8 najlepších alternatív Oberlo pre dropshipping vo WooCommerce v porovnaní

alternatíva oberlo pre woocommerce


Potrebujete aplikáciu dropshipping pre WooCommerce podobnú aplikácii Oberlo for Shopify?

Nerobte si starosti, pomôžeme vám nájsť najlepšie alternatívy, ktoré sú rovnako dobré ako Oberlo. V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších alternatív spoločnosti Oberlo pre WooCommerce.

Výber najlepších alternatív Oberlo pre WooCommerce

Všetky pluginy uvedené nižšie sa dajú bez problémov integrovať do vašej platformy WooCommerce. Bez ohľadu na váš priemysel vám tieto doplnky pomôžu zefektívniť vaše podnikanie v oblasti dropshippingu. Tu sú niektoré z kľúčových funkcií, ktoré v týchto riešeniach bežne nájdete.

 1. Ľahko importujte vybrané produkty
 2. Spravujte svoj import priamo z informačného panela WordPress
 3. Skvelá kompatibilita so všetkými témami a doplnkami
 4. Ľahká integrácia s WooCommerce a WordPress

Začnime teda a zistime, čo sú tieto doplnky.

1. Dropship.Me

DropshipMe, oberlo alternatívy pre WooCommerce

Dropship.Me je jednou z najobľúbenejších alternatív spoločnosti Oberlo pre podnikateľov v oblasti dropshippingu, ktoré možno bez problémov integrovať do programov WordPress a WooCommerce. Ponúka viac ako 50 000 produktov od známeho čínskeho elektronického obchodu AliExpress, ktorý možno bez problémov bezproblémovo importovať na svoju webovú stránku WordPress. Tento doplnok môžete použiť na svojich webových stránkach a okamžite začať s predajom uvedených produktov.

Je to jedno z najdôveryhodnejších riešení a skôr, ako začnete predávať svoje produkty svojim návštevníkom, nepotrebujete žiadny prieskum. Všetky tu uvedené produkty sú ručne vyberané odborníkmi a pridané do zoznamu s profesionálnymi názvami a obrázkami. Môžete vyhľadať požadovaný produkt s možnosťou vyhľadávania a importovať ich na svoje stránky jediným kliknutím.

2. WooDropship

WooDropship je ďalší úžasný doplnok, ktorý vám umožní ľahko predávať všetky produkty AliExpress na vašej webovej stránke WordPress. Všetko, čo musíte urobiť, je integrovať tento doplnok s WooCommerce a potom udeliť povolenie pre WooDropship na prístup do vášho obchodu. Potom môžete začať predávať svoje výrobky priamo z existujúceho obchodu.

Tento doplnok funguje so všetkými modernými témami a rozšírenými doplnkami. Môžete ho integrovať do svojho existujúceho obchodu alebo do svojho úplne nového obchodu, podľa toho, čo je pre vás výhodné. Pomocou rozšírenia prehliadača Chrome môžete importovať svoje produkty do svojho obchodu. To vám uľahčí a urýchli veci a ušetrí vám to veľa času. Umožňuje tiež upravovať podrobnosti o produkte tak, aby zodpovedali požiadavkám vašej značky.

3. Zásuvka

Spocket je jedným z najlepších riešení na vytvorenie spoľahlivého a úspešného podnikania v oblasti dropshippingu. Tento doplnok vám umožní vyskúšať si uvedené produkty skôr, ako ich skutočne začnete predávať svojim návštevníkom. Svoje výrobky si môžete vybrať z viac ako 1 000 rôznych dodávateľov nákladných lodí z celého sveta. Ak chcete vedieť, ako pridať novú krajinu do svojho zoznamu krajín WooCommerce, tu je sprievodca.

Testovanie produktu sami vám pomôže porozumieť tomu, čo predávate, a môžete tiež odhlásiť produkty, o ktorých si myslíte, že nie sú dosť dobré. Ak má vaša firma sídlo v USA, potom je dobrou správou, že vaše dodávky môžu byť skutočne rýchle. Je to preto, že 60% výrobkov má sídlo v USA. Môžete sa tiež zaregistrovať bezplatne bez pridania kreditnej karty.

