,99 dolárov (jednorazový plán)100.000+
Automatická kompresia obrazuOd 29 dolárovNie je k dispozícií
SEO Friendly Images ProOd 20 dolárovNie je k dispozícií
reSmush.it Image Optimizerzadarmo40.000+
EWWW Image Optimizerzadarmo700.000+
Komprimujte JPEG & Obrázky PNGzadarmo100.000+

Prečo potrebujete doplnky pre optimalizáciu obrázkov pre svoj web WordPress?

Obrázky na vašom webe zvyšujú pútavosť vášho obsahu pre čitateľov. Ak chcete, aby sa vaši návštevníci držali dostatočne dlho na to, aby sa stali zákazníkmi, musíte ich mať na svojom webe. Ale obrázky sú oveľa väčšie ako obyčajný text. Pretože obrázky sú omnoho väčšie, môžu spomaliť rýchlosť vášho webu na rýchlosť slimáka.

Je dôležité mať rýchly web. Používatelia dnes nemajú čas ani trpezlivosť sedieť a čakať na načítanie vašich webových stránok. v skutočnosti, 47 percent zákazníkov očakávajú načítanie webovej stránky za 2 sekundy alebo menej. Ak sa váš web nenačíta dostatočne rýchlo, používatelia ho opustia pri hľadaní niekoho iného.

Čo však môžete urobiť pre zrýchlenie vášho webu pri zachovaní dôležitých obrázkov? Tu prichádzajú doplnky pre optimalizáciu obrázkov.

Ak chcete zvýšiť rýchlosť svojho webu WordPress, musíte optimalizovať svoje obrázky. Doplnky na optimalizáciu obrázkov môžu automaticky optimalizovať obrázky, takže nemusíte vedieť nič o úprave fotografií ani o kóde. Nemusíte sa obávať ani kvality svojich obrázkov.

Optimalizácia obrázkov pomáha nielen pri zrýchľovaní vašich webových stránok, ale tiež zlepšuje optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO).

Všetky tieto doplnky na optimalizáciu obrázkov optimalizujú fotografie na vašom webe, aby vaše webové stránky WordPress boli rýchlejšie a používatelia, ktorí prehľadávajú web, ich ľahšie našli..

Pripravte sa na urýchlenie blesku svojich webových stránok. Vyskúšajte náš zoznam najlepších doplnkov na optimalizáciu obrázkov pre WordPress.

1. Shortpixel Image Optimizer

shortpixel-image-optimalizácia-plugins

ShortPixel Image Optimizer je úžasný doplnok na optimalizáciu obrázkov WordPress. Doplnok sa nainštaluje priamo do informačného panela WordPress, kde môžete ľahko riadiť proces zmenšovania obrázkov. Akonáhle je doplnok nainštalovaný, každý nový obrázok, ktorý odovzdáte na svoje stránky, sa automaticky skomprimuje. Doplnok ShortPixel môžete tiež použiť na stlačenie tlačidla na kompresiu všetkých obrázkov, ktoré boli predtým na vaše stránky nahrané..

S týmto výkonným doplnkom môžete komprimovať obrázky JPEG, PNG, GIF (statické alebo animované) a dokumenty PDF. Neexistuje žiadny limit veľkosti súboru a môžete optimalizovať miniatúry a odporúčané obrázky.

Nástroj QuickPixel Image Optimizer môžete používať zadarmo a optimalizovať až 300 obrázkov za mesiac. Ak potrebujete optimalizovať viac ako 300 obrázkov za mesiac, môžete upgradovať na väčší plán, ktorý začína už na 4,99 dolárov.

Začíname s programom ShortPixel ešte dnes!

2. Automatická kompresia obrazu & Hromadná kompresia obrázka

automatická-image-kompresie-WordPress-plugin

Automatická kompresia obrazu & Hromadná kompresia obrázkov pre WordPress od spoločnosti wpslash je vynikajúci nástroj na optimalizáciu a kompresiu všetkých vašich obrázkov. Je ľahký a ľahko sa používa, takže môžete rýchlo zvýšiť výkonnosť svojich webových stránok.

Tento doplnok automaticky komprimuje obrázky JPEG, PNG a GIF pri ich nahrávaní; alebo môžete komprimovať obrázky hromadne naraz. S automatickou kompresiou obrazu & Hromadná kompresia obrázkov Neexistujú žiadne obmedzenia pre veľkosť súboru alebo počet obrázkov, ktoré môžete komprimovať.

Automatická kompresia obrazu & Hromadná kompresia obrázkov stojí iba 29 dolárov za bežnú licenciu a zahŕňa budúce aktualizácie a 6-mesačnú podporu od spoločnosti wpslash.

Začíname s automatickou kompresiou obrazu & Hromadná kompresia obrázkov dnes!

