7 najlepších porovnávacích zásuvných modulov WordPress (2020)

porovnané najlepšie zásuvné moduly pre rezervácie WordPress


Hľadáte najlepšie doplnky pre program WordPress a plánovanie? Chcete dovoliť návštevníkom svojich webových stránok rezervovať si schôdzku alebo rezerváciu na vašom webe? Zlý proces rezervácie môže sabotovať vašu firmu a povesť. Pomocou správneho doplnku pre rezerváciu WordPress môžete ľahko transformovať svoju existujúcu webovú stránku WordPress na plne funkčný online systém objednávania stretnutí a rezervácie..

S výberom prichádza zmätok, takže v tomto článku sa podrobnejšie pozrieme na niektoré z najlepších doplnkov na objednávanie WordPress, ktoré vám pomôžu spravovať online schôdzky a rezervácie. Na konci budete pripravení urobiť dobre informované rozhodnutie, zmätok a bezproblémové riešenie.

Výber rezervačného doplnku WordPress

Každý rezervačný doplnok WordPress je dodávaný s množstvom funkcií na splnenie potrieb správy rezervácií. Ako užívateľ tak sťažuje výber správneho doplnku, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu osobnému pracovnému postupu a vyhovuje vašim požiadavkám.

Predtým, ako sa pustíme do nášho porovnávania, stojí za to preskúmať, aké funkcie musíte hľadať v rôznych rezervačných doplnkoch.

účel:

Nie každý rezervačný doplnok je vytvorený rovnako. Niektoré sú postavené špeciálne na správu rezervácií služieb pre služby, zatiaľ čo iné sú vytvorené na správu rezervácií rezervácií (napríklad rezervácie hotelov)..

Nájdete tiež viacúčelové zásuvné moduly na rezervácie, ktoré ponúkajú rezervácie aj rezervácie, ak potrebujete viac možností.

Vlastnosti:

Niektoré doplnky sú vytvorené iba na zobrazovanie rezervačného kalendára na vašom webe, čo znamená, že nepodporujú online platby. Môže to byť skvelá voľba pre poskytovateľov služieb, ktorí chcú propagovať svoje služby priamo zo svojich webových stránok, ale uprednostňujú platby offline.

Pochopenie toho, aké možnosti budete potrebovať z rezervačného doplnku pre WordPress, vám môže ušetriť drahocenný čas a peniaze. Pred investovaním času a peňazí na ich otestovanie si nezabudnite na jasné ciele a preverte si vlastnosti možných rezervačných riešení..

Užívateľská skúsenosť:

Poskytovanie skvelej používateľskej skúsenosti je najdôležitejším aspektom vášho online obchodu.

Pred výberom rezervačného doplnku WordPress si položte niekoľko otázok:

Poskytuje váš preferovaný doplnok bezproblémovú mobilnú integráciu, ktorá umožňuje vašim zákazníkom rezervovať si kdekoľvek? Po rezervácii vám to umožňuje posielať prispôsobené spúšťané e-maily vašim zákazníkom?

Tieto otázky vám pomôžu nájsť ten správny doplnok pre rezerváciu, ktorý vyhovuje vašim jedinečným potrebám.

Poďme sa však pozrieť na najlepšie zásuvné moduly pre rezervácie WordPress na trhu.

1. Začnite rezerváciu

startbooking

Start Booking je najlepší online rezervačný a plánovací doplnok, ktorý vašim klientom umožňuje rezervovať si stretnutie s vami na vašom webe 24 hodín denne. Ak už Kalendár Google používate, môžete s ním integrovať svoj rezervačný systém.

Služba Start Booking poskytuje vašim zákazníkom bezproblémový zážitok z rezervácie. Takto to funguje.

Na prvý pohľad môžu vaši zákazníci zobraziť a vybrať rezervovateľnú službu na vašej rezervačnej stránke. Po výbere služby sa zobrazí výzva na výber dátumu a času, ktorý bude fungovať. Tok platieb potom zaznamená všetky dôležité informácie od zákazníka a bezpečne ich uloží do systému Start Booking.

Začnite ešte dnes so službou Start Booking.

