9 najlepších doplnkov pre správu reklám WordPress, ktoré zvyšujú príjmy (v porovnaní)

Najlepšie pluginy pre správu reklám wordpress


Speňažujete svoj blog pomocou reklám? Nie ste si istí, ktorý doplnok na správu reklám použiť? Použitie doplnku pre správu reklám vám poskytne väčšiu kontrolu nad vašimi reklamami a pomôže vám zvýšiť vaše príjmy.

V tomto článku vám ukážeme najlepšie doplnky na správu reklám WordPress na zvýšenie výnosov.

Použitie doplnku na správu reklám WordPress

Speňaženie vášho webu pomocou reklám je jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze online. Zobrazovanie reklám na vašom webe sa môže javiť ako úloha bez premýšľania. Ak však nemáte nad svojimi reklamami kontrolu, pravdepodobne nechávate peniaze na stole.

Každý doplnok na správu reklám je jedinečný z hľadiska funkcií. Pozrime sa na niekoľko výhod použitia doplnku na správu reklám na vašich stránkach:

 • Zobrazujte reklamy na najoptimálnejších miestach na zvýšenie výnosov
 • Ľahko predávajte priame aj sieťové reklamy
 • Ušetrite čas automatickým striedaním a plánovaním reklám na základe vášho výberu
 • Majte väčšiu kontrolu nad svojimi reklamami

1. AdSanity

adsanity-WordPress-plugin

AdSanity je ľahko použiteľný doplnok pre správu reklám pre WordPress. AdSanity uľahčuje predaj priamych reklám a sieťových reklám, ako je Google AdSense. Doplnok bol navrhnutý tak, aby bol ľahký a rýchly. Základný doplnok je dodávaný so všetkými základnými funkciami, ktoré potrebujete, aby ste uspeli. Vylepšené funkcie môžete pridať inštaláciou doplnkov.

Doplnok AdSanity sa dodáva s grafickými štatistikami, ktoré vám poskytujú informácie o tom, ako dobre fungujú vaše reklamy. Doplnok vám tiež umožňuje nastaviť začiatočný a konečný dátum pre jednotlivé reklamy, takže môžete nastaviť a zabudnúť svoje reklamy bez obáv z včasnej výmeny reklám..

Prečítajte si našu kompletnú recenziu služby AdSanity!

2. AdRotate

adrotate

AdRotate je jedným z najlepších spôsobov plánovania reklamných kampaní mesiace vopred. Umožňuje vám vytvoriť rozšírené časové rozvrhy, kedy sa vaše reklamy zobrazia.

S bezplatnou verziou doplnku môžete vytvárať svoje vlastné reklamy a sledovať svoje reklamy.

Nižšie uvádzame niekoľko pokročilých funkcií, ktoré ponúka profesionálna verzia:

 • Geografické zacielenie: Reklamy na svojom webe môžete zobrazovať na základe geografickej polohy používateľov.
 • Mobilné reklamy: Svoje reklamy môžete zobrazovať na základe zariadenia svojich používateľov.
 • Kampane inzerenta: Môžete ušetriť čas tým, že svojim sponzorom umožníte vytvoriť si vlastné reklamy. Všetko, čo musíte urobiť, je skontrolovať reklamy skôr, ako sa začnú zobrazovať.
 • Prémiová podpora: AdRotate ponúka podporu prostredníctvom e-mailu založeného na lístkoch.

3. Vydavateľ OIO

vydavateľ oio

Vydavateľ OIO je ďalší doplnok na správu reklám, ktorý je mimoriadne vhodný na predaj priamych reklám bez sprostredkovateľa. Vydavateľ OIO umožňuje inzerentom kúpiť reklamné spoty a zobrazovať ich reklamy bez účasti vydavateľov. Doplnok tiež odosiela inzerentom týždenné správy o dojmoch a kliknutiach, ktoré dostal ich banner.

Pomocou vlastníka OIO môžete okrem svojich vlastných reklám spúšťať aj sieťové reklamy tretích strán, napríklad Google AdSense.

Doplnok stojí 47 dolárov. Na používanie aplikácie OIO Publisher na neobmedzených webových stránkach potrebujete iba jednu licenciu.

4. Vložte poštové reklamy

vkladať poštové reklamy

Vložiť poštové reklamy je doplnok pre správu reklám WordPress, ktorý vám umožňuje umiestňovať reklamy do blogových príspevkov. Umiestnením reklám na najoptimálnejšie miesta na svojom blogu WordPress môžete zvýšiť MP a generovať viac výnosov.