3. SEO Friendly Images Pro

seo-friendly-images-pre-WordPress-plugin

SEO Friendly Images Pro pre WordPress od Pascal-Bajorat je ďalším užitočným doplnkom na optimalizáciu obrázkov pre vaše stránky WordPress. Tento doplnok nekomprimuje vaše obrázky, ale predstavuje plnohodnotné riešenie pre obrázky priateľské k SEO.

SEO Friendly Images pre WordPress automaticky optimalizuje všetky atribúty obrázkov alt a title vo vašich príspevkoch, stránkach a doplnkoch tretích strán. Atribúty alt a title sú dôležité na zlepšenie poradia vašich webových stránok vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja. Tento výkonný doplnok môže tiež optimalizovať vaše odkazy automatickým pridávaním atribútov názvu na základe jeho obsahu. Ďalšou skvelou funkciou je Lazy Loader, ktorý zvyšuje rýchlosť a výkonnosť vášho webu tým, že oneskoruje načítavanie obrázkov na dlhých webových stránkach, ktoré používateľ neuvidí, kým neprestanú rolovať..

Bežná licencia pre SEO Friendly Images Pro je iba 20 dolárov a vďaka tomu získate budúce aktualizácie a 6 mesačnú podporu, ktorá vám pomôže, ak narazíte na nejaké problémy..

Začíname s programom SEO Friendly Images Pro ešte dnes!

4. reSmush.it Image Optimizer

resmush-to-image-Optimizer-plugins

Image Optimizer reSmush.it sa rýchlo stáva jedným z najpopulárnejších dostupných doplnkov na optimalizáciu obrázkov. Tento doplnok vám umožňuje optimalizovať obrázky pri nahrávaní a ponúka tiež rozsiahlu operáciu na optimalizáciu všetkých vašich predtým pridaných obrázkov iba dvoma kliknutiami..

Doplnok reSmush.it prijíma súbory JPEG, PNG, GIF, BMP a TIF, ale iba do 5 MB. Máte tiež možnosť vylúčiť z optimalizácie niektoré fotografie v prípade, že potrebujete na svoj web pridať obrázok v plnej veľkosti.

Veľkou výhodou je, že reSmush.it je úplne zadarmo na stiahnutie a používanie.

Začíname s programom Image Optimizer reSmush.it dnes!

5. EWW Image Optimizer

ewww-image-Optimizer-WordPress-plugins

EWWW Image Optimizer je ďalší výkonný doplnok na optimalizáciu obrázkov pre vaše webové stránky WordPress. Pomocou tohto úžasného doplnku môžete automaticky optimalizovať nové obrázky pri ich odovzdávaní, ako aj obrázky, ktoré ste už na svoje stránky odovzdali..

Tento doplnok vám dáva možnosť previesť vaše obrázky do najlepšieho formátu súboru. Môžete tiež zvoliť možnosti perfektnej kompresie pixelu alebo vysokej kompresie. Takto vyzerá kvalita vašich obrázkov pre používateľov úplne rovnako.

EWWW Image Optimizer sa môže pochváliť bez obmedzenia rýchlosti a neobmedzenou veľkosťou súboru. Poskytujú tiež bezplatné zálohovanie obrázkov na ukladanie pôvodných fotografií na 30 dní.

Ich doplnok sa dá zadarmo stiahnuť, ale ak chcete ďalšie funkcie, môžete upgradovať pomocou jedného z ich plánov API.

Začíname s EWWW Image Optimizer ešte dnes!

6. Komprimujte JPEG & Obrázky PNG

drobná-png-image-optimalizácia-plugins

Komprimujte JPEG & PNG Images by TinyPNG je ďalším skvelým doplnkom WordPress, ktorý komprimuje vaše obrázky a zrýchľuje vaše webové stránky. Môžete automaticky optimalizovať nové obrázky pri odovzdávaní a ľahko hromadne optimalizovať obrázky, ktoré sú už na vašom webe.

Môžete nastaviť maximálnu šírku alebo výšku, aby ste mohli automaticky meniť veľkosť odovzdaných obrázkov. Neexistujú žiadne obmedzenia veľkosti súboru a v prípade potreby môžete zachovať metadáta autorských práv, dátum vytvorenia a polohu GPS v pôvodných obrázkoch..

Komprimujte JPEG & Obrázky PNG môžete bezplatne sťahovať a používať, ale iba pre 100 obrázkov za mesiac. Ak potrebujete každý mesiac optimalizovať viac obrázkov, môžete upgradovať svoj účet.

Začíname s kompresiou JPEG & Obrázky PNG dnes!

Dúfame, že sa vám tento článok týkal najlepších doplnkov na optimalizáciu obrázkov. Teraz ste pripravení optimalizovať svoje obrázky a zrýchliť fungovanie svojich stránok. Nielenže budete spokojnejší s veľmi rýchlym webom, ale aj návštevníci vašich webových stránok a zákazníci budú spokojnejší.

Ak ste boli fanúšikom tohto článku, prečítajte si náš príspevok týkajúci sa 7 najlepších porovnávaných zásuvných modulov WordPress Gallery.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map