9 najlepších nástrojov SEO na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok, RÝCHLE!

najlepšie seo nástroje v porovnaní


Chcete na svoje webové stránky nasmerovať cielenejšiu návštevnosť z vyhľadávacích nástrojov? So správnymi nástrojmi SEO môžete prestať robiť odhady a začať tráviť čas a zdroje tým, čo v skutočnosti vedie k zvýšeniu ekologickej premávky.

V tomto článku sa podelíme o niektoré z najlepších nástrojov na sledovanie SEO, ktoré by mal mať každý obchodník vo svojej sade nástrojov.

Použitie nástrojov SEO na zvýšenie návštevnosti vašich stránok

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja môže byť zložitá, najmä vďaka neustále sa meniacim algoritmom vyhľadávacieho nástroja.

So správnou sadou nástrojov na sledovanie SEO môžete zvýšiť návštevnosť svojich stránok aj napriek neustálym zmenám algoritmu.

Mať správne nástroje na analýzu SEO vám pomôže:

 • objaviť príležitosti pre organický rast dopravy
 • opravte chyby na svojich stránkach, ktoré by mohli poškodiť vaše hodnotenie
 • analyzovať a optimalizovať svoje kampane
 • urýchlite svoj celkový proces SEO

Pozrime sa na niektoré z najlepších nástrojov na analýzu SEO, ktoré vám pomôžu zvýšiť návštevnosť vašich stránok.

1. SEMrush

semrush

SEMrush je all-in-one SEO auditovací nástroj, ktorý vám umožní auditovať vaše SEO príležitosti a zbierať informácie od vašich konkurentov, aby sa zvýšila návštevnosť vašich stránok..

Pomocou SEMrush môžete identifikovať dôležité organické kľúčové slová pre svoje stránky, ktoré sa dajú ľahko hodnotiť, webové stránky, z ktorých môžete vytvárať spätné odkazy, zbierať zmienky o značke na využitie propagačných príležitostí a oveľa viac.

Niektoré z najlepších funkcií SEMrush, ktoré sú pre vás nesmierne užitočné, sú:

 • Na stránke SEO checker
 • Nástroje spätného auditu
 • Nástroj pre kľúčové slová PPC
 • Analyzátor obsahu
 • A viac…

Začnite s SEMrush už dnes.

2. Ahrefovci

ahrefs

Ahrefs je ďalší balík SEO, ktorý je dodávaný s rôznymi nástrojmi na analýzu SEO, aby zlepšil vaše hodnotenie v rebríčku a rozšíril vašu organickú prevádzku. S Ahrefs získate podrobný prehľad organického vyhľadávania, ktorý vám ukáže presné kľúčové slová, ktoré konkurenti hodnotia vo výsledkoch vyhľadávania. Poskytuje tiež nápady na kľúčové slová, na ktoré môžete zacieliť, aby ste zvýšili objavovanie vyhľadávania a vystavenie značky.

Jeho nástroj na kontrolu spätného odkazu je skutočným skvostom pre každého odborníka na SEO. Stačí len vložiť adresu URL do svojho nástroja na prehliadanie stránok a nájdete o ňom užitočné metriky SEO.

Ďalšími užitočnými funkciami Ahrefov sú ich nástroj na prieskum obsahu a nástroj na sledovanie poradia, ktoré vám pomôžu nájsť výkonné obsahy a hodnotiace správy špecifické pre danú polohu..

Začíname s Ahrefsom dnes.

3. Google Analytics

google analytics

Google Analytics sa dá použiť ako nástroj na sledovanie SEO, je však nevyhnutný, ak chcete zo svojho úsilia v oblasti SEO vyťažiť maximum. Google Analytics vám poskytuje informácie o dôležitých údajoch, ako sú organická návštevnosť, zdroje návštevnosti, miera odchodov, čas na webe, rýchlosť stránky a ďalšie.

Všetky tieto informácie vám umožnia ľahko zistiť, čo funguje na vašom webe a čo nie, a poskytnúť vám informácie o tom, ako vylepšiť svoje SEO, získať väčšiu návštevnosť svojich stránok a zvýšiť počet konverzií..

