8 najlepších zásuvných modulov WordPress na zostavenie ďalšieho eBay

Najlepšie WordPress aukcie pluginy


Hľadáte najlepšie aukcie doplnkov WordPress? Ste na správnom mieste. So správnym doplnkom môžete zmeniť svoju skromnú webovú stránku na stroj na zarábanie peňazí. Či už hľadáte vytvorenie malej aukčnej stránky alebo chcete dať eBay nejakú súťaž o monštrá, dokonalý doplnok vám to pomôže.

V tomto článku sa podelíme o náš osobne zostavený zoznam 9 najlepších aukčných doplnkov pre WordPress na trhu.

Ako začať aukciu

Pred stiahnutím a inštaláciou najlepších aukčných doplnkov WordPress budete potrebovať webovú stránku WordPress.

Existujú dva typy webových stránok WordPress: hostovaná platforma WordPress.com; a WordPress.org, platforma s vlastným hosťovaním. Pre svoje potreby budete potrebovať druhé. Ak máte ďalšie otázky, pozrite si náš článok o všetkých rozdieloch medzi WordPress.com a WordPress.org.

Ak chcete prevádzkovať správny aukčný server, budete potrebovať názov domény, webhosting a certifikát SSL.

Názov domény je adresa vášho webu na webe, napríklad Google.com alebo IsItWP.com; tiež známy ako vaša adresa URL. Web hosting je spôsob, akým sa vaše súbory ukladajú online. V podstate, ak je názov vašej domény adresa vášho domu, webhosting je váš dom.

A certifikát SSL je to, čo robí vaše doménové meno bezpečné a umožňuje vám s istotou prijímať platby online.

Keď na svoju stránku nainštalujete certifikát SSL (Secure Sockets Layer), adresa URL vašej webovej stránky bude mať predponu https namiesto http. Pred https sa navyše zobrazí malá zelená ikona zámku, ktorá vašim návštevníkom oznámi, že majú zabezpečené pripojenie. Získate tým istotu, ktorú musia ponúknuť na aukciách a odoslať platby.

Myslíte si, že náklady na názov domény, webhosting a certifikát SSL vás budú stáť dosť cent? Zamysli sa znova! Vypracovali sme dohodu s Bluehostom, ktorá čitateľom IsItWP získa bezplatné doménové meno, certifikát SSL zadarmo a MASÍVNÚ zľavu na webhosting.!

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Po získaní všetkého, čo potrebujete, si môžete prečítať nášho podrobného sprievodcu o tom, ako vytvoriť aukčnú stránku na WordPress..

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších doplnkov WordPress, ktoré si určite nemôžete nechať ujsť na svojom webe.

Všetko nachystané? Potom je čas pozrieť si 9 najlepších aukčných doplnkov pre WordPress!

1. Aukcie YITH WooCommerce

YITH

Keď uvažujete o aukciách, je pravdepodobné, že premýšľate o najslávnejšej webovej stránke online aukcie vôbec: eBay. Nebolo by pekné priniesť silu aukcií typu eBay na váš osobný web? Teraz môžete!

YITH WooCommerce Aukcie je doplnok, ktorý môžete bez problémov pridať na svoje webové stránky. Tento nástroj má množstvo skvelých funkcií, ktoré umožňujú spoločnosti eBay beh za svoje peniaze. Nielenže si môžete nastaviť vlastné aukcie s katalógom produktov, ale predajcovia, ktorí sú prepojení s vašimi webovými stránkami, môžu pridávať produkty do vášho online aukčného domu..

Výsledkom bude zníženie peňazí, ktoré dostanú vaši predajcovia pri predaji produktu. Do každého produktu je tiež možné pridať tlačidlo Kúpiť. Stačí len nastaviť cenu, nechať aukciu prebehnúť a ak niekto chce produkt, môže si ho kúpiť priamo.

Pokiaľ ide o weby WooCommerce, pozrite si náš odborný výber najlepších hostingových spoločností WooCommerce.

Začíname s aukciami YITH WooCommerce dnes!

