8 najlepších zásuvných modulov WordPress z roku 2020 (zadarmo a prémiové)

Najlepšie pinterest pluginy pre


Chcete používať Pinterest ako súčasť vašej stratégie sociálnych médií? Pinterest je jedným z najpopulárnejších vizuálnych vyhľadávacích nástrojov a pomôže vám prilákať veľa návštevníkov na vaše webové stránky a prípadne ich previesť na potenciálnych zákazníkov..

WordPress ponúka niekoľko úžasných doplnkov, ktoré vám umožnia integrovať váš Pinterest účet na vaše webové stránky WordPress bez kódovania jedného riadku. V tomto článku sme zaokrúhlilo na 8 najlepších doplnkov pre WordPress Pinterest, ktoré vám to uľahčia.

Pritom sme pridali iba tie, ktoré považujeme za najlepšie z hľadiska funkčnosti, ľahkého používania a výkonu.

Poďme ich skontrolovať.

1. Sociálne vojny

sociálne vojny, doplnky typu click-to-tweet

Social Warfare je jedným z popredných doplnkov WordPress, ktorý vám umožňuje integrovať tlačidlá zdieľania sociálnych sietí na vaše webové stránky. Po nainštalovaní tohto doplnku si uvedomíte, že odovzdávanie konkrétnych obrázkov Pinterest ešte nikdy nebolo také jednoduché. Tento doplnok vám umožňuje nielen pripojiť sa k Pinterestu, ale tiež umožňuje pripojiť vaše webové stránky k viac ako 15 rôznym sociálnym sieťam.

Doplnok je super ľahký a vykazuje veľmi rýchly výkon. Umožňuje vám tiež získať úplnú kontrolu nad spôsobom zdieľania obsahu na sociálnych platformách. Môžete optimalizovať názvy, obrázky a popisy.

Môžete dokonca prispôsobiť tlačidlá tak, aby zodpovedali štýlu vášho webu. Doplnok obsahuje viac ako 5000 rôznych kombinácií štýlov.

Môžete tiež zobraziť svoje sociálne podiely, aby ste povzbudili viac zdieľaní. Ak si myslíte, že váš počet je príliš nízky na zdieľanie s vašimi návštevníkmi, môžete ho skryť, až kým nedosiahne predvolené číslo. Vďaka mnohým ďalším pokročilým funkciám môže byť tento doplnok úžasnou voľbou pre vaše podnikanie.

2. Ľahké tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach

Tlačidlá Easy Social Share, Pinterest Pluginy

Tlačidlá Easy Social Share Buttons sú ďalším skvelým doplnkom na maximalizáciu sociálneho vystavenia vášho webu. Či už je to Pinterest, Facebook, Twitter, Instagram alebo akákoľvek iná platforma, tento doplnok ponúka najjednoduchší spôsob, ako pridať tlačidlo zdieľania na svoje stránky..

Do svojho obsahu môžete ľahko pridať špendlíky a tiež pridať optimalizované obrázky pre svoje špendlíky a galérie. Tie potom môžu byť pridané krásnymi lightboxmi a tlačidlami Pin. Má dokonca krásne galérie Pin, optimalizované úvodzovky a automatické tlačidlá pinov.

Obsahuje tiež robustný analytický nástroj, ktorý vám umožní sledovať výkonnosť vašich webových stránok na rôznych sociálnych stránkach. Tlačidlá Easy Social Share Buttons sú ľahkým doplnkom a umožňujú vám optimalizovať obrázky tak, aby ste dosiahli lepšie výsledky. Doplnok reaguje, takže tlačidlá vyzerajú skvele na všetkých zariadeniach bez ohľadu na ich veľkosť.

3. Pinterest na WordPress – WordPress Pinterest Galéria Plugin

Pinterest na WordPress, Pinterest. Pluginy

Pinterest na WordPress je fantastické riešenie na integráciu vášho Pinterest účtu do vášho webu WordPress. To vám umožní predstaviť svoje Pinterest dosky a kolíky na vašom webe. Možnosti prispôsobenia môžete použiť aj na úpravu výšky, šírky a čalúnenia vašich galérií Pinterest.

Máte tiež plnú kontrolu nad tým, čo chcete na svojich webových stránkach zobraziť. Doplnok ponúka možnosť odškrtnúť obrázky, ktoré chcete skryť z webovej stránky. Máte tiež dva spôsoby, ako prepojiť kolíky. Môžete ich zobraziť v kontextových oknách alebo ich prepojiť priamo so svojím účtom Pinterest.

Okrem toho môžete vytvárať a zobrazovať neobmedzený počet galérií, vybrať si z 30 rôznych farieb pozadia, pomocou selektora farieb priradiť farbu svojej galérie k svojmu webu a ďalšie.

4. GS Pinterest profil

Portfólio spoločnosti Pinterest

Profil Pinterest je responzívny doplnok na zobrazovanie vašich kolíkov Pinterest na vašom webe WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete na zobrazenie kolíkov používať skratky kdekoľvek, a to aj v oblastiach, v ktorých sa nachádza widget.

toto zapojiť je kompatibilný s najnovšími verziami WordPress as Gutenbergovými blokmi. S profilom GS Pinterest môžete vytiahnuť špendlíky od ktoréhokoľvek používateľa na Pintereste a zobraziť špendlíky z ľubovoľnej dosky, ktorú chcete. Máte dokonca možnosť pridať alebo odstrániť počet riadkov a stĺpcov v rozsahu od 1 do 6.

