7 najlepších doplnkov pre vstupnú stránku WordPress, ktoré prevádzajú (2020)

Najlepšie pluginy vstupnej stránky pre wordpress


Chcete vytvoriť vstupnú stránku s vysokou konverziou? Použitie doplnku vstupnej stránky WordPress je tou najlepšou voľbou, pretože je ľahká a dobre dokonalá. Bez ohľadu na to, akú úroveň technických zručností máte, môžete sa okamžite naučiť, ako používať doplnok vstupnej stránky a zostaviť stránku tak, ako chcete..

V tomto článku porovnáme niektoré z najlepších doplnkov vstupnej stránky WordPress, aby sme vám pomohli určiť, ktorý z nich je pre vaše potreby najvhodnejší..

Dôležitosť doplnku vstupnej stránky WordPress

Najprv sa porozprávajte o tom, čo je vstupná stránka. Jednoducho povedané, je to webová stránka (zvyčajne jediná stránka), na ktorej chcete, aby vaše cieľové publikum pristálo, videlo váš obsah a podniklo určité kroky, ako je napríklad nákup produktu, prihlásenie na odber vášho zoznamu atď..

Vstupné stránky vám môžu atraktívnym spôsobom predstaviť a zvýrazniť jeden konkrétny produkt alebo službu. Dobre navrhnuté vstupné stránky priťahujú pozornosť používateľov rýchlo a vyzývajú ich, aby podnikli kroky, ktoré majú urobiť. Vstupné stránky vo väčšine prípadov slúžia ako konverzné stroje.

Ako teda vytvoríte vstupnú stránku?

V takom prípade potrebujete doplnok vstupnej stránky WordPress. Pomocou doplnku vstupnej stránky môžete ľahko vytvárať vstupné stránky s vysokou mierou konverzie, aj keď nie ste technicky zdatní. Väčšina doplnkov vstupnej stránky ponúka rozhranie drag and drop na vytvorenie stránky spolu s množstvom vopred navrhnutých šablón, z ktorých si môžete vybrať.

Skontrolujte tiež: Najlepšie WordPress Page Builder

Väčšina týchto doplnkov navyše ponúka prvky vstupných stránok a bloky obsahu, ako sú tlačidlá, formuláre, nadpisy, obrázky, videá, odkazy atď. Na výzvu na akciu, takže môžete rýchlo vytvoriť cieľové stránky s vysokou konverziou..

Naozaj potrebujete doplnok pre vstupné stránky?

optinmoster-olovo-generácie

Záleží.

Vytvorenie vstupnej stránky vám umožní zúžiť zameranie vašich návštevníkov na kampaň, ktorú propagujete, a zvýšiť tak počet konverzií, ako je registrácia na odber bulletinu, nákup nového produktu atď..

Vstupná stránka môže byť pre vás skvelou voľbou ak získavate potenciálnych zákazníkov z externých zdrojov ako je platená kampaň, propagácia bulletinu, zdroje sprostredkovania atď.

ale ak chcete previesť svojich existujúcich návštevníkov webových stránok ktorí sú náhodou na vašom webe z akéhokoľvek dôvodu, ako je napríklad prečítanie blogového príspevku, môžete radšej použiť dvojstupňovú aktiváciu namiesto vstupnej stránky..

Aktivácia v dvoch krokoch je kampaň, ktorá vám umožňuje premeniť akýkoľvek obrázok alebo odkaz na kontextové okno. Keď návštevník klikne na odkaz, zobrazí sa kontextové okno so žiadosťou o prihlásenie alebo nákup.

Keďže sa kontextové okno objaví na tej istej stránke, eliminuje to prirodzené zlyhanie, ku ktorému zvyčajne dochádza, keď sú návštevníci presmerovaní na inú vstupnú stránku, aby dokončili akciu.

OptinMonster je najlepším nástrojom na generovanie potenciálnych zákazníkov, pretože vám umožňuje rýchlo a ľahko vytvárať desiatky kampaní vrátane dvojstupňového aktivovania. Pomocou nástroja na vytváranie myšou môžete vytvárať vizuálne príťažlivé formuláre optin.

Najlepšie je, že môžete použiť doplnok OptinMonster spolu s doplnkom vstupnej stránky, aby ste ešte viac zvýšili svoje konverzie.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu OptinMonster.

Začnite ešte dnes s OptinMonster!

1. Beaver Builder

bobor-staviteľ-wp-plugin

Beaver Builder je pravdepodobne najlepší doplnok na tvorbu stránok WordPress na vytváranie vstupných stránok WordPress bez nutnosti kódovania. Poskytuje jednoduché rozhranie drag and drop, kde môžete vytvoriť webovú stránku zmiešaním a porovnaním blokov obsahu, widgetov a pokročilých prvkov..