2. Aukcie WP

Aukcie WP

WP Auctions je plne podporovaný aukčný program, ktorý môžete ľahko pridať na ľubovoľnú webovú stránku WordPress. Tvorcovia sa môžu pýšiť tým, že tento jednoduchý súbor zip môže byť pridaný na vašu stránku za 2 minúty alebo menej. Po pridaní doplnku ho môžete vylepšiť a začať pridávať produkty.

Ak hľadáte zisky, nehľadajte ďalej. Nemusíte znižovať svoj úspešný predaj tretej strane. Získate 100% svojich ziskov!

Typy produktov, ktoré môžete aukovať na aukciách WP, sú veľmi obmedzené. Môžete dať na predaj autá alebo motocykle, predať pozemky alebo nehnuteľnosti, nechať ľudí ponúknuť starožitnosti alebo vzácne zberateľské predmety. Obloha je limit!

Začíname s aukciami WP ešte dnes!

3. Konečná aukcia WordPress

Konečná aukcia

Doplnok Ultimate WordPress Auction je nástroj vhodný pre kupujúcich a predávajúcich, ktorý je k dispozícii pre tých, ktorí chcú zriadiť aukčný dom, ale nevedia veľa o kódovaní..

Stiahnutie a inštalácia tohto doplnku trvá iba pár minút. Akonáhle je všetko pripravené a môžete ísť, môžete začať zverejňovať položky, na ktoré majú ľudia ponúknuť ceny. S bezplatnou verziou môžete nahrať viac produktov, pridať podrobný popis, až 4 obrázky a umožniť ľuďom začať dražbu.

Na konci kupujúceho je ľahké sa orientovať a porozumieť mu. Zákazníci môžu ponúkať ponuky prostredníctvom svojej kreditnej karty, debetnej karty alebo účtu PayPal. Pri ponúkaní produktov môžu zapnúť e-mailové upozornenia, aby vedeli, či je ich ponuka stále na vrchole. Upozornenia uľahčujú začatie zábavného a konkurenčného prostredia, v ktorom sa ľudia budú baviť s ponúkaním cien za vaše produkty.

Začnite už dnes s aukciou Ultimate WordPress Auction!

4. Jednoduché aukcie WooCommerce

jednoduché aukcie woocommerce

Hľadáte aukčný doplnok, ktorý je hračka na nastavenie a ktorý je úplne prispôsobiteľný? Jednoduché aukcie WooCommerce vám môžu pomôcť pridať jedinečný a ľahko použiteľný aukčný dom na vaše webové stránky bez ohľadu na to, aký druh produktov máte na predaj..

Spoločnosť sa hrdo pýši tým, že tento doplnok je možné pridať, prispôsobiť a pripraviť približne o pol hodiny. Má množstvo funkcií, vďaka ktorým je skutočným konkurentom s eBay. Po inštalácii môžete prejsť do šablón a vytvoriť si vlastný motív, ktorý sa dobre hodí k vášmu webu.

Budete mať tiež možnosť nastaviť zvýšenie ceny za ponuku, začiatočné a konečné časy a dokonca si ich môžete kúpiť aj pomocou tlačidiel. Keď zákazníci prichádzajú na vaše aukcie, budú sa môcť zaregistrovať zadaním svojich platobných údajov a všetci sú nastavení. Ak vyhrajú aukciu, ich platba sa spracuje a produkt odošlete. Je to také ľahké.

Začíname s jednoduchými aukciami WooCommerce dnes!

5. Automatický doplnok WordPress

wordpress automatický doplnok

Pozreli sme sa na niekoľko doplnkov, ktoré vám umožňujú vytvárať aukcie od základov. Možno sa pýtate, či existuje spôsob, ako umiestniť aukcie, ktoré ste už vytvorili, na web eBay. Odpoveď je ÁNO! Všetko, čo potrebujete, je automatický doplnok WordPress.

Tento doplnok je možné nainštalovať za pár sekúnd. Umožňuje vám importovať celý rad vecí z iných webových stránok, ako sú YouTube, sociálne médiá, váš blog a (čo je najdôležitejšie) eBay. Po nainštalovaní doplnku na svoj web sa prihláste pomocou informácií o svojom účte eBay.

