7 najlepších doplnkov WordPress Video Gallery pre zvýšenie počtu zobrazení

doplnky pre galériu videí


Hľadáte pre svoj web dobrý doplnok pre galériu videí YouTube? V predvolenom nastavení je pridanie videa YouTube k vášmu blogovému príspevku také ľahké ako skopírovanie adresy URL videa.

Ak však chcete na jednu stránku alebo príspevok pridať viac videí, môžete ich usporiadať do galérie. Tam prichádza na obrázok doplnok pre video galériu WordPress. Tieto doplnky vám umožňujú prehľadne zobrazovať vaše videá vo forme galérie bez toho, aby napísali jediný riadok kódu a znižovali rýchlosť načítania..

V tomto článku sme uviedli niektoré z najlepších doplnkov Galérie YouTube WordPress, ktoré vám umožnia pridať na vaše stránky krásne video galérie v priebehu niekoľkých minút. Všetky doplnky uvedené nižšie sa dajú ľahko ovládať a ponúkajú skvelé funkcie. Predtým, ako sa pozrieme na tieto doplnky, pochopíme, ako môže doplnok pre galériu videí pomôcť pre vaše stránky.

1. Galéria Envira

Enviro-Gallery

Galéria Envira je jedným z najobľúbenejších doplnkov obrázkov a galérií videí, ktorý vám umožňuje zobraziť videá YouTube vo forme galérie. Je dodávaný s robustným drag and drop builderom, ktorý vám uľahčí zostavenie galérie WordPress. Vďaka vopred pripraveným šablónam môžete svoje galérie rýchlo prispôsobiť a dať im dokonalý vzhľad, aký si zaslúži.

Ak chcete, aby boli vaše galérie pútavejšie, môžete pridať možnosť prezentácie alebo povoliť režim lightscreen na celej obrazovke. S programom Envira je vkladanie videí z YouTube, Vimeo, Wistia atď. Veľmi jednoduché. Môžete tiež pridať tlačidlo zdieľania, aby vaši používatelia mohli zdieľať vaše videá s rodinou a priateľmi na sociálnych sieťach. Vďaka mnohým ďalším úžasným funkciám je Envira jednou z najlepších možností, ktoré môžete využiť.

2. UTubeVideo Gallery

Doplnok pre video galériu uTube

uTubeVideo galéria je ďalší skvelý doplnok YouTube pre WordPress, ktorý vám umožňuje pridať videá YouTube vo forme galérie priamo na vašom webe WordPress.

Doplnok má niekoľko možností, ako si prispôsobiť svoje videá. Môžete napríklad pridať indikátor priebehu, aby ste vedeli, kedy sa videá majú skončiť, pridajte počiatočné rozlíšenie svojich videí, nastaviť veľkosť prehrávača videa atď. Doplnok ponúka vstavanú podporu pre YouTube a Vimeo. Takže je ľahké vložiť videá z týchto dvoch platforiem.

3. YourChannel

YourChannel

YourChannel je ďalší skvelý doplnok galérie YouTube WordPress, ktorý umožňuje používateľom sledovať vaše videá YouTube priamo z vášho webu. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať svoje používateľské meno a ID kanála YouTube a na vašom webe pre vás okamžite vytvorí galériu videí. Svoje videá môžete prehrávať v rámci svojho príspevku alebo vo forme lightboxu.

Ak chcete, aby boli vaše videá atraktívnejšie, použite jednu zo siedmich krásnych miniatúr, ktoré ponúka. Ak chcete, môžete tiež pridať možnosť plynulého prechodu. Doplnok je pripravený na preklad a podporuje aj RTL. Systém vyrovnávacej pamäte pomáha pri rýchlejšom načítavaní videí, takže nemusíte znižovať výkonnosť svojich webových stránok.

4. Galéria Youtube

Galéria YouTube

Galéria YouTube je ďalší úžasný doplnok do galérie YouTube, ktorý vám umožňuje zobraziť všetky vaše videá YouTube vo forme mriežky alebo galérie priamo na vašom webe. Na vkladanie týchto videí nemusíte robiť nič. Stačí zadať svoje ID videa YouTube a stránka videa sa pre vás automaticky vytvorí. Potom môžete pracovať aj na rozmeroch miniatúry videa. Napríklad namiesto predvoleného pomeru 16: 9 môžete nastaviť pomer 4: 3, ak chcete.

Ak zobrazujete svoje videá vo forme mriežky, môžete pridať až 4 rôzne stĺpce. Na každej stránke sa zobrazuje 8 videí, ale môžete tiež upraviť počet zobrazených videí. Doplnok reaguje, čo znamená, že vaše webové stránky fungujú dobre na stolných počítačoch, tabletoch a mobilných zariadeniach. Ak sa vaša galéria zobrazuje v telefóne, navigácia s miniatúrami sa nahradí dvoma veľkými rozmermi Predchádzajúce a Ďalšie ikony.

5. Fotogaléria od 10Web

Fotogaléria od 10Web

s Fotogaléria, nemusíte tráviť hodiny prácou vo svojich fotogalériách. Počas niekoľkých minút môžete mať krásnu a mobilnú galériu obrázkov a videí. Tieto galérie vyzerajú ohromujúco na rôznych zariadeniach, takže si už nikdy nebudete musieť robiť starosti s jeho vzhľadom.

Fotogaléria je integrovaná s doplnkami elektronického obchodu a platobnými bránami, ako sú PayPal a Stripe. To vám uľahčí predaj vašich produktov alebo služieb, ak chcete, priamo vo vašich videách. Máte tiež plnú flexibilitu pri navrhovaní svojich galérií. Môžete upraviť štýl presne tak, ako chcete, so všetkými jeho možnosťami prispôsobenia.

6. Galéria videí – Galéria YouTube

Video galéria - Galéria YouTube

Video galéria je ďalší úžasný doplnok pre videoreklamu WordPress YouTube, ktorý vám uľahčí vytvorenie videogalérie bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu. Ak chcete, aby sa vaše videá zobrazovali prehľadne a zreteľne, potom je Galéria videí nevyhnutným doplnkom. Ponúka užívateľsky prívetivý editor, ktorý umožňuje rýchle a ľahké vytváranie vašich galérií. Máte tiež možnosť vybrať si z 9 rôznych rozložení galérie, pridať efekty vznášania, pridať funkciu priblíženia a ďalšie.

Doplnok má zabudovanú podporu pre Vimeo, YouTube, Wistia a MP4. V závislosti od vašich požiadaviek môžete svoje videá ľahko pridať z ktorejkoľvek z týchto platforiem. Môžete tiež prevziať kontrolu nad farbou textu, veľkosťou a zarovnaním textu popisu.

7. Galéria WP YouTube

Doplnky pre video galériu youtube

s WP YouTube, v priebehu niekoľkých minút môžete vytvoriť niektoré z najpríťažlivejších video galérií. Potom si ju môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. To vám umožní pridať názov a definovať aj obsahový limit. Máte dokonca možnosť skryť svoj titul, zakázať súvisiace videá a ďalšie.

Tak to je všetko. Toto sú niektoré z najlepších doplnkov pre videoreklamy WordPress YouTube, ktoré by ste si určite mali vyskúšať. Dúfame, že vám tento článok pomohol. Možno budete chcieť vedieť, ako vytvoriť obrázkovú galériu vo WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map