7 najlepších zásuvných modulov WordPress na zvýšenie zapojenia na mieste

Najlepšie WordPress ankety


Chcete, aby bol najlepší anketový doplnok na prieskumy verejnej mienky pridaný do WordPress online? Prieskumy verejnej mienky a prieskumy priťahujú viac používateľov a viac ich využívajú na vašom webe. Toto zapojenie používateľov je dobré aj pre hodnotenie vyhľadávačov na vašom webe.

V tomto článku sme pre vás vybrali najlepšie pluginy pre prieskum WordPress.

Ako nájsť najlepší doplnok WordPress Anketa

WordPress má veľa bezplatných a platených doplnkov pre prieskumy, ktoré môžete použiť na vytváranie online prieskumov a prieskumov na svojich webových stránkach. Pri hľadaní doplnku pre prieskum verejnej mienky WordPress by ste sa mali uistiť, že jeho inštalácia a používanie môže byť jednoduché. Okrem toho by malo byť flexibilné s možnosťami zobrazenia, aby ste mohli pridať anketu na svoje stránky, príspevky a oblasti miniaplikácií WordPress..

Tu je niekoľko rýchlych funkcií, ktoré by ste mali skontrolovať do doplnku pre prieskum verejnej mienky WordPress predtým, ako sa rozhodnete pre svoj web:

 • Na vytvorenie interaktívnych prieskumov verejnej mienky by mal mať prvky dizajnu a stylingu.
 • Zaistite, aby sa prieskumy verejnej mienky načítavali rýchlo a aby neovplyvňovali výkonnosť vašich webových stránok.
 • Mala by ponúkať viac možností na zobrazenie výsledkov prieskumu a prieskumu, ako sú grafy, grafy atď.
 • Doplnok hlasovania by vám mal umožniť zobraziť výsledky na viacerých stránkach alebo kdekoľvek sa vám páči.

Po tom sa však pozrime na naše porovnanie najlepších pluginov pre prieskum WordPress.

1. WPForms

WPForms

WPForms je najlepší doplnok kontaktného formulára WordPress na svete. Ponúka šablóny prémiových formulárov na vytváranie kontaktných formulárov, online registračných formulárov, prieskumov a prieskumov verejnej mienky vo WordPress. WPForms má prémiový doplnok pre prieskumy verejnej mienky a prieskumy. Ich online ankety sú vysoko prispôsobiteľné a flexibilné, čo znamená, že si môžete ľahko vytvoriť anketu podľa vlastného výberu.

WPForms má úžasný nástroj na tvorbu formulárov, ktorý vám umožňuje rýchlo vytvárať online ankety pomocou funkcie drag and drop. Obrázky môžete pridať aj ako možnosť pre používateľov.

Online prieskumy verejnej mienky môžete zobraziť na svojich stránkach, príspevkoch, bočnom paneli a ďalších oblastiach pripravených pre aplikáciu WordPress. Ich prieskumy by nemali ovplyvniť rýchlosť a výkonnosť vašich webových stránok.

To vám umožní krásne zobraziť výsledky ankety v grafoch a grafoch. WPForms vám poskytuje prístup k výsledkom ankety vloženia kdekoľvek na vašich webových stránkach WordPress. Môžete tiež exportovať výsledky ankety a použiť ich vo svojich prezentáciách PowerPoint, Tabulkách Excelu a ďalších. Viac podrobností nájdete v tejto príručke o tom, ako vytvoriť interaktívny prieskum pomocou WPForms.

súvisiace: Ako vytvoriť formulár štýlu Typeform vo WordPress (tutoriál krok za krokom)

2. Ankety a hodnotenie PollDaddy

Ankety a hodnotenie PollDaddy

PollDaddy je jedným z najpopulárnejších doplnkov pre hlasovanie WordPress na trhu. Dodáva sa s flexibilnými možnosťami pridávania a spravovania ankiet vo WordPress. PollDaddy sa ľahko inštaluje a ponúka prvotriedne funkcie pre online prieskumy verejnej mienky.

Medzi najvýznamnejšie funkcie patrí prieskum s možnosťou výberu z viacerých výberov, návrhy interaktívnych prieskumov, možnosť dátumu uzávierky pre prieskumy verejnej mienky, výsledky zobrazovania / skrytia a oveľa viac. Výsledky prieskumu môžete zobrazovať kdekoľvek na svojej webovej stránke alebo aj na iných webových stránkach
Webové stránky WordPress.