Je dodávaný s desiatkami úžasných šablón vstupných stránok, takže nemusíte vždy začať od nuly. Môžete si vybrať zo šablóny vstupnej stránky upútajúcej pozornosť, pridať obsah a zverejniť úplne novú stránku. Brnkačka!

Okrem toho si môžete uložiť svoje vlastné vzory ako šablóny a znova ich použiť na svojich stránkach alebo ich exportovať na použitie na iných stránkach.

Používanie doplnku Beaver Builder je skutočne jednoduché, pretože prichádza s predným editorom. Editor umožňuje vyladiť všetky prvky pomocou živých ukážok v reálnom čase priamym kliknutím na daný prvok. Ak chcete zmeniť nadpis vstupnej stránky, môžete na ňu kliknúť a priamo do nej zadať text.

Témy Beaver Builder sú kompatibilné s WordPress. Je k dispozícii ako téma WordPress aj ako doplnok.

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti Beaver Builder.

Začíname s Beaver Builderom ešte dnes!

2. Elementor

elementor-WordPress-page-staviteľ-plugin

Elementor je ďalší populárny nástroj na tvorbu stránok WordPress na vytváranie ľubovoľných typov webových stránok vrátane vstupných stránok. Je k dispozícii v bezplatnej aj prémiovej verzii, takže si môžete bezplatnú verziu vyskúšať ešte pred zakúpením prémiovej verzie.

Je vybavený rýchlym a pre začiatočníkov priaznivým prostredím na úpravy stránok pre tvorbu stránok. Môžete použiť elementy drag and drop, ako aj predvolené miniaplikácie WordPress.

Okrem toho má viac ako 300 krásne navrhnutých šablón, ktoré sú vhodné na vstupné stránky v akomkoľvek výklenku. Môžete si vybrať šablónu, rýchlo nahradiť obsah pôvodným obsahom a zverejniť ho. Okrem toho môžete svoje návrhy ukladať ako šablóny a používať ich na svojich stránkach, ako aj na iných stránkach.

Elementor obsahuje responzívne ovládacie prvky, pomocou ktorých môžete samostatne vytvárať vstupné stránky pre stolné počítače, tablety a mobilné zariadenia. Pomocou tejto funkcie si môžete vybrať, čo a ako sa má stránka zobraziť na rôznych zariadeniach.

Začnite s prvkom už dnes!

3. Divi Builder

divi staviteľ

Divi Builder je výkonný nástroj na tvorbu stránok WordPress od spoločnosti Elegant Themes. Tvorca je dodávaný s väčšinou svojich najobľúbenejších tém WordPress. Je tiež kompatibilný s inými témami a doplnkami.

Plugin ponúka nekonečné možnosti dizajnu a je dodávaný s jedným z najlepších užívateľsky prívetivých rozhraní pre úpravy. To vám umožní vytvoriť akýkoľvek typ dizajnu, ktorý môžete zobraziť pomocou jeho jednoduchého drag and drop editovacie rozhranie.

Divi Builder prichádza s viac ako 20 krásnymi šablónami vstupných stránok navrhnutými profesionálnymi dizajnérmi Elegant Themes. Pomocou jednej z týchto šablón môžete okamžite vytvoriť svoju vstupnú stránku, pretože vyžaduje iba nahradenie demonštračného obsahu vlastnou..

Doplnok obsahuje 46 jemne vytvorených modulov obsahu, ktoré sú stavebnými kameňmi webových stránok. Tieto moduly môžete presúvať myšou, usporiadať podľa svojich potrieb a tiež ich úplne prispôsobiť. Celkový vzhľad stránky môžete úplne ovládať bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu.

Začnite s Divi ešte dnes.

4. Hlavné stránky

leadpages-landing-page-náradie

Úvodná stránka je úžasný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje bez zbytočného času vytvárať vstupné stránky s vysokou konverziou. Má jednoduché, ľahko použiteľné rozhranie drag and drop na vytváranie a prispôsobovanie vstupných stránok.

Doplnok obsahuje 150 a viac odborne navrhnutých šablón vstupných stránok zacielených na rôzne odvetvia. Pri takom rozsiahlom balíčku šablón je zriedkavé, že nenájdete šablónu, ktorá zodpovedá tomu, čo ste si vo svojej mysli predstavili..

Úvodné stránky sú skôr softvérom na generovanie potenciálnych zákazníkov ako jednoduchý tvorca vstupnej stránky. Existujú šablóny navrhnuté pre rôzne kampane, ako je e-kniha, zachytávanie potenciálov, aktivácia, propagácia, vstupná stránka produktu atď. Vyberte šablónu pre kampaň, ktorú chcete spustiť, a začnite prispôsobovať svoju šablónu..

Na úvodných stránkach sú navyše k dispozícii okamžité nástroje na tvorbu reklám na Facebooku, testovanie A / B, integrácia marketingových nástrojov a ďalšie, ktoré vám pomôžu rásť odvážne a stabilne..

Začnite s úvodnými stránkami už dnes.

