9 najlepších a lacných alternatív ClickFunnels na rok 2020 (porovnané)


Zaujíma vás, či existuje lacnejšia alternatíva ClickFunnels?

ClickFunnels je nástroj na vytváranie predajných zúžení, ktorý vám umožňuje predávať, predávať a doručovať vaše produkty online. Je to drahá (alebo predražená?) Sada all-in-one, ktorá sa dodáva so všetkými nástrojmi, ktoré potrebujete na vytvorenie predajného zúženia, napríklad webhosting, nástroj na vytváranie drag and drop, e-mailový marketingový nástroj a ďalšie.

ClickFunnels je agresívne uvádzaný na trh ako jediné spoľahlivé riešenie na vybudovanie predajnej cesty. Má však svoje vlastné nevýhody.

 1. Cena: 297 dolárov mesačne. Aby som bol úprimný, je to veľa peňazí, najmä keď začínate
 2. Platforma Buggy: Mnoho používateľov ClickFunnel tvrdí, že platforma je buggy a podpora nie je na rovnakej úrovni.
 3. Priemerné vlastnosti: ClickFunnels sa rovnako ako všetky platformy all-in-one snaží poskytovať základné funkcie všetkého. Ak chcete využívať rozšírené funkcie, musíte sa integrovať so službou tretej strany.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších alternatív ClickFunnels a ukážeme vám, ako ľahko vytvoriť neobmedzené predajné cesty pre svoje značky..

A je to lacnejšie!!

Uistite sa, že tieto produkty používate úplne na vybudovanie predajnej cesty.

Použitie alternatív ClickFunnels na zostavenie predajnej cesty

Tu je zoznam vecí, ktoré budete musieť vytvoriť alternatívu ClickFunnels pomocou WordPress. V nasledujúcej sekcii vám ponúkneme najlepšie možnosti.

 1. Bluehost: Získajte zadarmo doménové meno a webhosting.
 2. Divi: Navrhnite svoje predajné zúženie pomocou nástroja drag and drop Builder.
 3. WooCommerce: Kompletné eCommerce riešenie, ktoré vám umožní predávať produkty a služby z vašej predajnej cesty.
 4. CartFlows: Na vytvorenie zúženia budete potrebovať doplnok na tvorbu zúžení.
 5. WPForms: Jednoduchý doplnok pre kontaktný formulár pre vaše zúženie
 6. Neustály kontakt: integrujte e-mailovú marketingovú službu.
 7. OptinMonster: Premeňte svojich návštevníkov na potenciálnych zákazníkov a zákazníkov.
 8. MonsterInsights: Sledujte výkonnosť svojich webových stránok pomocou služby Google Analytics.

Teraz, keď viete, aké alternatívy ClickFunnels potrebujete, pozrime sa na krok za krokom a pozrime sa, ako s nimi zostaviť predajnú cestu..

Krok 1: Zaregistrujte sa do služby Bluehost a začnite s predajom

Zľavový kód Bluehost, webhosting Bluehost

Prvá vec, ktorú musíte nastaviť, je predajná cesta k registrácii spoločnosti Bluehost pre webhosting. Bluehost je oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostenia spoločnosťou WordPress.org.

Po registrácii vyberte názov domény pre predajnú cestu, ktorú sa chystáte vytvoriť. Potom naň nainštalujte WordPress a začnite vytvárať predajné cesty. Ponúka bezplatné doménové meno, bezplatné SSL, neobmedzený priestor na disku, zaručenú dostupnosť, vynikajúcu podporu a inštaláciu WordPress jedným kliknutím.

Toto je krok za krokom sprievodca vytvorením vášho webu od nuly alebo z predaja pomocou Bluehost.

Cena Bluehost: $ 2,75 / mesiac

Pozrite sa na kompletnú recenziu spoločnosti Bluehost.

Krok 2: Inštalácia Divi, motív Drag and Drop Builder

divi builder, tvorca webových stránok

Po inštalácii programu WordPress budete musieť pre svoj web zvoliť dobrý motív pomocou predajnej cesty. Divi je pre vás ideálnou voľbou, pretože vám umožňuje vybrať si zo stoviek balíkov webových stránok. Nainštalujte si jeden z balíkov webových stránok a prispôsobte ho podľa svojich potrieb pomocou zabudovaného nástroja na tvorbu webových stránok typu drag and drop..

Vizuálny tvorca spoločnosti Divi vám umožňuje ľahko vytvoriť predajnú cestu. Umožňuje vám zobraziť náhľad dizajnu v reálnom čase, keď ho prispôsobujete.