Google Analytics je úplne zadarmo a ľahko sa dá spojiť s vaším webom. Keď prepojíte svoj účet Google Analytics s Konzolou Google Search Console (číslo 7 v tomto zozname), získate v prehľadoch služby Google Analytics ešte hodnotnejšie informácie, ako sú napríklad kľúčové slová, ktoré ľudia používajú na vyhľadanie vašej stránky, prítomnosť vašej stránky v sieti Google výsledky vyhľadávania a ďalšie.

Začíname so službou Google Analytics ešte dnes.

4. Ste SEO

si seo

Váš SEO je jedným z najlepších doplnkov SEO, ktoré vám umožňujú jednoducho optimalizovať vaše webové stránky WordPress pre lepšie hodnotenie vyhľadávačov..

Na rozdiel od iných doplnkov SEO pre WordPress vás váš SEO núti zvoliť si kľúčové slovo pre zameranie pre svoj blog a potom sa uistíte, že ste ho na stránke vhodne použili. Váš SEO vám ukáže úryvky SEO vo vašom editore stránok. Týmto spôsobom môžete ľahko upraviť svoj meta popis a zlepšiť mieru prekliknutia vo výsledkoch vyhľadávania.

Stručne povedané, váš SEO sa postará o všetky technické optimalizácie SEO pre vaše stránky.

Začíname s vašim SEO dnes.

5. BuzzSumo

buzzsumo

BuzzSumo vám umožňuje analyzovať, ktorý typ obsahu má najlepšiu výkonnosť pre ľubovoľnú tému, a rozdeľuje výkon podľa rôznych metrík naprieč webmi, kľúčovými slovami atď. Začnete tým, že zadáte kľúčové slovo do vyhľadávacieho poľa a potom zistíte, ktorý obsah preňho najlepšie funguje..

S BuzzSumo tiež nájdete kľúčové ovplyvňovače, ktoré propagujú váš obsah, takže sa k nim môžete vyjadriť prostredníctvom e-mailu..

Ak chcete nájsť nadpis s vysokým výkonom, stačí zadať tému, na ktorej pracujete. Poskytne vám zoznam všetkých najpopulárnejších titulov pre danú tému zoradených podľa počtu sociálnych podielov.

Môžete vytvárať upozornenia pre akékoľvek kľúčové slovo súvisiace s vašou značkou, vďaka čomu vás bude informovať o novom a trendovom obsahu.

Začnite s BuzzSumo už dnes.

6. Moz Pro

MOZ

Moz Pro je kompletný balík SEO, ktorý je dodávaný s rôznymi nástrojmi na audit SEO, ktoré vám pomôžu vylepšiť poradie vo vyhľadávaní.

Každý program Moz Pro obsahuje prémiu MozBar, panel nástrojov pre audit SEO pre prehliadač Chrome. Panel s nástrojmi vám poskytuje okamžité metriky pri prezeraní akejkoľvek stránky alebo SERP (stránky s výsledkami vyhľadávacieho nástroja)..

Pomocou svojho prehliadača Open Site Explorer môžete objaviť možnosti spätného prepojenia a identifikovať potenciálne zraniteľné spätné odkazy na vaše stránky, aby ste ich mohli odstrániť.

Taktiež prehľadáva a preveruje vaše stránky kvôli problémom so zraniteľnosťou, ktoré zabraňujú návštevníkom v prehľadávaní vašich stránok, čo vám poskytuje pokoj.

Začnite s programom Moz Pro ešte dnes.

7. Google Search Console

Vyhľadávacia konzola google

Konzola Google Search Console je jedným z najlepších bezplatných nástrojov SEO, ktoré vám poskytujú podrobné informácie o výkonnosti vašich webových stránok vo výsledkoch Vyhľadávania Google. Pomocou Konzoly Google Search Console môžete zistiť, ako si Google prezerá vaše stránky, a optimalizovať ich výkonnosť vo výsledkoch vyhľadávania. Môžete napríklad identifikovať:

 • vyhľadávacie dopyty, ktoré spustili zobrazenia a kliknutia na stránkach Google
 • zariadenie, ktoré vaši zákazníci používajú na Googli na objavenie vašich stránok
 • geografická poloha zákazníka
 • vstupné stránky, cez ktoré návštevníci vstúpili na váš web

Na ďalšiu analýzu môžete prepojiť svoju Search Console s účtom Google Analytics. Takto môžete importovať svoje údaje z Konzoly Google Search Console do služby Google Analytics a analyzovať a vylepšovať svoje kampane SEO optimálne.

