8 najlepších doplnkov WordPress pre kliknutie na Tweet (porovnané a skontrolované)

Najlepšie wordpress kliknite na tweet doplnky pluginy


Chcete na svoje príspevky a stránky WordPress pridať tlačidlo s odkazom na tweet? Pridanie Twitteru do vašej marketingovej stratégie v oblasti sociálnych médií môže byť skvelým nápadom osloviť obrovskú skupinu cieľového publika.

Pridaním tlačidla click-to-tweet môžete čitateľom uľahčiť zdieľanie obsahu na Twitteri.

V dnešnom článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov typu click-to-tweet. Poďme ich skontrolovať.

1. Sociálne vojny

sociálne vojny, doplnky typu click-to-tweet

Social Warfare je jedným z najpopulárnejších doplnkov WordPress pre sociálne zdieľanie, ktorý vám umožňuje pridať tlačidlo tweet na vaše stránky. Vďaka službe Social Warfare môžete dokonca vytvárať krásne tweetovateľné úvodzovky, aby ľudia ľahšie zdieľali konkrétnu časť vášho príspevku alebo stránky..

Do tweetov môžete pridať aj veľkú kartu so súhrnom obrázkov a povoliť automatické pridávanie voľby prostredníctvom @ (používateľské meno). Okrem tlačidla click-to-tweet, môžete tiež pridať krásne a ľahké prispôsobiteľné tlačidlá zdieľania. Umožňuje tiež plnú kontrolu nad obsahom, ktorý chcete zdieľať s vašimi návštevníkmi.

Od zmeny farby po úpravu veľkosti môžete urobiť všetko pre to, aby vyzerala príťažlivo pre vašich návštevníkov.

2. Monarcha

Monarchu, kliknite na tweet, doplnky sociálnych sietí

Monarch je skvelý doplnok pre zdieľanie v sociálnej sieti, ktorý vám umožní vytvoriť úžasné tlačidlo click-to-tweet. Tento doplnok obsahuje viac ako 35 rôznych možností sociálnych sietí. Môžete si vybrať ten, ktorý sa vám páči, a potom do svojich príspevkov a stránok pridať tlačidlá zdieľania.

Monarch ponúka 5 rôznych miest, do ktorých môžete pridať tlačidlá. Môže sa nachádzať nad alebo pod vaším obsahom, v multimediálnych súboroch, ako kontextové okno alebo prelet. Kontextové okná a prelety prichádzajú v 6 rôznych štýloch, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči.

Máte tiež možnosť prispôsobiť si veľkosť a tvar tlačidla. Ak chcete, môžete do svojich tlačidiel pridať efekty vznášania. Okrem toho môžete zarovnávať tlačidlá, zobrazovať názvy sietí a sociálne počty a umiestňovať tlačidlá do oblasti miniaplikácií. Monarch je tiež jedným z najlepších doplnkov pre WordPress Pinterest.

3. Sociálny podiel & Locker Pro

Sociálny podiel a skrinka

Sociálny podiel & Doplnok Locker je plne responzívny a all-in-one doplnok na sociálne zdieľanie, ktorý uľahčuje zdieľanie obsahu. Dodáva sa so 60 rôznymi možnosťami sociálnej platformy. To znamená, že má takmer každú možnosť, na ktorú si dokážete vziať.

Doplnok tiež ponúka skvelé funkcie na uľahčenie konverzií pomocou funkcie sociálnej skrinky. Máte niekoľko možností, ako zobraziť tlačidlá zdieľania, napríklad typické tlačidlo tweetu, možnosť tweetovať a ďalšie. Tlačidlá sa dodávajú v dvoch rôznych štýloch: vertikálne a horizontálne.

Program Visual Composer, ktorý je súčasťou doplnku, uľahčuje zostavenie tlačidla. Okrem toho máte efekty vznášania CSS3, realistické počty zdieľaní, generátor krátkych kódov sociálnej skrinky a mnoho ďalšieho. Celkovo je tento doplnok dokonalý na zvýšenie vašich sociálnych podielov.

4. Mashshare

Mashshare, pluginy click-to-tweet

MashShare je ďalší úžasný sociálny doplnok WordPress, špeciálne navrhnutý tak, aby vám umožnil pridať tlačidlá zdieľania na vaše webové stránky. Pomocou tohto doplnku môžete zdieľať obsah na sociálnych platformách, ako sú Twitter, Facebook, Pinterest atď.

Mashshare ponúka úžasné možnosti prispôsobenia, takže ho môžete použiť na úpravu svojich tlačidiel tak, ako chcete. Od zmeny predvolených farieb, písiem, tvaru a veľkosti môžete urobiť veľa, aby vyzerali príťažlivo.

