9 najlepších doplnkov na overenie zabezpečenia WordPress (porovnané)

Najlepšie doplnky pre overenie zabezpečenia pre


Je váš web dostatočne bezpečný? Každý deň sú napadnuté tisíce blogov a webových stránok.

Musíte sa ubezpečiť, že je váš web chránený pred potenciálne zraniteľnými hrozbami tak, že pri prihlásení na svoje stránky uložíte bezpečnostné overenie zabezpečenia.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov na overenie zabezpečenia WordPress.

Prečo používať doplnok na overenie zabezpečenia WordPress?

Existuje veľa úžasných bezpečnostných doplnkov WordPress, ktoré môžu chrániť váš web a informovať vás o akýchkoľvek podozrivých činnostiach, keď sa zistia.

Je tiež dôležité, aby ste povolili bezpečnostné overenie, takže si môžete byť istí, že na vaše stránky sa prihlasujú iba oprávnení používatelia. Doplnok na overenie zabezpečenia môže používateľov automaticky autorizovať alebo ich nechať prejsť dvojfaktorovou autentifikáciou.

1. iThemes Security

iThemes Zabezpečenie, bezpečnostné doplnky

iThemes Security je vynikajúci doplnok na overenie zabezpečenia WordPress, ktorý vám vďaka svojej dvojfaktorovej autentifikačnej funkcii pomôže udržať váš web v bezpečí. Ak je povolený, používateľ sa nebude môcť prihlásiť na vaše webové stránky, pokiaľ predtým nezadá heslo a potom sekundárny kód odoslaný do svojej autentifikačnej aplikácie..

Kontroluje tiež viacnásobné pokusy o prihlásenie a obmedzuje počet pokusov na používateľa pomocou ochrany proti hrubej sile WordPress. Doplnok sleduje používateľov, ktorí sa pokúsia zmeniť ľubovoľný súbor na webe. Ak sa zistí akákoľvek takáto akcia, doplnok vám okamžite pošle upozornenie, aby ste mohli podniknúť príslušné kroky. V prípade podozrenia na zraniteľnosť môžete dokonca v určenom čase zablokovať prístup používateľa na web.

2. WP Login Plus

doplnky na autentifikáciu zabezpečenia

WP Login Plus je robustný doplnok, ktorý ponúka úžasnú ochranu vášho webu pomocou procesu overenia totožnosti používateľa. Umožňuje vám tiež prispôsobiť prihlasovaciu stránku. Pomocou tohto doplnku môžete dokonca pridať svoje animácie na prihlásenie na svoj web. Ak si myslíte, že už nechcete, jednoducho ho vypnite a máte hotovo.

Umožňuje vám tiež pridať možnosť automatického dopĺňania, aby používatelia mohli preskočiť zadávanie každého malého detailu pri registrácii alebo prihlásení na web. Podrobnosti sa automaticky vyplnia na základe údajov z pamäte počítača.

3. WorldPay XML Direct

Doplnok na overenie zabezpečenia

WorldPay XML Direct je fantastický overovací doplnok WordPress pre web WooCommerce. Najlepšie je pre vás, ak prijímate platby online alebo dary. Pomocou tohto doplnku môžete najprv bezpečne zachytiť všetky platobné podrobnosti na vašom serveri a potom nasnímané údaje poslať na WorldPay. Potom bude spracovaná na hostiteľských platobných stránkach hostených WorldPay.

Môžete tiež mať úplnú kontrolu nad spôsobom, akým vaši zákazníci vidia platobné stránky. Podporuje overenie totožnosti držiteľa karty a zabezpečuje, aby boli všetky vaše platby spracované pomocou bezpečnostného protokolu MasterCard SecureCode. Tento doplnok môžete použiť na prijímanie platieb vo viacerých menách.

4. WP Magic Link Prihlásenie

Prihlasovacie meno WP Magic Link

Pomocou doplnku na prihlásenie WP Magic Link môžete svojim používateľom umožniť prihlásiť sa na svoje webové stránky bez hesla. Potrebujú iba odoslať svoje e-mailové adresy. Doplnok potom automaticky odošle odkaz na danú e-mailovú adresu. Platnosť tohto odkazu vyprší po stanovenom čase.

Ak chcete zvýšiť bezpečnosť, môžete povoliť možnosť, ktorá prijíma používateľov iba z tej istej adresy IP.

