9 najlepších doplnkov WordPress pre obsah generovaný používateľmi

Najlepšie doplnky pre obsah generovaný používateľmi


Hľadáte doplnok, ktorý umožní používateľom generovaný obsah na vašej webovej stránke WordPress?

Použitie takého doplnku umožňuje vašim návštevníkom a sledovateľom vkladať obsah na vaše webové stránky priamo z ich rozhrania front-end. Môže to byť vo forme písomných článkov, obrázkov, videa, zvukových súborov, digitálnych obrazov atď.

Obsah generovaný používateľmi môže byť skvelým spôsobom marketingu vašej firmy, pretože tento obsah pochádza väčšinou od vašich klientov a za to sa zvyčajne neplatí. Svoje príspevky od používateľov môžete povzbudiť ako súčasť reklamných kampaní, príspevkov od hosťujúcich príspevkov atď.

Jeden z najúspešnejších príkladov takejto kampane bol Spustenie súťaže Starbucks White Cup. Zákazníci spoločnosti Starbucks boli vyzvaní, aby sa pripojili k súťaži a ako vstup predložili obrázok svojho sviatočného loga Starbucks. Doodle víťaza sa objavia na limitovaných edíciách pohárov Starbucks. Do 3 týždňov zaslalo svoje príspevky viac ako 4 000 zákazníkov.

Súťaž bola obrovským úspechom. Pomohlo im to získať bezplatnú reklamu a vernosť zákazníkom tým, že používateľom ukázalo, ako si vážia spätnú väzbu svojich zákazníkov.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších doplnkov WordPress pre obsahovo generované webové stránky.

1. WPForms

wpformy, doplnky generované používateľmi

WPForms je super výkonný doplnok na vytváranie formulárov typu drag-and-drop, ktorý umožňuje prijímať príspevky od používateľov, ako sú príspevky hostí, posudky, recenzie atď., bez toho, aby ste používateľom museli poskytovať prístup wp-admin. Doplnok je dodávaný s atraktívnymi šablónami formulárov, ktoré vám uľahčujú vytváranie akýchkoľvek typov formulárov. Je to veľmi flexibilné, pokiaľ ide o prispôsobenie, a tiež vďaka drag-and-drop staviteľovi, ktorý je spolu so značkami.

Tento doplnok vám tiež pomáha integrovať možnosti platby s formulárom na odoslanie používateľa. Toto sa hodí, ak na svoje stránky prijímate sponzorované články. Je kompatibilný s najnovšou verziou WordPress a skvele funguje vo všetkých prehliadačoch.

2. AccessPress Anonymous Post Pro

Témy AccessPress, doplnok generovaný používateľmi

AccessPress Anonymous Post Pro je ďalší robustný doplnok, ktorý môže byť skvelým doplnkom vášho obsahu generovaného používateľmi. Pomocou tohto doplnku môžete od svojich používateľov prijímať štandardné príspevky hosťa WordPress spolu s odporúčaným obrázkom. Dokonca vás upozorní vždy, keď dôjde k novému predloženiu.

Po aktivácii tohto doplnku môže ktokoľvek na vašom webe odoslať príspevok. Môžete mať editovateľné štítky formulárov, popisy / sugestívne texty, kategorizovať a robiť omnoho viac. Tento doplnok sa dodáva aj s vlastným poľom na zadanie mena autora a adresy URL. Doplnok je neustále udržiavaný a podporovaný.

3. NextGen Gallery

NextGen Gallery je ďalší úžasný doplnok, ktorý vám pomôže prijať obsah generovaný používateľmi na vašom webe. Pomocou tohto doplnku môžu vaši používatelia odosielať mediálne galérie priamo z klientskeho rozhrania. Ponúka nádherné galérie na zobrazenie obrázkov v rôznych štýloch.

Na rozšírenie funkcií môžete mať aj množstvo prémiových rozšírení. Niekoľkými funkciami, ktoré môžete povoliť pomocou prémiových rozšírení, sú korektúra snímok, integrácia tlačidiel na zdieľanie sociálnych sietí, profesionálny priečinok na celú obrazovku, umožnenie digitálneho sťahovania a ďalšie. Vďaka citlivému dizajnu vyzerajú vaše obrázky ohromujúco na všetkých zariadeniach.

4. WP User Frontend Pro

WP User Front end Pro, obsah vytvorený používateľmi

WP User Frontend Pro je úžasný doplnok na prijímanie všetkých typov obsahu generovaného používateľmi. S aplikáciou WP USer Frontend Pro môžete vytvoriť krásny adresár & weby pre členov, formuláre na registráciu udalostí, prijímanie článkov pre hostí a ďalšie. Používatelia môžu dokonca nahrávať produkty z klientskeho rozhrania.

