7 najlepších doplnkov kalendára WordPress (synchronizácia kalendára Google)

Najlepšie pluginy kalendára wordpress


Hľadáte najlepšie doplnky pre kalendár WordPress? Či už chcete predvádzať nadchádzajúce udalosti, naplánovať rezervácie alebo sa jednoducho organizovať, správny doplnok kalendára môže na vašom webe priniesť väčší rozdiel..

V tomto článku sa podelíme o náš osobne zostavený zoznam siedmich najlepších doplnkov kalendára WordPress. Nasledujúci zoznam obsahuje prémiové a bezplatné kalendárové doplnky, ktoré môžete vyskúšať. Vyberte si jeden a začnite ešte dnes!

Na prvý pohľad: 7 najlepších doplnkov pre kalendár WordPress

Inštalácie PluginPriceActive
WPFormsod 39,5 USD ročne1+ milión
StartBookingod 6,99 $ mesačneNie je k dispozícií
Birchpressod 99 dolárovNie je k dispozícií
Rezervácie a stretnutia WooCommerceod 99 dolárovNie je k dispozícií
Kalendár udalostízadarmo700.000+
Môj kalendárzadarmo30.000+
Udalosti Kalendára Googlezadarmo90,000+

1. WPForms

WPForms

Prvý doplnok s nástrojom kalendára, na ktorý sa zameriame, je všestranný formát WPForms. Aj keď tento doplnok obsahuje celý zoznam funkcií bielizne, jednou z najpopulárnejších funkcií je nástroj na plánovanie udalostí.

Po inštalácii môžete pristupovať k tejto časti doplnku WPForms tak, že prejdete na položku Addons a vyberiete položku Post Submissions. Teraz všetko, čo musíte urobiť, je začať vytvárať nový formulár z doplnku! Vyskúšajte celý návod na odosielanie položiek formulára do Kalendára Google Pre viac informácií.

Teraz budete mať možnosť vytvárať udalosti pre svoj kalendár. Existuje veľa spôsobov, ako vyladiť každý deň alebo udalosť. Môžete si vytvoriť vlastný čas a dátum začiatku, dať udalosti názov a dokonca nahrať propagačný obrázok, aby každý videl vizuálnu reprezentáciu príležitosti.

Ak si nie ste úplne istí vytvorením vlastného formulára od nuly, nebojte sa. Existujú jednoduché šablóny formulárov, ktoré môžete pripojiť do WPForms a vytvárať prispôsobené a pútavé udalosti kalendára za pár sekúnd.

Začíname s WPForms ešte dnes!

2. Spustite pečenie

StartBooking

StartBooking je vynikajúci kalendárový nástroj určený pre súkromných podnikateľov, ako aj pre podniky s plným tímom. Ak ste vlastníkom firmy, ktorý je stále na cestách, je tento nástroj mimoriadne prospešný.

Môžete ľahko vytvárať kalendáre od základov a plánovať schôdzky, udalosti, triedy, firemné sviatky a ďalšie. Keď vaši zákazníci začínajú rezervovať schôdzky, bude zrejmé, že ide o viac než len čísla.

StartBooking vám umožňuje vytvárať jedinečné zákaznícke profily, takže si môžete zostaviť optimálny zážitok na mieste pre svojich zákazníkov a jednoducho sledovať nadchádzajúce udalosti na prvý pohľad.

Keď zvážite možnosť pridávať poznámky k udalostiam, nastavovať pripomenutia do svojho smartfónu a možnosť integrovať Kalendár Google iba pár kliknutiami, niet divu, že ďalšie podniky používajú program StartBooking pre potreby plánovania..

Začíname so službou StartBooking Today!

3. BirchPress

birchpress

Ak hľadáte kalendár, ktorý ponúka úplnú slobodu, pokiaľ ide o prispôsobenie, nehľadajte nič iné ako BIrchPress. Tento nástroj priateľský pre vývojárov sa rýchlo stáva obľúbeným na trhu elektronického obchodu.

Potrebujete rýchly kalendár? Žiaden problém. Jednoduchý tvorca drag and drop umožňuje vytvoriť si vlastný kalendár v priebehu niekoľkých minút. Hľadáte niečo osobnejšie? Možnosti sú nekonečné, ak vezmete do úvahy, že ponúkajú tisíce malých vylepšení, ktoré môžete urobiť, aby sa vaša plánovacia platforma skutočne stala jedným z druhov.

BirchPress vám umožňuje pridať platobný formulár, ak chcete zákazníkom umožniť zaplatiť vopred za ich vymenovanie. V súčasnej dobe je PayPal integrovaný do aplikácie; prostredníctvom integrácie Woocommerce však môžete pridať ďalšie spôsoby platby.

Nezáleží na tom, či pracujete pre vysokú školu, zdravotnú kliniku, call centrum alebo telocvičňu, BirchPress vám naplánuje rozvrhnutie.

Začíname s BirchPress ešte dnes!

4. Rezervácie a stretnutia WooCommerce

woocommerce rezervácie a stretnutia

Rezervácia a stretnutia WooCommerce od Plugin Hive je kalendár s prechodom na miesto pre tých, ktorí si chcú rezervovať služby a vymenovať body, zatiaľ čo stále predávajú fyzické produkty na výkladnom pulte. Tento nástroj umožňuje prístup k najlepším z oboch svetov bez zníženia kvality.

