7 najlepších doplnkov Rich Snippets na explodovanie organickej premávky

Najlepšie doplnky s bohatými úryvkami


Hľadáte najlepšie doplnky s bohatými úryvkami? Bohaté úryvky vám pomôžu zlepšiť mieru prekliknutia a zvýšiť ekologickú návštevnosť. V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších doplnkov s bohatými úryvkami, ktoré automaticky implementujú štruktúrované údaje, aby spoločnosť Google mohla vo výsledkoch vyhľadávania zobrazovať úryvky s bohatým obsahom..

Čo sú bohaté úryvky?

Bohaté úryvky poskytujú ďalšie informácie k typickým výsledkom vyhľadávania na stránkach Google. Pozrime sa, ako vynikajú úryvky z bežných výsledkov vyhľadávania.

Keďže je pútavý ako bežné výsledky vyhľadávania, pomáha zlepšiť mieru prekliknutia a zvýšiť návštevnosť vašich stránok.

Typický úryvok obsahuje značku názvu, meta popis a URL. Ako vyzerá typický úryvok:

typický úryvok vyhľadávania

Bohatý úryvok vyzerá takto:

bohatý úryvok

Vďaka bohatým úryvkom sa k typickým výsledkom vyhľadávania pridávajú ďalšie informácie, ako napríklad hodnotenie hviezdičkami, obrázok atď., Aby sa zlepšil zážitok z vyhľadávania. Keďže bohaté úryvky vynikajú zo zvyšku stránky, pravdepodobne získate vyššiu mieru prekliknutia a nakoniec vyššiu organickú návštevnosť.

Prečo si vybrať doplnok Rich Snippet Rich WordPress?

Ak chcete vo výsledkoch vyhľadávania Google zobrazovať bohaté úryvky, musíte implementovať označenie schémy na svoj web. Označenie schémy je kód, ktorý ste vložili na svoju webovú stránku, aby sa zlepšil spôsob, akým vyhľadávacie nástroje zobrazujú vašu stránku vo výsledkoch vyhľadávania. Pomocou správneho doplnku úryvkov WordPress môžete na svojich stránkach implementovať značkovanie schém a do výsledkov vyhľadávania pridať bohaté úryvky bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného riadku kódu.

Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov úryvkov WordPress dostupných na trhu.

1. Schéma Pro

Schema Pro

Schema Pro je doplnok schémy WordPress, ktorý vám umožňuje automaticky pridať označenie schémy na váš web bez toho, aby ste museli písať kód. Pomáha vám zvýšiť mieru prekliknutia na vašom webe a funguje so všetkými typmi príspevkov.

Zahŕňa podporu vlastných polí na poskytnutie podrobnejších informácií o každej stránke.

Cena: Začína sa na 79 dolárov ročne.

2. Recenzia produktu WP

Recenzia produktu WP

Recenzia produktu WP je univerzálny doplnok WordPress, ktorý poskytuje všetky funkcie, ktoré musíte mať na svojom webe s recenziami produktov. Dodáva sa s inteligentným hodnotením a recenzným systémom pre príspevky, pridružené odkazy, recenzie používateľov a bohaté úryvky. Pomáha vám to nielen pri pridávaní bohatých úryvkov, ale pri kontrole produktov tiež prináša vyššie príjmy. Tento doplnok je vysoko hodnotený aj v našej ukážke najlepších doplnkov na kontrolu WordPress.

Pomocou tohto doplnku môžete importovať informácie o produkte Amazon a získať províziu z provízneho predaja vo vašom obchode Amazon Amazonu s WordPress..

Cena: Jeho cena začína od 59 dolárov a ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

3. Recenzia WP

WP Review Pro

WP Review je prémiový doplnok na kontrolu WordPress a bohatý doplnok pre úryvky. Je dodávaný so 14 typmi úryvkov a umožňuje vám vybrať ten správny útržok pre svoj príspevok. Tento doplnok obsahuje viacnásobné kontrolné a hodnotiace systémy vrátane hviezd, bodu, percenta, kruhu atď.

Umožní vám profesionálne predviesť vaše používateľské hodnotenia a recenzie. WP Review je kompatibilný so všetkými populárnymi témami WordPress.

Cena: S politikou vrátenia peňazí za 30 dní stojí 107 dolárov.

4. Bohaté úryvky zo všetkých schém

Všetko v jednom úryvku schémy Rich

All In One Schema Rich Snippets je bezplatný doplnok na označovanie schém pre webové stránky WordPress. Vyhľadávačom poskytuje stručné a presné informácie o vašich stránkach. Dodáva sa s interaktívnymi možnosťami úryvkov, ako sú fotografie, hodnotenia hviezdičkami, cena, autor atď.

Tento doplnok vám pomôže vylepšiť hodnotenie vyhľadávania a vytvoriť významný rozdiel v miere prekliknutia. Funguje tiež skvele pre vaše produkty WooCommerce a vlastné typy príspevkov.

Cena: zadarmo

5. Schéma

schéma

Schéma je ľahký a bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje pridať značkovací kód schémy na váš web. Pomáha vám vylepšiť výsledky vyhľadávania a presne pridá štruktúrované údaje do vášho obsahu.

Je úplne kompatibilný s inými populárnymi doplnkami WordPress a pridáva ďalšie funkcie do WordPress. Doplnok schémy má minimálne nastavenia a ľahko sa používa.

Cena: zadarmo

6. kk Hodnotenie hviezdičkami

Hodnotenie hviezdičkami KK

kk Star Ratings je vynikajúci doplnok s hodnotením WordPress s podporou úryvkov bohatých na Google. Je dodávaný s vizuálnym tlačidlom na zobrazenie hodnotení na vašich stránkach alebo v blogových príspevkoch. Bohaté úryvky zabezpečujú, aby sa vaše hodnotenia zobrazovali vo vyhľadávacích nástrojoch.

Môžete si zvoliť pozíciu na zobrazenie hodnotení. Má možnosti pre 5 hviezdičiek a viac, ako sa vám páči. Všetky nastavenia sú veľmi jednoduché a priateľské pre začiatočníkov.

Cena: zadarmo

7. Schéma & Štruktúrované údaje pre WP & AMP

Schéma a štruktúrované údaje pre WP

Schéma a štruktúrované údaje pre WP a AMP je bezplatný doplnok WordPress na správne pridanie značiek úryvkov Google na vaše webové stránky. Dodáva sa s 8 typmi schém, podmienenými zobrazovacími poľami, úplnou kompatibilitou AMP, ľahko použiteľným a podporuje zoznam navigačných stôp..

Tento doplnok vám umožňuje ovládať bohaté úryvky údajov vo vašej vyhľadávacej konzole Google pomocou neobmedzeného počtu vlastných typov príspevkov. Ponúka vynikajúcu technickú podporu a dokumentáciu.

Cena: zadarmo

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie doplnky s bohatými úryvkami. Môžete tiež vyskúšať nášho sprievodcu populárnym režimom údržby a pripravovanými doplnkami o stránku čoskoro.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map