Tento doplnok je najvhodnejší pre členské weby, ktoré chcú zverejniť ohromujúci obsah pre prihlásených používateľov.
Doplnok vám dokonca umožňuje ponúkať svojim používateľom individuálne informačné panely, ku ktorým je možné pristupovať priamo z klientskeho rozhrania. Vďaka svojej vynikajúcej podpore vlastných polí môžete vytvoriť akýkoľvek požadovaný tvar.

5. Frontend Publishing Pro

Frontend Publishing Pro je ďalší doplnok, ktorý stojí za vyskúšanie. Je to plne responzívny, flexibilný a ľahko použiteľný doplnok WordPress, ktorý výrazne uľahčuje vytváranie používateľsky prístupných obsahových stránok.

Môžete vytvoriť neobmedzený počet formulárov, vlastné typy príspevkov, vlastné polia, povoliť validátory a urobiť omnoho viac. Má dokonca možnosť vám poslať poďakovanie používateľom pri každom odoslaní príspevku. Okrem toho podporuje aj prijímanie mediálnych súborov v rôznych formátoch.

6. Newsmaker pre WordPress

Newsmaker pre WrdPress, doplnky generované používateľmi
Newsmaker pre WordPress je vynikajúci doplnok, ktorý si určite zaslúži vašu pozornosť. Pomocou tohto doplnku môžete umožniť svojim návštevníkom a sledujúcim publikovať príspevky, obrázky, odkazy, videá a dokonca aj prieskumy verejnej mienky priamo z klientskeho rozhrania.

Vaši používatelia môžu odosielať obsah bez toho, aby sa museli registrovať na vašich stránkach. Doplnok tiež umožňuje používateľom upravovať odoslaný príspevok. Predná aj zadná časť sú pripravené na preklad.

7. Obsah odovzdaný používateľom Prometheus

Prometheus, obsah generovaný používateľmi

Prometheus je nový prírastok na trh WordPress. Doplnok bol načítaný s vynikajúcimi funkciami, takže pre vás je ľahké vytvoriť stránku s obsahom generovanú používateľom s najmenším úsilím. Formulár na odoslanie môžete pridať kdekoľvek na svoj web. Môže sa nachádzať vo vašom miniaplikácii, na konkrétnej stránke alebo v príspevku, atď. Aby ste predišli nejasnostiam, môžete pre svojich používateľov nastaviť pravidlá odosielania a zobrazovať ich, kdekoľvek chcete..

Ponúka vám tiež možnosť zakázať používateľom, ktorí porušujú stanovené pravidlá. Možnosť Google ReCaptcha zaisťuje, že vaše stránky sú bezpečné a chránené pred spamom. Doplnok vám tiež pošle e-mailové upozornenia zakaždým, keď sa na vašom webe objaví nový príspevok. Ak chcete, aby bol váš web čistý, dokážete filtrovať aj kliatbové slová a cenzurovať nežiaduci obsah.

8. Príspevky vložené používateľom

Príspevok odoslaný používateľom

Príspevky vložené používateľom je bezplatný doplnok WordPress na prijímanie a publikovanie obsahu odovzdaného používateľmi. V súčasnosti má tento doplnok 30 000 inštalácií. Dodáva sa s pokročilým formulárom na odoslanie príspevkov, pomocou ktorého môžu používatelia odoslať formulár priamo od klientskeho rozhrania.

Podobne ako iné rozšírené doplnky, tento doplnok vám tiež umožňuje zobraziť formulár kdekoľvek na vašom webe pomocou skráteného kódu, ktorý ponúka. Doplnok tiež umožňuje prekladať vaše príspevky do viac ako 20 rôznych jazykov. Automaticky zisťuje už prihlásených používateľov, podporuje viac e-mailov s e-mailovými upozorneniami, umožňuje priradiť odoslané príspevky každému registrovanému používateľovi a urobiť oveľa viac.

súvisiace: Ako rozšíriť svoj zoznam e-mailov

9. Front-end Uploader

Frontend Uploader, užívateľsky generovaný doplnok obsahu

Front-end Uploader je ďalší skvelý doplnok WordPress, ktorý môžete použiť na prijímanie obsahu generovaného používateľmi na vašom webe. Pomocou doplnku môžete vytvoriť vysoko prispôsobiteľné formuláre a pridať ich do svojich príspevkov a stránok. Doplnok bude držať odoslaný obsah na moderovanie a nebude sa zobrazovať na vašom webe, kým ho neschválite.

Pretože doplnok momentálne nemá tvorcu formulárov, na zobrazenie formulárov budete musieť použiť skrátený kód. Funkcie Akismet a Recaptcha môžete povoliť, aby ste povolili ochranu proti spamu. Doplnok vás tiež v predvolenom nastavení upozorňuje na nové odosielanie prostredníctvom e-mailu.

Vyskúšajte najlepší doplnok pre prezradenie WordPress.

Toto sú niektoré z doplnkov, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť na vašom webe kampaň s obsahom vytvorenú používateľmi. Viac informácií nájdete v tejto príručke Ako používať obsah generovaný používateľmi v programe WordPress na rozvoj vášho podnikania vedieť viac.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map