2. BirchPress

birchpress

BirchPress je jedným z najlepších doplnkov plánovača rezervácií, ktorý umožňuje podnikom poskytujúcim služby naplánovať rezerváciu a prijímať platby online.

S BirchPress môžu byť rezervačné formuláre ľahko zostavené pomocou zabudovaného editora formulárov a potom vložené na vaše stránky pomocou krátkych kódov..

Synchronizuje sa s vašimi online kalendármi, ako sú napríklad Kalendár Google a iCal, takže si môžete rýchlo prezerať svoje schôdzky a dostupnosť.

BirchPress vám tiež umožňuje posielať vysoko prispôsobené e-maily vašim klientom pri rezervácii, zmene plánu alebo zrušení schôdzky. Môžete tiež pripomenúť svojim klientom nadchádzajúce stretnutie bez toho, aby ste museli používať iný softvér na e-mailový marketing.

Tento doplnok s plánovacím programom WordPress je dodávaný s platbami PayPal. Ak chcete získať ďalšie možnosti platby, môžete svoju webovú stránku integrovať do služby WooCommerce.

Doplnok BirchPress je tiež dodávaný s tisíckami funkcií a háčikov, čo z neho robí jeden z najviac dostupných doplnkov pre schôdzky.

Začnite s BirchPress ešte dnes.

3. Rezervačný kalendár

rezervačný kalendár

Doplnok Rezervačný kalendár je jedným z najpopulárnejších doplnkov pre rezervácie v úložisku doplnkov WordPress s viac ako 40 000 aktívnymi inštaláciami. Je to viacúčelový doplnok, ktorý vám umožňuje spravovať rezervácie stretnutí a rezervácií z vášho webu WordPress.

Tento doplnok pre schôdzky je mimoriadne jednoduchý na používanie s mnohými funkciami a je prispôsobený širokému spektru firiem.

Prémiová verzia doplnku je dodávaná so všetkými funkciami, ktoré kedy potrebujete pre svoju webovú stránku s rezerváciou WordPress. Keďže všetky rezervácie a nastavenia sú uložené v databáze WordPress, na správu rezervácií nemusíte mať účet tretej strany. Ak však chcete importovať zdroje zo zdrojov tretích strán, ako sú Airbnb, Booking.com, HomeAway, TripAdvisor atď., Môžete to tiež ľahko urobiť..

Vaše rezervačné formuláre a podpora kalendára reagujú, čo znamená, že budú vyzerať skvele na všetkých zariadeniach, ako sú stolné počítače, mobilné telefóny alebo tablety.

Najlepšie zo všetkého je, že je podporovaná široká škála online platobných brán vrátane služieb PayPal, Stripe, Authorize.net a ďalších..

Začnite s rezervačným kalendárom ešte dnes.

4. Bookly

bookletom

Bookly je kompletný rezervačný doplnok WordPress, ktorý automatizuje rezerváciu a online plánovanie vašich služieb. Bookly je najvhodnejší pre rezervačné služby, ako sú schôdzky v salónoch, zdravotné a wellness vyšetrenia, stretnutia so vzdelávaním a doučovaním a iné profesionálne služby..

Ponúka bezproblémovú mobilnú integráciu, vďaka čomu si zákazníci môžu jednoducho rezervovať schôdzky na cestách.

Je to jeden z najjednoduchších doplnkov WordPress na objednanie schôdzky. Celý proces rezervácie schôdzky je možné nastaviť od 2 do 6 jednoduchých krokov.

Bookly je kompatibilný s doplnkom WPML, takže si môžete vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku online bez problémov. Umožňuje vám tiež bez námahy spravovať klientsku základňu tým, že poskytuje neobmedzený zoznam zákazníkov a prehľadateľný zoznam zákazníkov.

Skontrolujte tiež: Ako vytvoriť viacjazyčný web.

Základné funkcie doplnkov môžete vylepšiť aj množstvom rôznych doplnkov, ako sú kupóny, vlastné polia, skupinové rezervácie, reťazové stretnutia, opakujúce sa platby a mnoho ďalšieho..

Začnite s Bookly ešte dnes.

