8 najlepších vlastných chybových doplnkov WordPress 404 (2020)

Najlepšie vlastné chybové hlásenie WordPress 404


Chcete vytvoriť vlastnú chybovú stránku WordPress 404?

Pri pokuse navštíviť webovú stránku, ktorá nie je k dispozícii, sa zobrazí chybová stránka 404.

Predvolená chybová stránka 404 vyzerá nudne, takže je lepšie túto stránku prispôsobiť tak, aby ste zlepšili dojem používateľa. Okrem toho musíte zabezpečiť, aby ste pre všetky odstránené stránky nastavili správne presmerovanie stránky, aby ste na svojom webe mohli znížiť počet 404 chýb..

Najlepšie vlastné chybové hlásenia WordPress 404

Či už chcete vytvoriť vlastnú stránku 404 alebo nastaviť správne presmerovanie, budete potrebovať vlastný doplnok s chybou 404. Pozrime sa na niektoré z najlepších 404 doplnkov s chybovými stránkami pre WordPress

1. Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder je najobľúbenejší doplnok na vytváranie a ukladanie stránok WordPress. Je dodávaný so vstavanou šablónou chybovej stránky 404, ktorú si môžete prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránok.

Šablóna chybovej stránky 404 v predvolenom nastavení obsahuje hlavné tlačidlo, podnadpis, text a tlačidlo výzvy na akciu. Informácie na stránke si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Beaver Builder 404 Chyba

Beaver Builder uľahčuje prispôsobenie šablóny chybovej stránky z frontendu. Môžete použiť jeho bod a kliknite na nástroje pridať užitočné podrobnosti na svoju chybovú stránku.

2. Divi

Divi Téma

Divi Builder má plne prispôsobiteľnú šablónu chybovej stránky 404, ktorú môžete použiť na zapojenie používateľov a zníženie miery odchodov.

Je to doplnok, ktorý bez problémov funguje s ľubovoľnou témou.

Šablóna stránky Divi 404

Pomocou nástroja na tvorbu stránok Divi môžete vykonať zmeny v šablóne chybovej stránky 404. Môžete ľahko prispôsobiť písmo, farbu, pozadie, medzery, okraje a ďalšie informácie na svojej stránke.

Môžete ľahko prispôsobiť obsah svojej chybové stránky 404 a dokonca pridať formulár na odber bulletinu a tlačidlá s výzvou na akciu.

3. Astra

Astra 404

Astra je rýchla a ľahká viacúčelová téma WordPress. Ponúka prémiovú šablónu chybovej stránky 404, ktorá automaticky nahradí predvolený obsah chybovej stránky 404.

Aby ste mohli používať šablónu chybovej stránky 404, musíte si na svoje stránky WordPress nainštalovať a aktivovať doplnok Astra Pro Addon. Nastavenia tejto šablóny budú k dispozícii vo vašej administratívnej oblasti WordPress pod vlastnými rozloženiami.

Chybová stránka Astra 404

Astra tiež bezproblémovo spolupracuje s akýmkoľvek tvorcom stránok WordPress. Umožňuje zakázať hlavičky a päty primárnych webových stránok, aby sa používateľom mohli zobrazovať užitočné informácie.

4. Správca presmerovania

Správca presmerovania

Správca presmerovania je užitočný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje ľahko pridávať presmerovania stránky na váš web. Vydali ho tí istí ľudia za populárnym doplnkom WordPress SEO Yoast.

Vždy, keď odstránite webovú stránku, doplnok vás vyzve na nastavenie presmerovania.

Doplnok funguje výborne s Google Search Console a umožňuje vám rýchlo opraviť chyby na webe.

5. Presmerovanie

presmerovanie

presmerovanie je bezplatný doplnok WordPress na správu a opravu chýb na vašom webe. Sleduje vaše chyby 404 a vyzýva vás, aby ste nastavili správne presmerovanie.

Môžete vidieť denník chýb na sledovanie všetkých presmerovaní vo WordPress. Exportujete protokoly chýb a zostavy na ďalšiu analýzu.

6. 404 až 301

404 až 301

404 až 301 je inteligentný doplnok na optimalizáciu chýb WordPress 404. Umožňuje presmerovať používateľov z chybovej stránky 404 na iné webové stránky a vlastné odkazy.

Najlepšie na tom je, že pomocou tohto doplnku môžete nastaviť e-mailové upozornenia vždy, keď vaši používatelia skončia na chybovej stránke 404. Týmto spôsobom môžete podniknúť včasné kroky na opravu chybovej stránky.

7. Presmerovania 301

301 Presmerovania

301 Presmerovania je doplnok presmerovania WordPress na pridanie presmerovaní 301 a 302 na vaše chybové stránky 404. Môžete presmerovať používateľov na stránky, príspevky, vlastné odkazy a archívne stránky.

Doplnok zobrazuje úplné informácie o presmerovaniach a umožňuje vám rýchlo sledovať chybové stránky. Pomocou tohto doplnku môžete zapojiť používateľov, aj keď sa dostanú na matnú chybovú stránku 404.

8. Doplnok pre presmerovanie SEO

Doplnok pre presmerovanie SEO

Doplnok pre presmerovanie SEO pomáha ľahko opraviť 404 chybových stránok z Konzoly Google Search Console. To vám umožní pridať 301 presmerovaní na nedostupné stránky, aby vaši používatelia mohli vidieť iný obsah na vašom webe.

Navyše opravuje chyby indexového prehľadávania (404 & soft 404) v Konzole Google Search Console, takže si môžete byť istí, že za odstránené stránky nebudete penalizovaní.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť niektoré z najlepších chybových stránok WordPress 404. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o tom, ako opraviť chybu pri vytváraní databázového pripojenia vo WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map