Začnite s Google Search Console ešte dnes.

8. Odpovedzte verejnosti

odpovedať verejnosti

Odpoveď na verejnosť je bezplatný nástroj, ktorý vám pomôže identifikovať otázky, ktoré vaše cieľové publikum vyhľadáva na stránkach Google. Pri vytváraní obsahu môžete na tieto súvisiace otázky napísať odpovede, aby sa váš obsah objavil vo výsledkoch vyhľadávania pri vyhľadávaní na webe..

Odpoveď Verejnosť generuje veľa rôznych nápadov na obsah na základe zadaného kľúčového slova. Po získaní relevantných nápadov na témy môžete užší výber menej konkurencieschopných.

Odpoveď na verejnosť je skvelý nástroj na brainstorming, ktorý vám umožňuje vytvárať obsah, ktorý bude pravdepodobne čitateľný, zdieľateľný a čo je najdôležitejšie, prináša na váš web cielenú organickú návštevnosť..

Začnite s odpoveďou na verejnosť ešte dnes.

9. MonsterInsights

monsterinsights

MonsterInsights je najlepší doplnok Google Analytics pre WordPress, ktorý vám umožní ľahko sledovať výkonnosť vašich SEO kampaní. Vďaka službe MonsterInsights je pripojenie vašich webových stránok k službe Google Analytics úžasne jednoduché. na nastaviť Google Analytics pomocou WordPress, Jediné, čo musíte urobiť, je aktivovať doplnok a urobiť pár kliknutí bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného riadku kódu.

Nižšie uvádzame niekoľko spôsobov, ako vás môžete pomocou nástroja MonsterInsights sledovať výkonnosť SEO vašich webových stránok.

 • Sledujte zmeny vo vašej organickej premávke, aby ste mohli prísť so stratégiami na jej zvýšenie.
 • Sledujte výkonnosť SEO v konkrétnej stránke a identifikujte, čo funguje a čo nie.
 • Sledujte vyhľadávacie dopyty, aby ste pochopili relevantnosť týchto kľúčových slov pre vaše stránky.
 • Zmerajte zapojenie svojich stránok a zistite, či váš obsah pomáha vyriešiť problém návštevníkov.
 • Zmerajte si mobilitu na svojom webe
 • Zmerajte rýchlosť na mieste

Okrem sledovania výkonnosti SEO vám MonsterInsights uľahčuje povoľovanie rôznych funkcií sledovania služby Google Analytics, ako je napríklad Sledovanie elektronického obchodu, sledovanie formulárov, sledovanie reklám, atď. Okrem toho môžete skontrolovať celkovú výkonnosť svojich stránok na hlavnom paneli WordPress bez prihlásenia do svojho profilu Analytics.

Začnite s MonsterInsights ešte dnes.

Chcete namiesto toho začať s bezplatnou verziou? vyskúšať MonsterInsights Lite.

Ako používať najlepšie nástroje SEO na zvýšenie návštevnosti vašich stránok

Teraz, keď sme sa zaoberali rôznymi nástrojmi na analýzu SEO, je čas rozhodnúť sa, ktorý z nich by ste mali použiť na zvýšenie svojej prevádzky.

SEMrush je najlepší all-in-one nástroj na vytváranie prehľadov SEO ktoré vám pomôžu nájsť príležitosti na vytváranie odkazov, vykonávanie auditovania stránok, sledovanie pozícií a ďalšie.

Pokiaľ ide o SEO optimalizácia na mieste, Váš SEO je najlepším riešením pre vaše stránky. S vašim SEO môžete prestať robiť starosti s technickými požiadavkami SEO a ľahko začať s optimalizáciou svojich stránok.

Ak hľadáte doplnok Google Analytics pre analyzovať váš výkon SEO, hľadať ďalej ako MonsterInsights. MonsterInsights uľahčuje nastavenie Google Analytics pre vaše webové stránky WordPress.

Prečítajte si tiež článok o výkonnosti a rýchlosti WordPressu a pre lepšie výsledky skontrolujte rýchlosť webových stránok.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie nástroje SEO na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok.

S najlepšími doplnkami pre generovanie potenciálnych klientov WordPress môžete exponenciálne rozširovať svoj zoznam e-mailov a využívať čo najviac z e-mailového marketingu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map