PollDaddy je bezplatný doplnok WordPress a podporuje základné filtre IP, ktoré bránia používateľom vyplniť viac odpovedí.

3. Responzívny prieskum

Responzívny prieskum

Responzívny prieskum je online doplnok k prieskumu verejnej mienky, ktorý sa dá použiť na pridanie jednoduchých a krásnych ankiet vo WordPress. Umožňuje vám vytvoriť viac prieskumov a zobraziť ich na tej istej stránke.

Môžete tiež pridať prieskumy s možnosťou výberu z viacerých výberov, výber obrázkov s textom, krásne zobraziť výsledky, pridať dátum začiatku / konca ankety a prispôsobiť svoje návrhy hlasovania..

Ponúkajú bezplatnú a platenú verziu. Bezplatný doplnok Responsive Poll má obmedzené funkcie a na odomknutie všetkých možností je potrebné upgradovať na prémiový plán.

4. Ankety WP

Prieskumy WP

WP-Ankety je bezplatný doplnok pre anketu WordPress vhodný na pridávanie online ankiet na vaše webové stránky, príspevky, bočný panel a ďalšie oblasti miniaplikácií. Nastavenie a použitie na paneli nástrojov WordPress je jednoduché.

Umožňuje vám pridať viac prieskumov a rýchlo zobraziť výsledky na tej istej stránke. Môžete pridať vlastný štýl CSS a zmeniť motív a vzhľad vašich prieskumov WordPress.

5. Demokracia o demokracii

Prieskum demokracie

Ako už názov napovedá, Democracy Poll je jednoduchý a moderný doplnok hlasovania WordPress, ktorý umožňuje vašim používateľom pridať do prieskumu svoje vlastné voľby. Môžete vytvoriť ankety s jedným alebo viacerými výbermi, nastaviť dátum ukončenia ankety, vybrať si z viacerých šablón návrhu ankety a veľa ďalších.

Jedná sa o vysoko prispôsobiteľný doplnok pre anketu a umožňuje vám obmedziť anketu iba na registrovaných používateľov. Demokracia Anketa umožňuje vytvárať náhodné prieskumy a zobraziť ich používateľom na viacerých stránkach.

Funguje to skvele so všetkými populárnymi doplnkami vyrovnávacej pamäte, ako sú W3 Total Cache, WP Super Cache, WordFence, Quick Cache a ďalšie, aby na vašom webe fungovali rýchlejšie..

6. Anketa YOP

Yop Poll

Anketa YOP je ďalší bezplatný doplnok prieskumu WordPress, ktorý možno použiť na jednoduché vytváranie online prieskumov a prieskumov. Nastavenie v systéme WordPress je mimoriadne flexibilné a ľahké.

To vám umožňuje pridať prieskumy verejnej mienky s možnosťou výberu z viacerých možností, naplánovať ankety, zobraziť online prieskumy na rôznych stránkach, zobraziť výsledky v percentách, kedykoľvek vynulovať anketu a pridať limit na zobrazenie ankiet iba pre registrovaných používateľov. Môžete tiež blokovať používateľov spamu pomocou IP a užívateľského mena.

Ponúkajú rôzne možnosti zobrazenia výsledkov ankety. Ak chcete používateľom zobraziť predchádzajúce výsledky ankety, anketa YOP je pre vás ideálnou voľbou.

7. OpinionStage Anketa, Prieskum, Kvíz

Kvíz prieskumu verejnej mienky OpinionStage

OpinionStage Anketa je interaktívny anketový doplnok. Môžete si ich zadarmo stiahnuť a nainštalovať na svoju webovú stránku WordPress. Pomocou vstavaných šablón môžete ľahko vytvárať prieskumy online, prieskumy, kvízy, formuláre a ďalšie.

Spolu s prieskumami verejnej mienky sa dodáva so sociálnymi tlačidlami na ich zdieľanie na platformách sociálnych médií. Anketu môžete pridať na svoje stránky, príspevky, bočný panel, pätu a ďalšie oblasti pripravené pre aplikáciu WordPress.

Ak chcete vytvoriť vizuálne interaktívny prieskum v programe WordPress, potom je pre vás OpinionStage Anketa perfektnou voľbou. Poskytujú rôzne farebné a dizajnové možnosti na skrášlenie vzhľadu vášho online prieskumu.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie doplnky pre WordPress. Mali by ste si tiež pozrieť našu príručku o najlepších doplnkoch prieskumu WordPress, aby ste zhromaždili spätnú väzbu od používateľov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map