Pomocou Vložiť poštové reklamy môžete zobraziť svoje sieťové reklamy pred obsahom, po obsahu alebo po zadanom počte odsekov.

Po nakonfigurovaní doplnku sa vaše reklamy budú automaticky zobrazovať na základe preferovaného umiestnenia reklamy v blogových príspevkoch. Doplnok umožňuje zakázať zobrazovanie reklám na určitých blogových príspevkoch.

5. Vkladač reklamy

vkladač reklám

Ad Inserter je populárny doplnok pre správu reklám, ktorý uľahčuje umiestňovanie sieťových reklám na najoptimálnejšie miesta na vašom blogu WordPress..

Doplnok okrem oblasti obsahu vám umožňuje zobrazovať reklamy nad hlavičkou, v päte, medzi príspevkami atď.

Skontrolujte tiež: Ako zobraziť vložené reklamy

Nástroj na vkladanie reklám vám umožňuje dodržiavať Zmluvné podmienky služby Google AdSense tým, že do obrázkov a hlavičiek nevkladáte reklamy.

Podporuje tiež integráciu reklamy AMP (Accelerated Mobile Pages), takže môžete ľahko zobrazovať reklamy na stránkach AMP.

6. Rýchle AdSense

rýchly inzerát

Quick AdSense je ďalší vkladací doplnok Google AdSense, ktorý vám umožňuje náhodne uverejňovať reklamy vo vašich článkoch. Doplnok uľahčuje zakázanie zobrazovania reklám na určitých stránkach manuálnym vložením malej značky do vášho článku.

Funkcia Quick AdSense vám umožňuje zobrazovať reklamy konkrétne alebo náhodne kdekoľvek v rámci príspevku. Môžete tiež zobrazovať reklamy hneď po vašom prvom príspevku.

Doplnok je dodávaný s minimálnymi možnosťami konfigurácie, takže môžete jednoducho spravovať svoje reklamy a zvyšovať svoje príjmy z reklamy.

7. Pokročilé reklamy

rozšírené reklamy

Rozšírené reklamy sú ďalším doplnkom, ktorý vám umožňuje vytvárať a zobrazovať neobmedzené reklamné jednotky na vašom webe WordPress. Doplnok vám umožňuje striedať reklamy na základe prispôsobiteľnej váhy reklamy, čo umožňuje viacerým inzerentom na reklamný priestor.

Keďže doplnok je založený na štandardoch WordPress, môžete spravovať reklamy, ako keby ste spravovali svoje články, na hlavnom paneli WordPress.

Inštaláciou doplnku Sledovanie môžete sledovať zobrazenia a kliknutia na reklamy, porovnávať štatistiky za rôzne obdobia a ďalšie.

Môžete tiež zobrazovať reklamy na základe mnohých rôznych faktorov vrátane prehliadačov, zariadení, súborov cookie, úrovní členstva atď.

8. Ďalší doplnok WordPress Classifieds

awpcp

Ďalší zásuvný modul WordPress Classifieds je najlepším doplnkom na spúšťanie online inzercie bohatej na funkcie na vašom webe. Doplnok umožňuje používateľom vyhľadávať inzeráty podľa mesta, štátu, krajiny atď.

Iný doplnok WordPress Classifieds Classin zasiela e-mailom plagáty oznámenie o vypršaní platnosti, obnovení a schválení ich reklám..

Doplnok tiež podporuje reklamy Google AdSense.

9. Pokročilý reklamný systém

moderný reklamný systém

Chcete predávať priame reklamy založené na rôznych modeloch stanovovania cien (CZK, CTZ, CPP)? Pokročilý reklamný systém je pre vás tým najlepším doplnkom na správu reklám.

Doplnok je v úložisku doplnkov WordPress relatívne nový, ale prichádza s množstvom požadovaných funkcií na správu reklám.

Postup zobrazenia reklám pomocou pokročilého reklamného systému:

Krok 1: Vytvorte zónu, v ktorej chcete zobrazovať reklamy na svojej webovej stránke WordPress.

Krok 2: Vytvorte reklamnú kampaň a priložte kampaň k zóne.

Krok 3: Na zobrazenie reklamy na vašom webe použite skrátený kód.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol nájsť najlepšie doplnky na správu reklám pre WordPress. Môžete si tiež prečítať náš článok o najlepších spôsoboch, ako zarobiť peniaze online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map