Pro verzia doplnku je dodávaná s 5 rôznymi témami, z ktorých každá má svoj vlastný štýl. Ak chcete použiť svoj vlastný štýl, môžete to urobiť aj pomocou vlastného CSS. Doplnok je užívateľsky príjemný a dá sa ľahko nastaviť. Tiež dostáva automatické aktualizácie a je veľmi dobre zdokumentovaný.

5. Plugin TastyPins Pinterest

TastyPins, Pinterest Pluginy

Tasty Pins je ďalší úžasný Pinterest priateľský doplnok WordPress, ktorý vám umožní optimalizovať obrázky pre Pinterest. Pomocou tohto doplnku si môžete nastaviť vlastný popis a obrázky optimalizovať pre vyhľadávanie pomocou hashtagov, kľúčových slov atď.

Je ľahké skryť konkrétne obrázky z vašich webových stránok jednoduchým kliknutím myši. Umožňuje dokonca zakázať pripínanie určitých obrázkov a udržiavať ich v bezpečí na vašom webe. Môžete tiež prinútiť svojich používateľov, aby skryli skryté obrázky.

Tento doplnok je mimoriadne citlivý a je kompatibilný s viacúčelovými témami a doplnkami. Ponúka neobmedzenú podporu, takže sa už nikdy nebudete musieť starať o nič. Ak narazíte na problém s použitím doplnku, jednoducho kontaktujte tím podpory a oni vám pomôžu problém vyriešiť.

6. Monarch Social Share Plugin

Monarchu, kliknite na tweet, doplnky sociálnych sietí

Monarch je ďalší populárny doplnok pre sociálne zdieľanie, ktorý je vybavený úžasnými funkciami. Tento doplnok ponúka viac ako 35 rôznych sociálnych sietí, z ktorých si môžete vybrať. Ponúka tiež skvelé možnosti prispôsobenia, takže tlačidlá zdieľania môžete prispôsobiť vzhľadu vašej webovej stránky.

Tlačidlá zdieľania môžete pridať na 5 rôznych miestach. Môže sa nachádzať na plávajúcej lište nad alebo pod vaším obsahom, na obrázkoch a videách, automaticky otváraných oknách a automatických preletoch. Kontextové okná a prelety prichádzajú v 6 rôznych štýloch.

Prístrojová doska Monarch je mimoriadne užívateľsky prívetivá a môžu ju používať nováčikovia aj pokročilí používatelia. Počet zdieľaní, sledovateľov a hodnotení Páči sa vám tiež môžete skontrolovať na analytickom paneli. Pomôže vám to sledovať výkonnosť vašich webových stránok. Je tiež jedným z najlepších doplnkov pre kliknutie na tweet pre WordPress.

7. Zdieľané počty – tlačidlá zdieľania sociálnych médií

Zdieľané počty, doplnok pre tlačidlá sociálnych zdieľaní

Zdieľané počty je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje pridať krásne doplnky na zdieľanie sociálnych sietí na váš web. Doplnok ponúka až 8 rôznych platforiem sociálnych sietí. Môžete si vybrať, koho chcete a pridať na svoje stránky, aby ste povzbudili svojich návštevníkov, aby zdieľali váš obsah.

Doplnok ponúka pre vaše tlačidlá niekoľko možností štýlu. Môžete si vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu dizajnu webových stránok.

Doplnok už stiahlo viac ako 4 000 používateľov. Zdieľané počty už nikdy nebudete musieť robiť kompromisy týkajúce sa výkonu vašich webových stránok, pretože boli krásne optimalizované pre rýchlosť.

8. Pinterest Pin It Button Hover And Post

Pinterest Pinin Plugin

Vyskúšajte Pinterest Pin It plugin na pripnutie vašich blogových príspevkov, obrázkov, stránok atď. na dosku Pinterest. Špendlíky môžete zobraziť alebo skryť pomocou nastavení doplnku. Doplnok tiež umožňuje aktivovať alebo deaktivovať tlačidlo Pin IT, ktoré sa zobrazí po umiestnení kurzora nad obrázky.

Tlačidlo Pin It sa dá prispôsobiť aj na zväčšenie alebo zmenšenie veľkosti. Môžete dokonca zmeniť jeho farbu tak, aby zodpovedala celkovému vzhľadu vašej webovej stránky. Doplnok umožňuje osloviť viac ľudí a umožňuje ho preložiť do rôznych jazykov. Doplnok je kompatibilný so všetkými modernými témami a doplnkami.

Tento doplnok je k dispozícii zadarmo. Okrem toho je veľmi citlivý a vyzerá dobre na zariadeniach všetkých veľkostí. Vyskúšajte to a dajte nám vedieť, ako sa vám tento doplnok páči.

Toto sú niektoré z doplnkov Pinterest, ktoré vám umožňujú integrovať vaše webové stránky s účtom Pinterest. Dúfame, že vám tento príspevok pomohol. Ak používate iný doplnok, o ktorom si myslíte, že si zaslúži zmienku v tomto zozname, dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Medzitým si prečítajte našu úplnú príručku Ako používať Pinterest pre firmy: The Ultimate Resource

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map