7 najlepších doplnkov WordPress Spinning Wheel, ktoré zvyšujú počet konverzií

Najlepšie WordPress Spinning Wheel vyskakovacie pluginy


Hľadáte najlepšie zásuvné moduly pre otočné koliesko WordPress?

Plugin s otočnými kolesami núti používateľov roztočiť koleso, aby niečo vyhral. Je to vynikajúci spôsob, ako zvýšiť počet konverzií na vašom webe.

V tomto článku sa podelíme o niektoré z najlepších doplnkov WordPress typu „spin to win“ na zvýšenie zapojenia na mieste.

Výber najlepšieho doplnku WordPress Spinning Wheel

Na trhu nájdete niekoľko bezplatných a platených doplnkov na spriadanie kolies WordPress, ktoré používateľom umožňujú otáčať kolieskom a vyhrávať ceny.

Tu sú niektoré kľúčové funkcie, ktoré sa často zobrazujú vo vyskakovacom doplnku pre otočné koliesko WordPress:

 • Schopnosť pridať ceny ku každému dielu
 • Prispôsobenie farby, veľkosti a rezu
 • Integrácia s e-mailovými marketingovými službami
 • Súlad GDPR so zberom údajov
 • Systém automatického generovania kupónov
 • Získajte informácie o tom, ako používatelia používajú otočné koliesko

Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov pre otočné koliesko WordPress, ktoré vám pomôžu zvýšiť počet konverzií.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najvýkonnejší softvér na generovanie a optimalizáciu potenciálnych zákazníkov na svete. To vám umožní premeniť vašich opustených návštevníkov na účastníkov a zákazníkov. Umožní vám vytvoriť formulár na aktiváciu kola s aktivovaným kupónom pre kupujúcich, ktorý bude nalákať používateľov na prihlásenie na odber vášho zoznamu e-mailov.

súvisiace: Ako rozšíriť svoj zoznam e-mailov

Vyskakovacie koliesko vám umožní ponúknuť svojim používateľom skvelé ceny. Zaujme publikum tým, že ho zahrá na rotujúcom kole, aby si získal odmenu. Môžete ponúkať ceny, ako napríklad úplatok za optin (napríklad e-knihy), zľavy, kupónové kódy atď.

OptinMonster je dodávaný s 3 vstavanými šablónami otočných kolies. Na prispôsobenie automaticky otváraných okien optinového kolieska môžete použiť ich builder drag and drop. To vám umožní ľahko upravovať koleso a udeľovať ceny každej sekcii.

Príklad otočného kolieska OptinMonster

S vyskakovacou kampaňou s otočným kolieskom môžete integrovať e-mailovú marketingovú službu a výnimočne rozšíriť svojich odberateľov. Najlepšie na tom je, že OptinMonster poskytuje okamžitú integráciu s populárnymi službami e-mailového marketingu, ako sú Constant Contact, MailChimp, AWeber a ďalšie..

Pozrite si našu kompletnú recenziu OptinMonster, kde nájdete ďalšie podrobnosti. Môžete tiež použiť náš kupónový kód OptinMonster na získanie veľkej zľavy.

2. Zľavnené výherné koleso pre WooCommerce

Zľavnené výherné koleso pre WooCommerce

Zľavnené Win-Wheel pre WooCommerce je vynikajúci doplnok pre točiace sa koleso WordPress. Dodáva sa s viacerými spúšťačmi na načítanie otočného kolesa vrátane načítania na stránke, kliknutím na ikonu sa načíta a pri výstupnom načítaní.

Generuje kupónové kódy a posiela ich e-mailom vašim používateľom automaticky. Stav a kupóny môžete monitorovať na hlavnom paneli správcu WordPress. Doplnok je pripravený na preklad a podporuje WPML.

3. Koleso vyskakovacích okien

Kolo vyskakovacích okien

Koleso automaticky otváraných okien je zásuvný modul pre roztočenie kolies pre eCommerce. Funguje to hladko so všetkými platformami vrátane WooCommerce, Shopify, Magento atď. Tento doplnok môžete tiež použiť na svojom webe WordPress, aby ste zvýšili návštevnosť a zapojili používateľov..

Doplnok ponúka rozbaľovaciu šablónu so zľavou, v ktorej môžete prispôsobiť farby, písma, text a ceny. Má niekoľko marketingových nástrojov na propagáciu vašich kampaní.

4. WP Optin Wheel

Koleso WP Optin

Koleso WP Optin je bezplatný doplnkový modul na otočenie kolieska WordPress. Umožňuje vám vytvoriť viac koliesok s 12 rezmi a v každej časti rezu môžete pridať odkazy na rôzne odmeny. Doplnok vám umožňuje integrovať sa s programom MailChimp a rozšíriť váš zoznam e-mailov.

Konfigurácia doplnku je jednoduchá a môžete úplne ovládať, kedy chcete svojim používateľom zobraziť rozbaľovacie okno. Je v súlade s GDPR a podporuje viac jazykov.

5. Lucky Wheel pre WooCommerce

Lucky Wheel pre WooCommerce

Lucky Wheel pre WooCommerce je ďalší bezplatný doplnkový modul WordPress pre otáčanie kolies pre vaše stránky elektronického obchodu. Povzbudzuje e-mailové registrácie, aby roztočili koleso a získali odmeny.

To vám umožní pridať až 6 plátkov do volantu a vytvoriť viac zliav pre používateľov. Doplnok vám umožňuje poslať zľavový kód na e-mail, ktorý zadal používateľ, aby roztočil koliesko. Umožňuje vám tiež obmedziť dobu odstreďovania.

6. Koleso od CrazyRocket

Koleso od CrazyRocket

Koleso od CrazyRocket je jednoduchý doplnkový modul pre program WordPress s otočným kolieskom. Dodáva sa s krásnymi motívmi kolies, ktoré upútajú pozornosť používateľov a nalákajú ich, aby roztočili koleso. Pre každé otočenie vygeneruje jedinečný kód kupónu a automaticky ho použije na nákupný košík.

Doplnok ponúka 3 typy hier vrátane otočného kolieska, výherného automatu a výherných kariet s nulovou výhernou hodnotou. Inteligentné spúšťače môžete použiť na zobrazenie vyskakovacích okien v správnom čase, napríklad pri výstupe, čase strávenom na stránke, zobrazeniach stránky alebo posúvaní.

7. Wheely Sales

Wheely Predaj

Wheely Predaj je zásuvný modul pre otočné koliesko WordPress pre webové stránky malých firiem a internetové obchody. Spustí kontextové okno, keď sa vaši používatelia chystajú zatvoriť kartu prehliadača. Používatelia musia zadať svoju e-mailovú adresu, aby sa točili volantom a dostali zľavové kupóny.

Doplnok vám umožňuje prispôsobiť text, farby, písma a logo. Poskytuje tiež podrobné informácie o tom, ako vaši používatelia reagujú na otočný kotúč.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepší vyskakovací doplnok WordPress „spin to win“. Môžete si tiež pozrieť príručky o najlepšom doplnku pre prezradie WordPress a vytvoriť úspešné prezradenie na svojom webe WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map