7 najlepších doplnkov a nástrojov na testovanie rozdelenia WordPress A / B (2020)

Najlepšie WordPress A / B Split Testovacie pluginy a nástroje


Hľadáte najlepšie doplnky na testovanie rozdelenia WordPress A / B?

Testovanie A / B / umožňuje porovnávať dve alebo viac verzií webovej stránky, e-mailu atď. Pomocou jediného premenlivého prvku, aby ste zistili najlepšiu variáciu z hľadiska konverzií..

V tomto článku budeme zdieľať náš osobne zostavený zoznam najlepších doplnkov a nástrojov na testovanie rozdelenia WordPress A / B..

Výber najlepšieho doplnku WordPress A / B Split Testing Plugin

Testovanie rozdelenia A / B umožňuje používateľovi zobraziť viac verzií marketingového materiálu, takže môžete sledovať, ktorá z nich sa vašim návštevníkom najviac páči..

Pretože na trhu existujú desiatky doplnkov a nástrojov na testovanie rozdelenia WordPress A / B, výber najlepšieho doplnku môže byť mätúci..

Tu je to, čo musíte hľadať v doplnku na testovanie rozdelenia WordPress:

 • Zoznámte sa s vašimi potrebami: Nie každý testovací doplnok A / B je vytvorený rovnako, takže sa uistite, že doplnok, ktorý dostanete, vám pomôže splniť vaše potreby. Ak napríklad chcete vyskúšať formulár prihlásenia, uistite sa, že doplnok, ktorý sa chystáte kúpiť, ponúka testovanie formulára prihlásenia.
 • Jednoduché nastavenie: Vyhnite sa doplnkom za každú cenu, ktoré vyžadujú, aby ste skočili veľa prekážok, iba aby ste nastavili test A / B
 • Výsledky testu: Uistite sa, že doplnok deklaruje samotného výhercu, nie iba zobrazovanie štatistík.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najlepší doplnok na generovanie potenciálnych klientov WordPress, ktorý je dodávaný s výkonnou funkciou testovania rozdelenia A / B na porozumenie toho, čo funguje pre vašich používateľov.

S OptinMonster môžete nielen vytvárať ohromujúce formuláre optin a ďalšie marketingové kampane, ale tiež vám poskytujú podrobnú analýzu konverzií a výsledky testov A / B.

Ak ste vydavateľom, spoločnosť OptinMonster vám umožní zistiť, aké sú vaše marketingové kampane v rôznych segmentoch publika, ako napríklad mobilný počítač alebo stolný počítač a rôzne geografické polohy..

Pre obchodníkov s elektronickým obchodom sa môže OptinMonster použiť na rozdelenie testovacích kampaní zameraných na:

 • Dosiahnutie väčšieho predaja
 • Prilákanie predplatiteľov na vernostný program
 • Získanie odpovedí na prieskum od zákazníkov

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights je najlepším doplnkom GooglePress Google Analytics, ktorý poskytuje bezproblémovú integráciu s programom Google Optimize, takže môžete optimalizovať testy rozdelenia A / B bez úpravy akéhokoľvek kódu..

S programom MonsterInsights je jednoduché nastaviť optimalizáciu Google na vašom webe a spustiť testy A / B. Výsledky testu rozdelenia sa zobrazujú na hlavnom paneli programu WordPress a môžete okamžite podniknúť kroky na zlepšenie svojho webu.

3. Nelio Softvér

Nelio A / B testovanie

Nelio A / B testovací softvér je vynikajúce riešenie WordPress A / B split test na trhu. Dodáva sa s najmodernejšími nástrojmi na testovanie rozdelenia v paneli WordPress.

Softvér má automatizovaný systém na aktualizáciu vašich stránok a zobrazenie variácie víťazov. S testovacím softvérom Nelio A / B môžete vyskúšať toto:

 • stránky
 • príspevky
 • Produkty
 • Vlastné typy príspevkov
 • titulky
 • Miniaplikácie
 • Navigačné ponuky
 • Heatmaps
 • A viac.

Ponúka tiež natívnu službu optimalizácie konverzií pre pokročilých používateľov systému WordPress. Nelio Software funguje skvele so všetkými populárnymi hostingovými spoločnosťami WordPress.

4. Platforma VWO Experience Platform

Platforma VWO Experience

Platforma VWO Experience je fantastická služba testovania rozdelenia WordPress A / B. Umožňuje vám súčasne zobraziť 2 verzie vášho webu rôznym používateľom a monitoruje, ktorý variant prevádza viac návštevníkov na zákazníkov..

Toto je test A / B na svojich stránkach pomocou platformy VWO Experience Platform:

 • titulky
 • titulky
 • Dizajn a usporiadanie
 • Navigačné ponuky
 • formuláre
 • Výzva na konanie
 • Sociálny dôkaz

VWO zobrazuje výsledky rozdelených testov vo viacerých formátoch vrátane percentuálneho nárastu, úrovne spoľahlivosti, priameho a nepriameho dopadu atď. Môžete nájsť výhercu svojich 2 variantov a potom implementovať zmeny na zlepšenie výkonu vašich webových stránok..

5. Jednoduchý Page Tester

Jednoduchý tester stránok

Jednoduchý tester stránok je bezplatný doplnok na testovanie rozdelenia WordPress A / B. Umožňuje nastaviť test rozdelenia na svojich stránkach v troch jednoduchých krokoch: Upraviť stránku, nastaviť test rozdelenia a vyhlásiť variant víťaza.

Je v súlade s cieľmi služby Google Analytics, aby ste mohli sledovať jedinečných návštevníkov každej variácie, takže môžete zistiť, ktorá verzia vašich stránok oslovuje viac používateľov. K dispozícii je tiež prémiová verzia doplnku s viacerými funkciami, ako je sledovanie konverzií a úplná štatistická analýza.

6. Testovanie A / B pre WordPress

Testovanie A / B pre WordPress

Testovanie A / B pre WordPress je ďalší bezplatný doplnok na testovanie rozdelenia vašich stránok. Umožňuje nastaviť test rozdelenia A / B pomocou textového editora Classic v programe WordPress.

Podporuje krátke kódy na jednoduché pridávanie testov rozdelenia na vaše stránky, príspevky a vlastné typy príspevkov. Doplnok zobrazuje úplné štatistické výsledky, takže sa môžete rozhodnúť pre variant výhercu a potom skrátiť A / B testový kód na krátke kliknutie.

7. Hotjar

Hotjar

Hotjar je prémiový nástroj na testovanie rozdelenia A / B na experimentovanie s viacerými variantmi vášho webu a na zobrazenie toho, čo najlepšie rezonuje s vaším publikom. Najlepšie je zistiť, či určitá farba alebo štýl rozloženia funguje pre návštevníkov vašich webových stránok alebo nie.

Dodáva sa s mnohými ďalšími funkciami na zhromažďovanie údajov a zlepšenie zákazníckeho zážitku na vašom webe. Môžete tiež požiadať návštevníkov, aby zanechali spätnú väzbu k vašim rôznym verziám webových stránok.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie doplnky a nástroje na testovanie rozdelenia WordPress A / B. Môžete tiež vyskúšať náš článok o tom, ako A / B split testovať vaše formuláre WordPress na zvýšenie konverzií.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me