8 najlepších doplnkov Google Maps (porovnané a skontrolované)

Doplnky Máp Google


Hľadáte rýchly spôsob, ako zobraziť svoju firmu na svojom webe WordPress? Použitie doplnku Máp Google je bezpochyby najjednoduchší spôsob, ako zobraziť polohu vašej firmy na vašom webe.

V tomto článku sa budeme baviť o niektorých najlepších doplnkoch Máp Google na trhu. Predtým však uvidíme, ako môžete mať úžitok pomocou doplnku Mapy Google na svojich stránkach.

1. Map Maker

Maps Marker Pro, doplnok k google maps

Maps Marker je úžasný doplnok Google Maps pre WordPress, ktorý ponúka najjednoduchší spôsob, ako pridať svoju firmu na svoje webové stránky. Vďaka vynikajúcej správe geo-obsahu pre WordPress môžete podľa potreby pridať jednu alebo niekoľko máp. S poskytovateľmi služieb inteligentného geokódovania bez kľúčov, ako je Algolia Places, nepotrebujete na mapovanie kľúč API..

Ak chcete svojim návštevníkom uľahčiť vyhľadanie polohy, môžete použiť funkciu sledovania GPX. Týmto spôsobom môžete zobraziť svoje trasy s voliteľnými metadátami, ako je vzdialenosť od aktuálnej polohy používateľa, trvanie potrebné na dosiahnutie cieľa, tempo alebo nadmorská výška vašej polohy atď..

2. WP Google Maps Pro

WP Google Maps Pro je ďalšie užívateľsky prívetivé a komplexné doplnok Google Maps WordPress, ktorý môže byť skvelým mapovým riešením pre vaše podnikanie. Pomocou tohto doplnku môžete vytvárať neobmedzené mapy pre svoje stránky bez kódovania jedného riadku. Stačí jednoducho pridať skrátený kód, ktorý vygeneruje a ste hotoví.

Všetky mapy vytvorené pomocou WP Google Maps sú veľmi citlivé, čo znamená, že vyzerajú skvele na akomkoľvek zariadení. Ak chcete, aby boli pútavejšie, do svojich máp môžete pridať animácie. Doplnok podporuje viac jazykov, takže je ľahké lokalizovať aj svoje mapy. Tento doplnok je tiež kompatibilný s mnohými ďalšími pokročilými doplnkami a službami, ako je Cloudflare.

3. Hrdinové mapy

doplnok google maps

Hero Maps je ďalší úžasný doplnok Google Maps pre WordPress, ktorý vám umožní vygenerovať mapu v žiadnom momente. Tento doplnok ponúka úžasné možnosti prispôsobenia, takže si môžete ľahko urobiť vzhľad presne tak, ako chcete. Jeho drag and drop staviteľ robí navrhovanie vašej mapy super jednoduché. Z dôvodu ľahkého použitia môžete prepnúť zadnú časť obrazovky na celú šírku.

Ponúka množstvo rôznych značiek a farieb, z ktorých si môžete vybrať. Na výstupnej mape môžete mať dokonca filtrovanie pomocou záložiek. Takto môžete naraz zobraziť viac máp. Ponúka tiež niekoľko farieb pleti a môžete si vybrať tú, ktorá sa vám najviac páči.

4. Mapa postupu

doplnok google maps

Progress Map vám uľahčí zaradenie firmy do služby Mapy Google pomocou niekoľkých kliknutí po inštalácii doplnku. Bez ohľadu na to, v ktorom podnikáte, s Progress Map si môžete svoju mapu ľahko zobraziť na svojom webe WordPress. Ponúka viac ako 70 rôznych štýlov máp pripravených na použitie. Môžete tiež pridať svoj vlastný štýl mapy, ak máte lepší dizajn.