Ak chcete zobraziť počet zdieľaní, ktoré ste dostali, je to možné. Ak chcete, aby tlačidlá reagovali na rôzne veľkosti obrazovky, môžete umiestniť tlačidlá pomocou samostatných polôh.

5. Sociálny mops

Social Pug, pluginy click-to-tweet

Social Pug je ďalším doplnkom na zdieľanie v sociálnej sieti. Podporuje viac ako 14 platforiem sociálnych sietí. Tento doplnok obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste svojich návštevníkov povzbudili, aby zdieľali váš obsah.

Ak chcete pridať svoje tlačidlá, môžete použiť 5 rôznych štýlov, ktoré ponúka doplnok. Môže to byť buď vložené tlačidlá, plávajúce tlačidlá zdieľania, kontextové okná alebo mobilné lepkavé tlačidlo. Máte tiež možnosť skryť alebo zobraziť svoje sociálne počty.

Doplnok vám umožňuje nastaviť konkrétne číslo a po jeho dosiahnutí sa automaticky začne zobrazovať počet vašich zdieľaní. Ak niekedy prídete o svoje počty kvôli technickej chybe, doplnok vám ich umožní obnoviť bez toho, aby vám chýba jeden počet.

6. Ľahké tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach

Tlačidlá Easy Social Share, Pinterest Pluginy

Tlačidlá Easy Social Share Buttons sú ďalším úžasným doplnkom pre sociálne zdieľanie, ktorý je vybavený úžasnými funkciami. Pomocou tohto doplnku môžete nielen umožniť ľuďom ľahko zdieľať váš obsah, ale môžete tiež pridať počítadlo sociálnych zdieľaní a sledovať počet zdieľaní, ktoré ste dostali..

Môžete si tiež vybrať jednu z 55 krásnych šablón a pomocou nástroja na tvorbu osobných šablón prispôsobiť vzhľad vzhľadu. Doplnok ponúka viac ako 50 možností sociálnych sietí. Môžete si teda vybrať svoju obľúbenú platformu a pridať na ňu svoje tlačidlo.

Vďaka svojej najnovšej aktualizácii sa Easy Social Share Buttons stali kompatibilnými s GDPR a novým editorom blokov Gutenberg. Môžete ho tiež použiť s inými pokročilými doplnkami a väčšinou populárnych tém bez obáv z kompatibility.

7. Sociálne zdieľanie WP

Sociálne zdieľanie WP

Sociálne zdieľanie WP je bezplatný doplnok na zdieľanie v sociálnych sieťach, ktorý vám umožňuje pridávať niektoré chytľavé tlačidlá zdieľania na vaše príspevky a stránky. Doplnok v súčasnosti ponúka tlačidlá zdieľania Facebook, Twitter, Linkedin, Xing, Reddit a Pinterest a môžete ich pridať do svojich príspevkov, stránok a do všetkých vlastných typov príspevkov..

Tento doplnok používa CSS 3 na vytváranie tlačidiel bez obrázkov. Všetky tieto tlačidlá sú mimoriadne citlivé, čo znamená, že na všetkých zariadeniach vyzerajú skvele.

Po pridaní tlačidiel na svoju webovú stránku ich môžete podľa potreby ľahko zmeniť. Najlepšia vec je, že môžete pridať tlačidlá kdekoľvek na web. Má tiež možnosť pridať text priamo pred tlačidlá.

8. Lepšie kliknite na Tweet

lepšie click-to-tweet

Lepšie kliknite na Tweet je ďalší úžasný bezplatný doplnok WordPress, vďaka ktorému je zdieľanie obsahu na Twitteri veľmi jednoduché. Rovnako ako názov napovedá, s týmto doplnkom môžete svoj obsah tweetovať jediným kliknutím.

Môžete vytvoriť tweetable obsah pomocou skráteného kódu vygenerovaného doplnkom alebo pomocou editora Gutenberg. Pomocou týchto tlačidiel môžete umožniť svojim návštevníkom, aby tweetli odkaz na jeden z vašich obsahov, alebo ich povzbudili, aby si tweetli jeho časť.

Stačí umiestniť tlačidlo tweet do sekcie, o ktorej si myslíte, že si zaslúži tweet, a váš obsah je pripravený na zdieľanie. Tlačidlá môžete upraviť aj pomocou tlačidiel prémiové addony k dispozícii pre doplnok.

Toto sú niektoré z najlepších doplnkov typu click-to-tweet, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach. Mohlo by vás zaujímať aj vzdelávanie ako pridať klipy do tweetu do svojho príspevku WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map