7 najlepších doplnkov na kontrolu WordPress na zvýšenie výnosov online

Najlepšie WordPress Recenzie pluginov


Hľadáte najlepšie doplnky na preskúmanie produktov pre WordPress? To je skvelý nápad! Ak prevádzkujete webovú stránku s recenziami, budete potrebovať dokonalý doplnok, ktorý vám pomôže pri pridávaní hodnotení, prepojení pridružených spoločností, zobrazovaní úryvkov a zaistení toho, aby vaše príspevky boli pre vašich návštevníkov celkovo pútavé..

V tomto článku vám predstavíme tie najlepšie doplnky na kontrolu produktov.

Prečo používať doplnok na kontrolu produktu?

Od recenzií očakáva určité množstvo čitateľov razzle-dazzle. Chcú hviezdy, úryvky, odkazy a porovnateľné tabuľky so zaujímavým vzhľadom.

Bohužiaľ, nič z toho nemôžete dosiahnuť pomocou editora príspevkov WordPress samého. Váš obsah môže byť úžasný, ale chýba mu faktor „wow“, ktorý čitatelia očakávajú od profesionálnej kontroly.

Dobrou správou je, že pomocou najlepších doplnkov s recenziou WordPress môžete dať publiku presne to, po čom túžia. Najlepší zo všetkých? Ako recenzent to bude ľahké.

Správny doplnok umožňuje vylepšiť vaše recenzie bez námahy v profesionálnej kvalite. Stačí napísať recenziu, zistiť svoje skóre a pridať ich do príslušných sekcií v komponente editora doplnku.

Aby sme vám uľahčili výber správneho doplnku, zostavili sme zoznam najlepších doplnkov na kontrolu WordPress. Skontrolujte to nižšie.

1. Recenzia produktu WP

Doplnok na kontrolu produktu WP

Ak na tú istú stránku pridávate viac recenzií, budete milovať funkciu krátkych kódov WP Product Review. Svoje krátke kódy môžete umiestniť a pridať políčka s recenziami kdekoľvek v rámci príspevkov a stránok.

Kontrolné tabuľky sú tiež úplne prispôsobiteľné. Zmeňte okraje, šírku, farby a ikony hodnotenia tak, aby sa dokonale zhodovali s vašou značkou. Na výber je viac ako 10 rôznych ikon na hodnotenie, vrátane hviezd a sŕdc, takže sa s nimi môžete naozaj baviť.

K dispozícii sú aj podrobné porovnávacie tabuľky. Rovnako ako možnosť importovať informácie o produkte priamo z Amazonu.

Začíname s recenziou produktu WP ešte dnes!

2. WP Review Pro

WP Review Pro

Vďaka 16 vopred pripraveným úplne prispôsobiteľným šablónam umožňuje aplikácia WP Review Pro zverejňovanie recenzií hračkou.

Vyberte si uprednostňované úryvky, požadovaný systém hodnotenia a dokonca predvádzajte názory čitateľov pomocou tohto univerzálneho doplnku. Funguje to dokonale s takmer všetkými dostupnými témami.

Aplikácia WP Review Pro obsahuje takmer nekonečnú integráciu. Integrujte svoj doplnok s recenziami Google, Yelp a Facebook. Môžete ho tiež integrovať do WooCommerce, ak prevádzkujete webovú stránku elektronického obchodu.

Tento doplnok je prispôsobený pre mobilné zariadenia, optimalizovaný pre rýchlosť, pripravený na preklad a obsahuje množstvo vlastných widgetov.

Začíname s programom WP Review Pro ešte dnes!

3. Taqyeem

Taqyeem

Taqyeem pracuje so stránkami, príspevkami a dokonca aj s vlastnými typmi príspevkov. Je neuveriteľne ľahko použiteľný a má veľa možností prispôsobenia, aby vaša značka bola na dobrej ceste.

Tento doplnok je pripravený na preklad a vyhľadávací nástroj je optimalizovaný. K dispozícii je dokonca aj podpora RTL.

Vyberte si z neobmedzeného množstva farieb, viac ako 500 písiem a viacerých ikon na hodnotenie skóre.

Začíname s Taqyeem dnes!

4. Recenzent

Doplnok recenzenta WordPress

Pomocou doplnku Reviewer môžete rýchlo a ľahko pridávať porovnávacie tabuľky a recenzie na stránky, príspevky a vlastné typy príspevkov.

Jednoducho vytvorte šablónu, ktorá sa vám páči, a začnite ju posudzovať. Chcete, aby používatelia pridávali aj recenzie? Žiaden problém. Návštevníci môžu využiť vytvorenú šablónu alebo políčka a pridať na svoje webové stránky svoje vlastné myšlienky. Nahrávanie obrázkov je tiež možnosťou pre hostí, ktorí recenzujú.

Každá vytvorená šablóna je prispôsobená pre mobilné zariadenia a reaguje na akékoľvek zariadenie.

Začíname s recenzentom ešte dnes!

5. Yelp Reviews Pro

Yelp Recenzie Pro

Vytvorené tímom Ninja, sila, ktorá stojí za formulármi Ninja, Yelp Reviews Pro sa integruje do aplikácie Yelp, aby zobrazovala vaše recenzie, profil a záznamy. Je mimoriadne jednoduchý na používanie a používa krátke kódy na pridanie potrebných informácií do svojich príspevkov, stránok a widgetov.

Ak ste v prvom rade recenzentom Yelpu, ktorý chce rozšíriť svoj vlastný web, je to doplnok pre vás.

Začíname s recenziou Yelpu dnes!

6. Bohaté úryvky v rámci jednej schémy

Úryvky zo schémy

Ak chcete vyčnievať z davu vo vyhľadávačoch, sú útržky All-One Schema Rich perfektným doplnkom.

Úryvky vám umožňujú kondenzovať vaše recenzie na tie najdôležitejšie informácie. Pridajte zhrnutia svojich myšlienok spolu s fotografiami a hodnotením, aby vyhľadávacie nástroje vedeli presne, čo by sa mali zobraziť. Funguje skvele aj na Facebooku!

Začíname so službou Rich Snippets typu všetko v jednom!

7. Recenzie zákazníkov WP

Recenzie zákazníkov spoločnosti WP sú perfektné, ak používate platformu na kontrolu viacerých miest alebo viacerých používateľov. To vám dáva úplnú kontrolu nad užívateľskými príspevkami, čo vám umožní moderovať a zvoliť, čo sa bude zverejňovať.

Recenzie sa čitateľom zobrazujú pútavým spôsobom; Vyhľadávacie nástroje však zobrazia mikroformát Schema.org. Je to najlepšie z oboch svetov. Prosím, súčasne sledujte svoje publikum a prehľadávač vyhľadávacieho nástroja!

Ľahké a optimalizované na rýchlosť, recenzie zákazníkov WP nespomalia váš web; aj keď používate vlastné stupnice a ikony hodnotenia.

Začíname s recenziami zákazníkov spoločnosti WP ešte dnes!

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť tie najlepšie doplnky na kontrolu WordPress.

Ak sa vám tento článok páčil, mohli by ste si užiť naše príspevky o najlepších doplnkoch s bohatými úryvkami a o tom, ako ľahko vytvoriť prieskum v programe WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map