Tvorca je mimoriadne flexibilný a umožňuje vám pridať rôzne moduly do vášho návrhu. Môžete ho ľahko použiť na úpravu svojich stránok aj bez predchádzajúcich skúseností. Tu je viac o Divi.

Divi Cena: 89 dolárov ročne (čo znamená, že platíte iba 7,41 dolárov mesačne)

Krok 3: Inštalácia produktu WooCommerce na predaj produktov

WooCommerce

Ďalším krokom je inštalácia a aktivácia doplnku WooCommerce. Tento doplnok vám umožňuje previesť vaše webové stránky na internetový obchod. Pomocou doplnku môžete predávať digitálny alebo fyzický tovar a dokonca predplatiť členstvo. Môžete nastaviť dodanie, spracovanie platieb, správu zásob a mnoho ďalšieho.

Po aktivácii doplnku môžete prejsť pomocou sprievodcu nastavením. Po dokončení môžete pokračovať a pridávať svoje produkty, nastaviť platobné brány a začať predávať svoje produkty.

Cena WooCommerce: zadarmo

Krok 4: Pridanie vašich produktov do WooCommerce

Ak chcete pridať svoje produkty, prejdite na WooCommerce »Produkty» Pridať nové. Zobrazí sa nové rozhranie, do ktorého môžete pridávať svoje produkty. Stačí pridať názov produktu a popis.

woocommerce

Teraz prejdite nadol a pridajte polia s údajmi o produkte. Ak predávate kurzy online, nie fyzický tovar, vyberte ikonu virtuálne checkbox. Ak ponúkate produkt na stiahnutie, ako je eKniha, nezabudnite si vybrať sťahovateľný tiež.

detail produktu woocommerce

Teraz môžete prejsť na každú z kariet pod Údaje o produkte a pridajte svoje údaje. Po posúvaní sa po obrazovke ďalej sa zobrazia možnosti na pridanie popisu produktu, obrázkov a dokonca aj recenzií, ak máte nejaké.

Rovnaký postup môžete opakovať a pridať ďalšie produkty.

woocommerce Popis produktu

Akonáhle je všetko pridané, musíte uložiť svoje nastavenia pomocou Uložiť na pravej strane.

Krok 5: Nastavenie vašich zúžení pomocou funkcie CartFlow

Cartflows

Teraz je čas začať vytvárať zúženia. Na tento účel použijeme CartFlows zapojiť. Jedná sa o bezplatný doplnok, ktorý si môžete stiahnuť z úložiska WordPress.

Po nainštalovaní a aktivácii doplnku sa v hornej časti obrazovky zobrazí upozornenie s otázkou, či chcete spustiť sprievodcu nastavením. Spustite sprievodcu kliknutím na toto upozornenie. Na obrazovke sa vám zobrazia nasledujúce položky.

Sprievodca CartFlow

Klikni na Poďme tab. Na navrhovanie zúžení budete musieť vybrať tvorcu stránky. Máte na to 4 možnosti:

 1. Elementor
 2. Beaver Builder
 3. divi
 4. ostatné

Keďže sme už nainštalovali Divi (krok 2), vyberte Divi. Ak potrebujete bezplatnú možnosť, vyberte položku Beaver Builder lite. Voľba je však úplne na vás. Ale ak ste dobrí s návrhmi, môžete tento krok preskočiť.

Tvorca stránky CartFlows

V ďalšom kroku si musíte vybrať, či si chcete vybrať pokladňu. Kliknite na Áno Ak to chceš. Ďalej sa zobrazí otázka, či chcete získať prístup k školiacemu kurzu. Možno budete chcieť tento krok preskočiť a posunúť sa vpred.

V poslednom kroku ste pripravení vytvoriť svoj prvý tok. Takže kliknite na ikonu Vytvorte tok pútko.

CartFlows posledný krok nastavenia

Cena košíka: zadarmo

Krok 6: Vytvorenie prvého toku

Pred ďalším pokračovaním sa zobrazí výzva na aktiváciu nástroja na tvorbu stránok. Za týmto účelom sme už nainštalovali a aktivovali Divi.

Ak ste ho ešte neaktivovali, urobte to pomocou odkazu na obrazovke.

Aktivujte Divi

Na obrazovke sa teraz zobrazí niekoľko pripravených šablón. Na základe vašich predstáv vyberte jednu z nich a kliknite na import.