5. OptimizePress

optimizepress

OptimizePress je ďalšie výkonné riešenie na vytváranie optimalizovaných vstupných stránok WordPress. Je k dispozícii ako téma aj ako doplnok. Svoje stránky môžete vytvárať a upravovať v reálnom čase pomocou systému LiveEditor a rýchlejšie rozvíjať svoje podnikanie.

Je plne citlivý a pripravený na mobil, takže všetky vaše vstupné stránky sa automaticky synchronizujú s akýmkoľvek zariadením. Má viac ako 30 vopred pripravených šablón, ktoré vám umožnia okamžitý náskok. Jednoducho upravte text a ďalšie prvky obsahu, pridajte ďalšie prvky z prehľadávača prvkov a navrhnite svoju krásnu vstupnú stránku. Ľahké ako to.

OptimizePress má viac ako 40 vlastných prvkov na pridanie rôznych funkcií na svoju stránku. Možnosti prispôsobenia každého prvku môžete preskúmať naplno, pretože sú veľmi flexibilné.

Má silnú integráciu s väčšinou vašich obľúbených e-mailových marketingových služieb pre rýchle a ľahké marketingové kampane.

OptimizePress vám okrem toho umožňuje vytvárať weby členstva bez potreby ďalších doplnkov. Môžete chrániť svoj obsah, vytvárať a predávať členstvá a ľahko prijímať platby.

Začnite s OptimizePress ešte dnes.

6. Už čoskoro Pro od SeedProd

coming-čoskoro-pre-by-seedprod

Už čoskoro Pro od SeedProd je skvelým riešením pre vytváranie budúcich stránok a vstupných stránok v režime údržby. Má výkonné možnosti na budovanie pútavej pozornosti na stránke konštrukcie a zachytáva potenciálnych zákazníkov skôr, ako sa váš plne rozvinutý web uvedie do prevádzky.

Je vybavený odpočítavačom času, krásnymi formulármi predplatného, ​​sociálnym zdieľaním, sledovaním sprostredkovania atď. Navyše má hlbokú integráciu so všetkými hlavnými poskytovateľmi e-mailového marketingu, takže vytváranie zoznamu e-mailov je jednoduché.

Poskytuje tvorbu stránok v reálnom čase na vytváranie a úpravu stránok. Nie je to však front-Builder, ako sú vyššie uvedené pluginy.

Doplnok ponúka niekoľko užitočných doplnkov, ako je napríklad doplnok pre vstupné stránky, doplnok Unsplash.com, viacjazyčný doplnok atď. Pomocou doplnkov a dostupných motívov môžete vytvoriť krásne vstupné stránky..

Vyskúšajte tiež tento úžasný zoznam najlepších doplnkov WordPress, ktoré budú čoskoro k dispozícii.

Začíname s programom Coming Soon Pro dnes.

7. Vstupné stránky WordPress (bezplatný doplnok)

wordpress pristátie-stránky

Vstupné stránky WordPress sú bezplatné riešenie na vytváranie vstupných stránok, pomocou ktorých sa návštevníci vašich webových stránok stanú odberateľmi a zákazníkmi. Doplnok, ktorý bol navrhnutý s ohľadom na prichádzajúce marketingové praktiky, vám ponúka možnosti previesť viac potenciálnych zákazníkov z návštevnosti, ktorú priťahujete.

Doplnok obsahuje nástroj na tvorbu živých stránok, aby ste mohli okamžite vidieť zmeny, keď ich urobíte. Jadro doplnku sa dodáva iba s niekoľkými šablónami. Jednoducho si môžete vybrať šablónu a potom ju prispôsobiť.

doplnok tiež umožňuje sledovať a sledovať mieru konverzie. Okrem toho môžete vytvárať vstupné stránky, klonovať ich a spúšťať testy rozdelenia A / B.

Ak chcete pridať viac funkcií a funkcií, sú k dispozícii prémiové doplnky.
Začíname s vstupnými stránkami WordPress ešte dnes.

Výber najlepšieho doplnku vstupnej stránky WordPress

Všetkých 7 týchto doplnkov je vynikajúcich vďaka svojim špecifickým súborom funkcií. Avšak, ak potrebujete vybrať jeden ako najlepší, potom Beaver Builder je ten, o ktorý sa ide.

Beaver Builder vám poskytuje desiatky krásne navrhnutých šablón vstupných stránok a ľahko použiteľné rozhranie na ich prispôsobenie. Funguje to tiež s akýmkoľvek motívom a doplnkami, takže sa nemusíte starať o prepracovanie celého svojho webu, aby ste ho mohli uviesť do prevádzky..

Skontrolujte tiež: Najjednoduchší nástroj na tvorbu webových stránok

Ak sa vám tento článok páčil, môžete si tiež vyskúšať najlepšie plug-iny generácie potenciálnych zákazníkov pre WordPress a najlepšie obchodné telefónne služby VOIP..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map