9 najlepších doplnkov na vizualizáciu údajov pre WordPress (porovnané)

Najlepšie doplnky na vizualizáciu údajov


Hľadáte spôsob, ako zobrazovať údaje na svojej stránke zaujímavejším spôsobom?

Potom by ste mali vyskúšať doplnok na vizualizáciu údajov. Doplnky na vizualizáciu údajov vám pomáhajú prezentovať vaše údaje vo forme koláčových grafov, grafov, piktogramov, farebných máp alebo dokonca infografík..

Aj keď sú na trhu k dispozícii stovky možností, nie je možné otestovať každú z nich a vybrať si tú správnu pre váš web.

Preto sme zostavili zoznam najlepších doplnkov na vizualizáciu údajov, ktorý obsahuje prémiové aj bezplatné možnosti.

Výhody vizuálnej reprezentácie údajov

Prezentácia údajov vo vizuálnej podobe môže mať niekoľko výhod. Tu je niekoľko z nich.

 • Používatelia môžu pochopiť informácie rýchlejšie, bez toho, aby zachádzali príliš do detailov.
 • Zjednodušuje komplexné údaje pre ľahké porozumenie v porovnaní s preplnenými tabuľkami a výkazmi.
 • Je ľahšie vykresliť vznikajúci trend a jeho zmeny v priebehu času.

1. WPForms

Prieskum WPForms a ankety

WPForms je doplnok na tvorbu formulárov, ktorý vám umožní vytvoriť akýkoľvek druh formulára pre váš web v priebehu niekoľkých minút. Môžete použiť jeho Prieskumy a ankety addon na vytváranie prieskumov a prieskumov a zobrazovanie výsledkov v reálnom čase.

Keď používateľ odošle prieskum, môžete ponúknuť nádherné správy s najlepšími možnosťami vizualizácie. Môže to byť vo forme koláčového grafu, stĺpcových grafov, čiarových grafov (ktoré môžu byť vertikálne alebo horizontálne) a ďalších.

Ponúka tiež niekoľko úžasných šablón formulárov, ktoré vám pomôžu urobiť rýchly štart.

Viac informácií o WPForms nájdete tu.

2. Formovateľné formuláre

impozantné formuláre

Formidable Forms je ďalší skvelý doplnok na tvorbu formulárov, ktorý vám umožňuje vytvárať akékoľvek formy pomocou niekoľkých kliknutí. Môžete ich tiež použiť na zobrazenie údajov vo forme grafov, grafov, štatistík atď. Z vašich záznamov vo formulároch.

Najlepšie na tom je, že údaje, ktoré zhromažďujete alebo importujete, môžete použiť na vytvorenie krásnych grafov a tabuliek.

Doplnok tiež ponúka rôzne prispôsobiteľné vzory rozloženia a šablóny formulárov. Každý formulár je možné prispôsobiť tak, aby vyhovoval vašim požiadavkám tým, že pridá farbu, výplň, orámovanie a ďalšie. Môžete tiež importovať alebo exportovať formulár, ktorý ste vytvorili na svoj web alebo z neho, bez akýchkoľvek komplikácií.

Tu je viac o formálnych formulároch.

3. Visualizer Pro

Visualizer Pro, doplnky na vizualizáciu dát

Visualizer Pro je ďalší úžasný doplnok na vizualizáciu údajov WordPress, ktorý si môžete vyskúšať. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko vytvárať plne prispôsobiteľné a prispôsobiteľné tabuľky a grafy na organizované a príťažlivé zobrazenie vašich údajov. Tieto grafy a tabuľky je možné editovať aj pomocou vynikajúceho editora.

Ponúka 15 hotových typov grafov. Môžete tiež automaticky synchronizovať svoje údaje so svojimi offline súbormi alebo databázou. Údaje môžete importovať aj z databázy. Tento doplnok je kompatibilný s prehliadačom a vyzerá dobre na všetkých veľkostiach obrazovky.

4. Vizuálne formátovanie tabuliek

vizuálny doplnok na formátovanie tabuľky

Vizuálne formátovanie tabuliek je doplnok, ktorý umožňuje vytvárať tabuľky na zobrazenie vašich údajov. Po pridaní údajov ich môžete ľahko prispôsobiť pridaním farieb, aby vyzerali chytľavejšie.

Tieto tabuľky tiež podporujú obrázky a odkazy. Má tiež 15 preddefinovaných štýlov tabuľky, takže je rýchle a ľahké začať.

5. Tabuľky údajov WP

wpDataTables, pluginy na vizualizáciu dát

Dátové tabuľky WP sú jedným z najlepších doplnkov na vytváranie tabuliek a grafov. Po vytvorení tabuľky ju môžete ľahko prispôsobiť z predného alebo zadného konca, podľa toho, čo je pre vás jednoduchšie.

Ak chcete, môžete nechať svojich používateľov upravovať údaje, ktoré zadali. Ponúka aj rozšírené možnosti, ako je podmienené formátovanie, rozšírené filtrovanie, výpočet súčtov pre stĺpce atď. Na vytváranie dynamických máp môžete použiť sprievodcov vytvorením, ako sú HighCharts, Chart.js alebo Google Charts, a umožňuje zoskupovanie podobných riadkov dohromady.

6. Generátor dátových tabuliek

Generátor dátových tabuliek podľa systému Supsystic, pluginy na vizualizáciu údajov

Generátor dátových tabuliek umožňuje vytvárať responzívne a plne prispôsobiteľné tabuľky a grafy bez kódovania. Tento doplnok funguje najlepšie s WooCommerce.

Doplnok plne podporuje atribúty a kategórie produktu. Do tabuľky môžete tiež pridať stĺpce so súhrnom vašich produktov, dátumom expirácie, cenou, recenziami a ďalšími údajmi.

7. Vložený prehliadač tabuliek Google

Doplnky na vizualizáciu údajov

s Vložený prehliadač tabuliek Google, môžete ľahko zmeniť údaje uložené v tabuľke Google, súbore CSV, databáze MYSQL atď. na krásny graf alebo graf. To vám umožní vytvárať rôzne typy máp vrátane koláčových máp, plošných máp, časových osí atď.

Svoje údaje môžete tiež previesť na tabuľku, ktorú je možné prehľadávať a zároveň zároveň mapovať. Navyše môžete pridať živý náhľad súborov PDF, XLS alebo DOC.

8. Snehová guľa

snehová guľa

snehová guľa je ďalší úžasný doplnok, ktorý zjednodušuje vizualizáciu údajov vo WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete zobrazovať svoje údaje rôznymi spôsobmi, ako sú obrázky, videá, interaktívne widgety, vizualizácia údajov a ďalšie.

Podporuje rôzne typy modulov, ako sú stĺpcové grafy, bodové diagramy, porovnávacie posúvače, obsah atď.

To je všetko! Dúfame, že vám náš zoznam najlepších pluginov WordPress pre vizualizáciu údajov pomohol. Ak sa vám to páčilo, môžete vyskúšať aj najlepšie tabuľkové doplnky pre vaše stránky WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map