Šablóny Flowcart

Teraz budete presmerovaní na novú obrazovku, kde môžete pomenovať svoj tok.

zúženia

Teraz môžete upraviť svoju vstupnú stránku, stránku pokladnice a stránku s poďakovaním kliknutím na ikonu editovať vedľa každej z týchto stránok. Tieto stránky môžete tiež reorganizovať ich presunutím myšou v poradí, v akom sa majú zobraziť.

Kliknutím na ikonu úprav sa spustí Divi Builder kde môžete začať navrhovať svoju stránku. Môžete jednoducho kliknúť na časť, ktorú chcete upraviť, a začať ju prispôsobovať.

Divi staviteľ, cartflows

Po dokončení môžete publikovať svoj tok a oživte ho.

Aj keď je vaša alternatíva Clickfunnels pripravená na spustenie, existuje niekoľko ďalších krokov, ktoré musíte urobiť, aby ste zaistili, že bude pre vaše podnikanie najlepšie fungovať..

Krok 7: Pridanie kontaktného formulára s WPForms

wpforms-form-staviteľ

WPForms je doplnok na tvorbu formulárov, ktorý vám pomôže pridať kontaktný formulár do vašej predajnej cesty. V skutočnosti vám umožňuje zostaviť akýkoľvek požadovaný formulár. Tvorca drag and drop, ktorý doplnok ponúka, je mimoriadne užívateľsky prívetivý.

Môžete ho použiť na zbieranie darov, platieb, dokonca ich integráciu s e-mailovou marketingovou službou. Tu je postup, ako pridať formulár s WPForms. Doplnok má bezplatnú verziu, ktorá stačí na vytvorenie jednoduchého kontaktného formulára pre vaše stránky. Ak však chcete pokročilé funkcie, musíte ich upgradovať na poistný plán.

WPForms Cena: zadarmo

Krok 8: Integrujte zoznam e-mailov s predajným zúžením

Neustály kontakt, e-mailový marketing

Ak chcete do predajného zúženia integrovať zoznam emailov, vyberte marketingovú službu pre e-maily, ako je napríklad neustály kontakt. Je to zrejme najlepší e-mailový marketing na trhu pre začiatočníkov.

Vďaka neustálemu kontaktu je rozširovanie vášho zoznamu e-mailov jednoduché. Môžete si nastaviť automatické uvítacie e-maily, roztriediť svoj zoznam podľa ich zapojenia a urobiť omnoho viac. Viac informácií o stálom kontakte nájdete tu.

Stála kontaktná cena: $ 20 / mesiac

Krok 9: Zvýšte svoj zoznam e-mailov pomocou OptinMonster

OptinMonster, generovanie potenciálov, marketingový nástroj, vytváranie zoznamov e-mailov

OptinMonster je výkonný doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov a získavanie zákazníkov, ktorý exponenciálne rozširuje vaše podnikanie. Či už chcete rozšíriť svoj zoznam e-mailov, premeniť svojich návštevníkov na zákazníkov alebo zvýšiť počet zobrazení stránok, OptinMonster je pre vás tou najlepšou voľbou.

V našom zúžení použite na rozšírenie vášho zoznamu e-mailov OptinMonster.

Tu je podrobná recenzia OptinMonster. A tu je návod, ako môžete použiť OptinMonster na vytvorenie ohromujúcich kampaní olovenej generácie pre svoj web.

OptinMonster Cena: $ 9 / mesiac

Krok 10: Sledujte výkonnosť vašej predajnej cesty

monsterinsights, nástroje na automatizáciu marketingu, prihlasovacie a prihlasovacie doplnky používateľov

MonsterInsights je najlepší doplnok Google Analytics pre WordPress, ktorý vám umožní skontrolovať výkonnosť vašej predajnej cesty priamo z hlavného panela WordPress.

Pomocou tohto doplnku môžete sledovať svojich používateľov, kliknutia, registrácie, predaj a oveľa viac. Viac informácií o Monsterinsights nájdete tu.

MonsterInsights Cena: 79,60 $ / rok (čo znamená, že platíte iba 6,63 $ / mesiac)

To je všetko. Dúfame, že vám našiel náš článok o najlepších alternatívach ClickFunnels užitočný. Podľa vyššie uvedených krokov môžete vytvoriť zúženie predaja iba za 54,4 USD mesačne. To znamená, že by ste mohli mesačne ušetriť takmer 243 dolárov.

Ak chcete na svoj web pridať ďalšie funkcie, tu je niekoľko ďalších doplnkov, ktoré môžete vyskúšať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map