Potom môžete prepojiť svoje aktívne aukcie eBay s vašou preferovanou stránkou na vašom webe. Po prepojení svojich webových stránok je dobré ísť! Tento doplnok sa aktualizuje v reálnom čase. Ak do svojho profilu eBay pridáte novú aukciu, automaticky sa objaví na vašom webe.

Začíname s automatickým doplnkom WordPress ešte dnes!

6. Auction Nudge

Aukčný nudge

Chcete na svoje webové stránky pridať viac ako svoje eBay položky? Ak je to tak, Auction Nudge je pre vás ideálnym doplnkom.
Tento užívateľsky prívetivý doplnok umožňuje rýchlo pridať celý svoj profil eBay na svoju osobnú webovú stránku. Tento doplnok môže byť užitočný, ak už máte uznávaný účet eBay s dobrým skóre spätnej väzby.

Ak návštevník príde na vaše webové stránky, bude môcť zobraziť produkty, ktoré v súčasnosti predávate, váš účet na eBay a vaše recenzie ako predajca. Je to vynikajúci zdroj, ak chcete, aby sa vám pri prechode z online aukčnej budovy na samostatný doplnok zobrazoval seriózny príspevok, ale chcete, aby ľudia vedeli, že nie ste nový predajca..

Začíname s aukčnou aukciou dnes!

7. Aukčný doplnok pre aukciu WordPress WooCommerce Marketplace

wordpress woocommerce marketplace aukčný plugin

Aukčný doplnok WordPress WooCommerce Marketplace Auction Plugin je nástroj bohatý na funkcie, ktorý možno použiť s prakticky akýmkoľvek webovým serverom, ktorý chce vytvoriť virtuálny trh. Správcovia môžu pridávať ľudí do zoznamu osôb, ktoré na trh pridávajú produkty.

Nenechajte si ujsť tento článok o najlepších platformách elektronického obchodu pre multivendorové trhy.

Tento doplnok vám umožňuje vytvárať 4 rôzne typy aukcií vrátane; štandardné, prírastkové, automatické a rezervné. Každý typ aukcie umožňuje používateľovi prispôsobiť a vylepšiť odovzdávanie podľa svojich potrieb.

Na konci kupujúceho je veľa skvelých funkcií, ktoré pomôžu udržať kupujúcich na vašej stránke v slučke. Môžu ho nastaviť tak, aby automaticky predložil ponuku, ak im niekto ponúkne vyššiu cenu. Môžu tiež požiadať o automatické e-maily, keď ich niekto preplatí alebo ak aukcia, ktorú sledujú, skončila.

Začíname s aukčným doplnkom WooCommerce Marketplace Auction Plugin ešte dnes!

8. Doplnok Aukcie WordPress

plugin pre aukcie wordpress

Doplnok WordPress Auctions je určený pre ľudí, ktorí chcú dať tovar alebo službu na predaj. Je to jedna z najlepších možností pre tých, ktorí chcú svojim zákazníkom ponúknuť pri nakupovaní jedinečnú škálu možností.

Môžete si vytvoriť vlastnú ekonomiku tým, že ľuďom umožníte „kupovať“ obchodovanie s ich hotovosťou za „kredity“, ktoré môžu použiť na dražbu na aukciách. Ak nechcete využívať kredity, nebojte sa. Tiež vám umožňujú používať PayPal a tradičné kreditné karty na okamžité nákupy.

Vývojár sa môže pochváliť, že tento nástroj bol testovaný na rôznych platformách WordPress s mnohými rôznymi témami. Svoju aukčnú stránku budete môcť navrhnúť tak, aby hladko ladila so zvyškom vášho webu. Môžete tiež nainštalovať aukcie WordPress a nechať ich bežať behom niekoľkých minút. Dodatočné nastavenia umožňujú vstup a prispôsobenie aukcií tak, aby svojim zákazníkom poskytli jedinečný zážitok.

Začíname s doplnkom WordPress Aukcie ešte dnes!

bonus: Nenechajte si ujsť prehliadnutie nášho doplnku pre prezradenie WordPress.

Dúfame, že tento článok vám pomohol objaviť najlepšie aukcie doplnkov WordPress.

Ak sa vám tento príspevok páčil, možno sa vám bude páčiť aj náš zoznam 7 najlepších tvorcov stránok pre drag and drop.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map