5. Zabezpečenie Wordfence

Doplnok zabezpečenia Wordfence

Zabezpečenie Wordfence je bezplatný bezpečnostný doplnok, ktorý identifikuje a blokuje škodlivý prenos, aby sa zaistilo, že vaše webové stránky sú úplne bezpečné. Doplnok je dodávaný s blokátorom IP v reálnom čase, ktorý aktívne blokuje všetky žiadosti z podozrivých adries IP.

Má tiež malware scanner, ktorý bude blokovať všetky žiadosti, ktoré prichádzajú s nebezpečným kódom. Dvojfaktorový autentifikačný formulár, ktorý je súčasťou doplnku, aktívne chráni vašu stránku pred spammermi.

Ak máte viacerých správcov, môžete niektorých zablokovať aj pomocou známeho kompromitovaného hesla. Doplnok môžete použiť na neobmedzený počet webových stránok a upozorní vás na všetky narušené heslové útoky, prihlásenie správcu, podozrivé akcie na webe atď..

6. Dvojfaktorové overenie Rublon

Rublon je ďalší doplnok zabezpečenia zabezpečenia WordPress, ktorý vám umožňuje udržiavať úplnú bezpečnosť vášho webu. Pomocou tohto doplnku môžete zabezpečiť svoju webovú stránku pred Botnets, ktorá má povesť každodenného útoku na tisíce webových stránok.

Musíte iba nainštalovať a aktivovať tento doplnok na svojej webovej stránke WordPress. Tým sa okamžite ochráni váš administratívny účet pomocou e-mailovej dvojfaktorovej autentifikácie. Ak chcete chrániť viac ako jeden účet, budete musieť prepnúť na platenú verziu doplnku. Môžete to využiť registráciou z ich oficiálnych webových stránok a výberom preferovaného plánu.

7. Overenie totožnosti s dvoma faktormi Duo

Duo dvojfaktorové overenie

Autentifikácia Duo s dvoma faktormi je úžasný doplnok na overenie zabezpečenia WordPress, ktorý chráni údaje vašich webových stránok pred okradnutím akýmikoľvek zlomyseľnými prvkami. Pomocou tohto doplnku môžete na svoj web rýchlo pridať dvojfaktorové autentifikačné heslo a môžete si byť istí, že bezpečnosť vášho webu je v bezpečí.

Môžete to urobiť pomocou mobilnej aplikácie Duo, ktorá funguje, aj keď je váš telefón mimo dosahu. Prípadne môžete povoliť overenie pomocou SMS alebo zavolaním späť do telefónu. Doplnok má na to aj možnosti. Funguje to skvele s ostatnými doplnkami, ktoré ste si nainštalovali na svojich stránkach.

8. Ochrana štítu

Zabezpečenie štítu

Zabezpečenie štítu je ďalší robustný doplnok na overenie zabezpečenia pre WordPress, ktorý chráni vašu webovú stránku pred všetkými bezpečnostnými hrozbami pomocou dvojfaktorovej autentifikácie. Doplnok podporuje autentifikáciu Google a e-mail. Vďaka výkonnému skeneru základných súborov vás tiež upozorní zakaždým, keď zistí na vašom webe hrozbu.

Okrem toho funguje aj na obmedzovaní pokusov o prihlásenie, blokovaní automatických komentárov proti spamu a oveľa viac. Tiež identifikuje a zablokuje škodlivé adresy IP, ktoré môžu poškodiť vaše webové stránky. Doplnok je veľmi ľahko použiteľný a nastaviteľný.

9. Google Authenticator

Google Authenticator umožňuje na vašom webe povoliť dvojfaktorové overenie (2FA, MFA). Vďaka jeho overeniu si môžete byť istí, že vaše stránky sú chránené pred akýmkoľvek neoprávneným prístupom.

Je pripravený na preklad a podporuje štandardné protokoly TOTP a HOTP pre metódy overovania. Doplnok je kompatibilný s najnovšou verziou programu WordPress a skvele funguje spolu s rôznymi modernými a pokročilými doplnkami.

Toto sú niektoré z najlepších doplnkov na overenie zabezpečenia, ktoré možno budete chcieť použiť na svojich webových stránkach. Ak sa chcete dozvedieť viac o zabezpečení WordPress, tu je podrobný sprievodca.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map