Návštevníkom svojich webových stránok môžete povoliť, aby automaticky určovali geolokáciu vašej firmy. Aby bolo užívateľsky prívetivé, máte právomoc ovládať a prispôsobovať všetky prvky používateľského rozhrania Máp Google, ako napríklad ovládanie priblíženia, ovládanie typu mapy atď..

5. WP Google Map

WP Google Map

WP Google Map je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať rôzne skratky Máp Google. Pomocou týchto krátkych kódov môžete na svojich webových stránkach, miniaplikáciách a vlastných šablónach zobraziť responzívne Mapy Google. Pomocou tohto doplnku môžete tiež zobraziť vlastné značky na svojich mapách a pridať k nim odkazy, ktoré zobrazia správu po kliknutí.

Môžete tiež samostatne určiť strednú zemepisnú šírku a dĺžku pre každú zo svojich máp a niekoľkými kliknutiami upraviť alebo odstrániť funkcie mapy. Ak chcete, aby bola pre vašich používateľov pohodlnejšia, môžete pomocou vrstiev povoliť zobrazovanie dopravných stavov a prekrytí v reálnom čase.

6. Widget máp pre Google Map

doplnok google maps

Widget máp pre Mapy Google je super rýchly a pohotový doplnok WordPress, ktorý ponúka skvelé možnosti zobrazenia mapy. Môže to byť cestná mapa, satelitná mapa, mapa terénu, hybridná mapa alebo dokonca zvoliť vlastný typ mapy. Aby to vyzeralo úžasne, máte aj niekoľko žiarivých farebných možností.

Pokiaľ ide o prispôsobenie, doplnok je mimoriadne flexibilný, takže môžete mať úplnú kontrolu nad tým, ako sa zobrazuje. Môžete si vybrať formát obrázka, ikonu špendlíka na mape, umiestnenie textov atď. A urobiť z nej vzhľad presne tak, ako chcete. Vďaka niekoľkým ďalším pokročilým funkciám je tento doplnok úžasný, pokiaľ ide o používanie doplnku Mapy Google na vašich stránkach.

7. WP Google Maps

Doplnok WP Google Maps

Ak chcete na svoje stránky pridať vlastné mapy Google, potom nič nemôže byť lepšie ako WP Mapy Google. Je to super flexibilný a plne prispôsobiteľný doplnok, ktorý automaticky identifikuje vašu polohu v Mapách Google. Môžete tiež ľahko pridať rôzne úrovne zväčšenia, ktoré sú hodnotené 1 až 5, aby používatelia mohli ľahko nájsť vašu polohu.

Doplnok je kompatibilný s niekoľkými ďalšími pokročilými doplnkami a vyzerá úžasne na zariadeniach s rôznymi veľkosťami obrazovky. Umožňuje tiež pridať skrátený kód na pridávanie máp kdekoľvek chcete. Môže to byť na vašich stránkach, jednej stránke, jednom príspevku, bočnom paneli, päte atď.

8. Google Maps CP

CP Google Maps CP

s CP Google Maps CP, môžete svoje Mapy Google vložiť kamkoľvek na svoj web. Môže to byť v rámci príspevku alebo v šablóne WordPress, ktorá zobrazuje viac príspevkov.

Mapy Google vložené do šablóny s viacerými príspevkami môžu obsahovať niekoľko značiek z rôznych príspevkov s priradenými informáciami o geografickej polohe. Ak umiestnite kurzor myši na tieto značky, automaticky zvýrazní príspevok, ku ktorému patrí. Môžete tiež použiť jeho širokú škálu možností nastavenia, aby bola univerzálnejšia a prispôsobivejšia. Tento doplnok je úplne pohotový a je plne prispôsobiteľný, takže ho budete mať skvele na pridávanie máp.

Tak to je všetko. Toto sú niektoré z úžasných doplnkov Máp Google, pre ktoré sa môžete rozhodnúť uviesť svoju firmu na svojom webe. Môžete tiež vyskúšať našu kompletnú recenziu v službe Google Maps Builder.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map