5. Jednoduchý rezervačný kalendár WP

Jednoduchý rezervačný kalendár WP

Jednoduchý rezervačný kalendár WP môže byť pre vás tým správnym riešením rezervačného kalendára, ak ste iba po jednoduchom doplnku s plánovacím programom WordPress ukazuje vašim zákazníkom dostupnosť vášho dovolenkového domu. Nezabudnite, že tento doplnok neumožňuje prijímať platby online.

S bezplatnou verziou tohto doplnku plánovania získate všetky základné funkcie, ktoré by ste očakávali od doplnku rezervačného kalendára. Napríklad môžete zobraziť miniaplikáciu kalendára rezervácií, ktorá ukazuje dostupnosť a tiež akceptuje rezervácie prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania s viacjazyčnou podporou. Musíte však prijať platbu offline.

Vďaka prémiovej verzii môžete jednoducho synchronizovať svoje rezervačné kalendáre s aplikáciami na prenájom dovolenky od tretích strán, ako sú Airbnb, Booking.com a Flipkey. Z tohto dôvodu sa všetky zmeny vykonané v kalendári rezervácie vašich webových stránok automaticky prejavia na vašich účtoch tretích strán.

Začíname s jednoduchým rezervačným kalendárom WP ešte dnes.

6. WPForms

wpforms

WPForms je najlepší doplnok na tvorbu formulárov pre WordPress a uľahčuje vám vytváranie online rezervačných formulárov priamo na vašom dashboarde WordPress. S WPForms môžete ľahko integrovať svoje rezervačné formuláre do aplikácií tretích strán prostredníctvom integrácie Zapier.

Vďaka inteligentnej podmienenej logike môžete zobrazovať alebo skrývať polia formulára na základe výberu vašich používateľov. Umožňuje tiež bezproblémovú integráciu webových formulárov s hlavnými službami e-mailového marketingu vrátane služieb MailChimp, AWeber, GetResponse a ďalších..

Podporuje tiež platobné brány PayPal a Stripe.

Ak hľadáte kompletný doplnok na tvorbu formulárov WordPress, ktorý vám umožní vytvárať akékoľvek webové formuláre, ako sú kontaktné formuláre, rezervačné formuláre, prieskumné formuláre, registračné formuláre atď., Potom je WPForms najlepším riešením pre vaše potreby..

Začíname s WPForms ešte dnes.

Chcete namiesto toho začať s bezplatnou verziou? vyskúšať WPForms Lite.

7. Rezervačný kalendár WP od Wachipi

kalendár rezervácie wp

WP Booking Calendar je prémiový doplnok WordPress, ktorý transformuje vaše webové stránky WordPress na výkonný rezervačný systém. Na svojom webe môžete propagovať veľa služieb a ľahko prijímať online rezervácie. Pred naplánovaním schôdzky si zákazníci môžu pozrieť svoj online rezervačný kalendár.

Vy aj váš zákazník vás upozorníme po vykonaní rezervácie.

Plugin WP Booking Calendar je kompatibilný aj s WPML, takže si môžete vytvoriť viacjazyčný rezervačný systém.

Priamo z hlavného panela WordPress môžete spravovať kalendár rezervácií, rezervácie, formuláre a e-maily.

Aj keď to nie je tak funkčné ako Bookly, je to dosť dobré na vyriešenie základných potrieb správy rezervácií.

Začíname s WP Booking Calendar od Wachipi ešte dnes.

Ktorý doplnok pre rezervácie WordPress by ste mali používať?

Po našom porovnaní sme zistili, že BirchPress je najlepším online doplnkom na objednávanie stretnutí pre WordPress, pretože prichádza so všetkými funkciami nevyhnutnými na správu rezervovania schôdzky pre vaše služby. Bez ohľadu na to, aké služby ponúkate, doplnok je vybavený robustnou sadou funkcií na správu schôdzok online a rozvíjajte svoje podnikanie.

Pre základný rezervačný doplnok môžete použiť WPForms čo je tiež najlepšie hodnotený tvorca formulárov WordPress na trhu.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší doplnok pre rezerváciu WordPress pre vaše potreby.

Chcete tiež preložiť svoju stránku s online rezerváciou? Potom si pozrite naše porovnanie najlepších prekladateľských doplnkov WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map