9 najlepších doplnkov na nahrávanie súborov pre WordPress (porovnané)

Najlepšie doplnky pre nahrávanie súborov pre WordPress


Hľadáte najlepší doplnok na nahrávanie súborov pre WordPress?

Pomocou správneho doplnku na nahrávanie súborov WordPress môžete umožniť svojim používateľom nahrávať súbory z frontendu alebo backendu.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov na nahrávanie súborov pre WordPress.

Výber najlepšieho doplnku na nahrávanie súborov pre WordPress

Keďže existujú desiatky doplnkov na odovzdávanie súborov WordPress, výber najlepšieho doplnku na odovzdávanie súborov môže byť zastrašujúci. Mali by ste hľadať doplnok, ktorý vyhovuje väčšine vašich požiadaviek a je ľahko použiteľný.

Pri výbere doplnku na odovzdanie súboru je potrebné zvážiť niekoľko faktorov:

 • Nahrávania používateľov: Umožnite používateľom nahrávať súbory bez prihlásenia na vaše stránky.
 • Typ súboru prílohy: Podpora viacerých typov súborov vrátane bežných a rozšírených prípon súborov.
 • Veľkosť odovzdaného súboru: Vyberte maximálnu povolenú veľkosť odovzdávania súborov a obmedzte používateľov na odovzdávanie veľkých súborov.
 • skladovanie: Vyberte umiestnenie úložiska, napríklad váš hosting, aplikácie tretích strán, napríklad Disk Google .

Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov na nahrávanie súborov pre WordPress.

1. WPForms: Najlepšie plugin pre odovzdávanie súborov

WPForms

WPForms je doplnok pre kontaktný formulár WordPress, ktorý je pre začiatočníkov najpriaznivejší a ktorý vám umožňuje vytvoriť formulár na odovzdanie súboru vo WordPress. V aplikácii WordPress môžete dokonca vytvoriť formulár na odovzdanie viacerých súborov.

Je dodávaný s tvorcom formulárov drag and drop, ktorý vám umožňuje pridať a spravovať polia, tlačidlá a ďalšie možnosti vo formulári na odovzdanie súboru.

Začíname s WPForms ešte dnes!

2. Typy nahrávania súborov: Podpora ďalších typov súborov

typy nahrávania súborov

Typy nahrávania súborov je bezplatný doplnok od WPForms, ktorý vám umožňuje nahrávať ďalšie typy súborov na vaše stránky WordPress. V predvolenom nastavení vám WordPress umožňuje z bezpečnostných dôvodov odovzdať iba obmedzený počet prípon súborov.

Pomocou tohto doplnku môžete bez akýchkoľvek obmedzení nahrávať akékoľvek prípony súborov do mediálnej knižnice WordPress. Musíte iba pridať na bielu listinu tieto rozšírenia v nastaveniach doplnkov, ktoré chcete na svoje stránky odovzdať.

2. Frontend užívateľa WP: Najlepšie Frontend File Uploader

Užívateľské rozhranie WP

Užívateľské rozhranie WP je bezplatný doplnok WordPress, ktorý sa dodáva s predným panelom, editorom frontend a nástrojom na odovzdávanie súborov frontend pre vašich používateľov. Umožňuje používateľom aktualizovať svoje profily a odosielať príspevky z klientskeho rozhrania.

Doplnok umožňuje vašim používateľom priložiť súbory a nahrávať obrázky do svojich príspevkov. Je tiež dodávaný s drag and drop tvorca formulárov a real-time náhľad pre nastavenie súborov upload formuláre ľahko.

Začíname s frontendom užívateľa WP už dnes!

3. Formuláre Ninja: Ešte ďalší doplnok na odovzdávanie súborov

NinjaForms

Ninja Forms je ďalší doplnok kontaktného formulára WordPress, ktorý je dodávaný s užívateľsky príjemným a flexibilným formulárom na odovzdávanie súborov pre vašich používateľov..

Poskytuje bezproblémovú integráciu s obľúbenými ukladacími službami tretích strán na ukladanie odovzdaných súborov. Týmto spôsobom nemusíte platiť viac za webový hostingový priestor.

Začnite už dnes s Ninja Forms!

4. Ajax Multi Upload: Pre hladší zážitok z nahrávania

Ajax Multi Upload

Ajax Multi Upload je prémiový doplnok na nahrávanie súborov pre WordPress. Dodáva sa s vlastnými filtrami, zmenou veľkosti obrázka, nahrávaním jedného alebo viacerých súborov a ďalšími.

Vďaka funkcii Ajax získajú používatelia bezproblémové nahrávanie súborov bez načítania alebo obnovenia stránky.

Začíname s programom Ajax Multi Upload ešte dnes!

5. Nahrávanie súborov WordPress: Doplnok na odovzdanie zdarma

Odovzdanie súboru WP

Nahrávanie súborov WordPress je bezplatný a jednoduchý doplnok na nahrávanie súborov. Tento doplnok môžete použiť na prijímanie príloh od vašich používateľov.

Doplnok umožňuje používateľom nahrávať súbory z ľubovoľnej stránky, príspevku alebo bočného panela. Ak chcete zobraziť tlačidlo na odovzdanie súboru, stačí použiť skratku, kdekoľvek chcete.

Začíname s nahrávaním súborov WordPress ešte dnes!

6. Extra typy súborov WP: Podporuje viac prípon súborov

Typ súboru WP Extra

Extra typy súborov WP je rozšírenie na predvolenú možnosť nahrávania súborov WordPress. Podporuje veľa rôznych typov prípon súborov, takže používatelia môžu nahrať akýkoľvek súbor do mediálnej knižnice WordPress.

Funguje aj s inými doplnkami na nahrávanie súborov, aby sa rozšírila funkčnosť. Môžete nainštalovať doplnok a ihneď začať s nahrávaním súborov.

Začíname s ďalšími typmi súborov WP ešte dnes!

7. Ťahanie WooCommerce & Drop Uploader: Uploader pre WooCommerce

Uploadér WooCommerce Drag and Drop

Ťahanie WooCommerce & Drop Uploader je užitočný doplnok na nahrávanie súborov WordPress pre webové stránky elektronického obchodu. Je to užitočné, ak chcete umožniť svojim používateľom nahrávať fotografie produktov, ktoré boli dodané nedávno. Používatelia tak môžu nahlásiť akýkoľvek problém s dodávkou.

Doplnok používa Ajax na nahrávanie súborov bez obnovovania stránky. Doplnok sa ľahko používa a na nastavenie nie je potrebné žiadne kódovanie.

Začnite s pretiahnutím WooCommerce & Drop Uploader ešte dnes!

8. WP Media File Manager: Najlepšie Plugin Uploader Plugin

Správca mediálnych súborov WP

WP Media File Manager je výkonný doplnok pre odovzdávanie WordPress, ktorý vám umožňuje nahrávať priečinky na vašom webe a efektívne ich spravovať. Doplnok vytvára priečinky v knižnici médií WordPress.

Vďaka vstavanej funkcii rozšírenia súborov môžete do WordPress nahrávať aj súbory konkrétnych prípon.

Začíname s programom WP Media File Manager ešte dnes!

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší doplnok na nahrávanie súborov pre WordPress. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o tom, ako vytvoriť formulár na odovzdanie súboru vo WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map