Tento nástroj kalendára si môžete prispôsobiť tak, aby sa perfektne zmestil do vášho obchodného modelu. Chcete napríklad nastaviť čas medzipamäte medzi schôdzkami, aby ste mali čas na prípravu na ďalšiu schôdzu? Uľahčujú to pomocou automatického nástroja, ktorý ľuďom bráni v vytváraní stretnutí príliš blízko seba.

V tej istej poznámke, ak máte viacerých zamestnancov, môžete nastaviť viac stretnutí, ktoré sa prekrývajú súčasne. Mnoho osobných trénerov a kúpeľov túto funkciu miluje, pretože im umožňuje maximalizovať svoje zisky v krátkom čase, keď sú otvorené.

Nakoniec sa rezervácie a schôdzky WooCommerce hladko integrujú do Kalendárov Google a vášho smartfónu, čím získate okamžité plánovanie, ktoré je neustále aktuálne.

Začíname s rezerváciami a schôdzkami spoločnosti WooCommerce dnes!

5. Kalendár udalostí

Kalendár udalostí

Potrebujete kalendár, ktorý zvládne nejakú vážnu premávku? Doplnok Kalendár udalostí je priamo v uličke. Tento úhľadný, ľahko použiteľný doplnok vychádza z krabice pripravenej na použitie. Je možné ho nastaviť a uviesť ho do prevádzky asi za 5 minút!

Ak ste hardcore vývojár a tešia sa z vlastných možností, oddýchnite si. Môžete nahrať do vývojárskych nástrojov, ktoré prichádzajú s nespočetnými spôsobmi, ako urobiť z kalendára udalostí niečo také. Je dodávaný so skeletovou tabuľkou, takže si môžete zostaviť svoj plánovač od základov. Ale nezastavili sa tam.

Kalendár udalostí obsahuje aj možnosť pridávať / upravovať háčiky a filtre, meniť značky šablón alebo si vybrať zo súboru rozšírení bohatých na funkcie, vďaka ktorým sa váš kalendár stane dokonalým plánovačom udalostí..

S hrdosťou sa môžu pochváliť, že ich doplnok sa ľahko ovláda v sieťach, ktoré mesačne získajú ohromujúcich 25 miliónov jedinečných zobrazení. Teraz je to robustné!

Začíname s kalendárom udalostí ešte dnes!

6. Môj kalendár

Môj kalendár

Môj kalendár je vynikajúcim doplnkom pre tímy, ktoré s ľahkosťou pracujú na rovnakom plánovači. Ako vo väčšine kalendárov, môžete ich filtrovať podľa mesiaca, týždňa a dňa. Čo však tento doplnok odlišuje, je spôsob, akým môžete filtrovať udalosti uvedené v plánovači.

Ak máte viac zamestnancov a chcete vidieť, čo robí jeden konkrétny zamestnanec počas týždňa, môžete naplánovať filtrovanie v priebehu niekoľkých sekúnd podľa mena autora, aby ste videli, čo plánovali. Malé podniky milujú ľahký prístup a zamestnanci milujú schopnosť vytvárať si vlastný rozvrh.

Môžete ľahko vstúpiť a pridať poznámky pre svojich zamestnancov, alebo vám môžu nechať poznámky a žiadosti na konkrétne dni alebo týždne. Správa môjho tímu pomocou môjho kalendára nikdy nebola jednoduchšia.

Ak vaša firma spolupracuje s verejnými udalosťami, môžete naplánovať nové udalosti tak, aby sa podľa plánu zobrazovali na stránke Twitter. Je to skutočne nástroj „všetko v jednom“ pre inteligentného majiteľa podniku, ktorý je na čas vedomý.

Začnite s mojím kalendárom ešte dnes!

7. Udalosti Kalendára Google

Jednoduchý kalendár

Udalosti Kalendára Google sú doplnkom pre tých, ktorí majú radi jednoduchý život. Nie je potrebné žiadne pevné kódovanie. Tento intuitívny malý doplnok je pripravený vyraziť z krabice a nastavený tak, aby zodpovedal vašej téme a farebnej schéme.

Po jeho nainštalovaní môžete vykonať niekoľko vylepšení, aby sa hladko spojili so zvyškom vašich stránok. Mnoho ľudí používa tento nástroj, pretože po jeho nastavení nemusíte aktualizovať svoj WordPress, aby ste aktualizovali kalendár. To je správne; ak aktualizujete Kalendár Google priradený k účtu, ktorý sa automaticky aktualizuje na vašom webe.

Je dodávaný s jednoduchými značkami, vďaka ktorým môžu zamestnanci ľahko nájsť to, čo hľadajú, bez toho, aby prešli týždňovými poznámkami a schôdzkami. Pri prezeraní tohto kalendára je plne prístupný a pripravený na aktualizáciu z vášho mobilného zariadenia.

Ak tento doplnok používate pre svojich zákazníkov, môžete dokonca zmeniť nadchádzajúce udalosti v kalendári na ľahko zrozumiteľný informačný bulletin pomocou doplnku Newsletter kalendára udalostí. Plánovanie nebolo nikdy jednoduchšie.

Začíname s udalosťami Kalendára Google ešte dnes!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najlepšie doplnky pre kalendár WordPress.

Ak sa vám tento príspevok páčil, možno sa vám bude páčiť aj náš zoznam 12 najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map