4. Odložené

oberlo alternatívy pre WooCommerce

Dropified je ďalšia úžasná alternatíva spoločnosti Oberlo, ktorú je možné integrovať do WooCommerce. Tento doplnok je super výkonný a dodáva sa s niektorými najpokročilejšími funkciami, vďaka ktorým bude vaša obchodná činnosť úspešná. Tu nemusíte hľadať produkty osobitne. Upozorní vás pri každom pridaní nového produktu. Dostanete tiež upozornenie na zmeny cien.

Pridanie produktov na vaše stránky WordPress je vzdialené len jedno kliknutie. S cieľom zabezpečiť, aby ste nepredávali výrobky, ktoré nie sú na sklade, automaticky aktualizuje úrovne vašich zásob. Umožňuje dokonca sledovať vašu zásielku, takže viete, kde sa nachádza a či sa včas dostala k vášmu zákazníkovi.

5. Beeketing

Beeketing, dropshipping plugin

Beeketing je rozšírenie WooCommerce, ktoré s ľahkosťou zvyšuje predaj vášho obchodu. Pomocou tohto doplnku môžete využívať rôzne funkcie na zvýšenie svojich výnosov. Je dodávaný s možnosťou chatu na Facebooku, odpočítavacím vozíkom, dokonca môžete pridať kupónové kódy na zľavy, aby svojich kupujúcich povzbudili, aby si kúpili vaše výrobky..

Tento doplnok sa integruje s vaším doplnkom WooCommerce za menej ako 30 sekúnd. Môžete tiež sledovať prehľady v reálnom čase a optimalizovať výkon tak, aby ste dosiahli lepšie výsledky.

6. Ezusy

Ezusy je najlepšou voľbou pre vás, ak chcete importovať produkty AliExpress do vášho obchodu WooCommerce so systémom WordPress. S programom Ezusy je ľahké prispôsobiť svoje produkty skôr, ako ich pridáte do svojho obchodu. Na AliExpress tiež nemusíte zadávať žiadne objednávky manuálne. Automaticky to urobí za vás.

Upozorňuje vás tiež na aktualizácie produktov a zmeny cien. Svoje výrobky môžete začať predávať iba v 3 jednoduchých krokoch. Najprv prepojte svoj obchod s Ezusy. Potom môžete importovať výrobky, ktoré chcete predať, a nakoniec ich vytlačiť do svojho obchodu.

7. WooCommerce Dropshipping

WooCommerce Dropshipping je fantastický nástroj na správu obchodu, ktorý zjednodušuje všetko súvisiace s dropshippingom. Pomocou tohto nástroja môžete spravovať svoj obchod, informovať dodávateľov o nákupe prostredníctvom svojho obchodu, importovať zásoby a ešte oveľa viac. Umožňuje tiež zoskupiť svoje produkty do rôznych kategórií na základe dodávateľov.

Ak je produkt zakúpený, váš dodávateľ bude automaticky informovaný prostredníctvom e-mailu. Môžete tiež vygenerovať súbor PDF s príbalovým letákom pre svojich kupujúcich. Tento súbor môže byť pri nákupe priložený k oznamovacej pošte.

8. WooCommerce Dropshippers

WooCommerce Dropshippers je plne funkčné a funkčné riešenie pre podnikateľov zaoberajúcich sa dropshippingom, ktorí dokonale spolupracujú s webovými stránkami WordPress s podporou WooCommerce. Tento doplnok umožňuje jednoduchú správu vašej firmy priamo z hlavného panela WordPress. Umožňuje zasielateľom drop uposielať informácie o akejkoľvek zásielke správcovi obchodu.

Doplnok tiež podporuje službu PayPal, takže správca môže ľahko uskutočniť platby svojim odosielateľom. Svoj predaj môžete tiež monitorovať z administračného panela. Umožňuje dokonca sledovať zásielku produktu a zaisťuje, aby ho prepravca odoslal včas.

Toto sú niektoré z najlepších alternatív spoločnosti Oberlo, ktoré môžete vyskúšať pre svoj internetový obchod. Ak potrebujete pomoc s nastavením vášho elektronického obchodu, tu je príručka, ktorá vám môže pomôcť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map